تعمیر گیربکس دانگ فنگ | تعمیرات تخصصی گیربکس اتوماتیک دانگ فنگ

تعمیر گیربکس دانگ فنگ در مرکز تخصصی تعمیرگاه تک گیربکس زیر نظر تعمیرکاران مجرب و کار آزموده با بروزترین امکانات انجام میشود.

تعمیر گیربکس دانگ فنگ

خدمات ما برای تعمیرات گیربکس دانگ فنگ

 • بازدید فنی، تست، عیب بابی، تعویض روغن و سرویس های دوره ای گیربکس اتوماتیک دانگ فنگ
 • تعمیر ساعت، بازبست، بازسازی، تعویض و تعمیر گیربکس دانگ فنگ با گارانتی یک سال

تعمیر گیربکس دانگ فنگ

تعمیر گیربکس اتوماتیک به دلیل پیچیدگی و تکنولوژی پیشرفته اجزای داخلی آن نسبت به گیربکس های دستی بسیار سخت و دشوار است و کار هر تعمیرگاهی نیست.

اگر مشکلی برای گیربکس دانگ فنگ شما بوجود آمده است، در اولویت اول از حرکت دادن خودرو بپرهیزید. سپس با تیم کارشناسی تک گیربکس تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کادر فنی ما بهره مند شوید.

 در صورت لزوم برای حضور در تعمیرگاه میتوانید وقت رزرو کنید تا تعمیرکاران ما گیربکس دانگ فنگ خودروی شما را به صورت رایگان تست و عیب یابی کنند. پس از شناسایی مشکلات و علت خرابی هزینه تعمیرات آن اعلام میشود و با تایید شما تعمیر گیربکس دانگ فنگ شروع خواهد شد.

مزایای تعمیرات گیربکس دانگ فنگ در تک گیربکس

مشاوره و عیب یابی رایگان

مشاوره و عیب یابی رایگان

یدک کش رایگان

خودرو بر رایگان

تعمیرکاران حرفه ای گیربکس

تعمیرکاران حرفه ای

گارانتی خدمات

ضمانت خدمات و قطعات

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک دانگ فنگ

تعمیر گیربکس اتوماتیک دانگ فنگ در تهران توسط چندین تعمیرگاه به صورت تخصصی و غیر تخصصی انجام میشود. پیشنهاد ما به شما تعمیرگاه تک گیربکس است که با بیش از 20 سال سابقه تعمیرات انواع گیربکس های اتوماتیک را انجام میدهد. مجموعه ما از یک تیم حرفه ای با دانش بالا تشکیل شده است و دارای پیشرفته ترین و بروزترین امکانات بروز دنیاست.

تعمیرکاران ما به قطعات و اجزای داخلی گیربکس دانگ فنگ آشنایی کافی را دارند و عملکرد و کارایی هر کدام از آنها را خوب میدانند. بنابراین به راحتی میتوانند مشکلات گیربکس خودروی شما را تشخیص دهند.

ما به کار خود اطمینان کامل داریم و پس از اتمام کار کلیه خدمات انجام شده مخصوصا تعمیرات گیربکس دانگ فنگ را با گارانتی 12 ماهه به شما تحویل میدهیم تا خیال شما عزیزان آسوده باشد.

نشانه ها و علائم خرابی گیربکس دانگ فنگ

روشن شده چراغ هشدارها
بالا رفتن دور موتور
عدم تغییر دنده
لرزش چرخ دنده ها
سخت کار کردن پدال
حرکت نکردن خودرو
صدای دنگ دنگ یا وزوز
احساس بوی سوختگی
عدم شتاب و قدرت کافی
سختی جا رفتن دنده
دنده خلاص پر سر صدا
نشت روغن گیربکس

راه های پیشگیری از خرابی گیربکس دانگ فنگ

 • سرویس های دوره ای گیربکس اتوماتیک دانگ فنگ از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و انجام منظم آن طول عمر قطعات داخلی جعبه دنده را افزایش میدهد.
 • تعویض روغن و فیلتر گیربکس دانگ فانگ را در وقت تعیین شده انجام دهید.
 • از خودرو دانگ فنگ به عنوان یدک کش استفاده نکنید این باعث آسیب رساندن به گیربکس خودور میشود.
 • گیربکس های اتوماتیک دانگ فنگ مدارها و سنسورهای حساسی دارند تا حد امکان از موتور شویی آنها جلوگیری کنید.
 • خطاهای گیربکس اتوماتیک دانگ فنگ بخصوص روشن شدن چراغ چک را جدی بگیرید و با مشاهده چنین هشدارهایی به یک تعمیرکار تخصصی گیربکس دانگ فنگ مراجعه کنید.
 • در حال حرکت به هیچ وجه وضعیت دنده را تغییر ندهید، این کار گیربکس شما را خراب خواهد کرد.
 • دنده را در سرپایینی ها خلاص نکنید زیرا با گذشت زمان به گیربکس خودرو آسیب میزند.

هزینه تعمیر گیربکس دانگ فنگ

هزینه تعمیر گیربکس دانگ فنگ

هزینه تعمیر گیربکس دانگ فنگ با توجه به چینی بودن این خودرو و کمبود قطعات آن در ایران دارای تعرفه ثابتی نیست.

 1. این که چه تعداد قطعات خراب شده است؟
 2. قیمت قطعات خراب شده چقدر باشد؟
 3. آیا با باز بست، بازسازی و تعمیر تخصصی گیربکس دانگ فنگ مشکل حل میشود؟
 4. آیا نیاز به تعویض گیربکس دارید؟
 5. انتخاب تعمیرگاه تخصصی گیربکس دانگ فنگ تاثیر بسیاری در کاهش هزینه ها خواهد داشت.

 ما در تعمیرگاه تک گیربکس سعی میکنیم قطعات گیربکس را تا حد امکان بازسازی و تعمیر کنیم و با یک سال گارانتی تحویل شما عزیزان دهیم.   

خرید گیربکس اتوماتیک دانگ فنگ

در صورتی که ایرادات و خرابی های جعبه دنده زیاد باشد و تعمیر قطعات آن از نظر اقتصادی بصرفه نباشد خرید گیربکس دانگ فنگ توصیه میشود؛ که متخصصان تک گیربکس در تشخیص آن مهارت بسیار بالایی دارند.

پیدا کردن گیربکس دانگ فنگ اورجینال از اهمیت بالایی برخوردار است و همچنین کار بسیار سخت و دشواری است. خرید گیربکس دانگ فنگ نیاز به تخصص و دانش بالایی دارد و در صورت خرید از فروشگاه های غیر معتبر بعد از مدتی مجددا دچار خرابی هایی خواهد شد.

تعمیرگاه تک گیربکس با دانش و تجربه چندین ساله خود میتواند به راحتی جعبه دنده های فیک را از اصلی تشخیص دهد. در صورت تهیه گیربکس توسط مجموعه ما دیگر جای هیچ گونه نگرانی نخواهید داشت.

تعویض گیربکس دانگ فنگ

تعویض گیربکس دانگ فنگ یک کار تخصصی و فنی است و هر مکانیکی نمیتواند به خوبی آن را انجام دهد. اگر تعویض گیربکس را به تعمیرگاه های متفرقه و تازه تاسیس بسپارید ممکن است در موقع تعویض به اجزای گیربکس آسیب وارد کنند یا توانایی نصب صحیح آن را نداشته باشند.

تعمیرکاران ما با استفاده از بهترین امکانات و دانش 20 ساله خود گیربکس دانگ فنگ را تعویض میکنند و با گارانتی کتبی تحویل شمل میدهند.

تشخیص و عیب یابی گیربکس های اتوماتیک دانگ فنگ

تشخیص و شناسایی مشکلات جعبه دنده یکی از اولین و مهمترین اقداماتی است که قبل از تعمیر گیربکس دانگ فنگ باید انجام شود. اگر تعمیرکار در تشخیص ایرادات گیربکس غیر حرفه ای باشد، ممکن است قطعات سالم را نیز تعویض کند و هزینه های شما را افزایش دهد و شما مجبور شوید چند باره به یک تعمیرگاه مراجعه کنید.

توصیه تک گیربکس این است که از همان ابتدا با کمی تحقیق و پرس و جو تعمیرگاهی را انتخاب کنید که تخصص و مهارت کافی را در شناسایی و عیب یابی مشکلات گیربکس داشته باشند و بتوانند به بهترین شکل تعمیرات گیربکس اتوماتیک دانگ فنگ را انجام دهند.

درباره خودرو چینی دانگ فنگ

دانگ فنگ در سال 1969 در ووهان چین پایه گذاری شده است. خودرو دانگ فنگ S30 و اچ سی کراس دو مدل معروف این خودروساز شرکت چینی در ایران میباشد که با امکان فروش اقساطی، طرفداران زیادی را پیدا کرده است.

دانگ فنگ اچ سی کراس در سال 1395 توسط شرکت ایران خودرو مونتاژ و عرضه شد. بعد از ورود دانگ فنگ به ایران برخی از مشکلات کیفی این خودروی چینی برطرف شده و در حال حاظر یکی از هاچ بک های پر استفاده  و محبوب در کشور ایران است.

سوالات متداول خرابی گیربکس دانگ فنگ

1- آیا گیربکس دانگ فنگ نیاز به تعویض روغن دارد؟

تعویض روغن گیربکس از فرسودگی و خرابی زودرس قطعات داخلی آن جلوگیری میکند. همچنین در نحوه عملکرد و کارایی اجزای داخلی جعبه دنده تاثیر بسزایی دارد. هنگام تعویض روغن گیربکس باید توجه داشته باشید که مناسب با گیربکس دانگ فنگ باشد تا عملکرد خوبی از خود نمایش دهد.

2- سرویس گیربکس دانگ فنگ در چه بازه زمانی باید انجام شود؟

سرویس های دوره یکی از مهمترین اقدامات برای حفط و نگهداری جعبه دنده است. معمولا سرویس های دوره ای گیربکس دانگ فنگ بین 30000 تا 40000 کیلومتر توصیه شده است که با توجه به محیط و شرایط رانندگی برخی از افراد میتواند کاهش یابد.

3- علت صدای تقه در گیربکس اتوماتیک دانگ فنگ چیست؟

خرابی سوپاپ ها و اتصالات، عدم تنظیم فشار روغن و ایرادات برقی میتواند از دلایل اصلی تقه زدن در گیربکس است.

4- مشکل لرزش جعبه دنده از چیست؟

 شل شدن اتصالات گیربکس، خرابی پلوس و هرز شدن اجزای جعبه دنده باعث لرزش آن میشود.

5- علت خلاص شدن ناگهانی گیربکس دانگ فنگ ناشی از چیست؟

نشتی و کمبود روغن گیربکس، خرابی چرخ دنده ها، سائیدگی پلوس ها و خرابی توربین از دلایل اصلی خلاصی گیربکس است.

6- علت گیر کردن دنده در حالت پارک چیست؟

مشکلات برقی در سیستم پارک یا باطری خودرو، خرابی اهرم تعویض دنده داخل گیربکس و یا مشکل در سلکتور آن است.

7- چه زمانی برای تعمیر گیربکس دانگ فنگ به تعمیرگاه مراجعه کنیم؟

گیربکس های اتومات از حساسیت بالایی برخوردارند و با مشاهده علائمی مانند:

کم شدن شتاب خودرو، شنیده شدن صداهای عجیب غریب، تق تق، زوزه، نشتی روغن گیربکس، لرزش گیربکس، خلاص شدن ناگهانی دنده و قاطی کردن آنها، داغ شدن گیربکس، بالا رفتن دور موتور و با روشن شدن چراغ خطاها و هشدارها باید در اولین فرصت به یک تعمیرگاه گیربکس دانگ فانگ مراجعه کنید.

مقالات مرتبط:

5/5 - (1 امتیاز)

نظرات و سوالات خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *