تعمیر گیربکس برلیانس | تعمیرات تخصصی گیربکس برلیانس

تعمیر گیربکس برلیانس

تعمیر گیربکس برلیانس

تعمیرگاه تخصصی تک گیربکس تعمیر گیربکس برلیانس را با استفاده از بهترین و مجهزترین امکانات با کادری مجرب و کارآزموده انجام میدهد. تک گیربکس بیش از 20 سال سابقه تعمیرات انواع گیربکس های اتوماتیک داخلی و خارجی را دارد.

در صورت مشاهده هرگونه مشکلاتی در گیربکس اتوماتیک برلیانس خود میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و اولین وقت خالی را از طریق کارشناسان ما رزرو کنید و برای تعمیر آن به مجموعه ما مراجعه کنید.

خدمات ما برای تعمیرات گیربکس برلیانس

 1. بازدید، تست، عیب یابی، تعویض روغن و سرویس دوره ای گیربکس اتوماتیک برلیانس
 2. تامین قطعات اصلی و نایاب، بازسازی، تعویض، تعیین هزینه و تعمیر گیربکس برلیانس

مزایای تعمیرات گیربکس برلیانس در تک گیربکس

مشاوره و عیب یابی رایگان

مشاوره و عیب یابی رایگان

یدک کش رایگان

خودرو بر رایگان

تعمیرکاران حرفه ای گیربکس

تعمیرکاران حرفه ای

گارانتی خدمات

ضمانت خدمات و قطعات

تعمیرگاه گیربکس برلیانس

تعمیر گیربکس اتوماتیک بسیار سخت و دشوارتر نسبت به گیربکس های دستی هستند. بنابراین هنگام خرابی گیربکس باید تعمیرگاهی را انتخاب کنید که تخصص کافی را در این ضمینه داشته باشند.

تعمیرکاران تک گیربکس با قطعات و اجزای داخلی گیربکس برلیانس آشنایی کافی دارند و به خوبی میتوانند مشکلات آن را تشخیص دهند. بعد از تست و عیب یابی جعبه دنده، ایرادات و هزینه های آن را به شما اعلام خواهند کرد.

در صورت موافقت شما تعمیر گیربکس برلیانس آغاز خواهد شد و پس از  اتمام کار کلیه خدمات انجام شده با گارانتی یک ساله در اختیار شما عزیزان قرار داده میشود.

نشانه ها و علائم خرابی گیربکس برلیانس

روشن شده چراغ هشدارها
بالا رفتن دور موتور
عدم تغییر دنده
لرزش چرخ دنده ها
عدم شتاب و قدرت کافی
سختی جا رفتن دنده
دنده خلاص پر سر صدا
نشت روغن گیربکس
سخت کار کردن پدال
حرکت نکردن خودرو
صدای دنگ دنگ یا وزوز
احساس بوی سوختگی

راه های پیشگیری از خرابی گیربکس برلیانس

 •  سرویس های دوره ای گیربکس برلیانس از جمله تعویض روغن و فیلتر را در اولویت کار خود قرار دهید. سعی کنید روغن گیربکس را قبل از اینکه حالت خود را از دست دهد و رنگ تیره و کدر به خود بگیرید تعویض کنید.
 •  در توقف های کوتاه وضعیت دنده را در حالت N قرار ندهید. در مواقعی که تصمیم به ایستادن میکنید بهترین کار همان ادامه با حالت D است.
 • در سرازیری ها برای کاهش سوخت دنده را در حالت قرار ندهید.
 • هنگام حرکت یا قبل از توقف کامل به هیچ عنوان حالت دنده را تعویض نکنید. این کار باعث صدمه زدن به اجزای داخلی جعبه دنده میشود.
 •  گیربکس اتوماتیک برلیانس دارای سنسور و مدارهای الکترونیکی حساسی هستند، توصیه میکنیم از شستن موتور آن خودداری کنید.
 •  خطاهای و هشدارهای گیربکس برلیانس را پشت گوش نیندازید. با روشن شدن چراغ خطاها در اولین فرصت به یک تعمیرکار گیربکس برلیانس مراجعه کنید.

هزینه تعمیر گیربکس برلیانس

هزینه تعمیر گیربکس برلیانس

هزینه تعمیر گیربکس برلیانس به شدت خرابی و ایرادات گیربکس بستگی دارد.

 1. این که چه تعداد از قطعات خراب شده است؟
 2. قیمت قطعات خراب شده چقدر باشد؟
 3. آیا با بازسازی و تعمیر گیربکس برلیانس ایرادات برطرف میشود؟
 4. انتخاب تعمیرگاه تخصصی گیربکس برلیانس نقش مهمی در کاهش هزینه ها خواهد داشت.

 افرادی که مشکل گیربکس آن ها زیاد حاد نبوده و در ابتدا به تعمیرگاه تخصصی گیربکس مراجعه میکنند از بروز خرابی های بزرگتر جلوگیری کرده و در نتیجه هزینه تعمیر گیربکس را کاهش میدهند.

بهترین کار بعد از مشاهده علائم خرابی گیربکس جست و جوی تعمیرگاهی مناسب و با تجربه و قابل اعتماد است که خدای نکرده با تعویض قطعات اشتباهی هزینه های اظافی را برای شما نتراشند و گیربکس برلیانس را با منصفانه ترین قیمت تعمیر نمایند.

برای آگاهی کامل از هزینه تعمیرات میتوانید با تعمیرکاران ما تماس بگیرید تا هزینه های حدودی را به شما اعلام کنند. هزینه نهایی تعمیرات گیربکس برلیانس بعد از بازدید و برررسی دقیق جعبه دنده معلوم خواهد شد.

خرید گیربکس اتوماتیک برلیانس

پیدا کردن گیربکس برلیانس با کیفیت و اورجینال کار بسیار سخت و دشواری است. اگر به فروشگاهی غیر قابل اعتماد مراجعه کنید ممکن است گیربکس فیک به شما تحویل دهند و در آینده مشکلات و هزینه های مضاعف برای شما رقم بزنند.

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک تک گیربکس با استفاده از تجهیزات و دانش چندین ساله خود به راحتی جعبه دنده های فیک را از اصلی تشخیص داده و با گارانتی یک ساله آن را تحویل شما میدهد.

تعویض گیربکس برلیانس

تعویض گیربکس برلیانس در صورت خرابی های بیش تر آن برای شما بهینه و به صرفه تر خواهد بود. مهندسان تعمیر گیربکس برلیانس اگر به این نتیجه برسند که تعمیرات آن جواب نخواهد داد و بعد از مدتی دوباره دچار مشکل خواهد شد و هزینه و وقت زیادی از شما تلف خواهد کرد، تعویض گیربکس به شما پیشنهاد میشود.

تعویض گیربکس اتوماتیک برلیانس بیشتر از خرید آن به تجربه و دقت نیاز دارد. اگر توسط تعمیرگاهی غیر تخصصی انجام گیرد ممکن است با نصب اشتباهی آن در آینده نزدیک دچار مشکل شوید.

تعمیرگاه تک گیربکس تعویض گیربکس برلیانس را به صورت تضمینی با استفاده از تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه انجام میدهد.

تشخیص و عیب یابی گیربکس های اتوماتیک برلیانس

عیب یابی گیربکس برلیانس به شکل صحیح بستگی به تعمیرگاهی دارد که به آن مراجعه میکنید. تست و عیب یابی ایرادات جعبه دنده یکی از مهمترین مراحل قبل از تعمیرات گیربکس برلیانس است. سعی کنید به تعمیرگاهی که تخصص، سابقه و تجهیزات کافی دارد مراجعه کنید تا با تشخیص ایرادات نابجا مجبور نشوید قطعات سالم را نیز تعویض کنید.

درباره خودرو چینی برلیانس

برلیانس یکی از شرکت های بزرگ خودروساز چینی است که در سال 1992 توسط شخصی به نام یانگ رونگ تاسیس شد. این شرکت ابتدا به مدت 10 سال در ساخت مینیبوس فعالیت داشت و بعد از سال 2002 شروع به همکاری با شرکت های بزرگ از جمله بی ام و نمود. کمپانی برلیانس توانست در سال 2012 بیش از 700 دستگاه تولید کند. 

تعمیر انواع گیربکس اتوماتیک برلیانس

تعمیر انواع گیربکس برلیانس

تعمیرگاه تک گیربکس تعمیرات انواع گیربکس های اتوماتیک برلیانس را به صورت تضمینی در سریع ترین زمان ممکن همانند روز اول انجام میدهند. گیربکس خودروهای برلیانس که ما تعمیر میکنیم:

تعمیر گیربکس برلیانس v5، برلیانس h220، برلیانس h230، برلیانس h320، برلیانس h330 و برلیانس کراس c3 به صورت تخصصی توسط تعمیرکاران حرفه ای ما تست، عیب یابی، تعویض، بازسازی و سرویس میشود.

تعمیر گیربکس برلیانس h330

خودرو برلیانس h330 سال 1394 وارد بازار ایران شد. برلیانس اچ 330 دارای یک موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه با قدرت 115 اسب بخار و شتاب 13.5 ثانیه که قادر است 175 کیلومتر بر ساعت مسافت طی کند. خودرو برلیانس h330 دارای گیربکس 4 دنده اتومات است که مجموعه ما به صورت تخصصی تعمیر گیربکس برلیانس h330 را انجام میدهد.

تعمیر گیربکس برلیانس h320

مدل هاچ بک برلیانس h320 سال 2012 در کشور چین رونمایی شده است و در سال 1394 توسط شرکت خودروسازی سایپا وارد بازار ایران شد. برلیانس اچ 320 از یک موتور 4 سیلندر 16 سوپاپ بهره میبرد و حداکثر قدرت خروجی این خودرو 105 اسب بخار است. میتوانید شتاب صفر تا صد را در 12 ثانیه تجربه کنید و همچنین با سرعت 172 کیلومتر بر ساعت برانید.

خودرو برلیانس h320 از دو مدل مختلف گیربکس 5 سرعته دستی و 4 سرعته اتوماتیک بهره میبرد که تعمیر گیربکس برلیانس h320 به صورت تضمینی در تک گیربکس انجام میشود.

تعمیر گیربکس برلیانس h230

برلیانس اتومات h230 از یک موتور 4 سیلند بهره میبرد و قدرت آن 104 اسب بخار، شتاب صفر تا 100 این خودرو 12.5 ثانیه که قادر است 172 کیلومتر بر ساعت را طی کند.

جعبه دنده دستی 5 سرعته و گیربکس اتوماتیک 6 سرعته دو مدل مختلف از جعبه دنده های بکار رفته در برلیانس اچ 230 میباشد که تعمیرگاه تک گیربکس تعمیر گیربکس برلیانس h230 را با گارانتی یک ساله انجام میدهد.

تعمیر گیربکس برلیانس h220

ماشین برلیانس h220 یک هاچ بک کوچک است که در سال 1395 وارد بازار ایران شد. این خودرو از یک موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه، حداکثر قدرت 104 اسب بخار در 5800 دور در دقیقه که سرعت آن 181 کیلومتر بر ساعت میرسد.

تعمیر گیربکس برلیانس h220 که از یک جعبه دنده 6 سرعته اتومات AMT بهره میبرد در مجموعه ما به صورت حرفه ای انجام میشود.

تعمیر گیربکس برلیانس کراس C3

طراحی خودرو چینی کراس C3 سال 1397 آغاز شد. برلیانس کراس سی 3 از یک موتور 4 سیلندر 16 سوپابه استفاده میکند که حداکثر قدرت آن 115 اسب بخار در 5800 دور در دقیقه است.

این خودرو از جعبه دنده 4 سرعته اتومات بهره میبرد که تعمیرکاران تک گیربکس تعمیر گیربکس برلیانس کراس c3 را با بهترین کیفیت و کمترین قیمت انجام میدهند.

تعمیر گیربکس برلیانس v5

برلیانس v5 سال 2012 در کشور چین طراحی شده است. شتاب صفر تا صد این خودرو 12 ثانیه، حداکثر سرعت 179 کیلومتر بر ساعت و همچنین دارای موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه با حداکثر قدرت 113 اسب بخار میباشد.

ماشین برلیانس وی 5 از یک گیربکس 5 سرعته اتومات استفاده کرده است. تعمیر گیربکس برلیانس v5 با گارانتی 12 ماهه در مرکز تخصصی تک گیربکس انجام میشود.

سوالات متداول خرابی گیربکس اتوماتیک برلیانس

1- آیا روغن گیربکس هم مانند موتور آن نیاز به تعویض دارد؟

بله. روغن گیربکس از پوسیدگی و خرابی زودرس قطعات داخلی جعبه دنده جلوگیری کرده و کارایی آنها را افزایش میدهد. روغن باید مناسب با گیربکس خودروی شما باشد و در زمان مشخصی انجام شود.

2- سرویس دوره ای گیربکس برلیانس در چه بازه زمانی باید انجام شود؟

سرویس گیربکس اتوماتیک برلیانس در فاصله زمانی بین 30000 تا 40000 کیلومتر توصیه شده است که با توجه به شرایط و محیط رانندگی برخی افراد میتواند کاهش داشته باشد.

3- علت خلاص شدن ناگهانی گیربکس چه میتواند باشد؟

کمبود روغن، ایراد در چرخ دنده های داخلی ، سائیدگی و خرابی پلوس ها و از کارافتادگی توربین از دلایل اصلی آن است.

4- علت گیر کردن دنده در حالت پارک چیست؟

عدم وجود برق در سیستم پارک یا خالی بودن باطری، خرابی استاپ زیر پدال ترمز، آسیب دیدن اهرم تعویض دنده داخل گیربکس و یا مشکل در سلکتور آن میتواند باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

نظرات و سوالات خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *