تعمیر گیربکس کیا | تعمیرات گیربکس اتوماتیک کیا KIA

تعمیر گیربکس کیا تخصص ماست و به صورت حرفه ای در سریعترین زمان ممکن با بهترین کیفیت در تعمیرگاه تک گیربکس با گارانتی یک ساله انجام میدهیم.

خدمات ما برای تعمیرات گیربکس کیا

 1. تعمیر گیربکس کیا
 2. تست، بازدید، عیب یابی، تعویض و بازسازی گیربکس کیا
 3. تعویض روغن و سرویس گیربکس اتوماتیک کیا
 4. تامین قطعات نایاب و اورجینال گیربکس اتومات کیا

تعمیر گیربکس کیا

تعمیر گیربکس اتوماتیک کیا بدلیل پیچیدگی بسیار بالای اجزای داخلی آن بسیار سخت و دشوار است. ما در تک گیربکس تعمیر گیربکس کیا را به صورت تخصصی انجام میدهیم و مهم نیست که گیربکس اتوماتیک شما چه ایرادات و مشکلاتی داشته باشد.

تعمیر گیربکس کیا

گیربکس های اتوماتیک کیا یکی از اصلی ترین قسمت های این خودرو است و در صورت برطرف نکردن مشکلات جزئی به مرور زمان ایرادات جعبه دنده افزایش می یابد. اگر مشکلاتی در گیربکس خودروی خود احساس میکنید، برای راحتی خیالتان میتوانید با کارشناسان تک گیربکس تماس بگیرید و به صورت رایگان مشورت کنید.

مزایای تعمیر گیربکس اتوماتیک کیا در تک گیربکس

مشاوره و عیب یابی رایگان

مشاوره و عیب یابی رایگان

یدک کش رایگان

خودرو بر رایگان

تعمیرکاران حرفه ای گیربکس

تعمیرکاران حرفه ای

گارانتی خدمات

ضمانت خدمات و قطعات

تعمیرگاه گیربکس کیا در تهران

تک گیربکس یکی از بهترین و مجهزترین تعمیرگاه گیربکس کیا در تهران است. تشخیص و شناسایی مشکلات گیربکس یکی از مهمترین و اصلی ترین اقداماتی است که باید انجام شود تا بتوان بهترین خدمات را ارائه داد. گیربکس های کیا بدلیل پیچیدگی و پیشرفته بودن اجزای داخلی آن خیلی سخت و دشوار است، بنابراین تعمیر و برطرف کردن ایرادات آن کار هر مکانیکی نیست.

 اگر تعمیرکار ناشی و بی تجربه باشد ممکن است با تشخیص و شناسایی ایرادات نابجا اقدام به تعویض قطعات سالم کند و در آخر هم مشکلات جعبه دنده شما برطرف نشود. بنابراین باعث افزایش هزینه های شما میشود و وقت زیادی از شما تلف خواهد کرد و مجبور هستید چند باره به تعمیرگاه مراجعه کنید.

تعمیرکاران takgearbox در تشخیص مشکلات گیربکس کیا دانش کافی را دارند و همیشه سعی میکنند تا حد امکان بجای تعویض قطعات، آنها را تعمیر و بازسازی کنند. ما به کار خود اطمینان داریم و برای همین کلیه خدمات خود را با گارانتی یک ساله ارائه میدهیم تا خیال شما عزیزان از این بابت آسوده باشد.

تعمیر انواع گیربکس اتوماتیک کیا بصورت تخصصی

انواع خودروهای کیا که در ایران موجود میباشند و ما گیربکس اتوماتیک آنها را به صورت تخصصی تعمیر میکنیم:

 • تعمیر گیربکس کیا سول
 • تعمیر گیربکس کیا کارنز
 •  تعمیر گیربکس کیا کارناوال
 •  تعمیر گیربکس کیا پیکانتو
 • تعمیر گیربکس کیا سراتو
 • تعمیر گیربکس کیا کادنزا
 • تعمیر گیربیکس کیا موهاوی
 • تعمیر گیربکس کیا اپتیما
 • تعمیر گیربکس کیا اسپورتیج 
 • تعمیر گیربکس کیا سورنتو
 • تعمیر گیربکس کیا اپیروس
تعمیر انواع گیربکس اتوماتیک کیا

مهم نیست که مدل و نوع خودروی کیا شما چه چیزی است. ما در تعمیرگاه تک گیربکس با استفاده از بهترین تجهیزات بروز دنیا و همچنین تکنسین های حرفه ای تعمیرات انواع گیربکس های اتوماتیک کیا به صورت تخصصی انجام داده و با ضمانت نامه کتبی تحویل مشتری میدهیم.

در مدت گارانتی اگر مشکلاتی برای گیربکس خودروی کیا شما پیش بیاید، تعمیرکاران تک گیربکس بدون دریافت هیچ هزینه ای ایرادات را برطرف خواهند کرد.

نشانه ها و علائم خرابی گیربکس اتوماتیک کیا

روشن شده چراغ هشدارها
بالا رفتن دور موتور
عدم تغییر دنده
لرزش چرخ دنده ها
عدم شتاب و قدرت کافی
سختی جا رفتن دنده
دنده خلاص پر سر صدا
نشت روغن گیربکس
سخت کار کردن پدال
حرکت نکردن خودرو
صدای دنگ دنگ یا وزوز
احساس بوی سوختگی

راه های پیشگیری از خرابی گیربکس کیا

 • سرویس های دوره ای گیربکس اتوماتیک کیا را جدی بگیرید و در زمان تعیین شده توسط کمپانی آن انجام دهید. سرویس های دوره ای باعث افزایش کارایی قطعات گیربکس و طول عمر آنها خواهد شد.
 • گیربکس های اتوماتیک کیا دارای سنسورها و مدارهای الکترونیکی حساسی هستند، بنابراین سعی کنید از موتورشویی تا حد امکان جلوگیری کنید.
 • از استفاده ماشین کیا برای بسکل کردن خودروهای دیگر خودداری کنید، چرا که فشار زیادی به گیربکس وارد خواهد کرد.
 • تعویض روغن گیربکس اتومات کیا در فاصله زمانی مشخص شده باعث بهبود و کارایی اجزای داخلی گیربکس و همچنین خنک سازی و روان کار کردن قطعات جعبه دنده خواهد شد.

معمولا تعویض روغن و سرویس های دوره ای گیربکس کیا بین 30000 تا 40000 کیلومتر باید انجام شود. ولی گاهی اوقات با توجه به محل زندگی و شرایط کاری شما میتواند تغییر کند.

تعمیرات گیربکس کیا

تعمیرات گیربکس کیا یکی از حساس ترین قسمت های این خودرو است که نیاز به توجه خاصی دارد. در صورت برطرف نکردن مشکلات جزئی به مرور زمان بر سایر بخش های خودرو تاثیر میگذارد و به آنها صدمه خواهد زد. باز کردن گیربکس های اتوماتیک کیا کار بسیار دشوار و حساسی است. در صورتی که افراد غیر حرفه ای این کار را انجام دهند، باعث افزایش خرابی گیربکس میشود و هزینه های تعمیرات آن نیز افزایش می یابد.

به همین دلیل توصیه میشود که تعمیر گیربکس اتوماتیک را به یک تعمیرگاه تخصصی بسپارید تا خیال شما آسوده باشد. شما عزیزان میتوانید در صورت مشاهده ایراداتی در گیربکس خودروی خود با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

 در صورت نیاز به تعمیرات تخصصی گیربکس کیا میتوانید وقت رزرو کنید تا در زمان تعیین شده به تعمیرگاه ما مراجعه فرمایید. تعمیرکاران تک گیربکس عیب یابی گیربکس خودروی شما را در کوتاه ترین زمان انجام میدهند و هزینه های آن را به شما اعلام میکنند. در صورت تایید شما تعمیر گیربکس کیا آغاز خواهد شد.

هزینه تعمیر گیربکس کیا

هزینه تعمیر گیربکس کیا

هزینه تعمیر گیربکس کیا با توجه به ایرادات و میزان مشکلات بوجود آمده برای آن متفاوت است.

 1.  این که کدام یک از قطعات گیربکس صدمه دیده است؟
 2.  آیا با تعمیر و بازسازی مشکل برطرف میشود؟
 3. چه تعداد از قطعات خراب شده و قیمت آنها چقدر است؟
 4. نوع و مدل خودروی شما در تعیین هزینه های تعمیر گیربکس اتومات کیا تاثیر گذار است.
 5. انتخاب تعمیرگاه مناسب، تجهیزات و تعمیرکاران آنها مهمترین مساله در تعیین هزینه تعمیرات گیربکس اتوماتیک کیا است.

ما در تک گیربکس سعی بر این داریم تا قبل از تعویض قطعات، آنها را تا جایی که امکان دارد تعمیر و بازسازی کنیم تا از هزینه های شما عزیزان کاسته شود و شما هم بتوانید از کیفیت خوب مجموعه ما بهره مند شوید.

تعمیر یا تعویض گیربکس اتومات کیا

تعویض گیربکس اتوماتیک کیا با توجه به میزان خرابی آن باید توسط تعمیرکاران متخصص به شما ابلاغ شود. باید شناسایی شود که آیا قطعاتی که معیوب شده اند با تعمیر تخصصی و بازسازی میتوان مشکل آن را برطرف کرد.

 اگر تعمیرکاران تشخیص دهند که با تعویض قطعات گیربکس، خودروی شما چند سوایی بیشتر کار نخواهد کرد، بهترین کار تعویض گیربکس کیا است. به شرطی که تعمیرگاهی که انتخاب میکنید تخصص کافی را در این ضمینه داشته باشند و بتوانید به آنها اعتماد کنید.

از آنجایی که جعبه دنده های اتومات نسبت به سایر گیربکس ها سخت و دشوار هستند، تعمیرگاه های غیر تخصصی تجهیرات و دانش کافی برای تشخیص چنین مشکلاتی را ندارند و اکثر اوقات پیشنهاد تعویض گیربکس را میدهند. در صورتی که تجربه ما نشان داده معمولا با تعمیرات تخصصی میتوان اکثر مشکلات گیربکس کیا را برطرف کرد.

درباره خودرو کیا

شرکت خودروسازی کیا یکی از برند های معروف کشور کره جنوبی میباشد که در سال 1973 فعالیت خود را در ضمینه خودروسازی آغاز کرده است. برند کیا دومین شرکت خودروسازی بزرگ کره جنوبی پس از هیوندا میباشد.

 محصولات کیا در کشورهای مختلفی مانند: آمریکا، چین، ویتنام و کره جنوبی تولید میشود. نخستین خودروهای تولیدی کیا دهه 70 وارد ایران شده است. شرکت خودروسازی سایپا مونتاژ کیا سراتو را از سال 93 آغاز کرد. بعد آن شرکت اطلس خودرو در سال 2007 واردات این خودرو را بر عهده گرفت.

برخی از خودروهای کیا که در بازار ایران موجود است مانند: کیا سول، کیا کارنز، کیا کارناوال، کیا پیکانتو، کیا اپیروس، کیا سراتو، کیا کادنزا، کیا موهاوی، کیا اپتیما، کیا اسپورتیج و کیا سورنتو  و غیره میباشد.

سوالات متداول هنگام علائم خرابی گیربکس اتومات کیا

برای بررسی میزان سطح روغن گیربکس اتوماتیک باید خودروی خود را به یک تعمیرگاه تخصصی ببرید. چرا که خودرو باید روی بالابر باشد تا تعمیرکار بتواند به دوشاخه پایین گیربکس دسترسی داشته باشد و این از عهده شما خارج است.

بله. تعویض روغن گیربکس باعث میشود قطعات داخلی جعبه دنده کارایی و عملکرد خوبی داشته باشند و همچنین باعث خنک شدن قطعات داخلی آن میشود. بنابراین در فاصله زمانی تعیین شده روغن گیربکس کیا باید تعویض شود.

خودروهای کیا که شامل گیربکس های 4 سرعته اتومات هستند، باعث ایجاد لغزش یا تغه زدن هنگام تعویض دنده های 2،3،4 میشود. علت اصلی آن ناشی از ایرادات برقی، تنطیم نبودن فشار روغن گیربکس، معیوب بودن یا ایجاد پارگی در دسته موتورهای گیربکس کیا است.

خرابی چرخ دنده ها یا معیوب شدن آنها و صدای فشار روغن گیربکس از مهمترین دلایل زوزه کشیدن گیربکس کیا است.

پایین بودن میزان سطح مایع گیربکس و نرسیدن آن به اجزای داخلی جعبه دنده باعث از بین رفتن قطعات بخصوص صفحه کلاچ ها میشود. بنابراین گاز هرز خوردن خودروی کیا را به دنبال خواهد داشت.

معیوب و خراب شدن توربین، سائیدگی و هرز شدن پلوس، کم بودن روغن گیربکس، خراب شدن چرخ دنده های داخل گیربکس، علت اصلی خلاص شدن دنده است.

5/5 - (2 امتیاز)

2 دیدگاه

 • سلام.
  شما تعمیر گیربکس کیا اپتیما هم انجام میدید
  نشتی روغن داره چقدر زمان میبره

  • بله انجام میدیم.
   باید بررسی بشه ببینیم دلیلش چیه بعد زمان مشخص کنیم. اگر ایراد جرئی باشه حدود 2 ساعت زمان میبره و قبلش باید وقت بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *