تعمیر گیربکس جک | تعمیرات تخصصی گیربکس اتوماتیک جک

تعمیر گیربگس جک بصورت تخصصی در تعمیرگاه تک گیربکس توسط تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه انجام میشود.

سرویس دوره ای، تعویض و بازسازی، بازدید فنی، تست و عیب یابی، تعویض فیلتر و روغن، تامین قطعات نایاب و تعمیر گیربکس اتوماتیک جک از خدمات اصلی تک گیربکس است.

تعمیر گیربکس جک

تعمیر گیربکس جک

تعمیر گیربکس جک بدلیل پیچیدگی و تکنولوژی بسیار بالای به کار رفته در آن کار هر مکانیکی نیست و باید توسط تعمیرکاران متخصص و حرفه ای که دانش و تجربه بالایی دارند انجام شود.

 مجموعه ما از یک تیم تخصصی و آموزش دیده تشکیل شده است که تجربه بسیار بالایی در شناسایی مشکلات گیربکس اتوماتیک را دارند و به عملکرد و کارایی هر کدام از قطعات به خوبی آگاه هستند.

در صورت مشاهده هر گونه خرابی یا مشکلاتی در گیربکس اتوماتیک خودروی جک خود میتوانید با تعمیرکاران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند، و در صورت نیاز برای حضور در تعمیرگاه وقت رزرو کنید. اگر خودروی شما قابل حرکت نیست ما میتوانیم با یدک کش سفارشی اتومبیل شما را تا تعمیرگاه بصورت رایگان حمل کنیم.

مزایای تعمیر گیربکس اتوماتیک جک در تک گیربکس

مشاوره و عیب یابی رایگان

مشاوره و عیب یابی رایگان

یدک کش رایگان

خودرو بر رایگان

تعمیرکاران حرفه ای گیربکس

تعمیرکاران حرفه ای

گارانتی خدمات

ضمانت خدمات و قطعات

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک جک

تعمیرگاه تک گیربکس یکی از بهترین و مجهزترین تعمیرگاه های گیربکس اتوماتیک جک در تهران است که بیش از 20 سال سابقه دارد. مجموعه ما با استفاده تعمیرکاران حرفه ای مشکلات گیربکس جک خودروی شما را در سریع ترین زمان ممکن به صورت رایگان تست و عیب یابی میکنند، با تایید شما تعمیر گیربکس جک آغاز خواهد شد.

ما به تخصص و کار خود اطمینان کامل داریم و پس از اتمام تعمیرات کلیه خدمات و قطعات استفاده شده را با گارانتی یک ساله در اختیار شما قرار میدهیم. اگر گیربکس خودروی شما در این مدت دچار خرابی و ایراداتی شود شما میتوانید به تعمیرگاه مراجعه کنید تا تعمیرکاران ما ایرادات گیربکس را بدون دریافت هیچ هزینه ای بر طرف کنند.

نشانه ها و علائم خرابی گیربکس جک

روشن شده چراغ هشدارها
بالا رفتن دور موتور
عدم تغییر دنده
لرزش چرخ دنده ها
سخت کار کردن پدال
حرکت نکردن خودرو
صدای دنگ دنگ یا وزوز
احساس بوی سوختگی
عدم شتاب و قدرت کافی
سختی جا رفتن دنده
دنده خلاص پر سر صدا
نشت روغن گیربکس

راه های پیشگیری از خرابی گیربکس جک

  • خطاها و هشدارهای گیربکس اتومات جک را جدی بگیرید و در صورت مشاهده چنین خطاهایی حتما به یک تعمیرگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک جک مراجعه کنید.

 هنگامی که گیربکس خودروی شما دچار مشکل میشود با روشن شدن چراغ خطاها در داشبورد به شما پیغام میدهد. در صورت برطرف نکردن آن و رانندگی با گیربکس معیوب میتواند به سایر قطعات گیربکس آسیب برساند و هزینه تعمیر گیربکس جک را افزایش دهد.

  • تعویض روغن گیربکس جک را در بازه زمانی مشخص شده توسط شرکت سازنده آن انجام دهید.

تعویض روغن گیربکس اتوماتیک جک باعث سالم ماندن قطعات داخلی جعبه دنده میشود و همچنین عملکرد و کارایی آنها را نیز افزایش میدهد. معمولا بازه زمانی تعویض روغن در خودروهای چینی بین 30000 تا 40000 کیلومتر است که با توجه به شرایط و محیط رانندگی شما میتواند تغییر کند.

  • سرویس های دوره ای گیربکس جک را در فاصله زمانی تعیین شده انجام دهید. سرویس های دوره ای گیربکس اتوماتیک باعث افزایش طول عمر قطعات داخلی جعبه دنده میشود.
  • خودروهای اتوماتیک سیستم برقی پیچیده و حساس تری دارند. تا حد امکان از وسایل برقی اظافه مثل چراغ های زنون، دزدگیرهای متفرقه، آمپی فایر، سیستم و باندهای قوی خودداری کنید.
  • گیربکس های اتوماتیک جک مدارهای الکترونیکی و سنسورهای حساسی دارند تا حد امکان از موتور شویی آن ها باید خودداری کنید.

تعمیرات گیربکس جک

تعمیر گیربکس اتوماتیک خودروهای چینی به دلیل پیچیدگی اجزای داخلی آن از حساسیت بسیار بالایی برخودردار است. همچنین به خاطر سختی و دشوار بودن آن هر مکانیکی نمیتواند آن را تعمیر کند. تشخیص و شناسایی مشکلات جعبه دنده مهمترین اقدامی است که باید بخوبی انجام شود چرا که میتواند هزینه و زمان شما را کاهش دهد.

در صورتی که مشکلات گیربکس جک به خوبی تشخیص داده نشود به سایر اجزای داخلی آن صدمه خواهد زد. تعمیرکاران ما با مشکلات و ایرادات گیربکس اتوماتیک جک آشنایی کافی را دارند و با بهترین امکانات و تجربه 20 ساله خود آنها را عیب یابی میکنند. سپس بازسازی و تعمیرات گیربکس جک خودروی شما را بصورت تخصصی همانند روز اول انجام میدهند.

هزینه تعمیر گیربکس جک

هزینه تعمیر گیربکس جک

هزینه تعمیر گیربکس جک با توجه به نوع مدل خودروی شما و مشکلات بوجود آمده برای آن میتواند متفاوت باشد. با توجه به این که خودروهای جک چینی هستند و قطعات اورجینال آن در کشور ما به سختی پیدا میشود، ممکن است هزینه تعمیرات گیربکس جک کمی بیشتر از سایر خودروها باشد.

  1.  این که چه قطعاتی از گیربکس شما دچار خرابی شده است؟
  2.  نیاز به تعویض قطعات دارد؟
  3. قیمت قطعات خراب شده چقدر است؟
  4. آیا با بازسازی و تعمیر تخصصی ایرادات برطرف میشود؟
  5. انتخاب تعمیرگاه تخصصی گیربکس جک میتواند در کاهش هزینه ها تاثیر بسیاری داشته باشد.

ما در تک گیربکس سعی میکنیم که بجای تعویض قطعات تا حد امکان آنها را تعمیر و بازسازی کنیم تا قیمت تعمیر گیربکس جک شما عزیزان کاهش یابد. شما میتوانید برای آگاهی از هزینه های تعمیرات با شماره های موجود تماس بگیرید و با کارشناسان ما صحبت کنید.

درباره خودروهای جک

جک یک شرکت خودروساز چینی قدیمی میباشد که فعالیت خود را از سال 1964 شروع کرده است. این شرکت در ابتدا به تولید خودروهای سنگین پرداخته و از سال 2007 اقدام به تولید خودروهای سواری کرده است.

 خودرو جک توسط شرکت کرمان موتور وارد بازار ایران شد و بدلیل آپشن های فراوان نسبت به قیمت مناسب آن محبوبیت زیادی نزد ایرانی ها پیدا کرد. خودروهای جک که در ایران موجود میباشد: جک j5 ، جک توجی سدان، جک j3، جک s5 اتوماتیک، جک s5، جک j5 اتوماتیک، جک s3، جک j4، جک T8 و غیره میباشد.

سوالات متداول درباره خرابی گیربکس اتوماتیک جک

1- آیا گیربکس جک مانند موتور آن نیاز به تعویض روغن دارد؟

بله. تعویض روغن گیربکس با توجه به زمان مشخص شده توسط شرکت کمپانی خودرو باید انجام گیرد. تعویض به موقع روغن گیربکس از فرسودگی و خرابی زودرس قطعات داخلی جعبه دنده جلوگیری میکند.

2- علت تقه زدن و زوزه کشیدن گیربکس اتوماتیک جک چیست؟

معیوب شدن شیر رادیاتور گیربکس، خرابی در سوپاپ ها و شیرهای الکترونیکی، کثیف و آلودگی روغن گیربکس، شل شدن اتصالات و اجزای داخلی جعبه دنده، ایرادات و مشکلات برقی، تنطیم نبودن فشار روغن گیربکس عواملی هستند که باعث تقه زدن و زوزه کشیدن گیربکس های اتومات جک میشوند.

3- لرزش گیربکس اتوماتیک جک ناشی از چیست؟

خرابی پلوس، هرز چرخیدن صفحه کلاچ ها، معیوب شدن چرخ دنده ها و بلبرینگ ها باعث میشود قدرت به خوبی انتقال پیدا نکند و گیربکس خودرو دچار لرزش شود.

4- خلاص شدن ناگهانی گیربکس جک ناشی از چیست؟

فرسودگی و معیوب شدن صفحه کلاچ ها، خرابی توربین، سائیدگی در پلوس ها، کم بودن روغن گیربکس و خرابی چرخ دنده ها میتواند از دلایل عمده آن باشد.

5- دلیل گاز هرز خودرن گیربکس اتومات جک چیست؟

پایین بودن مایع گیربکس و نرسیدن آن به قطعات داخلی و همچنین فرسودگی و خراب شدن صفحه کلاچ ها میواند از دلایل مهم گاز هرز خوردن گیربکس باشد.

Rate this {امتیازی ثبت نشده}

نظرات و سوالات خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *