تعمیر گیربکس بی ام و | تعمیرات تخصصی گیربکس اتوماتیک بی ام و

تعمیر گیربکس بی ام وی

تعمیر گیربکس بی ام و

تعمیر گیربکس بی ام و با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا و تعمیرکاران حرفه ای در تعمیرگاه تک گیربکس انجام میشود. در صورتی که گیربکس بی ام و خودرو شما دچار مشکل شده است، میتوانید با کارشناسان تک گیربکس تماس بگیرید و از مشاوره رایگان متخصصین ما بهره مند شوید.

اگر مشکلات و ایرادات گیربکس بی ام و خودروی شما حاد بود میتوانید برای مراجعه به تعمیرگاه وقت رزرو کنید. تعمیرکاران ما گیربکس خودروی شما را بازدید، تست و عیب یابی خواهند کرد، سپس دلایل خرابی و هزینه های آن را به شما اعلام میکنند. در صورت موافقت تعمیر گیربکس بی ام و آغاز خواهد شد و در اتمام کار با گارانتی 12 ماهه به صورت کتبی به شما تحویل داده میشود.

خدمات ما برای تعمیرات گیربکس بی ام و

 1. بازدید فنی، تست، عیب یابی، تعویض، باز بست و بازسازی گیربکس بی ام و
 2. تعویض فیلتر، روغن، هزینه تعمیر و سرویس دوره ای گیربکس بی ام و
 • تعمیر گیربکس بی ام و سری 1، سری 2، سری 3، سری 4، سری 5، سری 6، سری 7، سری i8 و همچنین تعمیرات گیربکس بی ام و z4 ،x3 ،x1 ،x4 ،x6 و x5 به صورت فوق تخصصی در تعمیرگاه تگ گیربکس بازسازی، تعویض، سرویس، عیب یابی و تعمیر میشود.

مزایای تعمیرات گیربکس بی ام و در تک گیربکس

مشاوره و عیب یابی رایگان

مشاوره و عیب یابی رایگان

یدک کش رایگان

خودرو بر رایگان

تعمیرکاران حرفه ای گیربکس

تعمیرکاران حرفه ای

گارانتی خدمات

ضمانت خدمات و قطعات

تعمیرگاه گیربکس بی ام و

بی ام و یکی از خودروهای پر طرفدار و گران قیمت در کشور ما محسوب میشود و در مدل های مختلفی به بازار عرضه شده است. گیربکس خودروهای بی ام و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و اجزای داخلی آن خیلی پیچیده تر و حساستر نسبت به سایر جعبه دنده ها میباشد. تعمیر گیربکس بی ام و بسیار سخت و دشوار است و انجام آن کار هر تعمیرگاهی نیست و نیاز به تخصص و تجربه بسیار بالایی دارد.

اگر وقت و هزینه برای شما مهم است پیشنهاد میکنیم با مشاهده هرگونه خرابی حتی ایرادات جزئی در همان ابتدای کار به یک تعمیرگاه گیربکس بی ام و مراجعه کنید که تجربه و دانش لازم را در این ضمینه داشته باشند.

تعمیرگاه تک گیربکس از یک تیم حرفه ای و آموزش دیده تشکیل شده و بیش از 20 سال است که تعمیر گیربکس اتوماتیک را به صورت تخصصی انجام میدهد. مجموعه ما با استفاده از دانش خود و همچنین بهترین امکانات مشکلات گیربکس بی ام و را شناسایی کرده و سپس اقدام به تعمیر آن میکنند.

نشانه ها و علائم خرابی گیربکس BMW

روشن شده چراغ هشدارها
بالا رفتن دور موتور
عدم تغییر دنده
لرزش چرخ دنده ها
عدم شتاب و قدرت کافی
سختی جا رفتن دنده
دنده خلاص پر سر صدا
نشت روغن گیربکس
سخت کار کردن پدال
حرکت نکردن خودرو
صدای دنگ دنگ یا وزوز
احساس بوی سوختگی

راه های پیشگیری از خرابی گیربکس بی ام و

 1. سرویس های دوره ای گیربکس بی ام و از جمله تعویض روغن و فیلتر را در زمان مشخصی انجام دهید.
 2. در توقف های کوتاه وضعیت دنده را در حالت N قرار ندهید.
 3. در سراشیبی ها حالت دنده را برای کاهش سوخت خلاص نکنید.
 4. وقتی خودرو در حال حرکت است یا کاملا توقف نکرده اید به هیچ وجه وضعیت دنده را تغییر ندهید. این کار باعث صدمه زدن به اجزای داخلی گیربکس میشود.
 5. گیربکس اتوماتیک bmw دارای سنسورها و مدار های الکترونیکی حساسی می باشد، بنابراین از شستن موتور خودرو جلوگیری کنید.
 6. خطاها و هشدارهای گیربکس بی ام و را جدی بگیرید و با مشاهده هر گونه هشداری به یک تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک مراجعه کنید.
 7. با مشاهده نشتی روغن در سریعترین زمان، خودرو خود را به یک تعمیرکار تخصصی گیربکس بی ام و نشان دهید.

هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک بی ام و

هزینه تعمیر گیربکس بی ام و

هزینه تعمیر گیربکس بی ام و ممکن است سوال خیلی از شما عزیزان باشد. هزینه تعمیرات بی ام و بستگی به نوع خرابی آن دارد و تا توسط تعمیرگاه حرفه ای به صورت حضوری بازدید نشود نمیتوان قیمت دقیقی را برای آن اعلام کرد.

 • این که چه تعداد از قطعات خراب شده است؟
 • آیا با بازسازی و تعمیر تخصصی گیربکس بی ام و مشکل حل میشود یا نیاز به تعویض گیربکس خواهید داشت؟
 • قیمت قطعات خراب شده در بازار چقدر است؟
 • انتخاب تعمیرگاه تخصصی گیربکس بی ام و میتواند در کاهش هزینه ها تاثیر زیادی داشته باشد.

معمولا گیربکس های اتوماتیک BMW به دلیل کیفیت بالای آنها کمتر دچار خرابی میشوند. اگر هنگام مشاهده ایرادات گیربکس در همان ابتدا به یک تعمیرگاه گیربکس بی ام و مراجعه کنید با هزینه بسیار اندکی مشکلات برطرف میشود.

تعمیرگاه تک گیربکس به قطعات و اجزای داخلی گیربکس بی ام و آشنایی کافی دارد و به راحتی میتواند مشکلات آن را عیب یابی و برطرف سازد، تا هزینه های بیهوده برای شما عزیزان ایجاد نشود.

خرید گیربکس اتوماتیک بی ام و

اگر تعمیرکار حرفه ای گیربکس بی ام و تشخیص دهد که خرابی های جعبه دنده خودرو شما با تعمیر به نتیجه نمیرسد و بعد از مدتی دوباره دچار مشکل میشود و هزینه و زمان زیادی از شما میگیرد. در این مواقع خرید گیربکس بی ام و به شما پیشنهاد میشود.

پیدا کردن گیربکس بی ام و با کیفیت بالا و اورجینال کار بسیار سخت و دشواری است و نیاز به تخصص و دانش بالایی دارد. کارشناسان تک گیربکس تخصص و تجربه بالایی در شناسایی گیربکس فیک از اصلی را دارند. گیربکس هایی که توسط مجموعه ما تهیه میشود شامل گارانتی یک ساله به صورت کتبی است و خیال شما میتواند از این بابت آسوده باشد.

تعویض گیربکس بی ام و

تعویض گیربکس بی ام و بیشتر از خرید آن به تجربه و دقت نیاز دارد. اگر تعویض گیربکس توسط مراکز غیر تخصصی انجام شود ممکن است با نصب اشتباهی و غیر حرفه ای در آینده نزدیک دچار مشکل شده و هزینه های جدیدی برای شما ایجاد کند.

تعمیرکاران تک گیربکس با استفاده از تجهیزات پیشرفته و دانش 20 ساله خود تعویض گیربکس بی ام و را به صورت حرفه ای و تضمینی انجام میدهد. در مدت گارانتی اگر برای گیربکس مشکلی پیش بیاید میتوانید به تعمیرگاه مراجعه کنید تا تعمیرکاران ما بدون دریافت هیچ هزینه ای آن را برطرف کنند.

تشخیص و عیب یابی گیربکس های اتوماتیک بی ام و

تشخیص و عیب یابی صحیح گیربکس بی ام و از اولویت و اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و بستگی به تعمیرگاهی دارد که به آن مراجعه میکنید. سعی کنید به تعمیرگاهی که سابقه، تخصص و تجهیزات فول دارد مراجعه کنید که در تشخیص ایرادات گیربکس اشتباه نکنند.

هنگام تعمیرات گیربکس بی ام و اگر عیب یابی به درستی انجام نشود، ممکن است قطعات سالم نیز به صورت اشتباهی تعویض شود و هزینه های شما افزایش دهد.

درباره خودرو بی ام و

بی ام و یکی از شرکت های خودروساز آلمانی است که در سال 1916 تاسیس شد. این شرکت با تولید خودروهای باکیفیت و بی نظیر طرفداران زیادی در سرتاسر جهان دارد. در ایران نیز بی ام و جز خودروهای لوکس بوده و قیمت بسیار بالایی دارد.

سوالات متداول خرابی گیربکس اتوماتیک بی ام و

1- آیا روغن گیربکس بی ام و هم به تعویض نیاز دارد؟

بله. تعویض روغن گیربکس بی ام و در زمان مشخص از خرابی و فرسودگی زودتر قطعات داخلی آن جلوگیری میکند. همچنین عملکرد و کارایی اجزای داخلی جعبه دنده افزایش می یابد. روغن گیربکس باید سازگار و مناسب با نوع گیربکس بی ام و تعویض شود تا بتواند کارایی لازم را داشته باشد.

2- سرویس گیربکس بی ام و در چه بازه زمانی باید انجام شود؟

سرویس های دوره ای گیربکس بی ام و باعث افزایش طول عمر قطعات و اجزای داخلی آن میشود. معمولا برای گیربکس های بی ام و سرویس های دوره ای در بازه زمانی 30000 تا 45000 کیلومتر پیشنهاد میشود. با توجه به محیط و شرایط رانندگی بعضی افراد این بازه زمانی بین 25000 تا 35000 متغیر است.

3- چه زمانی برای تعمیر گیربکس بی ام و به تعمیرگاه مراجعه کنیم؟

گیربکس های اتوماتیک خیلی حساس هستند و با مشاهده علائمی مانند:

نشتی روغن گیربکس، شنیدن شدن صداهای عجیب غریب، زوزه، تق تق، احساس بوی سوختگی، کم شدن شتاب خودرو، خلاص شدن ناگهانی و قاطی کردن دنده ها، لرزش گیربکس و غیره باید در اسرع وقت به یک تعمیرکار گیربکس بی ام و مراجعه کنید.

مقالات مرتبط:

5/5 - (1 امتیاز)

نظرات و سوالات خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *