تعمیر گیربکس اتوماتیک | تعمیرات تخصصی گیربکس اتوماتیک

تعمیر گیربکس اتوماتیک تخصص ماست و توسط تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه در تعمیرگاه تک گیربکس با گارانتی 12 ماهه بدون قید شرط انجام میشود.

تعمیر گیربکس اتوماتیک

تعمیر گیربکس اتوماتیک

تعمیرات گیربکس اتوماتیک به دلیل حساسیت و پیچیدگی بالایی که دارند نیاز به تجربه و دانش زیادی دارد. تشخیص و شناسایی ایرادات گیربکس اتوماتیک مهمترین موضوعی است که باید به صورت تخصصی انجام شود. در صورت تشخیص اشتباهی مشکلات گیربکس توسط تعمیرکاران غیرحرفه ای می تواند هزینه ها و ایرادات گیربکس را چندین برابر افزایش دهد.

در صورتی که گیربکس خودروی شما دچار مشکل شده است، می توانید برای راهنمایی با کارشناسان تعمیرگاه تک گیربکس تماس بگیرید و مشورت کنید. در صورت حاد بودن ایرادات گیربکس خودروی خود برای مراجعه به تعمیرگاه در روز مشخص شده، وقت بگیرید.

تعمیرکاران takgearbox پس از بازدید خودروی شما به طور دقیق ایرادات و مشکلات گیربکس را شناسایی میکنند، سپس هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک را به شما اعلام میکنند. با تایید شما تعمیر تخصصی گیربکس اتومات توسط تعمیرکاران حرفه ای تک گیربکس آغاز خواهد شد.

خدمات ما برای تعمیرات گیربکس اتوماتیک

 1. بازدید فنی، تست و عیب یابی گیربکس اتوماتیک
 2. تعویض روغن، فیلتر و سرویس دوره ای گیربکس اتومات
 3. باز بست، بازسازی و تعویض انواع گیربکس های اتوماتیک داخلی و خارجی
 4. تامین قطعات اصلی، اورجینال و کم یاب گیربکس های اتومات
 5. تعمیر گیربکس اتوماتیک به صورت تخصصی و تضمینی

مزایای تعمیر گیربکس اتومات در تک گیربکس

مشاوره و عیب یابی رایگان

عیب یابی و مشاوره رایگان

یدک کش رایگان

یدک کش رایگان

تعمیرکاران حرفه ای گیربکس

تعمیرکاران حرفه ای

گارانتی خدمات

ضمانت قطعات و خدمات

بهترین تعمیرگاه تخصصی تعمیر گیربکس اتوماتیک

تعمیرگاه تخصصی تعمیر گیربکس اتوماتیک

تشخیص مشکلات گیربکس اتوماتیک به دلیل پیچیدگی و حساسیت بسیار بالایی که دارند، خیلی سخت و دشوار است و شناسایی آنها نیازمند تعمیرکاران حرفه ای و کاربلد میباشد. مشکلات گیربکس اتومات میتواند الکترونیکی، هیدرولیکی، مکانیکی و … باشد، که با مشاهده هر کدام از این ایرادات باید در اولین فرصت به یک تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک مراجعه کنید.

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک تک گیربکس دارای پیشرفته ترین و مجهزترین امکانات در تهران است. مجموعه ما از کارشناسان با تجربه و حرفه ای تشکیل شده است که در تعمیرات انواع گیربکس های اتوماتیک داخلی و خارجی مهارت بسیار بالایی دارند.

تعمیرات گیربکس اتوماتیک

گیربکس یکی از اصلی ترین و پرکاربردترین اجزای خودرو میباشد و از قطعات مختلفی تشکیل شده است که هر کدام بر قسمت های دیگر تاثیر گذار هستند و باعث می شود خودرو به درستی کار کند.

امروزه اکثر خودروهای جدیدی که وارد بازار میشوند به صورت دنده اتوماتیک هستند. گیربکس های اتوماتیک نسبت به گیربکس های دستی رانندگی راحت تری دارند ولی احتمال خرابی آنها بیشتر است. قطعات به کار رفته در گیربکس های اتوماتیک بسیار متفاوت، پیچیده تر و حساس تر هستند و عیب یابی آنها بسیار سخت و دشوار است، بنابراین تعمیرات گیربکس اتوماتیک نیاز به افراد باتجربه، حرفه ای و آگاه دارد.

تعمیر گیربکس اتومات

تعمیر گیربکس اتومات کار هر تعمیرکار و مکانیکی نیست.

گیربکس خودرو وظیفه انتقال نیرو بین موتور و چرخ ها را بر عهده دارد. در واقع میتوان گفت، گیربکس قلب خودرو است و اگر کوچکترین مشکلی برای آن پیش بیاید، به سایر قسمت های خودرو آسیب خواهد رساند. به مرور زمان عیب های کوچک به مشکلات بزرگ تبدیل خواهد شد، لذا هزینه ها و استهلاک های جبران ناپذیری را برای شما ایجاد میکند.

در صورت مشاهده کوچکترین مشکلی در گیربکس خودرو باید در اسرع وقت به یک تعمیرکار گیربکس اتوماتیک در تهران مراجعه کنید و نسبت به تعمیرات گیربکس اتومات اقدام نمایید تا مشکلات جدیدی برای گیربکس و خودروی شما به وجود نیاورد.

هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک

همیشه یکی از سوالات صاحبان خودرو، هنگام خرابی گیربکس اتوماتیک این است که هزینه تعمیرات گیربکس اتوماتیک چقدر است؟ میتوان گفت اجرت تعمیر گیربکس اتوماتیک به عوامل مختلفی بستگی دارد.

 • این که مشکلات و ایرادات جعبه دنده خودروی شما تا چقدر حاد باشد؟
 •  چه مقدار به قطعات گیربکس آسیب رسیده است؟
 •  آیا نیاز به تعویض قطعات دارد؟ یا با بازسازی و تعمیر گیربکس اتوماتیک میتوان مشکلات را برطرف کرد؟
 • نوع و برند گیربکس شما خارجی باشد یا ایرانی؟
 • نوع و مدل خودرو در هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک تاثیر گذار است.
 • تعمیرکاران حرفه‌ای اجرت بیشتری برای تعمیر گیربکس دریافت میکنند.

 در اکثر مواقع با مراجعه به موقع به یک تعمیرکار گیربکس اتومات حرفه ای میتوانید از هزینه های اظافی تعمیر گیربکس خودروی خود کم کنید.

هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک

 گیربکس های خارجی با توجه به پیچیدگی و کیفیت بالا و تکنولوژی های پیشرفته بکار رفته در آن از حساسیت زیادی برخوردار است. هزینه تعمیر گیربکس خارجی بدلیل دشوار بودن به مراتب بالاتر از گیربکس های ایرانی است.

یکی از مهمترین عامل در کاهش هزینه های شما در تعمیر گیربکس های اتوماتیک انتخاب تعمیرگاه تخصصی و مناسب است. تعمیر گیربکس بخصوص جعبه دنده های خارجی کار هر تعمیرکاری نیست، و در صورت انتخاب تعمیرگاه غیر تخصصی میتواند برای شما دوباره کاری شود و هزینه های زیادی را بوجود آورد.

پیشنهاد ما این است که در همان ابتدا با مشاهده هر گونه علائم خرابی جعبه دنده به یک تعمیرگاه تخصصی تعمیر گیربکس اتوماتیک مراجعه کنید تا در وقت و هزینه های شما صرفه جویی شود.

تعمیرگاه فوق تخصصی تک گیربکس در تهران، تعمیر انواع گیربکس های اتومات خارجی و داخلی را بصورت حرفه ای با بهترین کیفیت در سریع ترین زمان ممکن توسط تعمیرکاران خبره با ضمانت یک ساله به نحو احسن انجام میدهد.

علائم خرابی گیربکس اتوماتیک

1- احساس بوی سوختکی هنگام رانندگی

معمولا هنگام رانندگی بر اثر داغ شدن بیش از حد روغن گیربکس بوی سوختگی احساس میشود که علت آن نشتی روغن و یا پایین بودن سطح مایع گیربکس است. بعضی مواقع به دلیل استفاده از روغن های نامناسب و ناسازگار برای خودرو، باعث میشود تا قطعات داخلی گیربکس به خوبی خنک نشود و بوی سوختگی ایجاد کند.

2- شنیده شدن صدای زوزه و عجیب غریب

در جعبه دنده های اتوماتیک سائیدگی و خرابی چرخ دنده ها باعث شنیده شدن سر صداهای عجیب غریب میشود. پایین بودن سطح روغن گیربکس میتواند یکی از دلایل اصلی آن باشد که باید هر چه سریعتر به یک تعمیرکار تخصصی گیربکس اتوماتیک مراجعه کنید.

3- نشتی روغن و کم شدن مایع گیربکس

اگر در پارکینگ یا جایی که خودرو را پارک کرده باشید روغن قرمز مشاهده کردید، نشانه ای از نشتی روغن گیربکس است. علت آن به خاطر معیوب بودن واشرها، خرابی کاسه نمد و یا پلمب محفظه گیربکس است، که هر چه سریعتر باید به تعمیرکار گیربکس اتوماتیک ماشین مراجعه کنید. با مراجعه به موقع از وارد شدن آسیب جدی به سایر اجزای گیربکس بخصوص سائیدگی چرخ دنده ها جلوگیری خواهید کرد.

4- درگیر نشدن گیربکس هنگام حرکت یا تاخیر در حالت خلاص

این نشانه بدلیل وجود مشکل در سیستم انتقال قدرت است. کثیف یا رقیق بودن روغن گیربکس و همچنین اختلال در سیستم کامپیوتری از دلایل اصلی این مشکل بوده و با تعویض کردن مایع گیربکس یا ریسیت کردن رایانه خودرو میتوان مشکل را برطرف نمود.

5- روشن شدن چراغ چک و هشدارها در داشبورد

روشن شدن چراغ چک و هشدارها نشانه مشکلاتی در قسمت های مختلف جعبه دنده میباشد. معمولا در صورت خرابی سنسورها، نمیتواند سیگنال ها را به رایانه خودرو منتقل کند و با روشن شدن چراغ به شما هشدار میدهد. با مشاهده چنین علائمی باید در سریعترین زمان ممکن برای تعمیر گیربکس اتوماتیک خودروی خود اقدام کنید تا از آسیب های احتمالی بعدی جلوگیری شود.

6- شنیده شدن صدای وز وز یا تق تق هنگام رانندگی

یکی از رایجترین و مهمترین نشانه های خرابی گیربکس اتوماتیک شنیدن صدای تق تق یا وزوز هنگام رانندگی است. زمانی که چرخ دنده ها به راحتی جا نمیخورند، باعث ایجاد چنین صداهایی میشوند. 

7- نداشتن قدرت و شتاب همیشگی

بعضی مواقع خودرو به خوبی کار میکند، ولی شتاب همیشگی را ندارد، که این یکی دیگر از نشانه های خرابی گیربکس است. داغ شدن بیش از حد گیربکس، بدلیل کمبود روغن و نشتی آن و خرابی قطعات داخلی جعبه دنده است. بنابراین روغن به همه قطعات جعبه دنده نخواهد رسید و آسیب جدی به آن وارد میکند.

8- بالا رفتن دور موتور و لرزش هنگام رانندگی

ساییدگی قطعات و چرخ دنده های داخلی گیربکس باعث بوجود آمدن لرزش هنگام رانندگی و بالا رفتن دور موتور میشود.

9- مواقعی که پدال کلاچ به درسی کار نکند

درست کار نکردن پدال کلاچ یکی از نشانه های خرابی گیربکس اتوماتیک است که مجبور میشوید هنگام کلاچ گرفتن پای خود را بیش از حد بالا یا پایین بیاورید، و در بعضی مواقع کلاچ گیر کرده و به راحتی آزاد نمیشود.

در صورت مشاهده هر کدام از علائم خرابی گیربکس باید هر چه سریعتر به یک تعمیرکار گیربکس اتومات در تهران مراجعه کنید، تا از سالم بودن گیربکس خودروی خود مطمئن شوید.

راه های پیشگیری از خرابی گیربکس اتوماتیک

1- تعویض نکردن حالت دنده هنگام رانندگی

هنگام رانندگی به هیچ عنوان حالت دنده را تغییر ندهید. چرا که بخاطر حساسیت های گیربکس اتوماتیک، جعبه دنده تحت فشار قرار میگیرد و به مرور زمان مشکلاتی برای گیربکس خودروی شما ایجاد میکند. برای تعویض حالت دنده بهتر است به طور کامل توقف کنید سپس اقدام نمایید. این کار باعث افزایش طول عمر قطعات داخلی جعبه دنده اتوماتیک خواهد شد.

2- استفاده کردن از روغن گیربکس مناسب و سازگار

گیربکس های اتوماتیک به دلیل حساسیت بالا نسبت به گیربکس های دستی از اهمیت بسیار بالای برخوردار هستند و نیازمند توجه و رسیدگی بالایی دارند. استفاده کردن از روغن های غیر استاندارد و نامناسب برای گیربکس های اتوماتیک باعث پایین آمدن عمر مفید قطعات داخلی آن میشود. شما میتوانید برای آگاهی از نوع روغن استاندارد برای گیربکس خودروی خود از دفترچه راهنما استفاده کنید.

3- قبل از حرکت خودروی خود را گرم کنید.

بعد از روشن کردن خودرو بهتر است به مدت چند دقیقه خودروی خود را گرم کنید تا روغن به همه قطعات و اجزای داخلی گیربکس برسد. بخصوص در روزهای سرد توجه به این نکته ضروری است و از خرابی های زودرس گیربکس اتوماتیک جلوگیری خواهد کرد.

4- استفاده نکردن از حالت خلاص در جاده‌ها

هنگام رانندگی مخصوصا در سراشیبی ها بهتر است دنده را در حالت خلاص قرار ندهید. برخی از افراد برای صرف جویی در مصرف سوخت از حالت خلاص استفاده میکنند، که این کار باعث از کار افتادن پمب روغن گیربکس و همچنین آسیب رساندن به قطعات گیربکس میشود.

  گیربکس های اتومات به گونه ای طراحی شده اند که در سراشیبی از وارد شدن بنزین به موتور جلوگیری میکند و باعث کاهش مصرف سوخت میشود.

5- بازرسی و نگهداری سیستم خنک کننده

سیستم خنک کننده از داغ شدن بیش از حد روغن گیربکس و بالا رفتن دمای موتور جلوگیری میکند. گرم شدن بیش از حد موتور باعث آسیب رساندن به اجزا و قطعات داخلی جعبه دنده اتومات میشود. بنابراین توصیه تعمیرگاه تک گیربکس این است که سیستم خنک کننده را هر چند وقت یک بار چک کنید تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری شود.

6- چک کردن و تعویض روغن گیربکس به صورت منظم

یکی از بهترین و مهمترین نکته در حفظ و جلوگیری از خرابی گیربکس خودروی خود، چک کردن و تعویض به موقع روغن گیربکس اتوماتیک است. تعویض روغن باعث جلوگیری از فرسودگی و خرابی زودرس قطعات جعبه دنده خواهد شد.

 روغن گیربکس باید مناسب و سازگار با خودروی شما باشد تا جعبه دنده اتومات دچار مشکلات احتمالی نشود. مایع گیربکس به رنگ قرمز و شفاف است. تیره و کدر بودن مایع گیربکس نشانه ای از خراب بودن آن است.

7- سرویس های دوره ای گیربکس اتوماتیک

سرویس های دوره ای گیربکس های اتوماتیک باعث افزایش کارایی و عملکرد بهتر قطعات آن میشود. معمولا زمان توصیه شده بین 30000 تا 45000 کیلومتر است که با توجه به شرایط رانندگی میتواند بین 20000 تا 30000 کیلومتر متغیر باشد.

مثلا افرادی که به خاطر شرایط کاری مجبور هستند که مدت ها پشت ترافیک بمانند و این باعث از بین رفتن کارایی و عملکرد روغن گیربکس میشود.

8- توجه کردن به چراغ خطاها و هشدارها

یکی از نشانه های خرابی و مشکلات در گیربکس، روشن شدن چراغ خطاها و هشدارها در داشبود ماشین است. خراب شدن سنسورهای سرعت باعث داغ شدن بیش از حد گیربکس میشود و در نتیجه چراغ چک خودرو روشن خواهد شد.

در چنین مواقعی بهتر است در اولین فرصت به یک تعمیرکار گیربکس اتومات مراجعه کنید، تا با استفاده از دستگاه دیاگ مشکلات و ایرادات گیربکس را شناسایی و برطرف کند. در بسیاری از مواقع با مراجه به موقع و برطرف کردن مشکلاتی جزئی میتوان از آسیب ها و خسارت های احتمالی زیاد جلوگیری کرد.

نحوه عملکرد گیربکس های دستی و اتوماتیک

گیربکس های دستی نسبت به گیربکس های اتوماتیک از نحوه عملکرد آسانتری برخوردار هستند. ولی از لحاظ راحتی و بهتر کار کردن، بدون شک گیربکس های اتوماتیک دارای قابلیت و امکانات بیشتری است. گیربکس های خودکار به دلیل پیچیدگی و تکنولوژی بالای استفاده شده در آن باعث میشود که قدرت و شتاب موتور به صورت متعادل حفظ شود.

تعمیر تخصصی گیربکس اتومات

تعمیر گیربکس اتومات

گیربکس های اتومات معمولا بصورت کامپیوتری بوده و به دلیل پیچیدگی و سختی زیاد، از حساسیت بسیار بالایی برخوردار هستند. خطاها و مشکلات بوجود آمده به صورت کد در کامپیوتر نمایش داده میشود که با شناسایی و تشخیص آن ها میتوان به مشکلات گیربکس پی برد و در صورت نیاز اقدام به تعمیر گیربکس اتوماتیک کرد.

 تعمیر تخصصی گیربکس اتومات کار هر مکانیکی نیست و باید هنگام مواجه شدن با مشکلات به تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک مراجعه کنید. برخی از مشکلات و ایرادات گیربکس اتومات را میتوان با استفاده از تخصص تعمیرکاران حرفه ای برطرف کرد.

شما میتوانید در صورت مشاهده هر نوع ایرادی در گیربکس خودروی خود با تعمیرکاران تک گیربکس تماس بگیرید و بصورت رایگان مشورت کنید. در صورت نیاز برای حضور در تعمیرگاه وقت رزرو کنید. تعمیرکاران تخصصی تک گیربکس مشکلات خودروی شما را به صورت رایگان عیب یابی خواهند کرد و در صورت موافقت شما اقدام به تعمیر آن میکنند.

گيربکس اتوماتيک چيست؟

گیربکس های اتوماتیک برای اولین بار توسط یک مخترع کانادایی معرفی شده است. سپس توسط یک آمریکایی به نام اسکار بانکر توسعه پیدا کرد و در نهایت سال 1940 به تولید و بهره برداری رسید.

گیربکس اتومات از نظر عملکرد شباهت زیادی به گیربکس های دستی دارند ولی ماهیت آنها کاملا با هم متفاوت است. در جعبه دنده های اتوماتیک سیستم کلاچ به کل حذف شده و مجهز به دو پدال گاز و ترمز است، بنابراین عملکرد تعویض دنده ها سریعتر انجام میشود.

انواع گيربکس اتوماتيک

گیربکس اتوماتیک انواع خودروها با توجه به ساختار و شرکت سازنده آنها با هم دیگر متفاوت است. جعبه دنده های اتوماتیک و دستی به طور کلی در دو حالت باهم متمایز میباشند:

 1. جعبه دنده های اتوماتیک فاقد پدال کلاچ هستند.
 2. گیربکس اتوماتیک نیاز به تعویض دستی دنده ندارند و با یک بار قرار دادن روی حالت drive میتوان اقدام به رانندگی نمود.

تعمیر تخصصی انواع گیربکس های اتوماتیک

 • تعمیر گیربکس اتوماتیک تیپ ترونیک
 • تعمیرات گیربکس اتومات سی وی تی (CVT)
 • تعمیر گیربکس اتومات استپ ترونیک
 • تعمیرات گیربکس اتوماتیک دی سی تی دو کلاچه (DCT)
 • تعمیر گیربکس پی دی کی (PDK)
 • تعمیر تخصصی گیربکس اتومات اس ترونیک
 • تعمیرات تخصصی گیربکس اتوماتیک ستاره ای یا AT
 • تعمیر تخصصی گیربکس اتوماتیک ایکس ترونیک
 • تعمیر تخصصی گیربکس نیمه اتوماتیک
تعمیر تخصصی انواع گیربکس اتوماتیک

تعمیر گیربکس اتوماتیک در تهران

در بعضی از قسمت های خودرو با مشاهده مشکلات و علائم خرابی هر چه زودتر نسبت به برطرف کردن آن باید اقدام کرد، تا به قسمت های دیگر ماشین صدمه وارد نکند. میتوان گفت گیربکس های اتوماتیک خودرو شامل یکی از این اجزا میباشد.

داشتن ایرادات جزئی در گیربکس های اتومات میتواند بر روی سایر قطعات خودرو تاثیر بگذارد. در صورت بر طرف نکردن آنها مشکلات فراوانی را ایجاد خواهد کرد و عملکر خودرو را به مروز زمان دچار مختل میکند. بنابراین باید هرچه سریعتر به تعمیرگاه تخصصی تعمیر گیربکس اتوماتیک در تهران مراجه کنید تا از مشکلات جدیدتر جلوگیری فرمایید.

بیشتر افرادی که بدون تجربه هستند به تعمیرگاه هایی مراجعه میکنند که تخصص و تجربه ای در تعمیرات گیربکس اتومات ندارند و تضمینی هم بابت تعمیر جعبه دنده به شما نمیدهند. 

تعمیر گیربکس اتوماتیک در تک گیربکس

تعمیرات تخصصی گیربکس اتوماتیک

برای تعمیر گیربکس اتوماتیک در تهران در صورت امکان، تحقیقاتی درباره تعمیرگاه مورد نظر انجام دهید و سپس برای تعمیرات به آن مرکز مراجعه کنید.

یکی از بهترین و مجهزترین تعمیرگاه تخصصی تعمیر گیربکس اتوماتیک در تهران مجموعه تک گیربکس میباشد که بیش از 20 سال است بصورت تخصصی در این زمینه فعالیت دارد. تمامی خدمات ارائه شده در این تعمیرگاه توسط تعمیرکاران آموزش دیده و با تجربه انجام میشود.

 همچنین تعمیرات انجام شده در takgearbox دارای ضمانت یک ساله است و در صورت بروز مشکلات احتمالی بدون دریافت هیچ هزینه ای ایرادات و مشکلات گیربکس اتومات خودروی شما را برطرف خواهد شد.

سوالات متداول هنگام خرابی گیربکس اتوماتیک

بله. تعویض روغن گیربکس طول عمر مفید قطعات را افزایش میدهد و از پوسیدگی آنها جلوگیری میکند. همچنین عملکرد و کارایی اجزای داخلی گیربکس را افزایش داده و باعث خنک ماندن آنها میشود.

بدلیل حساس بودن گیربکس های اتوماتیک با مشاهده علائمی مانند: تقه زدن، زوزه کشیدن، شنیدن صداهای عجیب و غریب، احساس بوی سوختگی، نشتی روغن، روشن شدن چراغ خطاها و هشدارها، خلاص شدن ناگهانی دنده یا قاطی کردن آنها، کم شدن شتاب خودرو و موارد دیگر باید برای تعمیر گیربکس اتوماتیک اقدام کنید.

تعمیرگاه تک گیربکس بیش از 20 سال سابقه تعمیرات انواع گیربکس های اتوماتیک را دارد. مجموعه ما دارای پیشرفته ترین امکانات و همچنین یک تیم حرفه ای است که تعمیر گیربکس اتوماتیک را تضمینی انجام میدهد. همچنین کلیه قطعات استفاده شده به صورت اورجینال و اصلی با گارانتی 1 ساله است و خیال شما از این بابت میتواند آسوده باشد.

نتیجه گیری:

امروزه بیشتر خودروهایی که تولید می‌شوند اکثرا از گیربکس های اتوماتیک در آنها به کار گرفته شده است. گیربکس های اتومات دارای ساختار پیچیده و حساس تری نسبت به جعبه دنده ای دستی دارند، بنابراین باید در حفظ و نگهداری آنها دقت بیشتری داشته باشید. 

توجه کنید اگر کوچکترین مشکل در جعبه دنده‌های اتومات برطرف نشود، به مرور زمان به مشکلات بزرگ تبدیل میشوند که درنتیجه باید هزینه‌های زیادی برای برطرف کردن آن پرداخت کنید. پس اگر علائم خرابی در گیربکس خودروی خود مشاهده میکنید، میتوانید با کارشناسان تعمیرگاه تک گیربکس تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند و خیالتان آسوده شود. لازم به ذکر است که عیب یابی انواع گیربکس های اتوماتیک در مجموعه تگ گیربکس به صورت رایگان انجام می‌شود.

تعمیرات گیربکس اتوماتیک

4.9/5 - (8 امتیاز)

10 دیدگاه

 • سلام خسته نباشید
  شما تعویض روغن گیربکس هم انجام میدید؟
  باید برای تعویض روغن هم وقت بگیریم؟

  • درود برشما
   بله تعویض روغن گیربکس های اتوماتیک فقط انجام میدهیم
   ولی قبل از مراجعه حتما باید تماس بگیرید و وقت رزرو کنید

 • سلام وقت بخیر
  من ماشین پژو پارس اتومات دارم چند بار هم بردم تعمیرگاه
  دنده هاش هنگام رانندگی در سرعت بالا قاطی میکرد .تعمیرش کردن ولی بعد از یک ماه دوباره همون مشکل رو داره
  خواستم بدونم این مشکل حل شدنیه یا اینکه کلا گیربکس را عوض کنم بهتره
  ممنون میشم جواب بدید

  • سلام
   اکثر مواقع این نوع ایرادات با تعمیرات تخصصی گیربکس برطرف میشه و نیازی به تعویض گیربکس نیست
   اگر قطعی میخواید مطمئن شوید میتوانید به مجموعه تک گیربکس مراجعه کنید تا کارشناسان ما ایرادات گیربکس را به صورت رایگان انجام دهند.

   • وقت شما بخیر
    شما تعمیر گیربکس اتومات چینی هم انجام میدید؟
    تو شهرستانه و باز هستش
    بفرستم بیاد انجام میدید یا خودم هم باید بیام

    • سلام آقای فراهانی.
     بله تعمیر گیربکس اتوماتیک چینی هم انجام میدیم. اگر گیربکس خودرو باز هستش و خودروی شما قابل جابجایی نیست میتونید بفرستید بیاد تا براتون تعمیرش کنیم. فقط بعد از تعمیرات گیربکس اگر خودتون برای تحویل گیربکس حضوری بیاید بهتره و ما تست میکنیم تحویل میدیم تا هم خیال شما راحت باشه و هم ما.
     میتونید با شماره های درج شده در سایت هم تماس بگیرید و با کارشناسان تک گیربکس در این باره بیشتر صحبت کنید.

 • سلام خسته نباشید جناب
  من یک خودرو جک s5 دارم چند وقتی هستش که چراغ گیربکس خود به خود خاموش روشن میشه.
  بعد گاهی هم هنگام شروع حرکت تقه داره.ولی گیربکس هنگام تعویض دنده هیچ مشکلی نداره.
  میخواستم بدونم که آیا باید گیربکس پیاده بشه یا با تنظیمات حل میشه.

  • سلام خانم عبادی
   این که چراغ گیربکس چشمک میزنه نشانه خرابی گیربکس اتوماتیک هستش و یا اینکه گیربکس خودرو در آینده دچار خرابی خواهد شد و الان داره به شما هشدار میده. پس بهتره هرچه سریعتر برای برطرف کردنش اقدام کنید تا الکی هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک رو براتون نتراشه.
   درباره تقه گیربکس هم باید خودرو شما توسط کارشناسان بازدید بشه. چون دلایل زیادی میتونه داشته باشه. با مراجعه به موقع به تعمیرگاه میتونید از بازشدن گیربکس اتومات جلوگیری کنید.
   میتوانید برای عیب یابی گیربکس اتوماتیک وقت بگیرید و به مجموعه تک گیربکس مراجعه کنید تا کارشناسان ما مشکلات گیربکس را به صورت رایگان شناسی و اعلام کنند.

 • وقت بخیر خسته نباشید
  ببخشید شما قطعاتی که برای تعمیر گیربکس اتوماتیک چری استفاده میکنید هم شامل ۱۲ ماه گارانتی میشن؟
  بعد قطعات رو خودتون تهیه میکنید دیگه؟

  • سلام آقای تهرانی
   بله قطعات استفاده شده برای تعمیر گیربکس اتومات همگی اورجینال و با ضمانت نامه کتبی هستند.
   قطعات مورد نیاز برای تعمیر را نیز مجموعه تک گیربکس پس از هماهنگی با شما تهیه میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *