تعمیر گیربکس جیلی | تعمیرات گیربکس اتوماتیک جیلی

تعمیر گیربکس جیلی

تعمیر گیربکس جیلی در تعمیرگاه تک گیربکس توسط تعمیرکاران حرفه ای به صورت تخصصی با گارانتی یک ساله انجام میشود.

خدمات ما برای تعمیرات گیربکس جیلی

 1. بازدید فنی، تست، بازسازی، تعویض و عیب یابی گیربکس جیلی
 2. تامین قطعات نایاب و اورجینال، تعویض روغن و سرویس گیربکس اتوماتیک جیلی
 3. تعمیر تخصصی گیربکس جیلی
 4. تعمیر گیربکس جیلی rv7
 5. تعمیر گیربکس جیلی gc6
 6. تعمیر گیربکس جیلی x7 یا شاسی
 7. تعمیر گیربکس جیلی امگرند 7

تعمیر گیربکس جیلی

تعمیر گیربکس اتوماتیک جیلی

تعمیر گیربکس اتوماتیک جیلی بدلیل پیچیدگی و سختی آن نیازمند تجربه و دانش بسیار بالایی است و تعمیر آن کار هر مکانیکی نیست. تشخیص و عیب یابی مشکلات گیربکس جیلی یکی از مهمترین و اصلی ترین مراحلی است که باید توسط تعمیرکاران متخصص شناسایی شود.

تعمیرکاران تک گیربکس تخصص و دانش کافی در تعمیر گیربکس جیلی را دارند و با استفاده از پبشرفته ترین و مجهزترین امکانات مشکلات گیربکس خودروی شما را شناسایی کرده و با بهترین کیفیت آن را تعمیر خواهیم کرد.

 اگر خودروی جیلی شما دچار مشکلات و علائم خرابی گیربکس شده است، میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. در صورتی که خودروی شما قابل حرکت نیست ما خودروی شما را با یدک کش بصورت رایگان تا تعمیرگاه منتقل خواهیم کرد.

مزایای تعمیرات گیربکس جیلی در تک گیربکس

مشاوره و عیب یابی رایگان

مشاوره و عیب یابی رایگان

یدک کش رایگان

خودرو بر رایگان

تعمیرکاران حرفه ای گیربکس

تعمیرکاران حرفه ای

گارانتی خدمات

ضمانت خدمات و قطعات

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک جیلی

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک جیلی

تک گیربکس یکی از بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک جیلی در تهران است که بیش از 20 سال سابقه دارد. مجموعه ما از یک تیم کامل تعمیرکاران متخصص و باتجربه تشکیل شده است که توانایی و دانش بسیار بالایی در تعمیرات گیربکس اتوماتیک را دارند.

گیربکس های اتوماتیک یکی از قسمت های اصلی و حساس یک خودرو است، که در صورت خرابی آن به مرور زمان بر سایت قسمت های خودرو نیز تاثیر خواهد گذاشت. با مشاهده علائم خرابی گیربکس اتومات جیلی هر چه سریعتر باید به یک تعمیرگاه تخصصی گیربکس جیلی مراجعه کنید تا آن را برطرف سازید، در غیر این صورت به مرور زمان به قسمت های دیگر خودرو آسیب خواهد زد.

نشانه ها و علائم خرابی گیربکس جیلی

روشن شده چراغ هشدارها
بالا رفتن دور موتور
عدم تغییر دنده
لرزش چرخ دنده ها
سخت کار کردن پدال
حرکت نکردن خودرو
صدای دنگ دنگ یا وزوز
احساس بوی سوختگی
عدم شتاب و قدرت کافی
سختی جا رفتن دنده
دنده خلاص پر سر صدا
نشت روغن گیربکس

راه های پیشگیری از خرابی گیربکس جیلی

 • سرویس های دوره ای گیربکس اتوماتیک جیلی

سرویس های دوره ای گیربکس جیلی را جدی بگیرید و در فاصله زمانی مشخص شده توسط شرکت سازنده آن انجام دهید. سرویس های دوره ای گیربکس باعث افزایش طول عمر قطعات داخلی جعبه دنده خواهد شد. بنابراین توجه کردن به آن یکی از اصلی ترین اقدامات شما در پیشگیری از خرابی گیربکس جیلی میباشد.

 زمان مشخص شده برای سرویس های دوره ای گیربکس اتومات بین 25000 تا 45000 کیلومتر  تعیین شده است که میتواند با توجه به شرایط رانندگی و محل زندگی شما متفاوت باشد.

اگر شرایط کاری شما طوری است که مجبور هستید همیشه داخل شهر رانندگی کنید و به طور مداوم پشت ترافیک و چراغ قرمز باشید. این باعث داغ شدن بیش از حد روغن گیربکس خودروی شما خواهد شد، درنتیجه کارایی و خاصیت مایع گیربکس زودتر از وقت تعیین شده از بین خواهد رفت.

 • توجه کردن به خطاها و هشدارهای گیربکس اتومات جیلی

خطاها و هشدارها نشانه هایی از خرابی و ایرادات گیربکس جیلی است، و اگر به این هشدارها بی توجه باشید ممکن است بعد از مدتی سایر قطعات گیربکس هم دچار آسیب شوند و از کار بیوفتند.

 • تعویض فیلتر و روغن گیربکس جیلی

تعویض فیلتر و روغن گیربکس جیلی نقش بسیار مهمی در عملکرد و کارایی جعبه دنده دارد و از فرسودگی و خرابی زودرس قطعات جلوگیری میکند. بنابراین همیشه سعی کنید در بازه زمانی مشخص شده آنها را تعویض کنید.

 روغن گیربکس باعث خنک شدن قطعات داخلی گیربکس خواهد شد و همچنین باعث روانتر کار کردن اجزای داخلی گیربکس جیلی میشود.

 • عدم حمل بار اظافه و بکسل کردن سایر خودرو

بکسل کردن خودروی دیگر باعث فشار آمدن بر روی گیربکس اتوماتیک جیلی خواهد شد. تا حد امکان از حمل بار اظافی باید خودداری کرد.

 • بازدید ظاهری گیربکس اتومات جیلی هر چند وقت یک بار

هنگامی که برای تعویض روغن موتور خودرو به تعمیرگاه مراجعه میکنید، بهتر است به تعمیرکار گیربکس جیلی بگویید که روغن گیربکس را هم چک کند، که آیا سطح آن کم شده است یا نه؟ شل نبودن اتصالات، دمای آن، لرزش و نشتی گیربکس هم بهتر است بررسی شود.

تعمیرات گیربکس جیلی

تعمیرات گیربکس جیلی

تعمیرات گیربکس جیلی خودروی خود را دست هر تعمیرکاری نسپارید، چرا که نسبت به گیربکس های دستی بسیار سخت و دشوار است. با مشاهده هرگونه خرابی حتی ایرادات جزئی باید به یک تعمیرگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک مراجعه کنید تا خیالتان آسوده شود.

 تعمیرکاران تک گیربکس آشنایی کافی و لازم درباره قطعات داخلی گیربکس جیلی را دارند و عملکرد و تاثیر هر کدام از قطعات را بخوبی تشخیص میدهند. بنابراین مشکلات گیربکس خودروی شما به خوبی و با دقت شناسایی خواهد شد تا هزینه های اظافی برای شما ایجاد نشود. سپس تعمیر گیربکس جیلی را با بهترین خدمات و همچنین قطعات اصلی و اورجینال با ضمانت یک ساله انجام خواهیم داد.

هزینه تعمیر گیربکس جیلی

هزینه تعمیر گیربکس جیلی با توجه به نوع ایرادات و مشکلاتی پیش آمده برای گیربکس میتواند متفاوت باشد. همیشه یکی از دغدغه های اصلی صاحبان خودرو جیلی هنگام خرابی گیربکس این است که قیمت تعمیرات گیربکس جیلی چقدر میشود.

 هزینه تعمیرات بستگی به این دارد که چه قطعاتی از گیربکس خودروی شما خراب شده است. آیا نیاز به تعویض قطعات دارد؟ یا با تعمیرات تخصصی میشود آن را حل کرد؟ گاهی هم نیاز به تعویض گیربکس جیلی خواهید داشت. به طور کلی به دلیل سختی و حساس بودن گیربکس های اتومات، اجرت تعمیرات آن معمولا نسبت به سایر قسمت های خودرو بالاتر است.

انتخاب تعمیرگاه غیر تخصصی و ناشی میتواند هزینه های شما را افزایش دهد. اگر تعمیرکار در تشخیص ایرادات گیربکس جیلی مهارت کافی نداشته باشد معمولا قطعات سالم را نیز تعویض میکند.

تعمیر تخصصی گیربکس جیلی

تعمیرکاران تک گیربکس تجربه و دانش کافی را در این ضمینه دارند و تعمیر گیربکس اتومات جیلی را بصورت تخصصی بازسازی و تعمیر میکنند. ما همیشه سعی بر این داریم که به جای تعویض قطعات تا حد امکان آنها را تعمیر کنیم تا از هزینه های اظافی شما عزیزان جلوگیری شود.

 ما به کار خود اطمینان کامل داریم و پس از تعمیرات گیربکس، خودروی شما را با گارانتی یک ساله بدون قید شرط در اختیارتان قرار خواهیم داد. در این مدت یک سال اگر مشکلی از بابت خدمات ما برای خودروی شما پیش آمد شما میتوانید به تعمیرگاه ما مراجعه کنید و ایرادات گیربکس جیلی شما بدون دریافت هیج هزینه انجام داده خواهد شد.

تعمیر یا تعویض گیربکس اتوماتیک جیلی

تعمیرات گیربکس اتوماتیک جیلی

تعویض گیربکس جیلی با توجه به نوع مشکلات بوجود آمده برای گیربکس خودروی شما گاهی اوقات میتواند به صرفه تر از تعمیرات آن باشد. مشکلات گیربکس جیلی باید به صورت تخصصی توسط تعمیرکاران حرفه ای بررسی شود تا مشخص شود که آسیب وارد شده به گیربکس تا چه حدی میباشد.

اگر قطعات خراب شده به سایر اجزای داخلی جعبه دنده صدمه وارد نکرده باشد و با تعویض آنها مشکلات برطرف شود نیازی به تعویض گیربکس جیلی نیست. اگر تعمیرکار تشخیص دهد که با تعویض قطعات معیوب بعد از مدتی قطعات سالم دیگر گیربکس هم نیاز به تعویض خواهند داشت در این صورت از نظر اقتصادی تعویض گیربکس جیلی برای شما بصرفه تر است.

در چنین مواقعی شما باید به یک تعمیرگاه تخصصی گیربکس مراجعه کنید تا بتوانید انتخاب مناسبی بین تعمیر یا تعویض گیربکس اتومات جیلی خودروی خود داشته باشید.

درباره خودرو جیلی

خودرو جیلی یک از محصولات کشور چین میباشد که فعالیت خود را از سال 1986 آغاز کرده است. این خودرو ابتدا توسط شرکت جیلران وارد ایران شده است، ولی پس از مدتی واردات آن به شرکت آرین پارس خودرو واگذار شد.

 امروزه مدل های زیادی از محصولات جیلی در اکثر نقاط جهان عرضه شده است. در کشور ایران هم مدل هایی مانند جیلی ec7، جیلی امگرند x7، جیلی gc6 و جیلی امگرند 7 در بازار وجود دارد.

تعمیرگاه تک گیربکس با سال ها تجربه و تخصص تعمیر گیربکس اتوماتیک جیلی x7 یا شاسی، جیلی rv7، جیلی gc6، جیلی سواری و جیلی امگرند 7 را بصورت تخصصی در کمترین زمان ممکن همانند روز اول انجام دهد.

تعمیر گیربکس جیلی rv7

خودرو جیلی مدل rv7 سال 2013 وارد بازار ایران شد. گیربکس جیلی RV7 از نوع سی وی تی 6 دنده اتومات است و از انتقال قدرت دیفرانسیل جلو پشتیبانی میکند. این خودرو یک موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه دارد که قدرت آن 138 اسب بخار است و در مدت 14 ثانیه سرعت به 185 کیلومتر در ساعت میرسد.

تعمیر گیربکس جیلی rv7، تعویض، هزینه تعمیر، تست و بازسازی گیربکس ار وی 7 همراه با بازدید فنی و سرویس گیربکس جیلی rv7 به صورت تخصصی و تضمینی در تک گیربکس انجام میشود. 

تعمیر گیربکس جیلی GC6

خودرو جیلی GC6 از جمله محصولات ناموفق شرکت چینی جیلی در ایران است که سال 1396 در دو تیپ اکسلنت و الیت وارد بازار ایران شد. این خودرو به خاطر نداشتن قیمت مناسب و مزیت خاص بیشتر از 2 سال نتوانست به کار خود ادامه دهد.
جیلی gc6 از یک موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه، قدرت موتور 106 اسب بخار، شتاب صفر تا صد در 12.5 ثانیه، حداکثر سرعت 175 کیلومتر در ساعت و همچنین از یک گیربکس 4 سرعته اتوماتیک بهره میبرد.

تعمیرگاه تک گیربکس تعمیر گیربکس جیلی gc6، بازسازی، تست، عیب یابی، تعویض و سرویس گیربکس جیلی GC6 را با گارانتی کتبی به صورت تخصصی انجام میدهد.

تعمیر گیربکس جیلی x7 یا شاسی

خودرو جیلی x7 سال 2013 توسط کشور چین طراحی و در خط تولید قرار گرفت و در سال 1394 وارد بازار ایران شده است. جیلی امگرند x7 از موتور 4 سیلندر 16 سوپابه با حجم موتور 2378 سی سی برخوردار است. حداکثر قدرت جیلی شاسی، 157 اسب بخار در 5700 دور در دقیقه است. جیلی ایکس 7 از گیربکس 6 دنده اتوماتیک بهره میبرد و حداکثر سرعت جیلی شاسی 170 کیلومتر در ساعت میباشد.

تعمیر گیربکس اتوماتیک جیلی x7 یا شاسی کار هر مکانیکی نیست و باید به یک تعمیرگاه تخصصی مراجعه کنید. تعمیر گیربکس جیلی x7 به صورت تخصصی و حرفه ای در تعمیرگاه تک گیربکس توسط تعمیرکاران حرفه ای عیب یابی، بازسازی و تعمیر میشود.

تعمیر گیربکس جیلی امگرند 7

خودرو جیلی امگرند 7 یکی دیگر از محصولات کشور چین است و توسط شرکت جیلران با دو جعبه دنده اتوماتیک و دستی روانه بازار ایران شده است. جیلی امگرند دارای ظاهری زیبا و جذاب با آپشن های متنوع مورد استقبال بسیاری از خریداران قرار گرفت و در سال 2014 به عنوان یکی از پرفروشترین خودروهای سال معرفی شد.

جیلی امگرند دارای موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه میباشد که قدرت آن 137 اسب بخار و حداکثر سرعت آن 180 کیلومتر بر ساعت و شتاب 12.8 ثانیه است. امگرند 7 از دو نوع گیربکس 5 دنده دستی و گیربکس اتوماتیک cvt با 6 دنده مصنوعی روانه بازار شده است.

تعمیر گیربکس اتوماتیک جیلی امگرند 7 نسبت به سایر قسمت های این خودرو از اهمیت بالایی برخوردار است و در صورت خرابی باید در اسرع وقت به یک تعمیرکار تخصصی مراجعه کنید. تعمیر گیربکس جیلی امگرند 7 به صورت تخصصی با گارانتی کتبی در تعمیرگاه تک گیربکس انجام میشود.

سوالات متداول درباره خرابی گیربکس جیلی

1-ضمانت تعمیر گیربکس اتوماتیک جیلی شامل چه مواردی میباشد؟

تعمیر گیربکس جیلی، سرویس های دوره ای گیربکس، کلیه قطعات استفاده شده هنگام تعمیرات و تعویض گیربکس اتومات جیلی شامل گارانتی یک ساله میباشد. با مشاهده علائم خرابی در گیربکس در مدت گارانتی بدون دریافت هیچ هزینه ای آن را برطرف خواهیم کرد.

 2-علت تقه زدن گیربکس اتومات جیلی چیست؟

علت اصلی تقه زدن گیربکس مربوط به ایرادات برقی (ساعت گیربکس) آن است. میزان نبودن فشار روغن گیربکس و همچنین پارگی دسته موتورهای گیربکس باعث تقه زدن گیربکس جیلی خواهد شد.

3-گاز هرز خوردن گیربکس جیلی هنگام رانندگی ناشی از چیست؟

علت اصلی آن بخاطر ایرادات و مشکلاتی در کلاچ خودرو است. کم بودن میزان سطح روغن گیربکس، غلیظ و بی کیفیت بودن آن، فرسودگی و معیوب شدن صفحه کلاچ ها باعث گاز هرز خوردن خودرو میشود.

4-دلیل زوزه کشیدن گیربکس جیلی هنگام حرکت چیست؟

خرابی و سائیدگی در چرخ دنده ها و همچنین معیوب شدن بلبرینگ ها باعث شنیده شدن صدای زوزه خواهد شد.

5-خودرو جیلی هنگام حرکت لرزش دارد؟

خرابی و پارگی دسته موتور، خرابی پلوس ها، شل شدن اتصالات گیربکس، هرز چرخیدن و بکسواد کردن صفحه کلاچ ها باعث ایجاد لرزش خودرو میشود.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نظرات و سوالات خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *