تعمیر گیربکس اتوماتیک نیسان مورانو به صورت تخصصی

تعمیر گیربکس مورانو

تعمیر گیربکس مورانو به صورت تخصصی توسط تعمیرکاران حرفه ای و آموزش دیده در تعمیرگاه تک گیربکس با ضمانت نامه کتبی و 100% تضمینی انجام میشود. اگر در گیربکس مورانو علائم خرابی احساس میکنید، میتوانید با شماره‌های درج شده تماس بگیرید تا کارشناسان تک گیربکس شما را راهنمایی کنند. همچنین میتوانید در صورت حاد بودن مشکلات گیربکس مورانو برای حضور در تعمیرگاه وقت رزرو کنید.

بعد از حضور شما تعمیرکاران تک گیربکس تست و عیب یابی گیربکس اتوماتیک مورانو را انجام خواهند داد. سپس نوع خرابی و مشکلات بوجود آمده همراه با هزینه های تعمیر گیربکس نیسان مورانو به شما اعلام میشود. در صورت تایید شما تعمیر گیربکس مورانو شروع خواهد شد. پس از اتمام کار کلیه قطعات، خدمات و تعمیرات انجام شده با گارانتی کتبی تحویل شما عزیزان داده میشود.

مزایای تعمیرات گیربکس مورانو در تک گیربکس

مشاوره و عیب یابی رایگان

مشاوره و عیب یابی رایگان

یدک کش رایگان

خودرو بر رایگان

تعمیرکاران حرفه ای گیربکس

تعمیرکاران حرفه ای

گارانتی خدمات

ضمانت خدمات و قطعات

تعمیر گیربکس مورانو

تعمیر گیربکس نیسان مورانو را دست هر تعمیرکاری نسپارید. هنگام خرابی گیربکس مورانو بهتر است به مراکز تخصصی تعمیر گیربکس نیسان مراجعه نمایید. تعمیرگاه های تخصصی تجهیزات و امکانات پیشرفته ای برای عیب یابی و تعمیر گیربکس موارنو دارند.

در صورت مراجعه به مراکز غیر تخصصی ممکن است با تشخیص ایرادات نابجا و تعمیرات غیر حرفه ای مشکلات گیربکس مورانو و هزینه های شما بیشتر شود. گیربکس اتوماتیک مورانو به دلیل پیچیدگی و حساسیت بسیار بالایی که دارند، عیب یابی مشکلات آنها مهمترین مرحله قبل از تعمیرات است.

تعمیر گیربکس نیسان مورانو

تعمیرگاه تک گیربکس از یک تیم حرفه ای و با تجربه تشکیل شده که مجهزترین امکانات روز دنیا را دارد و بیش از 20 سال است که به صورت تخصصی در زمبنه تعمیر گیربکس اتوماتیک فعالیت میکند. مهم نیست که مشکلات گیربکس مورانو شما چه چیزی باشد، تعمیرکاران ما به کمک تجربه چندین ساله خود یک روش مطمئن و مقرون به صرفه برای تعمیر گیربکس اتوماتیک مورانو شما دارد.

تعمیرکاران تک گیربکس به کلیه قطعات داخلی جعبه دنده مورانو آشنایی کامل دارند، عملکرد و وظیفه هر کدام را به خوبی میدانند، بنابراین به راحتی میتوانند هرگونه خطا و مشکلات گیربکس مورانو را تشخیص داده و برطرف کنند.

ما در تعمیرگاه تخصصی تک گیربکس خدماتی مانند:

 • بازدید فنی، تست و عیب یابی گیربکس اتوماتیک مورانو
 • تعویض روغن، فیلتر و سرویس های دوره ای گیربکس مورانو
 • بازبست، بازسازی و تعویض گیربکس مورانو
 • تعمیر تخصصی گیربکس نیسان مورانو را با گارانتی 12 ماهه انجام میدهیم.

علائم خرابی گیربکس نیسان مورانو

روشن شده چراغ هشدارها
بالا رفتن دور موتور
عدم تغییر دنده
سخت کار کردن پدال
حرکت نکردن خودرو
صدای دنگ دنگ یا وزوز
عدم شتاب و قدرت کافی
سختی جا رفتن دنده
دنده خلاص پر سر صدا
احساس بوی سوختگی
نشت روغن گیربکس
لرزش چرخ دنده ها

علت خرابی گیربکس اتوماتیک نیسان مورانو

عدم انجام سرویس های دوره ای گیربکس مورانو:

انجام ندادن سرویس های دوره ای گیربکس مورانو طول عمر جعبه دنده را کاهش میدهد، قطعات داخلی سریعتر در معرض خرابی قرار میگیرند، عملکرد و کارایی خود را از دست میدهند. انجام سرویس های دوره ای مانند تعویض روغن از فرسودگی و سائیدگی قطعات جلوگیری میکند و کیفیت کارایی گیربکس را افزایش میدهد.

توصیه میشود اگر سلامت خودرو برای شما اهمیت دارد، سرویس گیربکس مورانو را در بازه زمانی بین 40000 تا 60000 کیلومتر انجام دهید. البته برای برخی از صاحبان این خودرو به دلیل شرایط و محیط رانندگی میتواند این بازه زمانی تغییر کند.

رعایت اصول و نکات صحیح رانندگی:

برخی از دلایل اصلی خرابی گیربکس مورانو موارد زیر هستند که بهتر است آنها را رعایت کنید:

 • هنگام رانندگی مخصوصا در سرعت بالا به هیچ عنوان حالت دنده را تغییر ندهید.
 • از حمل بار اظافه و استفاده از خودرو مورانو به عنوان یدک کش خودداری فرمایید.
 • در سرازیری‌ها وظعیت دنده خودرو را در حالت خلاص قرار ندهید.
 • تا جایی که امکان دارد از موتور شویی خودرو بپرهیزید.
 • تا وقتی که خودرو به طور کامل توقف نکرده است، حالت دنده را در وظعیت p قرار ندهید.
 • از تیکاف کشیدن و شتاب گیری های ناگهانی خودداری کنید.
 • از نصب کردن وسایل برقی اظافی مانند آمپلی فایر و لامپ زنون بپرهیزید.
 • هنگام خرابی گیربکس مورانو حتما از قطعات اورجینال و باکیفیت استفاده کنید.
 • در صورت مشاهده مشکلات جزئی حتما به یک تعمیرکار گیربکس مورانو مراجعه فرمایید.

هزینه تعمیر گیربکس نیسان مورانو

هزینه تعمیر گیربکس نیسان مورانو

هزینه تعمیر گیربکس موارنو را قبل از بازدید خودرو به صورت دقیق نمیتوان بیان کرد. ولی در کل هزینه تعمیرات گیربکس مورانو به عوامل مختلفی از جمله مدل خودرو، نوع خرابی، تعداد قطعات خراب شده، قیمت قطعات، اصلی یا فیک بودن قطعات تعویضی، اجرت تعمیرکار گیربکس نیسان موارنو و تعمیرگاهی که انتخاب میکنید بستگی دارد.

خوشبختانه به دلیل اینکه خودرو نیسان یک برند معروف است و قطعات یدکی آن به راحتی پیدا میشود هزینه تعمیر گیربکس نیسان موارنو ممکن است نسبت به برخی از برندها کمتر باشد. در مجموعه تک گیربکس تمام تلاش ما بر این است که مشکلات و ایرادات گیربکس مورانو را با سرویس، بازسازی و تعمیر تخصصی برطرف کنیم تا هزینه های شما همشهریان در این اوضاع بد اقتصادی بیشتر نشود.

برای آگاهی از هزینه های تقریبی تعمیر گیربکس نیسان مورانو میتواند با کارشناسان تعمیرگاه تک گیربکس تماس بگیرید و علائم خرابی و مشکلات بوجود آمده را در میان بگذرید تا کارشناسان ما قیمت احتمالی تعمیرات گیربکس مورانو را به شما اعلام کنند.

چه زمانی برای تعمیرات گیربکس مورانو اقدام کنیم؟

در واقع میتوان گفت گیربکس اتوماتیک قلب خودرو محسوب میشود و در صورت خرابی به سایر قسمت‌ها نیز صدمه میزند. پس بهترین کار این است که با مشاهده کوچکترین مشکل برای برطرف کردن آن اقدام کنید. در صورت بی توجهی، ایرادات جزئی به مشکلات بزرگ تبدیل می‌شوند و شما باید هزینه های زیادی برای تعمیر گیربکس مورانو پرداخت کنید. پس با مشاهده علائم خرابی گیربکس مانند:

زوزه کشیدن گیربکس، تقه زدن، جیر جیر کردن، روغن ریزی گیربکس، داغ شدن بیش از حد گیربکس، روشن شدن چراغ های هشدار، بالا رفتن دور موتور، کم شدن شتاب و قدرت خودرو، لغزش و لرزش خودرو، قاطی کردن دنده ها، خلاص شدن ناگهانی دنده ها، لرزش خودرو هنگام سرعت گرفتن و احساس بوی سوختی باید نسبت به تعمیرات گیربکس نیسان مورانو اقدام نمایید.

درباره خودرو مورانو:

درباره خودرو مورانو

خودرو مورانو توسط شرکت خودروسازی نیسان برای اولین بار در سال 2002 معرفی شد. نیسان مورانو تا به امروز با چندین نسل و طراحی‌های مختلف روانه بازار شده است که به عنوان یک خودرو خانوادگی شناخته میشود.

نیسان مورانو ساخت کشور ژاپن است و از گیربکس 6 دنده xtronic بهره میبرد و نوع پیشروانه آن 6 سیلندر است. حداکثر قدرت این خودرو 226 اسب بخار و حداکثر سرعت آن 200 کیلومتر در ساعت و مصرف سوخت آن 1.8 لیتر در 100 کیلومتر است.

کیفیت ساخت بالا، طراحی زیبا و کاربرپسند، موتور قدرتمند، هندلینگ عالی، کابین جادار و راحت از نقاط قوت خودرو نیسان مورانو میباشد. از نقاط ظعف آن میتوان به دید نامناسب عقب، فضای بار کوچک و قیمت بالای لوازم یدکی آن اشاره کرد.

چرا باید تعمیر گیربکس مورانو را به تک گیربکس بسپاریم؟

مجموعه تک گیربکس بیش از 20 سال است که به صورت فوق تخصصی در ضمینه تعمیرات انواع گیربکس اتوماتیک فعالیت میکند. تجهیزات و امکانات موجود در تک گیربکس از پیشرفته ترین ابزارهای بروز دنیاست. کلیه قطعات و لوازم یدکی استفاده شده در تک گیربکس اصلی و اورجینال  با گارانتی کتبی هستند و به هیچ عنوان از قطعات کپی استفاده نمیشود.

تک گیربکس تعمیر گیربکس مورانو را به صورت تخصصی و حرفه ای انجام میدهد. ما به کار خود اطمینان کامل داریم به همین منظور خدمات خود را با گارانتی یک ساله تحویل مشتری میدهیم. اگر در مدت گارانتی مشکلاتی برای گیربکس خودروی شما بروز دهد، میتوانید به مجموعه ما مراجعه کنید تا تعمیرکاران تک گیربکس بعد از بررسی و تست گیربکس، ایرادات بوجود آمده را بدون دریافت هیچ هزینه ای برطرف کنند.

Rate this {امتیازی ثبت نشده}

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.