تعمیر گیربکس چری | تعمیرات تخصصی گیربکس اتوماتیک چری

تعمیر گیربکس چری تخصص ماست و توسط تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه در تعمیرگاه تک گیربکس به صورت تضمینی انجام میشود.

تعمیر گیربکس چری

گیربکس چری به دلیل پیچیدگی از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است، بنابراین عیب یابی و تعمیر آن ها نیازمند تخصص و دانش بالایی میباشد. در صورت تشخیص ایرادات نابجا میتواند هزینه های شما را افزایش دهد و همچنین زمان زیادی را از شما بگیرد. تعمیر گیربکس چری را جدی بگیرید و در صورت خرابی آن را به افراد حرفه ای بسپارید.

در صورت مشاهده علائم خرابی در گیربکس خودروی خود می توانید برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند و در صورت نیاز به تعمیر گیربکس چری وقت رزرو کنید. گیربکس خودرو یکی از اجزای اصلی و حیاتی خودرو است. اگر به ایرادات جزئی توجه نشود و آنها را اصلاح نکنید، این امر منجر به بروز مشکلات جدید می شود.

تعمیرات گیربکس چری

تعمیرگاه تک گیربکس در تعمیر تخصصی گیربکس چری بیش از 20 سال تجربه دارد و میتواند گیربکس خودروی شما را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب تعمیر کند. کلیه خدمات ارائه شده ما با یک سال گارانتی بی قید شرط در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

خدمات ما برای تعمیرات گیربکس چری

 1. تست، عیب یابی، بازسازی، بازبست و تعویض گیربکس چری
 2. تعویض روغن، فیلتر و سرویس دوره ای گیربکس چری
 3. تامین قطعات کمیاب و اورجینال گیربکس اتوماتیک چری
 4. تعمیر گیربکس چری

مزایای تعمیر گیربکس چری در تک گیربکس

مشاوره و عیب یابی رایگان

مشاوره و عیب یابی رایگان

یدک کش رایگان

خودرو بر رایگان

تعمیرکاران حرفه ای گیربکس

تعمیرکاران حرفه ای

گارانتی خدمات

ضمانت خدمات و قطعات

تعمیر تخصصی گیربکس چری

خودروهای چری یکی از محبوب ترین محصولات چینی در بازار ایران هستند که به خاطر قیمت مناسب و همچنین آپشن های فراوان آن در بازار رونق زیادی گرفته است.

میتوان گفت یکی از حساس ترین قسمت های خودرو که همیشه در معرض خرابی قرار دارند جعبه دنده خودرو است. گیربکس های chery از حساسیت و پیچیدگی بالایی نسبت به گیربکس های دستی برخوردار است و دارای سیستم برقی پیشرفته و پیچیده میباشد.

  تعمیر تخصصی گیربکس چری نیازمند تعمیرکاران حرفه ای میباشد که تجربه و تخصص کافی را در این زمینه داشته باشند تا مشکلات گیربکس را چندین برابر نکنند.

تعمیر تخصصی گیربکس چری

نشانه ها و علائم خرابی گیربکس چری

روشن شده چراغ هشدارها
بالا رفتن دور موتور
عدم تغییر دنده
لرزش چرخ دنده ها
عدم شتاب و قدرت کافی
سختی جا رفتن دنده
دنده خلاص پر سر صدا
نشت روغن گیربکس
سخت کار کردن پدال
حرکت نکردن خودرو
صدای دنگ دنگ یا وزوز
احساس بوی سوختگی

راه های پیشگیری از خرابی گیربکس اتوماتیک چری

 • سرویس های دوره ای گیربکس اتوماتیک چری را در فاصله زمانی تعیین شده انجام دهید. با مشاهده مشکلات جزئی در گیربکس نسبت به برطرف کردن آن اقدام کنید تا از خرابی قطعات دیگر خودرو جلوگیری شود.
 • تعویض روغن و فیلتر گیربکس چری خود را در زمان مشخص و به موقع انجام دهید. تعویض روغن گیربکس باعث افزایش طول عمر قطعات جعبه دنده خواهد شد.
 • هشدارها و خطاهای  گیربکس چری را جدی بگیرید، رانندگی با گیربکس معیوب باعث بوجود آمدن خرابی در سایر اجزای داخلی جعبه دنده میشود.
 • خودروهای اتوماتیک، دارای مدارهای الکترونیکی و سنسورهای حساسی هستند، تا حد امکان از شستشوی موتور آنها خوداری کنید.
 • هنگام رانندگی دنده را در حالت خلاص قرار ندهید، مخصوصا در سراشیبی ها که باعث بوجود آمدن مشکلاتی در قطعات گیربکس خودرو میشود.

هزینه تعمیر گیربکس چری

هزینه تعمیر گیربکس چری

هزینه تعمیر گیربکس چری میتواند با توجه به نوع مشکلات بوجود آمده و آسیب های وارد شده به قطعات گیربکس متفاوت باشد. اگر خطاها و ایرادات جدی باشد، میتواند هزینه و زمان بیشتری را برای شما بوجود آورد. شناسایی به موقع مشکلات گیربکس و با مراجعه سریع به تعمیرگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک چری میتوانید از هزینه های شما کم کند.

انتخاب تعمیرگاه مناسب جهت تعمیر گیربکس اتوماتیک چری از هزینه های شما به طور قابل ملاحظه ای کم خواهد کرد. تعمیرات گیربکس چری به دلیل پیچیدگی و سخت بودن آن نیازمند تعمیرکاران حرفه ای و متخصص میباشد.

 اگر تعمیرگاهی که تخصص و دانش کافی را در تعمیر این نوع گیربکس ها نداشته باشند را انتخاب کنید، نه تنها باعث افزایش هزینه شما میشود، بلکه مشکلات گیربکس خودروی شما نیز چندین برابر خواهد شد و وقت زیادی از شما نیز خواهد گرفت.

قبل از تعمیرات گیربکس اتوماتیک chery خودروی خود بهتر است یکم وقت بگذارید و برای انتخاب یک تعمیرگاه مناسب تحقیق و پرس و جو کنید. میتوانید با تعمیرکاران تک گیربکس تماس بگیرید و درباره مشکلات گیربکس چری راهنمایی بگیرید و از هزینه های احتمالی آن مطلع شوید. 

تعمیر یا تعویض گیربکس چری

تعمیر یا تعویض گیربکس چری

گاهی اوقات ممکن است گیربکس به حدی آسیب ببیند که امکان تعمیر آن وجود نداشته باشد و یا برای شما به صرفه نباشد. به همین دلیل پیشنهاد ما در چنین مواقعی خرید و تعویض گیربکس چری میباشد.

خرید گیربکس باکیفیت و اورجینال کار بسیار سخت و دشواری است و علاوه بر آن می تواند زمان و انرژی زیادی را صرف کند. اگر گیربکس را از فروشگاه های نامعتبر خریداری کنید ممکن است برای شما مشکل ایجاد کند و هزینه های شما را افزایش دهد.

تعمیرگاه تک گیربکس در تهیه گیربکس های اتوماتیک چری، تخصص و دانش بالایی دارد و میتواند سالم و اورجینال بودن آن را بخوبی تشخیص دهد. گیربکس های تهیه شده توسط مجموعه ما شامل گارانتی یک ساله است.

تعویض گیربکس چری

بعد از تهیه آن نوبت به تعویض گیربکس اتوماتیک چری میرسد که نیازمند دانش بالا و تخصص بالایی است. تعمیرکاران ما تجربه کافی را در این زمینه دارند و تعویض گیربکس چری را بصورت تخصصی انجام میدهند. در صورتی که گیربکس را از مجموعه تک گیربکس خریده باشید، بابت سالم بودن آن جای هیچ گونه نگرانی نخواهید داشت، تعویض آن را هم با بهترین و مجهزترین امکانات انجام خواهیم داد.

تشخیص و عیب یابی گیربکس های اتوماتیک چری

تشخیص و عیب یابی گیربکس چری تخصص ماست. شناسایی مشکلات گیربکس یکی از مهم ترین مراحلی است که در صورت عدم تجربه و دانش می تواند مشکلات جدیدی را برای گیربکس خودروی شما ایجاد کند.

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک تک گیربکس با تعمیرکاران حرفه ای و آموزش دیده، ایرادات گیربکس را در سریع ترین زمان ممکن شناسایی کرده و در صورت تایید شما، اقدام به تعمیر گیربکس اتوماتیک خودروی شما خواهند کرد.

درباره خودرو چینی چری

خودروی چری یکی از برندهای محصولات کشور چین است، که از سال 2006 وارد کشور ایران شده و مونتاژ آن به کمپانی کرمان موتور و مدیران خودرو واگذار شده است.

در ایران خودروهای چینی زیادی در چند سال اخیر وارد بازار شده است که میتوان به خودروهای چریX33 ،X55 ،X22 ،Arrizo5 ،tiggo 5 ،Arrizo6 ،TIGGO 7 ،TIGGO 8 و غیره اشاره نمود.

مشخصات خودرو  چری

کشور سازندهچین
شرکت سازندهچری
سال تاسیس1997

سوالات متداول درباره خرابی گیربکس چری

میزان نبودن فشار روغن گیربکس، ایرادات برقی، پارگی در دسته موتورهای گیربکس چری میتواند از دلایل اصلی آن باشد.

سرویس های دوره ای گیربکس چری با توجه به زمان تعیین شده توسط سازنده خودرو باید انجام شود. معمولا سرویس های دوره ای در فاصله بین 30000 تا 40000 کیلومتر انجام میشود که با توجه به محیط و شرایط رانندگی شما میتواند تغییر کند.

بله. تعویض روغن باعث افزایش ظول عمر قطعات گیربکس میشود. همچنین عملکرد و کارایی اجزای داخلی آن را نیز افزایش میدهد و از پوسیدگی و سائیدگی قطعات جلوگیری میکند.

روغن گیربکس باید مناسب و سازگار با خودروی چری شما باشد تا کارایی بهتری داشته باشد.

خرابی چرخ دنده ها و سائیدگی آنها و صدای فشار روغن از دلایل اصلی شنیده شدن زوزه در گیربکس میباشد.

5/5 - (1 امتیاز)

2 دیدگاه

 • سلام خسته نباشید
  خودروی چری اریزو من بعضی وقت ها هنگام رانندگی در جاده شتابش کم و زیاد میشه
  شاید ماهی یکی دوبار اینجوری میشه
  دلیلش چی میتونه باشه؟

  • درود برشما
   روغن گیربکس یا غلیظ هست یا کم
   سرویس های دوره ای گیربکس چری خودتون رو 100٪ انجام بدید تا مشکل حاد نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *