تعمیر گیربکس بسترن | تعمیرات تخصصی گیربکس اتوماتیک بسترن

تعمیر گیربکس بسترن تخصص ماست، و به صورت حرفه ای توسط تعمیرکاران باتجربه در تعمیرگاه تک گیربکس انجام میشود.

تعمیرات گیربکس بسترن بسیار سخت و دشوار است، بنابراین کوچکترین اشتباه میتواند به سایر قسمت های جعبه دنده صدمه وارد کند و هزینه های شما را افزایش دهد.

خدمات ما برای تعمیرات گیربکس بسترن

 1. تست و عیب یابی گیربکس بسترن
 2. بازدید و بررسی فنی گیربکس اتوماتیک besturn
 3. بازسازی و تعویض گیربکس فاو بسترن
 4. تعویض روغن و سرویس های دوره ای گیربکس بسترن
 5. تعمیر تخصصی گیربکس بسترن

تعمیر گیربکس بسترن

تعمیرگاه تک گیربکس از یک تیم اختصاصی با تعمیرکاران زبده و آموزش دیده تشکیل شده است که مهارت بسیار بالایی در تعمیر تخصصی گیربکس بسترن دارند و به کلیه قطعات و اجزای داخلی و همچنین نحوه عملکرد آنها آشنایی کافی را دارند. اگر گیربکس خودروی بسترن شما دچار مشکلات و ایراداتی شده است میتوانید با تعمیرکاران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

تعمیر گیربکس اتوماتیک بسترن

 در صورت برطرف نشدن ایرادات گیربکس و نیاز به داشتن تعمیرات آن برای مراجعه به تعمیرگاه وقت رزرو کنید. تعمیرکاران ما مشکلات و ایرادات گیربکس را بصورت رایگان عیب یابی خواهند کرد، و علت خوابی و هزینه های آن را به شما اعلام میکنند. سپس در صورت تایید شما تعمیر گیربکس بسترن خودروی شما آغاز خواهد شد.

ما به کار خود اطمینان کامل داریم و پس از پایان تعمیرات، کلیه خدمات و قطعات ارائه شده را با گارانتی یک ساله در اختیار شما قرار خواهیم داد. در این مدت در صورت بوجود آمدن مشکلاتی برای گیربکس بسترن خودروی شما، تعمیرکاران ما بدون دریافت هیچ هزینه ای آن را برطرف خواهند کرد.

مزایای تعمیر گیربکس اتوماتیک بسترن در تک گیربکس

مشاوره و عیب یابی رایگان

مشاوره و عیب یابی رایگان

یدک کش رایگان

خودرو بر رایگان

تعمیرکاران حرفه ای گیربکس

تعمیرکاران حرفه ای

گارانتی خدمات

ضمانت خدمات و قطعات

بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک بسترن

تک گیربکس بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک بسترن با بیش از 20 سال سابقه در تهران است. تعمیرات گیربکس اتوماتیک به دلیل پیچیدگی و تکنولوژی بالای بکار رفته بسیار حساس تر هستند و نیاز به تخصص خاص خود را دارند. اگر گیربکس خودروی شما دچار مشکل شود و به یک تعمیرگاه غیر تخصصی مراجعه کنید، و تعمیرکاران آن دانش لازم را در تعمیرات بسترن نداشته باشد، میتواند برای شما گران تمام شود.

 چرا که اکثر مواقع با شناسایی و تشخیص ایرادات نابجا ممکن است قطعاتی هم که سالم هستند تعویض شود، ولی همچنان مشکل گیربکس خودروی شما حل نشده باشد. بنابراین زمان و هزینه های زیادی از شما خواهد گرفت و شما باید چند باره به تعمیرگاه مراجعه کنید.

تعمیرکاران تک گیربکس با توجه به دانش و تجربه خود و همچنین با استفاده از بهترین و مجهرترین امکانات، مشکلات گیربکس بسترن را در سریعترین زمان شناسایی خواهند کرد و سپس تعمیر گیربکس اتوماتیک فاو بسترن خودروی شما آغاز خواهد شد.

نشانه ها و علائم خرابی گیربکس اتوماتیک بسترن

روشن شده چراغ هشدارها
بالا رفتن دور موتور
عدم تغییر دنده
لرزش چرخ دنده ها
عدم شتاب و قدرت کافی
سختی جا رفتن دنده
دنده خلاص پر سر صدا
نشت روغن گیربکس
سخت کار کردن پدال
حرکت نکردن خودرو
صدای دنگ دنگ یا وزوز
احساس بوی سوختگی

راه های پیشگیری از خرابی گیربکس بسترن

 • سرویس های دوره ای گیربکس بسترن یکی از مهمترین اقدامات شما در حفط و نگهداری آن است. سرویس های دوره ای باعث افزایش طول عمر قطعات و اجزای داخلی گیربکس میشود.
 • تعویض فیلتر و روغن گیربکس بسترن را در فاصله زمانی مشخص شده انجام دهید. 

تعویض روغن گیربکس بسترن باعث افزایش کارایی و عملکرد بهتر قطعات و خنک شدن اجزای داخلی جعبه دنده خواهد شد. معمولا در گیربکس های اتوماتیک سرویس های دوره ای بین 30000 تا 40000 کیلومتر توصیه شده است، که با توجه با شرایط رانندگی و محیط شما میتواند تغییر کند. 

مثلا کسانی که مجبور هستند بدلیل شرایط کاری هر روز زمان زیادی را پشت ترافیک سر کنند، که این باعث داغ شدن بیش از حد روغن گیربکس میشود و کارایی آن از بین خواهد رفت. برای چنین افرادی زمان تعویض روغن بین 20000 تا 30000 کیلومتر میباشد.

 • خطاها و هشدار های گیربکس بسترن را جدی بگیرید، و با مشاهده چنین خطاهایی در سریعترین زمان ممکن باید به یک تعمیرکار تخصصی گیربکس بسترن مراجعه کنید.

 علائم خطاها و روشن شدن چراغ ها نشانه هایی از خرابی گیربکس اتوماتیک بسترن است. در صورت برطرف نکردن آنها به مرور زمان بر سایر قطعات جعبه دنده آسیب خواهد زد و هزینه های شما را چندین برابر میکند.

 • گیربکس های اتوماتیک بسترن مدارهای الکترونیکی و سنسورهای حساسی دارند، تا حد امکان از شستن موتور آنها خوداری کنید.
 • خودروهای besturn سیستم برقی پیچیده تری نسبت به گیربکس های دستی دارند، تا جایی که امکان دارد از نصب وسایل برقی مانند لامپ زنون خوداری کنید.

هزینه تعمیر گیربکس بسترن

هزینه تعمیر گیربکس بسترن به عوامل مختلفی مانند:

 1. نوع و مدل گیربکس خودرو شما؟
 2. چه قطعاتی از گیربکس خراب شده است؟
 3. چه تعداد از قطعات نیاز به تعویض دارد؟
 4. قیمت قطعات خراب شده چقدر باشد؟
 5. آیا با سرویس، بازسازی و تعمیر تخصصی مشکلات برطرف میشود؟

در کل به طور دقیق قبل از بررسی مشکلات و بازدید گیربکس بسترن، نمیتوان هزینه دقیقی را بیان کرد.

ما در تک گیربکس سعی میکنیم تا حد امکان گیربکس خودروی شما را بصورت تخصصی تعمیر و بازسازی کنیم تا هزینه های زیادی را برای شما عزیزان بوجود نیاورد.

انتخاب تعمیرگاه مناسب و تخصصی یکی از مهمترین ملاک ها در کاهش هزینه های شما است. تعمیرکاران غیر حرفه ای در بیشتر مواقع به دلیل نداشتن تجربه، راحت ترین راه را انتخاب میکنند و بجای تعمیر و بازسازی قطعات گیربکس بسترن آن را تعویض میکنند که باعث افزایش هزینه های شما میشود.

تعویض یا تعمیر گیربکس بسترن

تعویض گیربکس بسترن با توجه به ایرادت و شدت خرابی های بوجود آمده برای آن گاهی میتواند از تعمیرات گیربکس فاو بسترن برای شما به صرفه تر باشد. در صورت مشاهده کوچکترین مشکل در گیربکس های اتوماتیک باید در اسرع وقت به یک تعمیرگاه تخصصی مراجعه کنید تا قطعات دیگر جعبه دنده را درگیر نکند.

 اگر تعمیرکار تشخیص دهد که مشکلات و خرابی های گیربکس اتوماتیک بسترن خودروی شما به حدی است که در صورت تعویض و تعمیر قطعات آن چند ماهی بیشتر برای شما کار نمیکند، بهترین کار این است که به فکر تعویض گیربکس اتوماتیک بسترن خودروی خود باشید.

خرید گیربکس besturn

خرید گیربکس بسترن با کیفیت و اورجینال کار بسیار سخت و دشواری است و نیاز به تخصص و دانش بالایی دارد. در صورت خرید گیربکس بی کیفیت و تقلبی مجددا مشکلاتی برای خودروی شما ایجاد خواهد کرد و هزینه های خرج شده شما از بین میرود.

تعمیرگاه تک گیربکس مهارت و تجربه بالایی در خرید و تعویض گیربکس اتومات فاو بسترن دارد. بنابراین به راحتی میتواند گیربکس های اصلی را از تقلبی تشخیص دهد و خیال شما از این بابت میتواند آسوده باشد. اگر گیربکس را از مجموعه ما خریداری کرده باشید ما با گارانتی یک ساله بصورت کتبی آن را تعویض کرده و در اختیار شما قرار میدهیم تا از این بابت نگرانی نداشته باشید.

درباره خودرو besturn

شرکت خودروسازی بسترن در سال 1953 در کشور چین تاسیس شد. در ابتدا این شرکت فعالیت خود را در تولید محصولاتی مانند اتوبوس، کامیون های سبک، سنگین و متوسط، اتوبوس های لوکس و ساخت قطعات خودرو کار خود را شروع کرد. در چند سال اخیر محصولات متنوعی از این شرکت نظیر خودروهای سبک، سنگین و همچنین خودروهای سواری وارد بازار ایران شده است.

سوالات متداول درباره علائم خرابی گیربکس اتوماتیک بسترن

بله. روغن گیربکس نقش اساسی در عملکرد و کارایی گیربکس های اتوماتیک دارد و از فرسودگی و خراب شدن قطعات داخلی آن جلوگیری میکند. تعویض روغن گیربکس بسترن بهترین روش برای نگهداری از جعبه دنده خودرو است، که در فاصله زمانی مشخص شده باید تعویض شود.

دلیل اصلی تقه زدن گیربکس های اتومات ناشی از مشکلات برقی است که در اصطلاح به آن ساعت گیربکس میگویند. کم بودن میزان فشار روغن گیربکس، خرابی و پارگی در دسته موتورهای گیربکس، دلایل اصلی تقه زدن گیربکس بسترن میباشد.

کم بودن روغن گیربکس و نرسیدن آن به پشت کاسه کلاچ ها و قطعات داخلی جعبه دنده که باعث فرسودگی و از بین رفتن آنها بخصوص صفحه کلاچ ها میشود و باعث گاز هرز خوردن خودروی بسترن میشود.

خراب شدن چرخ دنده ها و تیز شدن آنها که مجموعه ای از دنده های سیاره ای و دیفرانسیل است.همچنین گاهی بخاطر صدای فشار روغن است که باعث شنیدن صدای زوزه از گیربکس به گوش میرسد. 

کم بودن روغن گیربکس و یا نامناسب بودن آن، خرابی دنده های گیربکس، معیوب شدن توربین، هرز و سائیدگی پلوس ها و خراب شدن اویل پمب میتواند از دلایل خلاصی گیربکس بسترن باشد.

مقالات مرتبط:

5/5 - (1 امتیاز)

نظرات و سوالات خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *