تعمیر گیربکس سانگ یانگ | تعمیرات گیربکس اتوماتیک سانگ یانگ

تعمیر گیربکس سانگ یانگ کار بسیار سخت و دشواری است بنابراین نیاز به تخصص بالایی دارد که در تعمیرگاه تک گیربکس توسط تعمیرکاران حرفه ای به صورت تضمینی انجام میشود.

تعمیرات گیربکس سانگ یانگ

خدمات ما برای تعمیرات گیربکس سانگ یانگ

  • تعمیر گیربکس سانگ یانگ
  • باز و بست، تست، عیب یابی، تعویض، بازسازی و تعمیر ساعت گیربکس سانگ یانگ
  • تعویض فیلتر، روغن، تامین قطعات نایاب و اورجینال و سرویس گیربکس اتومات سانگ یانگ

تعمیر گیربکس سانگ یانگ

تعمیر گیربکس اتوماتیک با بهره گیری از تجهیزات روز دنیا در مرکز تعمیرگاهی تک گیربکس به شکل تخصصی انجام میشود. گیربکس های اتوماتیک به علت رانندگی راحت، طرفداران زیادی را مجذوب خود کرده است. بنابراین مواظبت و نگهداری از آن به مراتب به دقت بالایی نسبت به نوع دستی آن نیاز دارد.

اگر گیربکس خودروی شما دچار مشکلاتی شده است با تعمیرکاران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. در صورت حاد بودن مشکلات گیربکس سانگ یانگ میتوانید برای حضور در تعمیرگاه وقت رزرو کنید. پس از مراجعه شما به تعمیرگاه، تعمیرکاران ما گیربکس خودروی شما را بازدید، تست و مشکلات آن را به صورت رایگان عیب یابی میکنند.

سپس دلایل خرابی و اجرت تعمیرات را به شما اعلام خواهند کرد و با موافقت شما تعمیر گیربکس سانگ یانگ آغاز خواهد شد.

مزایای تعمیر گیربکس سانگ یانگ در تک گیربکس

مشاوره و عیب یابی رایگان

مشاوره و عیب یابی رایگان

یدک کش رایگان

خودرو بر رایگان

تعمیرکاران حرفه ای گیربکس

تعمیرکاران حرفه ای

گارانتی خدمات

ضمانت خدمات و قطعات

تعمیرگاه گیربکس سانگ یانگ

بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک در تهران برای خودروی سانگ یانگ تک گیربکس است. مجموعه ما دارای امکانات فول، کادری مجرب و خبره و بیش از 20 سال سابقه فعالیت در زمینه تعمیرات گیربکس اتوماتیک خودروهای ایرانی و خارجی را دارد.

تعمیر تخصصی گیربکس سانگ یانگ

اگر هنگام خرابی گیربکس سانگ یانگ در انتخاب تعمیرگاه اشتباه کنید و به تعمیرگاه های غیر تخصصی مراجعه نمایید، بی شک طولی نخواهد کشید که از کاری که کرده اید پشیمان خواهید شد. زیرا تعمیر گیربکس اتوماتیک سانگ یانگ بسیار حساس و دشوار است و به تجربه و مهارت بالایی نیاز دارد و کار هر مکانیکی نیست.

لازم به ذکر است که تعمیرگاه تک گیربکس کلیه قطعات و خدمات ارائه شده برای تعمیرات گیربکس سانگ یانگ را با گارانتی 12 ماهه ارائه میدهد.

در مدت گارانتی با مشاهده هر گونه خرابی میتوانید به تعمیرگاه مراجعه کنید تا تعمیرکاران ما بدون دریافت هیچ هزینه ای ایرادات گیربکس سانگ یانگ خودروی شما را برطرف کنند.

نشانه ها و علائم خرابی گیربکس اتوماتیک سانگ یانگ

روشن شده چراغ هشدارها
بالا رفتن دور موتور
عدم تغییر دنده
لرزش چرخ دنده ها
سخت کار کردن پدال
حرکت نکردن خودرو
صدای دنگ دنگ یا وزوز
احساس بوی سوختگی
عدم شتاب و قدرت کافی
سختی جا رفتن دنده
دنده خلاص پر سر صدا
نشت روغن گیربکس

روش های پیشگیری از خرابی گیربکس اتومات سانگ یانگ

برای اینکه گیربکس سالم داشته باشید و از پرداخت هزینه های زیاد برای تعمیرات آن جلوگیری کنید، لازم است همواره نکات زیر را رعایت کنید:

سرویس های دوره ای گیربکس سانگ یانگ

سرویس دوره ای گیربکس سانگ یانگ را فراموش نکنید. عدم انجام به موقع آن، عملکرد گیربکس خودروی شما را با اختلال روبرو میکند و کارایی قطعات داخلی آن از بین خواهد رفت.

خطاها و علائم هشداری گیربکس سانگ یانگ را جدی بگیرید

در صورت روشن شدن چراغ چک یا مشاهده علائم هشدارها، هر چه زودتر جهت رفع آن اقدام نمایید و در اولین فرصت به یک تعمیرکار تخصصی گیربکس سانگ یانگ نشان دهید. عدم توجه به موقع میتواند هزینه ها و مشکلات زیادی برای خودروی شما رقم بزند.

عدم تغییر وضعیت دنده در حال حرکت

زمانی که خودرو کاملا توقف نکرده یا در حال حرکت هستید، اقدام به تعویض دنده نکنید. ابتدا ترمز گرفته و بعد از توقف کامل، حالت دنده را تغییر دهید.

  • گیربکس اتوماتیک سانگ یانگ سنسورها و مدارهای الکترونیکی حساسی دارند، بنابراین شستن موتور آن توصیه نمیشود.
  • تعویض روغن گیربکس اتوماتیک سانگ یانگ را در زمان مشخصی انجام دهید.

هزینه تعمیرات گیربکس اتوماتیک سانگ یانگ

هزینه تعمیر گیربکس سانگ یانگ

هزینه تعمیر گیربکس سانگ یانگ با توجه به مشکلات و ایرادات بوجود آمده برای آن میتواند متغیر باشد و به عواملی مانند:

  1. تعداد و قیمت قطعات خراب شده چقدر است؟
  2. قطعات خریداری شده فیک یا اصلی باشد؟
  3. آیا با بازسازی و تعمیر گیربکس سانگ یانگ مشکل حل میشود؟
  4. انتخاب تعمیرگاه تخصصی گیربکس سانگ یانگ میتواند در کاهش هزینه ها تاثیر بسیاری داشته باشد.

شما میتوانید برای آگاهی از هزینه های حدودی با تیم کارشناسی تک گیربکس در ارتباط باشید. برای اطلاع از هزینه نهایی تعمیرات گیربکس سانگ سانگ میتوانید برای حضور در تعمیرگاه وقت رزرو کنید تا تعمیرکاران ما با بازدید و تست گیربکس خودرو به شما اعلام کنند.

تعویض گیربکس سانگ یانگ

گاهی اوقات بعد بازدید به عمل آمده از گیربکس خودروی شما توسط متخصصین، به علت خرابی های زیاد و فرسودگی اجزای داخلی جعبه دنده، تعویض گیربکس سانگ یانگ به شما پیشنهاد میشود.

تشخیص و انتخاب درست برای تعویض گیربکس بر عهده تعمیرکاران متخصص سانگ یانگ است که چقدر در کار خود خبره باشد.

خرید گیربکس اتوماتیک سانگ یانگ

اگر قصد خرید گیربکس سانگ یانگ را دارید باید در کار خود مهارت و تخصص بالایی داشته باشید. خرید از مراکز فروشگاهی نامعتبر به ضرر شما میتواند تمام شود.

تعمیرگاه تک گیربکس مهارت و دانش بسیار بالایی در تشخیص گیربکس های اصلی و اورجینال را دارد. اگر گیربکس سانگ یانگ توسط مجموعه ما خریداری شده باشد خیال شما از اورجینال بودن آن آسوده خواهد بود. تعمیرکاران ما با استفاده از تجهیزات پیشرفته و دانش 20 ساله خود آن را تعویض خواهند کرد و با ضمانت یک ساله در اختیار شما قرار میدهند. 

درباره خودرو سانگ یانگ

سانگ یانگ چهارمین شرکت خودرو ساز کره جنوبی میباشد که از سال 1994 کار خود را آغاز کرده است. سانگ یانگ در زبان کره ای به معنای 2 اژدها بوده که تلفظ اصلی آن سنگ یون میباشد. این شرکت در کشورهای روسیه، هند و قزافستان نیز کارخانه هایی برای تولید خودروهای خود دایر کرده است.

خودرو سانگ یانگ به دلیل کیفیت بالا، ظاهر و مشخصات فنی عالی فروش بالایی را به ثبت رسانده است. گیربکس این خودرو از نوع 6 سرعته و از مدل تیپ ترونیک پشتیبانی میکند و قابلیت تعویض دنده به صورت دستی نیز در آن وجود دارد.

تعمیر گیربکس سانگ یانگ رکستون

خودرو سانگ یانگ رکستون از محصولات پرطرفدار کشور کره جنوبی است که نسل جدید آن با نام رکستون G4 روانه بازار شده است. سانگ یانگ رکستون توسط رامک خودرو روانه بازار ایران شد. خودرو شاسی بلند رکستون از تجهیزات فول و امکانات رفاهی بسیار بالایی برخوردار است.

سانگ یانگ رکستون G4 دارای موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه با حداکثر قدرت 222 اسب بخار و شتاب 0 تا 100 آن 9.8 ثانیه با حداکثر سرعت 185 کیلومتر در ساعت است. رکستون G4 از گیربکس 6 سرعته خودکار 3 حالته بهره میبرد.

 تعمیر گیربکس اتوماتیک سانگ یانگ رکستون به دلیل پیچیدگی و حساسیت آن بسیار سخت و دشوار است و هر مکانیکی نمیتواند آن را تعمیر کند. تعمیر گیربکس سانگ یانگ رکستون توسط تعمیرگاه تک گیربکس با پیشرفته ترین امکانات عیب یابی و تعمیر میشود.

تعمیر گیربکس سانگ یانگ موسو

سانگ یانگ موسو یکی دیگر از محصولات کره ای است که در چند نسل تولید و روانه بازارهای جهانی شده است. سانگ یانگ موسو در سال های بین 1382 تا 1386 در بازار ایران عرضه شد.

خودرو سانگ یانگ موسو دارای موتور 6 سیلندر 12 سوپاپه با حجم موتور 3199 سی سی میباشد. حداکثر قدرت سانگ یانگ موسو 220 اسب بخار و شتاب 0 تا 100 آن 9.8 ثانیه با حداکثر سرعت 180 کیلومتر در ساعت است. سانگ یانگ موسو از گیربکس 5 سرعته دستی و 4 سرعته اتوماتیک بهره میبرد.

تعمیر گیربکس اتوماتیک سانگ یانگ موسو نسبت به گیربکس های دستی این خودروها بسیار سخت و پیچیده است و به تعمیرکاران متخصص نیاز دارد. تعمیر گیربکس سانگ یانگ موسو در تعمیرگاه تک گیربکس توسط تعمیرکاران حرفه ای و آموزش دیده عیب یابی، بازسازی، تعویض و تعمیر میشود.

تعمیر گیربکس سانگ یانگ کایرون

خودرو سانگ یانگ کایرون یک SUV متوسط است که در سال 2015 توسط کمپانی سانگ یانگ به بازار عرضه شد. سانگ یانگ کایرون به بنز چینی معروف است که دارای موتور قدرتمند 6 سیلندر 24 سوپاپه با حجم 3199 سی سی با قدرت 220 اسب بخار است. همچنین دارای گیربکس 5 دنده اتوماتیک تیب ترونیک میباشد و شتاب 0 تا 100 آن 10.8 ثانیه با حداکثر سرعت 189 کیلومتر بر ساعت است.

تعمیر گیربکس اتوماتیک سانگ یانگ کایرون یکی دیگر از خدمات تک گیربکس است. تعمیرکاران ما به کلیه قطعات داخلی گیربکس اتوماتیک سانگ یانگ کایرون آشنایی کافی دارند و در کمترین زمان عیب یابی آن را انجام داده و سپس اقدام به تعمیر گیربکس سانگ یانگ کایرون میکنند.

سوالات متداول هنگام خرابی گیربکس سانگ یانگ

1- تعویض روغن و سرویس گیربکس سانگ یانگ را چه زمانی انجام دهیم؟

سرویس های دوره ای مانند تعویض روغن باعث افزایش عملکرد، کارایی و عمر قطعات جعبه دنده میشود و از فرسودگی و خرابی زودرس آنها جلوگیری میکند.

معمولا برای گیربکس های سانگ یانگ در فاصله بین 30000 تا 40000 کیلومتر توصیه شده است. باتوجه به شرایط و محیط رانندگی برخی افراد این فاصله زمانی کاهش خواهد یافت.

2- علت صدای تقه در گیربکس چیست؟

دلیل اصلی آن میتواند به مشکلات برقی، عدم تنظیم فشار روغن، ایراد در ساعت یا پاره شدن دسته موتور گیربکس برگردد.

3- شنیدن شدن صدای زوزه در گیربکس سانگ یانگ ناشی از چیست؟

مشکل اصلی آن فشار روغن، خرابی دنده ها از جمله دنده های سیاره ای و دیفرانسیل است.

4- چرا خودرو هنگام حرکت لرزش دارد؟

اکثر مواقع میتواند از شل شدن اتصالات گیربکس باشد که با یک آچار کشی ساده حل میشود. از دلایل دیگر آن مشکل در چرخ دنده های گیربکس، کمبود روغن یا نشتی آن است که با علائمی چون لرزش، لغزش یا ضربه در دنده همراه است.

5- علت گاز هرز خوردن خودرو و بالا رفتن دور موتور ناشی از چیست؟

دلیل اصلی آن کمبود روغن است که سبب فرسودگی و از بین رفتن صفحه کلاچ و در نتیجه گاز هرز خوردن خودرو میشود.

6- دلیل خلاص شدن و دیر عمل کردن دنده چیست؟

پایین بودن سطح روغن گیربکس و کثیف بودن آن، مشکل چرخ دنده، آب خوردگی قطعات، از کار افتادگی توربین و ساییدگی پلوس از دلایل اصلی آن است.

Rate this {امتیازی ثبت نشده}

نظرات و سوالات خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *