تعمیر گیربکس ام جی | تعمیرات تخصصی گیربکس ام جی MG

تعمیر گیربکس ام جی در تعمیرگاه تک گیربکس به صورت کاملا تخصصی با پیشرفته ترین و مجهزترین امکانات توسط تعمیرکاران حرفه ای و آموزش دیده انجام میشود.

تعمیر گیربکس ام جی

تعمیر گیربکس ام جی mg به خاطر پیچیدگی و ساختار هیدرومکانیکی که دارد، نسبت به سایر جعبه دنده ها و بخصوص گیربکس های دستی از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است. با مشاهده مشکلات جزئی در گیربکس خودروی خود حتما باید به یک تعمیرگاهی مراجعه کنید که دانش و تخصص کافی را درباره تعمیرات آن داشته باشند و بتواند ایرادات گیربکس را به راحتی تشخیص دهند.

تعمیرگاه تک گیربکس تست، عیب یابی، بازسازی، تعویض، سرویس های دوره ای و تعمیر تخصصی گیربکس اتوماتیک ام جی را با ضمانت یک ساله بدون قید شرط انجام میدهد.

 در صورت مشاهده علائم خرابی گیربکس ام جی میتوانید با کارشناسان ما به صورت رایگان ارتباط بگیرید و درباره مشکلات گیربکس مشورت کنید. در صورت نیاز به تعمیرات گیرکس و برای حضور در تعمیرگاه میتوانید وقت رزرو کنید.

تعمیر گیربکس ام جی mg

مزایای تعمیر گیربکس ام جی در تک گیربکس

مشاوره و عیب یابی رایگان

مشاوره و عیب یابی رایگان

یدک کش رایگان

خودرو بر رایگان

تعمیرکاران حرفه ای گیربکس

تعمیرکاران حرفه ای

گارانتی خدمات

ضمانت خدمات و قطعات

نشانه ها و علائم خرابی گیربکس ام جی mg

روشن شده چراغ هشدارها
بالا رفتن دور موتور
عدم تغییر دنده
لرزش چرخ دنده ها
سخت کار کردن پدال
حرکت نکردن خودرو
صدای دنگ دنگ یا وزوز
احساس بوی سوختگی
عدم شتاب و قدرت کافی
سختی جا رفتن دنده
دنده خلاص پر سر صدا
نشت روغن گیربکس

راه های پیشگیری از خرابی گیربکس اتوماتیک ام جی MG

  • سرویس های دوره ای گیربکس ام جی، از جمله تعویض روغن و فیلتر را جدی بگیرید و در زمانی مشخص شده نسبت به تعویض آن اقدام فرمایید.
  • از گاز دادن درجا قبل از قرار دادن دنده به حالت D تا حد امکان خوداری فرمایید.
  • در توقف های کوتاه وضعیت دنده را در حالت N قرار ندهید.
  • از خلاص کردن خودرو در جاده، مخصوصا سراشیبی ها که باعث خراب شدن اجزای داخلی جعبه دنده میشود خوداری کنید.
  • از تعویض حالت دنده هنگام رانندگی جدا جلوگیری شود.
  • هنگام حرکت خودرو، دنده را به حالت P تغیر ندهید، که باعث شکستگی پین های گیربکس میشود.
  • خطاها و هشدارهای داشبورد را جدی بگیرید و با مشاهده آنها در اسرع وقت به یک تعمیرکار تخصصی گیربکس ام جی مراجعه کنید.

تعمیر تخصصی گیربکس ام جی

تعمیر تخصصی گیربکس اتوماتیک ام جی کار هر مکانیکی نیست و نیاز به تخصص و دانش بالایی دارد.

گیربکس های ام جی بدلیل پیچیدگی و تکنولوژی به کار رفته بالا از حساسیت بسیار بالایی نسبت به گیربکس های دستی برخوردار میباشند. در واقع جعبه دنده یکی از حساس ترین قسمت های یک خودرو است که بیشتر در معرض خرابی قرار دارد. چرا که در صورت بروز مشکل برای گیربکس میتواند به سایر قسمت های خودرو آسیب برساند.

هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک ام جی

هزینه تعمیر گیربکس ام جی

هزینه تعمیر گیربکس ام جی یکی از سوالات پرتکرار صاحبان خودرو هنگامی خرابی گیربکس اتوماتیک میباشد. در واقع قبل از بررسی مشکلات گیربکس و عیب یابی آن نمیتوان هزینه دقیق را اعلام کرد. هزینه تعمیرات گیربکس اتوماتیک ام جی با توجه به میزان خرابی گیربکس و اینکه چه قطعاتی از بین رفته و باید تعویض شوند میتواند متفاوت باشد.

مهمترین عامل در کم شدن هزینه های تعمیر گیربکس ام جی میتواند به تعمیرگاهی که انتخاب میکنید بستگی داشته باشد. تعمیرکاران غیر حرفه ای با تشخیص ایرادات نابجا و تعویض قطعات سالم هزینه تعمیرات خودروی شما را افزایش میدهند و وقت زیادی از شما را تلف خواهند کرد.

شما میتوانید با تعمیرکاران تک گیربکس تماس گرفته و درباره ایرادات گیربکس خودروی خود راهنمایی بگیرید و در صورت نیاز برای حضور در تعمیرگاه وقت رزرو کنید. بعد از حضور شما در تعمیرگاه، تعمیرکاران ما گیربکس ام جی شما را بصورت رایگان عیب یابی خواهند کرد و هزینه های آن را به شما اعلام میکنند. در صورت تایید شما تعمیر تخصصی گیربکس ام جی ِآغاز میشود و پس از اتمام کار با یک سال گارانتی تحویل داده خواهد شد.

خرید گیربکس اتوماتیک ام جی

خرید گیربکس ام جی با توجه به مشکلات و خرابی های ایجاد شده در آن گاهی میتواند مقرون و بصرفه تر از تعمیرات آن باشد. بعضی مواقع ایرادات و خرابی های گیربکس ام جی به حدی است که تعمیرات آن از نظر اقتصادی برای شما به صرفه نیست. در صورت تعمیر هم ممکن است بعد از مدتی دچار خرابی شود و هم وقت زیادی از شما بگیرد. بنابراین پیشنهاد تک گیربکس در چنین مواردی خرید گیربکس و تعویض آن است.

خرید گیربکس mg اصلی و اورجینال بسیار سخت و دشوار است، چرا که پیدا کردن و خرید آن نیاز به تجربه و آگاهی بسیار بالایی دارد. در بعضی مواقع با خرید گیربکس ام جی از فروشگاه های غیر معتبر میتواند شروع دردسرهای تازه برای خودروی شما باشد.

تعمیرگاه تک گیربکس با بیش از 20 سال سابقه و تجربه، دانش بسیار بالایی در تهیه انواع گیربکس های اتومات ام جی را دارد. کارشناسان ما به راحتی میتوانند جعبه دنده های اورجینال و اصلی را تشخیص دهند و خیال شما از این بابت میتواند آسوده باشد.

 گیربکس های تهیه شده توسط تعمیرگاه تک گیربکس شامل یک سال گارانتی بی قید شرط است و در صورت بروز مشکل بدون دریافت هیچ هزینه ای برطرف خواهد شد.

تعویض گیربکس ام جی

بعد از خرید نوبت به تعویض گیربکس ام جی میرسد که نیازمند تعمیرکاران حرفه ای است، چرا که در صورت نداشتن تخصص باعث خرابی مجدد جعبه دنده شما خواهد شد. تعمیرگاه تک گیربکس تعویض گیربکس های اتومات MG را بصورت تخصصی با استفاده از بروزترین و پیشرفته ترین امکانات انجام میدهد و جای هیچ گونه نگرانی نخواهید داشت.

تعمیر گیربکس اتوماتیک انواع برندهای موجود در ایران در مجموعه تک گیربکس بصورت تخصصی و تضمینی انجام میشود.

تشخیص و عیب یابی گیربکس های ام جی

به جرات میتوان گفت اصلی ترین مرحله در تعمیر گیربکس اتومات ام جی شناسایی و عیب یابی مشکلات و ایرادات آن است.

 تشخیص ایرادات نابجا باعث میشود قطعاتی که اصلا مربوط به خرابی گیربکس نیست تعویض شوند ولی همچنان مشکل گیربکس خودروی شما پا برجا بماند و این میتواند هزینه الکی برای شما بوجود بیاورد. بهترین کار برای مواجه نشدن با چنین مواردی انتخاب یک تعمیرگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک ام جی است، تا تجربه کافی برای تشخیص و عیب یابی گیربکس های اتومات ام جی را داشته باشند.

درباره خودرو MG

خودروی MG یک برند انگلیسی بوده که توسط کشور چین بازسازی شده است و امروزه در اکثر نقاط دنیا این محصول عرضه میشود. این برند طراحی و ظاهر جوان پسندی دارد که در ایران هم طرفداران زیادی پیدا کرده است.

خودرو  ام جی MG

کشور سازندهانگلیس
شرکت سازندهخودروهای اسپرت بریتانیایی
سال تاسیس1924

سوالات متداول خرابی گیربکس اتوماتیک ام جی

۱- دلیل سر صدا و تق تق کردن گیربکس ام جی چیست؟

تنظیم نبودن فشار روغن، پاره شدن دسته موتورهای گیربکس و همچنین خرابی در ساعت میتواند علت آن باشد.

2- علت زوزه کشیدن و ایجاد صداهای عجیب و غریب چیست؟

خرابی چرخ دنده های دیفرانسیل و سیاره ای یا صدای فشار روغن باعث ایجاد سر صدا میشود و در صورت حاد بودن این علائم خودروی شما یاتاقان خواهد زد. در چنین مواقعی باید در اسرع وقت به یک تعمیرکار گیربکس ام جی مراجه کنید.

3- گاز هرز خوردن خودروی ام جی به چه علتی است؟

پایین بودن سطح روغن گیربکس باعث نرسیدن آن پشت کاسه نمد کلاچ ها و از بین رفتن صفحه کلاچ و فرسودگی آن ها میشود.

4- دلیل خلاص شدن دنده گیربکس اتومات ام جی هنگام رانندگی چیست؟

کم بودن سطح روغن گیربکس و تعویض نکردن به موقع آن و همچنین نشتی روغن میتواند دلایل اصلی آن باشد. در بعضی مواقع به علت خرابی دریچه های مخصوص جعبه دنده هم میتواند این اتفاق بیوفتد.

5- علت مکث یا دیر عمل کردن دنده های خودرو هنگام رانندگی چیست؟

کثیف بودن روغن گیربکس یا نفوذ آب در قطعات گیربکس ام جی باعث اختلال در جعبه دنده میشود. در اسرع وقت باید برای برطرف کردن آن به یک تعمیرگاه تخصصی گیربکس ام جی مراجعه کنید.

6- لرزش جعبه دنده خودرو و بالا رفتن دور موتور هنگام حرکت خودرو ناشی از چیست؟

هنگامی که قطعات گیربکس و چرخ دنده ها دچار فرسودگی و خرابی شده است و همچنین سطح روغن گیربکس پایین باشد.

7- چرا شتاب و قدرت خودرو کم شده است؟

خراب شدن اجزای داخلی گیربکس و داغ شدن بیش از حد روغن که نشان میدهد سطح مایع گیربکس خودرو پایین است و از شتاب خودرو کم خواهد کرد.

8- دلیل روشن شدن چراغ خطاها و هشدار خودرو ام جی چیست؟

اختلال در سنسورهای سرعت جعبه دنده و داغ شدن گیربکس باعث روشن شدن چراغ های هشدار در داشبورد میشود.

9- احساس بوی سوختگی در خودرو هنگام رانندگی نشانه چیست؟

نشتی روغن گیربکس و پایین آمدن سطح آن باعث داغ شدن بیش از حد گیربکس خواهد شد، که هنگام رانندگی بوی سوختگی به مشام شما میرسد.

با مشاهده علائم و مشکلات خرابی گیربکس ام جی هرچه زودتر برای برطرف کردن آن باید اقدام کرد تا مشکلات جدیدی برای سایر قطعات گیربکس بوجود نیاورد.

مقالات مرتبط:

5/5 - (1 امتیاز)

نظرات و سوالات خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *