تعمیر گیربکس هیوندای | تعمیرات تخصصی گیربکس اتوماتیک هیوندا

تعمیر گیربکس هیوندای کار هر مکانیکی نیست و نیاز یه تخصص بالایی دارد که در تعمیرگاه تک گیربکس با تعمیرکاران حرفه ای به صورت تضمینی انجام میشود.

خدمات ما برای تعمیرات گیربکس هیوندای

 1. تعمیر گیربکس هیوندا
 2. تست، بازدید، عیب یابی و سرویس گیربکس اتوماتیک هیوندای
 3. تامین قطعات کم کیاب، باز بست، بازسازی و تعویض گیربکس اتومات هیوندا

تعمیر گیربکس هیوندای

تعمیر گیربکس هیوندا به دلیل پیچیدگی و تکنولوژی بالای بکار رفته در آن کار بسیار سخت و دشواری است. اگر مشکلی در گیربکس خودروی هیوندای خود مشاهده کردید در اولین قدم از حرکت دادن آن خودداری کنید تا صدمات بیشتری به قطعات داخلی جعبه دنده وارد نشود.

 سپس با تعمیرکاران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. در صورت حاد بودن مشکلات و ایرادات گیربکس هیوندا، ما خودروی شما را با یدک کش سفارشی تا تعمیرگاه بصورت رایگان جابجا خواهیم کرد.

تعمیر گیربکس هیوندای

مجموعه تک گیربکس دارای یک تیم اختصاصی  و حرفه ای با بیش از 20 سال سابقه است. ما تعمیرات گیربکس اتوماتیک هیوندای را با بهترین کیفیت و همچنین قطعات اورجینال و اصلی با گارانتی یک ساله بدون قید شرط به شما عزیزان ارائه میدهیم.

مزایای تعمیر گیربکس اتوماتیک هیوندا در تک گیربکس

مشاوره و عیب یابی رایگان

مشاوره و عیب یابی رایگان

یدک کش رایگان

خودرو بر رایگان

تعمیرکاران حرفه ای گیربکس

تعمیرکاران حرفه ای

گارانتی خدمات

ضمانت خدمات و قطعات

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک هیوندای

بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک هیوندا در تهران کجاست؟ تک گیربکس بهترین و مجهزترین تعمیرگاه گیربکس هیوندای در تهران است. مجموعه ما دانش و تجربه بسیار بالایی در بازسازی و تعمیر گیربکس اتوماتیک دارد. ما به کار خود اطمینان کامل داریم و به همین منظور کلیه خدمات ارائه شده را با ضمانت بی قید شرط در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم.

نشانه ها و علائم خرابی گیربکس هیوندا

روشن شده چراغ هشدارها
بالا رفتن دور موتور
عدم تغییر دنده
لرزش چرخ دنده ها
سخت کار کردن پدال
حرکت نکردن خودرو
صدای دنگ دنگ یا وزوز
احساس بوی سوختگی
عدم شتاب و قدرت کافی
سختی جا رفتن دنده
دنده خلاص پر سر صدا
نشت روغن گیربکس

راه های پیشگیری از خرابی گیربکس اتوماتیک هیوندای

سرویس گیربکس اتوماتیک هیوندای

سرویس های دوره ای گیربکس هیوندای

سرویس های دوره ای گیربکس هیوندای باعث بالا رفتن طول عمر قطعات و اجزای داخلی جعبه دنده میشود. زمان تعیین شده برای هر خودرو در دفترچه راهنمای آن نوشته شده است. سرویس دوره ای گیربکس هیوندا به طور معمول از 30000 تا 50000 کیلومتر باید انجام شود و با توجه به شرایط و محیط رانندگی شما میتواند متغیر باشد.

 اگر شرایط کاری شما جوری است که مجبور هستید همیشه داخل شهر و جاهای پرترافیک و شلوغ رانندگی کنید، توصیه میشود که هر 25000 تا 35000 کیلومتر سرویس دوره ای گیربکس اتومات هیوندای خود را انجام دهید.

خطاها و هشدارهای گیربکس اتوماتیک هیوندای

هشدار و خطاهای گیربکس هیوندا خود را جدی بگیرید. در صورت توجه نکردن به این خطاها به مرور زمان بر مشکلات و ایرادات خودروی شما اظافه میشود. در گیربکس های اتومات هیوندای سنسورهایی قرار دارد که در صورت علائم خرابی گیربکس هیوندا آنها را به شما هشدار میدهد و باید هرچه سریعتر برای برطرف کردن آن ها اقدام کنید.

تعویض فیلتر و روغن گیربکس هیوندا

تعویض روغن گیربکس هیوندای باعث عملکرد و کارایی بهتر قطعات داخلی جعبه دنده میشود و از خرابی زودرس آنها جلوگیری میکند. هنگام تعویض مایع گیربکس باید توجه داشته باشید که روغن انتخاب شده متناسب و سازگار با گیربکس خودروی شما باشد. روغن نامناسب و ناسازگار، کارایی و عملکرد خوبی برای گیربکس هیوندای شما نخواهد داشت.

 • گیربکس های اتوماتیک هیوندا از سنسورهای الکترونیکی حساسی برخوردار هستند، تا حد امکان از شستن موتور خودرو جلوگیری کنید.
 • از جابجایی بار اظافه و همچنین استفاده از خودروی خود به عنوان یدک کش جلوگیری فرمایید.
 • بصورت اصولی رانندگی کنید و از شتابگیری های ناگهانی جلوگیری کنید.
 • هنگام خرابی به یک تعمیرگاه تخصصی گیربکس هیوندا مراجعه کنید.

تعمیرات گیربکس هیوندای

تعمیرات گیربکس اتوماتیک هیوندای

تعمیرات گیربکس هیوندای تخصصی است و باید توسط افراد باتجربه و خبره که دانش بالایی دارند انجام شود. گیربکس های اتوماتیک نسبت به گیربکس دستی بسیار پیچیده هستند و عیب یابی آن مهمترین اقدامی است که قبل از تعمیرات باید انجام شود.

تعویض گیربکس هیوندای

تعویض گیربکس هیوندای بعضی مواقع به صرفه تر از تعمیرات آن است. گاهی مشکلات و خرابی های گیربکس هیوندا به حدی است که در صورت تعمیر آن هم ممکن است چند سوایی بیشتر برای شما کار نکند و شما مجبور شوید چند باره به تعمیرگاه مراجعه کنید.

 در چه صورتی باید به فکر تعویض گیربکس هیوندا خودروی خود باشیم؟

 •  تعمیرکار باید تشخیص دهد که آیا مشکلات بوجود آمده به دیگر قطعات داخلی گیربکس صدمه وارد کرده است یا نه؟
 •  آیا با تعویض قطعاتی که خراب شده است، خودروی شما میتواند برای چند سال بدون دردسر کار کند؟

 تعمیرکارانی که خبره هستند با شناسایی دقیق مشکلات و قطعات خراب شده میتوانند با بازسازی و تعمیر تخصصی گیربکس اتوماتیک هیوندا مشکلات را برطرف کنند.

 اما اگر تعمیرکار تشخیص دهد که با تعمیرات هم گیربکس خودروی شما بیش از چند ماه کار نمیکند، قطعا باید به فکر تعویض گیربکس هیوندای خود باشید.

هزینه تعمیر گیربکس هیوندای

هزینه تعمیر گیربکس هیوندا

هزینه تعمیر گیربکس هیوندای با توجه به مدل خودروی شما و این که قدیمی باشد یا جدید؟ و چه قطعاتی از گیربکس خودروی شما خراب شده است، میتواند متفاوت باشد. گیربکس های اتوماتیک به دلیل حساسیت، پیچیدگی و دشوار بودن آنها نیاز به تعمیرکاران متخصصی دارد و هزینه تعمیرات آن هم نسبت به سایر قسمت های خودرو بیشتر است.

انتخاب تعمیرگاه مناسب و تخصصی میتواند در هزینه های شما خیلی تاثیر گذار باشد. تعمیر گیربکس اتوماتیک هیوندا کار بسیار سختی است.  تشخیص و عیب یابی غیر حرفه ای باعث میشود هزینه های شما چندین برابر افزایش یابد و در نهایت هم، همچنان مشکلات گیربکس پا برجا بماند.

تعمیرکاران تک گیربکس به عملکرد و کارایی قطعات داخلی گیربکس آشنایی کافی را دارند و به راحتی میتوانند مشکلات گیربکس را تشخیص دهند. تمام تلاش ما بر این است که تا حد امکان با مهارت خود گیربکس خودروی شما را با بهترین کیفیت بازسازی و تعمیر کنیم تا از هزینه های شما عزیزان کم شود.

انواع گیربکس های هیوندا

گیربکس های استفاده شده توسط کمپانی هیوندا برای انتقال قدرت شامل DCT  و AMT میباشد. این نوع گیربکس ها آرام، سبک و بادوام هستند و در جاده به خوبی و نرمی عمل میکنند و یک رانندگی لذت بخش و قابل اعتمادی را به شما به ارمغان می آورند. گیربکس های هیوندای هنگام تعویض دنده بدون هیچ سر و صدایی به نرمی تعویض میشوند.

درباره شرکت هیوندای

شرکت هیوندا سال 1947 در کشور کره جنوبی در شهر سئول تاسیس شده است که در ضمینه های مختلفی چون صنایع هوافضا، خودروسازی، راه آهن، حمل نقل، ساختمان سازی و صنایع سنگین فعالیت خود را آغاز کرده است. در ایران این شرکت را با خودروهای آن میشناسند و اتومبیل های زیادی از این شرکت در بازار ایران عرضه شده است.

برخی از این خودروها مانند: هیوندای i10، هیوندای آوانته، هیوندای اکسنت، هیوندای آزرا، هیوندای کوپه، هیوندای جنسیس، هیوندای النترا، هیوندای سانتافا، هیوندای سوناتا، هیوندای توسان، هیوندای ولستر، هیوندای وراکروز، هیوندای ورنا، هیوندای H350، هیوندای ix55  و غیره میتوان اشاره نمود.

تعمیرات انواع گیربکس اتوماتیک هیوندا موجود در کشور ایران در تعمیرگاه تک گیربکس بصورت تخصصی با گارانتی یک ساله انجام میشود.

سوالات متداول درباره علائم خرابی گیربکس اتوماتیک هیوندای

1- هزینه تعمیرات گیربکس هیوندا چقدر است؟

هزینه تعمیر تخصصی گیربکس هیوندا با توجه به مشکلات بوجود آمده برای آن و اینکه چه قطعاتی از گیربکس را درگیر کرده است و کدام یک از آنها نیاز به تعویض دارند میتواند متفاوت باشد.

2- تقه زدن گیربکس اتوماتیک هیوندای ناشی از چیست؟

عملکرد بد شیر رادیاتور، صدای فشار روغن گیربکس، خرابی و پارگی دسته موتورهای گیربکس، ایرادات برقی، آلودگی و غلیظ بودن روغن گیربکس، معیوب بودن شیرهای الکترونیکی و سوپاپ ها و همچنین خرابی اتصالات داخلی گیربکس باعث تقه زدن گیربکس اتوماتیک هیوندای خواهد شد.

3- زوزه کشیدن گیربکس هیوندای بخاطر چیست؟

معیوب و خراب شدن بلبرینگ های گیربکس، کم بودن میزان سطح روغن گیربکس، سائیدگی و خرابی چرخ دنده ها باعث ایجاد زوزه در گیربکس هیوندای میشود.

4- دلیل گاز هرز خودردن گیربکس هیوندای چیست؟

پایین بودن سطح روغن گیربکس و نرسیدن آن به اجزای داخلی جعبه دنده بخصوص پشت کاسه کلاچ ها، که باعث فرسودگی و از بین رفتن صفحه کلاچ ها میشود و ایراداتی چون گاز هرز خودرن برای خودروی شما بوجود می آورد.

5- علائم خرابی گیربکس هیوندای چیست؟

تقه زدن گیربکس، بالا رفتن دور موتور، داغ شدن بیش از حد، شنیده شدن صداهای غیر عادی مانند: جیر جیر، تق تق، خلاص شدن ناگهانی دنده یا قاطی کردن دنده ها، احساس بوی سوختگی و نشتی روغن گیربکس از مهمترین علائم خرابی گیربکس اتوماتیک هیوندا میباشد.

6- تعمیرات گیربکس هیوندا چقدر طول میکشد؟

با توجه به نوع خرابی و تعداد مشکلات بوجود آمده، زمان تعمیر گیربکس هیوندای متفاوت خواهد بود. اگر مشکات جزئی باشد، یک تعمیرکار متخصص در کمتر از چند ساعت ایرادات را شناسایی و برطرف میکند. اما اگر نوع خرابی گیربکس شدید باشد، گیربکس خودرو باید باز شود که در این صورت تعمیر گیربکس اتوماتیک هیوندا از یک تا چند روز شاید زمان لازم داشته باشد.

تعمیر انواع گیربکس هیوندا

Rate this {امتیازی ثبت نشده}

2 دیدگاه

 • سلام و خدا قوت ، ماشین بنده اوانته دنده اتومات است ، در موقع پیچیدن به راست و چپ ،از طرف چرخ سمت راست صدایی شنیده میشود ، ایا مربوط به جعبه دنده است ،؟؟ ممنون میشوم جواب بدهید

  • سلام وقت شما بخیر
   شما بلبرینگ چرخ ها را بررسی کنید احتمال خرابی آنها زیاده
   اگر مشکلی نداشت میتونید به تعمیرگاه تک گیربکس مراجعه کنید کارشناسان ما گیربکس شما را بررسی کنند. که احتمالش خیلی کم هستش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *