تعمیر گیربکس رنو | تعمیرات تخصصی گیربکس اتوماتیک رنو

تعمیر گیربکس رنو به صورت کاملا تخصصی در تعمیرگاه تک گیربکس با تعمیرکاران حرفه ای و گارانتی 12 ماهه انجام میشود.

خدمات ما برای تعمیرات گیربکس رنو

 1. تعمیر گیربکس رنو
 2. بازدید، تست و عیب یابی گیربکس اتوماتیک رنو
 3. تعویض فیلتر، روغن و سرویس دوره ای گیربکس رنو
 4. باز بست کردن، تعویض و بازسازی گیربکس رنو
 5. تامین قطعات نایاب و اورجینال گیربکس اتومات رنو

تعمیر گیربکس رنو

گیربکس های اتوماتیک بدلیل حساسیت و پیچیدگی اجزای داخلی آن کار هر مکانیکی نیست و نیازمند تعمیرکاران حرفه ای و باتجربه است. مجموعه تک گیربکس با بیش از 20 سال سابقه تخصص و دانش کافی در بازسازی و تعمیر گیربکس رنو را دارد.

تعمیر گیربکس اتوماتیک رنو

 تشخیص و عیب یابی مشکلات گیربکس رنو یکی از مهمترین اقداماتی است که تعمیرکاران ما با توجه به دانش خود و همچنین با استفاده از بهترین و مجهزترین امکانات آنها را در سریعترین زمان ممکن شناسایی کرده و به شما اعلام میکنند.

اگر گیربکس خودروی شما دچار علائم خرابی شده است از حرکت دادن ماشین خود خوداری کنید تا به سایر قسمت های آن آسیبی نرسد. سپس با کارشناسان تک گیربکس تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. در صورت حاد بودن مشکلات گیربکس، ما میتوانیم با خودروبر سفارشی بصورت رایگان خودرو شما را تا تعمیرگاه حمل کنیم.

مزایای تعمیر گیربکس اتوماتیک رنو در تک گیربکس

مشاوره و عیب یابی رایگان

مشاوره و عیب یابی رایگان

یدک کش رایگان

خودرو بر رایگان

تعمیرکاران حرفه ای گیربکس

تعمیرکاران حرفه ای

گارانتی خدمات

ضمانت خدمات و قطعات

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک رنو

تک گیربکس پیشرفته ترین و بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک رنو در تهران است. مجموعه ما از تکنسین های حرفه ای و متخصص گیربکس اتوماتیک تشکیل شده است که تعمیرات گیربکس اتوماتیک را به صورت تخصصی همانند روز اول انجام میدهد. پس از تعمیر گیربکس رنو کلیه قطعات و خدمات ارائه شده با ضمانت یک ساله بدون قید شرط بصورت کتبی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

نشانه ها و علائم خرابی گیربکس رنو

روشن شده چراغ هشدارها
بالا رفتن دور موتور
عدم تغییر دنده
لرزش چرخ دنده ها
سخت کار کردن پدال
حرکت نکردن خودرو
صدای دنگ دنگ یا وزوز
احساس بوی سوختگی
عدم شتاب و قدرت کافی
سختی جا رفتن دنده
دنده خلاص پر سر صدا
نشت روغن گیربکس

راه های پیشگیری از خرابی گیربکس اتوماتیک رنو

 • سرویس های دوره ای گیربکس رنو

سرویس های دوره ای گیربکس اتوماتیک رنو را جدی بگیرید و در فاصله زمانی مشخص شده توسط کمپانی سازنده خودرو انجام دهید. تعویض روغن، فیلتر و سرویس های دوره ای گیربکس رنو در زمان تعیین شده باعث افزایش طول عمر قطعات داخلی جعبه دنده میشود.

 زمان توصیه شده برای سرویس های دوره ای رنو بین 20000 تا 40000 کیلومتر است که با توجه به شرایط و محیط رانندگی شما میتواند تغییر کند. به عنوان مثال اگر شما مجبور هستید مدام در داخل شهر رانندگی کنید و همیشه پشت چراغ قرمز و ترافیک بمانید، باعث داغ شدن بیش از حد روغن گیربکس شده و از عمر مفید آن کم خواهد کرد.

بنابراین اگر از این دسته از افراد هستید باید سرویس های دوره ای را در بازه زمانی بین 20000 تا 30000 کیلومتر انجام دهید.

 • خطاها و هشدارهای گیربکس اتومات رنو را جدی بگیرید و در اسرع وقت به یک تعمیرکار تخصصی گیربکس رنو مراجعه کنید تا از مشکلات جدیدتر پیشگیری کرده باشید.
 • تعویض فیلتر و روغن گیربکس را در زمان مشخص انجام دهید.
 • بدلیل حساسیت در سیستم برقی خودروهای اتوماتیک، از استفاده وسایل برقی چون چراغ زنون، آمپی فایر، نصب دزدگیرهای متفرقه و .. تا حد امکان خودداری کنید.
 • گیربکس های اتوماتیک رنو سنسورها و مدارهای الکترونیکی حساسی دارند تا حد امکان از موتورشویی آنها خودداری کنید.

تعمیرات گیربکس رنو

تعمیرات گیربکس رنو

تعمیرات گیربکس رنو به دلیل سختی و حساسیت بسیار بالای آن کار خیلی دشواری است و هر تعمیرکاری بدون داشتن تخصص نمیتواند آن را انجام دهد. تعمیرکاران گیربکس رنو باید شناخت دقیق و بالایی از اجزایی داخلی گیربکس داشته باشند. همچنین عملکرد و تاثیر هر کدام از قطعات آنها را بخوبی بدانند تا در صورت خرابی هر یک از این قطعات بخوبی آنها را تشخیص دهند.

 تعمیرکاران takgearbox مشکلات گیربکس رنو را با دانش و تجربه خود با استفاده از امکانات پیشرفته بصورت دقیق شناسایی میکنند. سپس تعمیر گیربکس رنو را بصورت تخصصی و تضمینی انجام میدهند.

تشخیص و عیب یابی گیربکس اتوماتیک رنو

عیب یابی گیربکس اتوماتیک رنو کار بسیار سخت و دشواری است. با تشخیص ایرادات نابجا باعث میشود قطعاتی که سالم هستند هم تعویض شود و هزینه های اظافی برای شما ایجاد کند و در نهایت هم مشکل اصلی گیربکس برطرف نشود. بنابراین عیب یابی و شناسایی مشکلات گیربکس رنو نیازمند افراد کاربلد و حرفه ای میباشد.

مجموعه تک گیربکس با استفاده از تعمیرکاران متخصص که تجربه زیادی در تعمیرات گیربکس اتوماتیک رنو دارند، مشکلات گیربکس را به نحو احسن عیب یابی کرده و سپس بصورت تخصصی آن را تعمیر میکنند.

هزینه تعمیر گیربکس رنو

هزینه تعمیر گیربکس رنو

هزینه تعمیر گیربکس رنو با توجه به مشکلات و ایراداتی که برای گیربکس بوجود آمده میتواند متفاوت باشد.

 1. این که چه قطعاتی از گیربکس خراب شده است؟
 2. آیا با تعمیر و بازسازی مشکلات گیربکس رنو حل میشود؟
 3. نیاز به تعویض چه تعدادی از قطعات دارد؟
 4. همچنین انتخاب تعمیرگاه نامناسب و غیر تخصصی میتواند هزینه های شما را چندین برابر کند.

تعمیرکاران تک گیربکس سعی بر این دارند که به جای تعویض قطعات تا حد امکان آنها را تعمیر و بازسازی کند تا هزینه های اضافی برای شما ایجاد نشود.

ما به کار خود اطمینان کامل داریم، بنابراین کلیه تعمیرات گیربکس اتومات رنو با ضمانت یک ساله به شما تحویل داده خواهد شد. در صورت مشاهده مشکلات در مدت گارانتی بدون دریافت هیچ هزینه ای ایرادات گیربکس خودروی شما را برطرف خواهیم کرد.

تعویض یا تعمیر گیربکس اتوماتیک رنو

تعویض گیربکس رنو بسیار پر هزینه تر از تعمیرات آن است. اگر با مشاهده مشکلات و ایرادات جزئی برای برطرف کردن آن اقدام نکنید به مرور زمان بر سایر قطعات گیربکس صدمه خواهد زد و باعث از بین رفتن آنها میشود. در چنین مواقعی ممکن است تعمیر گیربکس رنو از نظر اقتصادی برای شما به صرفه نباشد و شما باید برای تعویض گیربکس اتوماتیک رنو خود اقدام کنید.

خرید گیربکس رنو برای افرادی که تخصص و تجربه کافی را ندارند میتواند بسیار دشوار و زمان بر باشد. چرا که تشخیص گیربکس های اصلی و باکیفیت نیازمند افراد متخصص است.

مجموعه تک گیربکس تخصص و دانش کافی را در تشخیص گیربکس های باکیفیت و اورجینال را دارد. بنابراین خیال شما از بابت اصلی و باکیفیت بودن گیربکس میتواند راحت باشد.

همچنین تعویض گیربکس اتومات رنو بصورت تخصصی  توسط تعمیرکاران ما انجام داده میشود و در آخر گیربکس خریداری شده و تعویض آن با گارانتی یک ساله بصورت کتبی به شما تحویل داده میشود.

درباره خودرو رنو

خودرو رنو یک محصول فرانسوی است که در سال 1899 تاسیس شد و فعالیت خود را در ضمینه تولید خودروهای سواری و تجاری آغاز کرده است. در سال 1383 پارس خودرو اولین قرارداد را با شرکت رنو بست و پس از آن خودروی تندر 90 اولین خودرویی بود که به بازار ایران وارد شد.

شرکت نگین خودرو در ایران نمایندگی محصولات این خودرو را از سال 1387 برعهده گرفته است. پس از آن محصولاتی مانند: ساندرو، تلیسمان، ال 90، مگان، داستر، کلئوس و غیره وارد بازار ایران شده است.

تعمیر انواع گیربکس اتوماتیک رنو

تعمیرگاه تک گیربکس تعمیر انواع گیربکس های اتوماتیک رنو را به صورت تخصصی و با گارانتی انجام میدهد. برخی از خودروهایی مانند:

سوالات متداول درباره خرابی گیربکس اتومات رنو

1- علت تقه زدن گیربکس اتوماتیک رنو هنگام رانندگی چیست؟

دلیل اصلی تقه زدن گیربکس رنو ناشی از ایرادات برقی است. تنظیم نبودن فشار روغن گیربکس و همچنین پارگی در دسته موتور باعث تقه زدن خواهد شد.

2- دلیل زوزه کشیدن خودرو رنو هنگام رانندگی چیست؟

خرابی و سائیدگی چرخ دنده ها، دنده های دیفرانسیل و سیاره ای و همچنین صدای فشار روغن باعث شنیده شدن صدای زوزه در گیربکس رنو میشود.

3- چرا گیربکس رنو هنگام رانندگی خلاص میشود؟

خراب و معیوب شدن توربین، سائیدگی و هرز شدن پلوس ها، پارگی دنده اویل پمب و هم چنین کم بودن سطح روغن گیربکس باعث خرابی چرخ دنده ها میشود تا هنگام رانندگی گیربکس خود به خود خلاص شود.

4- چرا خودرو رنو گاز هرز و بیخودی میخورد؟

پایین بودن سطح روغن گیربکس و نرسیدن آن به اجزای داخلی جعبه دنده باعث فرسودگی و از بین رفتن قطعات آن از جمله صفحه کلاچ ها میشود و به مرور زمان باعث گاز هرز خوردن گیربکس خودرو خواهد شد.

5/5 - (1 امتیاز)

نظرات و سوالات خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *