تعمیر گیربکس سراتو | تعمیرات گیربکس اتوماتیک کیا سراتو

تعمیر گیربکس سراتو

تعمیر گیربکس سراتو به صورت تخصصی در تعمیرگاه تک گیربکس توسط تعمیرکاران حرفه‌ای بازسازی، تعویض، سرویس و تعمیر می‌شود. اگر در گیربکس خودروی سراتو علائم خرابی مثل تقه زدن، زوزه کشیدن، قاطی و خرابی دنده‌ها، نشتی روغن، داغ کردن گیربکس و موارد این چنینی مشاهده می‌کنید، کافیست با شماره‌های درج شده تماس بگیرید و با کارشناسان تک گیربکس به صورت رایگان مشورت کنید.

اگر مشکلات گیربکس جدی است و نیاز به تعمیر گیربکس سراتو دارید، با کارشناسان ما تماس بگیرید و وقت رزرو کنید. بعد از حضور شما در تک گیربکس کارشناسان ما با استفاده از تجربه 20 ساله خود و تجهیزات پیشرفته، عیب یابی گیربکس سراتو را در کمترین زمان به صورت رایگان شناسایی می‌کنند. سپس نوع خرابی و هزینه های تعمیر گیربکس اتوماتیک سراتو را به شما اعلام می‌کند. در صورت موافقت شما تعمیرات گیربکس سراتو آغاز میشود و در پایان با 12 ماه گارانتی تحویل داده می‌شود.

مزایای تعمیرات گیربکس سراتو در تک گیربکس

مشاوره و عیب یابی رایگان

مشاوره و عیب یابی رایگان

یدک کش رایگان

خودرو بر رایگان

تعمیرکاران حرفه ای گیربکس

تعمیرکاران حرفه ای

گارانتی خدمات

ضمانت خدمات و قطعات

تعمیر گیربکس سراتو

تعمیر گیربکس اتوماتیک سراتو

تعمیر گیربکس اتوماتیک سراتو را دست هر تعمیرگاهی نسپارید. در واقع گیربکس اتوماتیک به عنوان قلب خودرو شناخته میشود، چرا که در صورت خرابی سایر قسمت‌های خودرو را نیز درگیر میکند و اگر سریعتر و به صورت حرفه‌ای برطرف نشود، هزینه‌های بسیار سنگینی برای شما ایجاد خواهد کرد.

 گیربکس‌های اتوماتیک به دلیل پیچیدگی بالایی که دارند، عیب یابی آنها کار بسیار دشواری است و هر تعمیرکاری توانایی تشخیص ایرادات آن را ندارد. مهمترین مرحله قبل از تعمیر گیربکس اتوماتیک تشخیص و شناسایی نوع خرابی آن است. در صورت تشخیص ایرادات نابجا، علاوه بر اینکه مشکلات گیربکس برطرف نمی‌شود، بلکه ایرادات گیربکس و هزینه های تعمیر گیربکس سراتو چندین برابر خواهد شد.

خدمات تک گیربکس برای تعمیر گیربکس اتوماتیک سراتو

 • تست، بازدید فنی و عیب یابی گیربکس کیا سراتو
 • بازبست، بازسازی و تعویض گیربکس اتوماتیک سراتو
 • تعویض فیلتر، روغن و سرویس های دوره ای گیربکس سراتو
 • تامین قطعات کمیاب و اورجینال گیربکس سراتو
 • تعمیر تخصصی گیربکس سراتو

تعمیرگاه گیربکس سراتو

هنگام مشاهده علائم خرابی گیربکس بهترین کار این است که کمی زمان بگذارید و پرسجو کنید تا یک تعمیرگاه تخصصی گیربکس سراتو انتخاب کنید. اگر تعمیرگاهی که مراجعه می‌کنید تخصص لازم را برای تعمیرات گیربکس سراتو نداشته باشد، بدون تردید وقت و هزینه زیادی را باید پرداخت کنید

تعمیرگاه تک گیربکس بیش از 20 سال است که به صورت تخصصی فقط در زمینه تعمیرات گیربکس اتوماتیک از جمله تعمیر گیربکس کیا فعالیت می‌کند. مجموعه ما از تکنسین‌های حرفه‌ای و آموزش دیده تشکیل شده است و بهترین و مجهزترین امکانات بروز دنیا را دارد. تعمیرکاران تک گیربکس دانش بسیار بالایی درباره قطعات و اجزای داخلی گیربکس سراتو دارند، کارایی و وظیفه هر کدام از قطعه‌های گیربکس را میدانند. بنابراین به راحتی در کمترین زمان ایرادات آن را شناسایی و برطرف می‌کنند.

مهم نیست برای گیربکس خودروی سراتو چه مشکلی بوجود آمده است. به هر حال کارشناسان ما یک راه مطمئن و مقرون به صرفه برای تعمیر گیربکس کیا سراتو خواهد داشت. ما به کار خود اطمینان کامل داریم و به همین دلیل است که کلیه خدمات خود از جمله تعمیر گیربکس اتومات سراتو را با گارانتی کتبی تحویل مشتری می‌دهیم.

علائم خرابی گیربکس اتوماتیک سراتو

روشن شده چراغ هشدارها
بالا رفتن دور موتور
عدم تغییر دنده
احساس بوی سوختگی
نشت روغن گیربکس
لرزش چرخ دنده ها
سخت کار کردن پدال
حرکت نکردن خودرو
صدای دنگ دنگ یا وزوز
عدم شتاب و قدرت کافی
سختی جا رفتن دنده
دنده خلاص پر سر صدا

روش های پیشگیری از خرابی گیربکس سراتو

 • انجام سرویس های دوره ای گیربکس سراتو
 • توجه به علائم هشدار دهنده و روشن شدن چراغ گیربکس
 • از خودرو سراتو به عنوان یدک کش استفاده نکنید.
 • نکات و راهنمایی‌های اصولی رانندگی با ماشین اتومات را یاد بگیرید.
 • تا زمانی که خودرو به طور کامل توقف نکرده است، دنده را در وضعیت p قرار ندهید.
 • از شتاب گیری ناگهانی و تیکاف کشیدن خودداری کنید.
 • هنگام رانندگی وظعیت دنده را به هیچ عنوان تغییر ندهید.
 • در سراشیبی‌ها خودرو را خلاص نکنید.
 • از نصب وسایل برقی اظافی مانند لامپ زنون بپرهیزید.

سرویس گیربکس سراتو

سرویس های دوره ای گیربکس سراتو را جدی بگیرید و در زمان مشخص انجام دهید. سرویس منظم گیربکس های اتوماتیک شما را از بروز مشکلات احتمالی آگاه می‌کند. در سرویس های دوره ای بازدید فنی گیربکس، مشکلات الکتریکی، خطاهای کامپیوتری گیربکس، قطعات یدکی مانند فیلتر گیربکس، بررسی کیفیت و سطح روغن گیربکس، تعویض روغن و غیره انجام میشود.

اگر سرویس گیربکس سراتو را به صورت منظم انجام دهید، عمر گیربکس بیشتر می‌شود و کمتر دچار خرابی خواهد شد. بنابراین از هزینه های سنگین تعمیر گیربکس سراتو هم در امان خواهید ماند. کارشناسان تک گیربکس توصیه میکنند، سرویس های دوره ای گیربکس سراتو بهتر است در بازه زمانی بین 30000 تا 45000 کیلومتر انجام شود.

تعویض فیلتر و روغن گیربکس سراتو:

مهمترین اقدام برای مراقبت از گیربکس سراتو تعویض فیلتر و روغن گیربکس به صورت منظم است. وظیفه روغن روانسازی قطعه‌های داخلی جعبه دنده است و باعث میشود که قطعات دچار سائیدگی نشوند و عملکرد خوبی داشته باشند. روغن گیربکس طول عمر جعبه دنده را افزایش داده و باعث میشود که کمتر دچار خرابی شود. در نتیجه شاید برای سال‌ها نیازی به تعمیر گیربکس اتوماتیک سراتو نداشته باشید.

همچنین فیلتر گیربکس به عنوان صافی از ورود گرد خاک و سایر اشیا به داخل جعبه دنده جلوگیری میکند. بنابراین بهتر است تعویض فیلتر گیربکس را هم در یک زمان مشخص انجام دهید.

هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک سراتو

هزینه تعمیر گیربکس سراتو

هزینه تعمیر گیربکس سراتو را قبل از بازدید و بررسی خودرو نمیتوان به صورت دقیق اعلام کرد. هزینه تعمیرات گیربکس سراتو به عوامل مختلفی از جمله نوع خرابی، میزان خرابی، تعداد قطعات خراب شده، قیمت قطعه‌های خرابی، نوع گیربکس سراتو، مدل خودرو، تخصص تعمیرکار گیربکس سراتو و تعمیرگاهی که مراجعه می‌کنید، بستگی دارد.

معمولا تعمیرگاه‌هایی که مجهز و پیشرفته هستند و به صورت تخصصی در زمینه تعمیرات گیربکس اتوماتیک سراتو فعالیت می‌کنند، اجرت بیشتری دریافت میکنند. ولی کار را به نحو احسن انجام میدهند و با ضمانتی که میدهند، خیال شما را برای چند سال از بابت گیربکس سراتو راحت می‌کنند.

اگر قبل از مراجعه به تعمیرگاه می‌خواهید هزینه های تقریبی تعمیر گیربکس سراتو را بدانید، با شماره‌های درج شده تماس بگیرید، علائم و نوع خرابی بوجود آمده را اعلام کنید تا کارشناسان تعمیرگاه تک گیربکس هزینه های حدودی را به شما اعلام کنند.

تعمیر گیربکس کیا سراتو چقدر زمان می‌برد؟

زمان لازم بری تعمیرات گیربکس سراتو به نوع خرابی و مشکلات بوجود آمده بستگی دارد. اگر مشکلات جزئی باشند و نیازی به باز کردن گیربکس سراتو نباشد، کمتر از چند ساعت خودرو تحویل داده می‌شود. اما اگر مشکلات و نوع خرابی‌های بوجود آمده شدید و جدی باشد، از 24 ساعت تا گاهی یک هفته هم برای تعمیر گیربکس اتوماتیک سراتو زمان لازم است.

چه موقع برای تعمیر گیربکس سراتو اقدام کنیم؟

اگر سلامت گیربکس سراتو برای شما مهم است و دوست ندارید گرفتار مشکلات و هزینه‌های زیاد تعمیرات گیربکس سراتو شوید، بهتر است با مشاهده علائم خرابی مانند: قاطی کردن دنده‌ها، تق تق و جیر جیر کردن گیربکس، زوزه کشیدن، خلاص شدن ناگهانی دنده‌ها، داغ کردن گیربکس سراتو، شنیدن بوی سوختگی، کم شدن شتاب و قدرت خودرو، روغن ریزی گیربکس سراتو و غیره باید در اولین فرصت به یک تعمیرکار گیربکس اتوماتیک سراتو مراجعه کنید تا مشکلات بیشتر نشده است.

درباره خودرو سراتو

درباره خودرو سراتو

بیش از 3 دهه است که خودروسازان کره‌ای و ایرانی با هم همکاری میکنند. برندهایی مثل هیوندا و کیا در این 3 دهه طرفداران بسیار خوبی در ایران داشته است. یکی از محبوب ترین خودروهای کره‌ای که در ایران توسط شرکت سایپا مونتاژ می‌شود، کیا سراتو است. شرکت سایپا مونتاژ این خودروی کره ای را برعهده دارد و در چهار تیپ مختلف؛ دو تیپ مشابه با پسوند آپشال و دو تیپ 1.6 و 2 لیتر ساده تولید و به بازار عرضه می‌کند.

قیمت مناسب نسبت به سایر برندها، داشتن آپشن های مناسب، بازار فروش دست دوم خوب از مزایای این خودروی کره‌ای می‌باشد. کیا سراتو از گیربکس 6 سرعته اتوماتیک و 4 سیلندر 16 سوپاپه استفاده میکند. قدرت خودرو سراتو 155 اسب بخار با سرعت 190 کیلومتر بر ساعت است که مصرف سوخت آن 8 لیتر در 100 کیلومتر می‌باشد.

مقالات مرتبط

Rate this {امتیازی ثبت نشده}

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.