تعمیر گیربکس نیسان | تعمیرات تخصصی گیربکس اتوماتیک نیسان

تعمیر گیربکس نیسان تخصص ماست و به صورت حرفه ای با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در تعمیرگاه تک گیربکس با گارانتی یک ساله انجام میشود.

تعمیر گیربکس نیسان

تعمیرات گیربکس نیسان کار بسیار سخت و دشواری است و به تخصص و دانش بسیار بالایی را نیاز دارد. ما در تعمیرگاه تک گیربکس کلیه خدمات و تعمیر گیربکس اتوماتیک را بصورت تخصصی انجام میدهیم و مهم نیست که مشکلات و ایرادات گیربکس خودروی نیسان شما چه چیزی باشد. ما به کار خود وارد هستیم و این اطمینان را به شما میدهیم که takgearbox یک راه مطمئن و مقرون به صرفه‌تری را برای تعمیر گیربکس اتومات نیسان شما دارد.

 تشخیص و عیب یابی مشکلات گیربکس نیسان یکی از اصلی ترین مراحل در تعمیرات آن است. ما با استفاده از تجهیزات پیشرفته و یک تیم اختصاصی و حرفه ای مشکلات را شناسایی خواهیم کرد و هزینه تعمیرات را به شما اعلام میکنیم. سپس با تایید شما تعمیرکاران شروع به تعمیر گیربکس اتوماتیک نیسان شما خواهند کرد.

 لازم به ذکر است کلیه تعمیرات انجام شده با ضمانت یک ساله در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در این مدت در صورت بروز ایراداتی برای گیربکس نیسان شما، بدون دریافت هیچ هزینه‌ای مشکلات گیربکس برطرف خواهد شد.

تعمیر گیربکس نیسان

مزایای تعمیر گیربکس اتوماتیک نیسان در تک گیربکس

مشاوره و عیب یابی رایگان

مشاوره و عیب یابی رایگان

یدک کش رایگان

خودرو بر رایگان

تعمیرکاران حرفه ای گیربکس

تعمیرکاران حرفه ای

گارانتی خدمات

ضمانت خدمات و قطعات

خدمات ما برای تعمیرات گیربکس نیسان

 1. تست، عیب یابی، بازسازی، تعویض و سرویس گیربکس اتوماتیک نیسان
 2. تعویض روغن، تامین قطعات اصلی و نایاب گیربکس اتوماتیک نیسان
 3. تعمیر تخصصی گیربکس نیسان
 • تعمیر گیربکس نیسان ماکسیما، نیسان ایکس تریل، نیسان قشقایی، نیسان جوک، نیسان مورانو و نیسان تیانا در تعمیرگاه تک گیربکس توسط تعمیرکاران متخصص به صورت تضمینی انجام میشود.

بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک نیسان

تک گیربکس بهترین و مجهزترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک نیسان در شهر تهران است که بیش از 20 سال سابقه دارد. مجموعه ما از تعمیرکاران با تجربه و حرفه ای تشکیل شده است. تعمیر گیربکس اتوماتیک به دلیل حساسیت و پیچیدگی اجزای داخلی آن کار بسیار دشواری است و هر مکانیکی نمیتواند آن را تعمیر کند. 

تعمیرگاه هایی که تخصص و دانش لازم را نداشته باشند با شناسایی ایرادات نابجا و تعویض قطعات سالم باعث افزایش هزینه های شما خواهند شد. هنگام انتخاب تعمیرگاه برای تعمیرات گیربکس نیسان خود کمی وقت بگذارید، تا مجبور نشوید چند باره برای درست کردن آن به تعمیرگاه مراجعه کنید.

ما در تعمیرگاه تخصصی takgearbox به کار و تخصص خود اطمینان کامل داریم و سعی ما بر این است که تا حد امکان مشکلات گیربکس نیسان را بصورت تخصصی تعمیر و بازسازی کنیم.

نشانه ها و علائم خرابی گیربکس اتوماتیک نیسان

روشن شده چراغ هشدارها
بالا رفتن دور موتور
عدم تغییر دنده
لرزش چرخ دنده ها
سخت کار کردن پدال
حرکت نکردن خودرو
صدای دنگ دنگ یا وزوز
احساس بوی سوختگی
عدم شتاب و قدرت کافی
سختی جا رفتن دنده
دنده خلاص پر سر صدا
نشت روغن گیربکس

راه هایی پیشگیری از خرابی گیربکس اتوماتیک نیسان 

1- سرویس های دوره ای گیربکس نیسان

سرویس های دوره ای گیربکس اتوماتیک نیسان را جدی بگیرید و در فاصله زمانی تعیین شده توسط کمپانی سازنده ژاپنی آن انجام دهید.

سرویس های دوره ای باعث افزایش کارایی و عملکرد بهتر قطعات گیربکس نیسان خواهد شد. سرویس های دوره ای گیربکس نیسان معمولا بین 30000 تا 40000 کیلومتر است و با توجه به شرایط کاری و محل زندگی شما میتواند تغییر کند.

اگر مجبور هستید همیشه داخل شهر و جاهای پرترافیک رانندگی کنید که این باعث داغ شدن بیش از حد روغن گیربکس میشود. بنابراین خاصیت و کارایی روغن زودتر از وقت تعیین شده از بین خواهد رفت. در چنین مواقعی بین 20000 تا 30000 کیلومتر، سرویس های دوره ای گیربکس را باید انجام دهید.

2- تعویض روغن گیربکس نیسان

تعویض روغن گیربکس اتوماتیک نیسان یکی از مهمترین اقدامات شما در حفظ و نگهداری گیربکس اتوماتیک است. تعویض فیلتر و روغن گیربکس باعث افزایش طول عمر قطعات داخلی جعبه دنده خواهد شد و از فرسودگی و خرابی زودرس آنها جلوگیری میکند.

روغن گیربکس باید مناسب و سازگار با خودروی شما باشد. استفاده از روغن های متفرقه و غیر استاندارد کارایی لازم را برای گیربکس نیسان شما نخواهد داشت.

3- خطاها و هشدارهای گیربکس نیسان

خطاها و هشدارهای گیربکس اتوماتیک نیسان را جدی بگیرید و با مشاهده چنین هشدارهایی در سریعترین زمان ممکن به یک تعمیرکار تخصصی گیربکس نیسان مراجعه کنید.

روشن شدن چراغ خطاها و هشدارها نشانه هایی از خرابی گیربکس نیسان است. بنابراین بی توجهی به آن باعث آسیب رسیدن به قطعات داخلی گیربکس میشود و هزینه های تعمیرات را افزایش خواهد داد.

 • گیربکس اتوماتیک نیسان، سنسورها و مدارهای الکترونیکی حساسی دارند. تا حد امکان سعی کنید از شست و شوی موتور آنها خوداری کنید.
 • خودروهای اتوماتیک نیسان سیستم های برقی پیچیده و حساس تری نسبت به گیربکس های دستی دارند. از استفاده وسایل برقی مانند لامپ های زنون، آمپی فایر و غیره خودداری کنید.

گیربکس های اتوماتیک نیسان

امروزه در اکثر خودروهای نیسان از گیربکس cvt استفاده میشود که کارایی و عملکرد خوبی نسبت به سایر گیربکس ها دارند. از مزایای مهم این نوع گیربکس میتوان به مصرف پایین سوخت و قدرت کارآمدی بالاتر آنها اشاره کرد.

 • مشکلات رایج گیربکس اتومات نیسان

 • خراب و معیوب شدن شیر برقی
 • پایین بودن سطح روغن گیربکس یا نشتی آن
 • خرابی سنسور سرعت گیربکس
 • خرابی خنک کننده (فن) گیربکس

هزینه تعمیر گیربکس نیسان

هزینه تعمیر گیربکس نیسان

هزینه تعمیر گیربکس نیسان با توجه به نوع خودرو شما، ایرادات و مشکلات آن متفاوت است که برخی از این عوامل:

 1. چه قطعاتی از گیربکس نیسان خراب شده است؟
 2. قیمت قطعات چقدر باشد؟
 3. آیا مشکلات گیربکس فقط با بازسازی و تعمیر حل میشود؟
 4. قطعات استفاده شده اصلی باشد یا فیک؟
 5. انتخاب تعمیرگاه مناسب و تخصصی میتواند تاثیر بسیاری زیادی در کاهش هزینه های شما بگذارد.
 6. معمولا افراد ناشی به خاطر نداشتن تجربه و راحتی کار خودشان، قطعات سالم را نیز به جای بازسازی تعویض میکنند.

شما عزیزان میتوانید برای آگاهی درباره میزان هزینه تعمیرات گیربکس نیسان با کارشناسان تک گیربکس تماس بگیرید تا به شما هزینه حدودی را اعلام کنند. ولی برای هزینه نهایی ابتدا مشکلات و ایرادات گیربکس نیسان باید بصورت حضوری بررسی شود تا بتوانیم به صورت دقیق آن را اعلام کنیم.

تعمیر یا تعویض گیربکس نیسان

تعویض یا تعمیر گیربکس نیسان

تعویض گیربکس نیسان در بعضی مواقع با توجه به نوع ایرادات و تعداد قطعات خراب شده آن میتواند برای شما از تعمیر گیربکس نیسان به صرفه تر باشد.

 اگر تعمیرکار تشخیص دهد که ایرادات و مشکلات بوجود آمده برای جعبه دنده به حدی است که هزینه قطعات و اجرت آن بیشتر از تعویض گیربکس میشود. یا اگر مشکلات گیربکس نیسان به نحوی است که بعد از تعمیرات آن مجددا خراب خواهد شد، شما باید قطعا تعویض گیربکس اتومات نیسان را در دستور کار خود قرار دهید.

توجه داشته باشید تعمیرگاهی را که انتخاب میکنید باید دانش و تخصص کافی را در این زمینه داشته باشند. اکثر افرادی که تجربه ای در تعمیرات و بازسازی گیربکس نیسان را ندارند، راحت ترین راه را انتخاب میکنند و بدون هیچ تلاشی اقدام به تعویض گیربکس خودروی شما میکنند.

خرید و تعویض گیربکس نیسان

خرید گیربکس نیسان بسیار کار سخت و دشواری است. خرید گیربکس باکیفیت و اصلی نیازمند تجربه و دانش بالایی است و اگر تخصصی در این زمینه نداشته باشید میتواند وقت و هزینه زیادی از شما بگیرد.

تعمیرگاه تک گیربکس بیش از چند صد جعبه دنده اورجینال و اصلی در انبار خود موجود دارد. در صورتی که از مجموعه ما گیربکس اتومات نیسان خود را تهیه کنید، خیال شما از بابت اصلی و باکیفیت بودن آن آسوده خواهد بود. همچنین تعمیرکاران ما بصورت تخصصی گیربکس نیسان خودروی شما را تعویض خواهند کرد. گیربکس خریداری شده از تعمیرگاه ما شامل یک سال گارانتی کتبی بی قید شرط است تا نگرانی شما از بابت اورجینال بودن آن هم راحت باشد.

درباره خودرو نیسان

خودرو نیسان یکی از معروف ترین شرکت های خودروسازی ژاپن میباشد که در سال 1933 تاسیس شده است. این شرکت ابتدا فعالیت کاری خود را در زمینه وسایل نقلیه موتوری آغاز کرد. خودرو نیسان در ایران محبوبیت بسیار زیادی بخاطر باکیفیت و بادوام بودن آن پیدا کرده است.

مشخصات فنی نیسان ایکس تریل

خودرو نیسان ایکس تریل یکی از  محصولات معروف کشور ژاپن است که بعد از نیسان جوک توسط شرکت جهان نوین آریا وارد بازار ایران شد.

نیسان ایکس تریل از یک موتور 4 سیلندر 16 سوپابه بهره میبرد و حداکثر قدرت آن 173 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه است. شتاب این خودرو 10.6 ثانیه است و حداکثر سرعت آن 190 کیلومتر بر ساعت میرسد. ماشین نیسان ایکس تریل از یک گیربکس 7 دنده اتوماتیک از نوع سی وی تی ایکس ترونیک پشتیبانی میکند.

تعمیر گیربکس نیسان ایکس تریل

تعمیر گیربکس نیسان ایکس تریل، بازسازی، تعویض، عیب یابی و سرویس گیربکس ایکس تریل به صورت تخصصی و تضمینی در تعمیرگاه تک گیربکس انجام میشود. تعمیرات گیربکس ایکس تریل به دلیل حساسیت و پیچیدگی اجزای داخلی آن کار بسیار حساس و دشواری است. حتما باید در انتخاب تعمیرگاه گیربکس ایکس تریل دقت کافی را داشته باشید.

درباره نیسان جوک

نیسان جوک یکی از محصولات پر فروش شرکت خودروسازی نیسان است که از سال 2011 وارد بازارهای جهانی شده است.

این خودرو در کشورهای ژاپن، اندونزی و انگلستان تولید میشود و در سال 2016 وارد بازار ایران شد. خودرو نیسان جوک از یک موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه با حداکثر قدرت 118 اسب بخار و گیربکس CVT ایکس ترونیک بهره میبرد. شتاب 0 تا 100 خودرو جوک 11.5 ثانیه و حداکثر سرعت آن 172 کیلومتر در ساعت میرسد.

تعمیر گیربکس نیسان جوک

تعمیر گیربکس نیسان جوک یکی دیگر از خدمات اصلی مجموعه تک گیربکس است. تعمیرات گیربکس جوک با بهترین و پیشرفته ترین امکانات و همچنین تجربه چندین ساله به صورت حرفه ای انجام میشود. انتخاب تعمیرگاه تخصصی و مناسب برای تعمیر گیربکس جوک میتواند در وقت و هزینه های شما تاثیر گذار باشد.

تعمیرات انواع گیربکس اتوماتیک نیسان

سوالات متداول درباره تعمیر گیربکس نیسان

1- چه زمانی برای تعمیر گیربکس نیسان به تعمیرگاه مراجعه کنیم؟

گیربکس های اتوماتیک به دلیل پیچیدگی و حسایت بسیار بالای که دارند با مشاهده کوچک ترین مشکل باید به یک تعمیرگاه تخصصی مراجعه کنید. شما میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

2- آیا روغن گیربکس نیسان هم مانند موتور آن نیاز به تعویض دارد؟

بله. تعویض روغن گیربکس از فرسودگی و سائیدگی قطعات داخلی آن جلوگیری میکند. مایع گیربکس باید مناسب و سازگار با گیربکس خودرو باشد تا بتواند کارایی و عملکرد خوبی داشته باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

2 دیدگاه

 • سلام
  تعمیرات نیسان ایکس تریل هم انجام میدید؟
  گاه گداری تو سرعت بالای 100 تا صدای وز وز میاید

  • سلام برشما
   بله انجام میدیم
   گیربکی اتوماتیک نیسان ایکس تریل میتونه چند تا علت داشته باشه که این مشکل براش پیش میاد.
   مهمترین دلیلش اینه که روغن گیربکس خودروی نیسان شما یا غلیظ و کثیف شده و یا اینکه سطح روغن خودروی شما پایینه
   اینها از دلایل عمدش میتونه باشه که 90 درصد با تعویض روغن مناسب برطرف میشه.
   شما با کارشناسان تک گیربکس تماس بگیرید و به تعمیرگاه تک گیربکس بیاید تا تعمیرکاران ما خودروی شمارو بررسی کنند تا جواب قطعی را به شما بدهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *