تعمیر گیربکس بی وای دی | تعمیرات تخصصی گیربکس اتوماتیک بی وای دی

تعمیر گیربکس بی وای دی یکی دیگر از خدمات تخصصی تعمیرگاه تک گیربکس است. گیربکس های اتوماتیک بسیار پیچیده و پیشرفته تر نسبت به گیربکس های دستی هستند، بنابراین تعمیر گیربکس بی وای دی کار هر تعمیرکاری نبوده و نیازمند تخصص و دانش بالا میباشد.

خدمات ما برای تعمیرات گیربکس بی وای دی

 1. تست، عیب یابی و سرویس گیربکس بی وای دی
 2. بازسازی، تعویض و تعمیر ساعت گیربکس بی وای دی
 3. تعویض فیلتر و روغن گیربکس اتومات بی وای دی
 4. تعمیر تخصصی گیربکس بی وای دی
 5. تعمیر گیربکس بی وای دی s7

تعمیر گیربکس بی وای دی

تک گیربکس از متخصصان و تعمیرکاران حرفه ای و زبده تشکیل شده است که با استفاده از بهترین و پیشرفته ترین امکانات و دانش 20 ساله خود میتواند عیب یابی گیربکس byd خودروی شما را به نحو احسن در سریع ترین زمان ممکن تشخیص دهند. 

تعمیر گیربکس بی وای دی

تعمیر گیربکس اتوماتیک بی وای دی، سرویس های دوره ای آن و همچنین کلیه خدمات ارائه شده در تک گیربکس بصورت تضمینی بوده و شامل 12 ماه گارنتی کتبی است. در صورت مشاهده هر گونه ایرادی در مدت گارانتی بدون دریافت هیچ هزینه ای برطرف خواهد شد.

اگر گیربکس خودروی شما دچار مشکل شده است میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و درباره ایرادات آن بصورت رایگان مشورت کنید. اگر مشکلات گیربکس جدی و خطرناک بود جهت مراجعه به تعمیرگاه وقت رزرو کنید. تعمیرکاران ما عیب یابی گیربکس بی وای دی را بصورت رایگان شناسایی خواهند کرد و هزینه آن را به شما ابلاغ میکنند، و با تایید شما تعمیرات گیربکس بی وای دی آغاز خواهد شد.

مزایای تعمیر گیربکس بی وای دی در تک گیربکس

مشاوره و عیب یابی رایگان

مشاوره و عیب یابی رایگان

یدک کش رایگان

خودرو بر رایگان

تعمیرکاران حرفه ای گیربکس

تعمیرکاران حرفه ای

گارانتی خدمات

ضمانت خدمات و قطعات

نشانه ها و علائم خرابی گیربکس اتوماتیک بی وای دی

روشن شده چراغ هشدارها
بالا رفتن دور موتور
عدم تغییر دنده
لرزش چرخ دنده ها
عدم شتاب و قدرت کافی
سختی جا رفتن دنده
دنده خلاص پر سر صدا
نشت روغن گیربکس
سخت کار کردن پدال
حرکت نکردن خودرو
صدای دنگ دنگ یا وزوز
احساس بوی سوختگی

راه های پیشگیری از خرابی گیربکس بی وای دی

سرویس های دوره ای گیربکس بی وای دی
 • سرویس های دوره ای گیربکس اتوماتیک بی وای دی را در زمان مشخص شده انجام دهید. تعویض فیلتر، روغن گیربکس و سرویس های دوره ای آن باعث افزایش طول عمر قطعات خواهد شد. سرویس های دوره ای گیربکس بی وای دی با توجه به زمان توصیه شده توسط شرکت آن 30000 تا 45000 کیلومتر میباشد. اکثر مواقع به خاطر شرایط رانندگی و کاری شما میتواند فرق کند.

مثلا: هنگام رانندگی داخل شهر و جاهای پرترافیک که باعث داغ شدن بیش از حد روغن گیربکس میشود، از کارکرد عمر مفید روغن کاسته خواهد شد. بنابراین در چنین مواقعی سرویس های دوره ای Byd را از 20000 تا 35000 کیلومتر باید انجام دهید.

 • هشدار ها و خطاهای مربوط به گیربکس های اتومات بی وای دی را جدی بگیرید. رانندگی با گیربکس معیوب باعث بوجود آمدن مشکلات جدید و از بین رفتن قطعات دیگر جعبه دنده خواهد شد.
 • گیربکس اتوماتیک بی وای دی، مدارهای الکترونیکی و سنسورهای حساسی دارند، تا حد امکان از موتور شویی آن باید خودداری کنید.
 • به هیچ عنوان تا قبل از توقف کامل خودرو، دنده را از حالت D به حالت یا N جابجا نکنید.
 • استفاده نادرست از گاز و ترمز: استفاده نابجا از گاز و ترمز به ویژه در شروع حرکت میتواند به گیربکس بی وای دی صدمه وارد کند.

 • گرم کردن موتور: قبل از شروع حرکت، منتظر بمانید تا موتور و گیربکس کمی گرم شوند. حرکت خودرو مخصوصا در روزهای سرد، بدون گرم کردن احتمالاً به گیربکس بی وای دی صدمه وارد میکند.

 • عوامل زیست‌ محیطی: جلوگیری از تماس گیربکس با آب و آلودگی ‌های مختلف مانند گل و لای می‌تواند جلوی خرابی‌های زودرس را بگیرد.

 • رعایت دستورالعمل تولید کننده: همیشه دستورالعمل تولید کننده خودرو بی وای دی را رعایت کنید و از نگهداری، تعویض قطعات و تعمیر تخصصی گیربکس بی وای دی توسط تعمیرگاه های معتبر اطمینان حاصل کنید.

هزینه تعمیر گیربکس بی وای دی

هزینه تعمیر گیربکس بی وای دی

گیربکس های اتوماتیک شامل یک سیستم پیچیده، سخت و حساس با تکنولوژی های پیشرفته و مدرن ساخته شده اند. بنابراین تعمیرات آنها در مقایسه با گیربکس های دستی دشوار است.

هزینه تعمیر گیربکس بی وای دی با توجه به مشکلات و ایرادات بوجود آمده برای آن متفاوت میباشد.

 •  این که مشکلات گیربکس تا چه قدر حاد باشد؟
 •  آیا نیاز به تعویض قطعات دارد؟
 •  با تعمیر و بازسازی میشود مشکل را حل کرد؟

انتخاب تعمیرگاه اشتباهی که اگر تخصص و دانش کافی را در زمینه تعمیرات گیربکس اتوماتیک بی وای دی را نداشته باشد، میتواند هزینه های شما را در بعضی مواقع چندین برابر افزایش دهد و زمان زیادی را از شما بگیرد. تعمیرکاران بی تجربه با شناسایی و تشخیص ایرادات نابجا مشکلات جدیدی را به گیربکس شما اظافه خواهند کرد.

در صورت مشاهده مشکلات جزئی باید در سریعترین زمان به یک تعمیرگاه تخصصی گیربکس بی وای دی مراجعه کرده و نسبت به بر طرف کردن آن اقدام کنید. شما میتوانید با تعمیرکاران حرفه ای تک گیربکس ارتباط برقرار کرده و ایرادات گیربکس خودروی خود را با آنها در میان بگذارید و در صورت لزوم برای مراجعه به تعمیرگاه وقت رزرو کنید.

بعد از مراجعه تعمیرکاران تک گیربکس ایرادات و مشکلات جعبه دنده خودروی شما بصورت رایگان عیب یابی خواهند کرد و هزینه نهایی را به شما ابلاغ میکنیم. در صورت رضایت و تایید شما تعمیرات تخصصی گیربکس اتوماتیک بی وای دی شما شروع خواهد شد و پس از اتمام کار کلیه اقدامات و قطعات استفاده شده  با ضمانت 1 ساله بدون قید شرط در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

خرید گیربکس بی وای دی

بعضی مواقع خرابی و ایرادات گیربکس بی وای دی به حدی است که تعمیر آن از نظر اقتصادی به صرفه نیست و بهتر است گیربکس بی وای دی خودروی شما تعویض شود.

یکی از دقدقه های اصلی صاحبان خود هنگام خرید گیربکس اتوماتیک بی وای دی، تشخیص با کیفیت و اورجینال بودن آن است که کار بسیار سخت و دشواری بوده و نیاز به یک تخصص و دانش بالا میباشد. تعمیرگاه تک گیربکس در تهیه گیربکس های اتومات بی وای دی تجربه و تخصص کافی را دارد و خیالتان از بابت اصلی و اورجینال بودن آن میتواند راحت باشد. گیربکس های خریداری شده از مجموعه ما شامل یک سال گارانتی کتبی میباشد.

تعویض گیربکس بی وای دی

خرید گیربکس میتواند اولین مرحله باشد و تعویض آن نیازمند افراد خبره و کاربلد را می طلبد. چرا که در صورت نداشتن تجربه میتواند هزینه های شما را از بین برده و مشکلات جدیدی برای خودروی شما ایجاد کند. تعمیرکاران تک گیربکس مهارت کافی را در این ضمینه دارند و با استفاده از پیشرفته ترین و مجهزترین امکانات تعویض گیربکس بی وای دی را با ضمانت 12 ماهه انجام خواهیم داد.

تشخیص و عیب یابی گیربکس اتوماتیک بی وای دی

تشخیص و عیب یابی گیربکس بی وای دی

تشخیص و عیب یابی گیربکس بی وای دی تخصص ماست. شناسایی مشکلات و ایرادات گیربکس مهمترین و اصلی ترین اقدام در تعمیرات تخصصی گیربکس های اتومات بی وای دی میباشد که کار هر مکانیکی نیست. تشخیص ایرادات نابجا و تعویض قطعات اشتباهی و سالم میتواند هزینه های شما را چند برابر افزایش دهد.

 • تعمیر گیربکس اتوماتیک همه برندهای موجود در ایران به صورت کاملا تخصصی و تضمینی در تعمیرگاه تک گیربکس انجام میشود.

درباره خودرو بی وای دی BYD

Byd یک شرکت خودروساز چینی میباشد که در زمینه تولید و مونتاژ خودرو، اتوبوس و خودروهای برقی و لیفتراک فعالیت خود را شروع کرده است. خودرو بی وای دی با نسخه 2.4 در سال های 2016 تا 2019 توسط شرکت کارمانیا وارد بازار ایران شد. BYD یکی از خودروهای شاسی بلند و دارای آپشن های زیادی میباشد، و به دلیل قیمت مناسب در بازار ایران محبوبیت بسیاری پیدا کرده است.

خودرو  بی وای دی

کشور سازندهچین
شرکت سازندهبی وای دی
سال تاسیس2003

خودرو بی وای دی s7

بی وای دی s7  جدیدترین محصول شرکت کارمانیا سال 1397 وارد بازار ایران شد. خودرو s7 دارای تجهیزات رفاهی عالی و مدرنی را نسبت به هم رده های خودش دارد. این خودرو در واقع پرچمدار شرکت کارمانیا با چهره ای جدید و اسپرت وارد بازار شده است و رقیب سرسختی برای خودروهایی مثل هاوال h6 میباشد.

تعمیر گیربکس بی وای دی s7

تعمیر گیربکس بی وای دی s7

بی وای دی s7 دارای موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه میباشد و حداکثر قدرت آن 201 اسب بخار به عبارتی 5500 دور در دقیقه است. گیربکس بی وای دی s7 از نوع 6 سرعته اتوماتیک دو کلاچه dct با قابلیت تیپ ترونیک است. شتابگیری این خودرو 9.3 ثانیه و حداکثر سرعت 195 کیلومتر در ساعت است.

گیربکس s7 از جدیدترین تکنولوژی های بروز دنیا ساخته شده است. در صورت مشاهده کوچکترین ایراد باید نسبت به برطرف کردن آن اقدام کنید تا قطعات دیگر را درگیر نکند.

بازسازی، تعویض، تست، عیب یابی و تعمیر گیربکس بی وای دی s7 به صورت کاملا تخصصی در تک گیربکس انجام میشود.

سوالات متداول تعمیر گیربکس BYD

1- شنیده شدن صدای وزوز و تقه زدن یا صداهای عجیب غریب در خودروی byd چیست؟

مشکل در گیربکس خودروی شما است. علت آن ساییده شدن چرخ دنده ها یا خرابی آنها و همچنین کم بودن روغن گیربکس یا کثیف بودن آن میباشد.

2- دلیل لرزش ماشین و بالا رفتن دور موتور هنگام رانندگی چیست؟

به دلیل فرسودگی اجزای داخل گیربکس یا معیوب بودن قطعات و ساییدگی آنها و همچنین پایین بودن سطح مایع گیربکس میباشد.

3- علت گاز هرز خوردن خودرو چیست؟

خراب بودن کلاچ خودرو و همچنین کم بودن روغن گیربکس و نرسیدن آن به اجزای داخلی جعبه دنده باعث گاز هرز خوردن خودرو میشود.

4- خلاص شدن حالات دنده در گیربکس اتوماتیک BYD هنگام حرکت چیست؟

ساییده شدن پلوس، معیوب بودن توربین، ساییدگی و خراب شدن چرخ دنده ها و همچنین پایین بودن سطح روغن گیربکس و نشتی آن میتواند یکی از علائم خرابی گیربکس اتواتیک بی وای دی باشد.

5- دیر عمل کردن گیربکس یا مکث خودرو هنگام حرکت به چه دلیلی میباشد؟

غلیظ و کثیف بودن مایع گیربکس، نشتی، کمبود روغن و گاهی بخاطر ورود ناخواسته آب میتواند گیربکس خودروی شما را دچار این مشکلات کند.

با مشاهده علائم خرابی گیربکس byd هر چه سریعتر به یک تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک بی وای دی مراجعه کرده تا از بروز مشکلات جدیدتر خوداری کنید.

مقالات مرتبط:

5/5 - (1 امتیاز)

نظرات و سوالات خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *