تعمیر گیربکس چانگان - تعمیرات تخصصی گیربکس اتوماتیک چانگان

تعمیر گیربکس چانگان

تعمیر گیربکس چانگان

تعمیر گیربکس چانگان در تعمیرگاه تک گیربکس زیر نظر متخصصان مجرب و کار آزموده با بروزترین امکانات به صورت فوق تخصصی و 100٪ تضمینی انجام میشود. تعمیرات گیربکس چانگان از حساسیت و پیچیدگی بالایی در قطعات خود برخوردار بوده و نیاز به تعمیرکارانی ماهر و کاربلد میباشد.

 در صورت مشاهده ایرادات جزئی بدون معطلی به یک تعمیرگاه تخصصی گیربکس چانگان مراجعه نمایید؛ تا به قطعات دیگر جعبه دنده آسیب نرسد و هزینه های اظافی برای شما به بار نیاورد.

 تعمیرکاران تک گیربکس آشنایی کافی و لازم را با قطعات داخلی گیربکس چانگان دارند و کارایی هر یک از قطعات را به خوبی میدانند. بنابراین تعمیر گیربکس چانگان را با کیفیت بالا و قیمت منصفانه همانند روز اول انجام خواهند داد.

خدمات ما برای تعمیرات گیربکس اتومات چانگان

 1. بازدید فنی، تست، بازسازی، تعویض و سرویس گیربکس اتوماتیک چانگان
 2. تعویض فیلتر و روغن، تامین قطعات اورجینال و کمیاب گیربکس چانگان
 3. تعمیر تخصصی گیربکس اتومات چانگان
 • تعمیرگاه تک گیربکس تعمیرات انواع گیربکس های اتوماتیک از جمله تعمیر گیربکس چانگان cs35 و تعمیر گیربکس چانگان ایدو را به صورت تضمینی با گارانتی کتبی انجام میدهد.

مزایای تعمیرات گیربکس چانگان در تک گیربکس

مشاوره و عیب یابی رایگان

مشاوره و عیب یابی رایگان

یدک کش رایگان

خودرو بر رایگان

تعمیرکاران حرفه ای گیربکس

تعمیرکاران حرفه ای

گارانتی خدمات

ضمانت خدمات و قطعات

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک چانگان

تعمیر گیربکس اتوماتیک کار بسیار سخت و دشواری است. هر تعمیرگاهی توانایی تشخیص ایرادات و مشکلات گیربکس های اتومات را ندارد و به خوبی نمیتواند آنها را برطرف کند.

تعمیرگاه تک گیربکس از یک تیم حرفه ای و آموزش دیده با تجربه 20 ساله تشکیل شده است و همچنین جدیدترین و پیشرفته ترین امکانات را برای عیب یابی گیربکس های اتوماتیک دارد.

تعمیرات گیربکس اتومات چانگان

در صورتی که مشکلی برای گیربکس چانگان شما بوجود آمده است، در اولویت اول از حرکت دادن آن اجتناب کنید. سپس با کارشناسان تک گیربکس تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کادر فنی ما بهره مند شوید. اگر مشکلات گیربکس چانگان خودروی شما حاد است میتوانید برای مراجعه به تعمیرگاه وقت رزرو کنید.

تعمیرکاران ما پس از بازدید، تست و عیب یابی گیربکس چانگان، علت خرابی و هزینه های آن را به شما اعلام میکنند. در صورت موافقت شما تعمیر گیربکس چانگان شروع خواهد شد و در پایان با ضمانت نامه کتبی تحویل شما داده میشود.

نشانه ها و علائم خرابی گیربکس اتوماتیک چانگان

روشن شده چراغ هشدارها
بالا رفتن دور موتور
عدم تغییر دنده
لرزش چرخ دنده ها
سخت کار کردن پدال
حرکت نکردن خودرو
صدای دنگ دنگ یا وزوز
احساس بوی سوختگی
عدم شتاب و قدرت کافی
سختی جا رفتن دنده
دنده خلاص پر سر صدا
نشت روغن گیربکس

راه های پیشگیری از خرابی گیربکس چانگان

 1. سرویس های دوره ای گیربکس چانگان از اهمیت بالایی برخوردار است و انجام منظم آن باعث افزایش طول عمر قطعات داخلی جعبه دنده میشود.
 2. روغن گیربکس و فیلتر خودرو چانگان را قبل از اینکه حالت خود را از دست بدهد و به تیرگی و کدری تمایل پیدا کند تعویض کنید.
 3. از استفاده خودرو به عنوان یدک کش اجتناب کنید این کار آسیب جدی به گیربکس شما وارد خواهد کرد.
 4. گیربکس های اتوماتیک چانگان دارای سنسورهای حساسی میباشد و موتور شویی آن توصیه نمیشود زیرا به جعبه دنده خودرو آسیب میرساند.
 5. خطاهای گیربکس اتومات چانگان، بخصوص روشن شدن چراغ چک را جدی بگیرید. با مشاهده هرگونه ایرادات جزئی حتما به یک تعمیرکار گیربکس چانگان مراجعه کنید.
 6. در حال حرکت به هیچ عنوان وضعیت دنده را تغییر ندهید، این کار باعث آسیب جدی به اجزای داخلی گیربکس میشود.
 7. حالت دنده را در سرپایینی خلاص نکنید این کار کاملا اشتباه است و باعث خرابی گیربکس به مرور زمان خواهد شد.
 • در صورت مشاهده هر گونه علائم خرابی گیربکس چانگان میتوانید با تعمیرکاران تک گیربکس تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. در صورت نیاز به تعمیرات گیربکس چانگان وقت رزرو کرده و به مجموعه ما مراجعه کنید.

هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک چانگان

هزینه تعمیر گیربکس چانگان

هزینه تعمیر گیربکس چانگان با توجه به چینی بودن و کمبود قطعات آن در ایران متفاوت است. هزینه تعمیرات به عوامل مختلفی بستگی دارد مانند:

 1. چه تعداد از قطعات خراب شده و قیمت آنها در بازار چقدر است؟
 2. آیا با بازسازی و تعمیر تخصصی گیربکس چانگان مشکل حل میشود یا نیاز به تعویض گیربکس دارد؟
 3. انتخاب تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک مناسب و تخصصی میتواند در کاهش هزینه ها تاثیر گذار باشد.

بهترین کار بعد از مشاهده علائم خرابی گیربکس جست و جوی تعمیرگاهی مناسب، با تجربه و قابل اعتماد است که با اشتباه خود در تعویض قطعات، هزینه های اظافی را برای شما تحمیل نکنند.

اگر بدون آگاهی کامل و تحقیق به مراکز غیر تخصصی تعمیر گیربکس چانگان مراجعه کنید ممکن است بعد از مدتی مجددا به تعمیرات گیربکس نیاز داشته باشید و مجبور شوید هزینه های چند باره پرداخت کنید.

 ما در تعمیرگاه تک گیربکس سعی میکنیم تا حد امکان قطعات معیوب را بازسازی و تعمیر کنیم تا شما عزیزان از پرداخت هزینه های اظافی در امان باشید.   

خرید گیربکس اتوماتیک چانگان

در صورتی که مشکلات و خرابی جعبه دنده اتومات زیاد باشد و تعمیرکاران تشخیص دهند که با تعویض قطعات و تعمیرات تخصصی گیربکس چانگان چند سوایی بیشتر کار نمیکند بهترین کار خرید گیربکس چانگان است.

پیدا کردن و خرید گیربکس اتوماتیک چانگان با کیفیت بالا و اورجینال نیاز به تجربه و تخصص بالایی دارد. خرید گیربکس باید با تحقیق و آگاهی کامل صورت گیرد و تا حد امکان از مراکز فروشگاهی معتبر تهیه شود.

یکی از مراکز معتبر و قابل اعتماد تعمیرگاه تخصصی تک گیربکس است، که با تجهیزات و دانش چندین ساله قادر است به راحتی جعبه دنده های فیک را از اصلی تشخیص دهد. گیربکس چانگان تهیه شده توسط مجموعه ما شامل گارانتی 1 ساله کتبی است و خیال شما از بابت اورجینال بودن آن میتواند آسوده باشد.

تعویض گیربکس چانگان

تعویض گیربکس چانگان به بهترین نحو ممکن، تخصص ما در تک گیربکس است. اگر در تعویض گیربکس اشتباه کنید و به تعمیرگاه های متفرقه و تازه تاسیس مراجعه کنید؛ ممکن است هنگام تعویض گیربکس به اجزای آن آسیب وارد کنند و شما را به دردسری بزرگ بیندازند.

اگر میخواهید گیربکس خودروی چانگان را بی کم و کاست، با گارانتی و کیفیت بالا تعویض نمایید پیشنهاد می کنیم به مجموعه تک گیربکس مراجعه کنید.

تشخیص و عیب یابی گیربکس های اتوماتیک چانگان

عیب یابی گیربکس چانگان به شکل صحیح نیاز به مهارت بالای تعمیرکار دارد تا در کار خود اشتباه نکند. قابل اعتماد بودن، داشتن سابقه درخشان، تعمیر با ضمانت و برخورد خوب با مشتری از جمله مسائلی است که در انتخاب تعمیرگاه باید به آن توجه کنید.

تعمیرکاران تک گیربکس با بهره بردن از تکنولوژی های روز دنیا، اساتید مجرب و قابل اعتماد مشکلات گیربکس را به خوبی عیب یابی خواهند کرد. سپس روش بهینه و بصرفه را برای تعمیر گیربکس اتوماتیک چانگان انتخاب میکنند.

درباره خودرو چینی چانگان

چانگان یکی از خودروهای چینی شرکت چانگان موتورز محسوب میشود. این خودرو در سال 1390در ایران توسط شرکت سایپا کار خودش را آغاز کرد. گیربکس استفاده شده برای این خودرو از نوع سی وی تی است. در این نوع گیربکس عمل تعویض دنده کاملا خودکار و به نرمی انجام میشود و همچنین دور موتور بالا در این نوع گیربکس احساس نمیشود.

درباره خودرو چانگان cs35

خودرو چانگان cs35 یکی از محصولات چینی کراس اوورهای کوچک شهری است. این خودرو در دهه 1390 خورشیدی توسط شرکت سایپا وارد بازار ایران شد و از محبوبیت بالایی برخوردار است. بعد از مدتی نسخه های جدیدتر این خودرو مانند چانگان cs35 پلاس در کشورهای جهانی و مخصوصا چین به بازار عرضه شد.

چانگان cs35 پلاس سال 2018 در کشور چین طراحی شد. این خودرو از یک موتور 4 سیلند 16 سوپاپه با حداکثر قدرت 159 اسب بخار در 5500 دور در دقیقه پشتیبانی میکند. ماشین چانگان cs35 پلاس از یک جعبه دنده خودکار 7 سرعته دوکلاچه بهره میبرد و شتاب 0 تا 100 این خودرو 14 ثانیه میباشد که قادر است 200 کیلومتر در ساعت را طی کند.

تاریخچه چانگان ایدو

خودرو چانگان ایدو یکی دیگر از محصولات چین است که توسط کشور ایتالیا در سال 2012 طراحی و رونمایی شد. این خودروی چینی سال 2015 توسط شرکت سایپا در ایران عرضه شد.

چانگان ایدو از یک موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه با حداکثر قدرت 115 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه بهره میبرد. گیربکس این خودرو به صورت 4 دنده اتومات میباشد و شتاب 0 تا 100 آن 12 ثانیه بوده که قادر است 177 کیلومتر در ساعت را طی کند.

تعمیر گیربکس چانگان cs35

تعمیر گیربکس چانگان cs35 به صورت کاملا حرفه ای توسط تعمیرکاران باتجربه در تک گیربکس انجام میشود. تست، شناسایی و عیب یابی مشکلات گیربکس چانگان cs35 یکی از اصلی ترین اقداماتی است که قبل از تعمیرات آن باید انجام شود.

 گیربکس این خودرو بسیار حساس و پیچیده است؛ بنابراین توصیه میشود سرویس دوره ای گیربکس اتوماتیک چانگان cs35 در زمان مشخصی انجام شود.

تعمیر گیربکس چانگان ایدو

تعمیرگاه تک گیربکس تعمیر گیربکس چانگان ایدو، بازسازی، تست، عیب یابی و سرویس گیربکس چانگان ایدو را به صورت تخصصی و تضمینی انجام میدهد. همان طور که میدانید گیربکس های اتومات نسبت به جعبه دنده های دستی نیاز به مراقبت و نگهداری بیشتری دارند.

 اگر به راه های پیشگیری از خرابی گیربکس های اتومات آگاه باشید و به آنها عمل کنید، کمتر اتفاق می افتد که به تعمیرات گیربکس چانگان ایدو نیاز داشته باشید.

سوالات متداول خرابی گیربکس اتوماتیک چانگان

بله. گیربکس چانگان هم مانند موتور آن نیاز به تعویض روغن دارد. تعویض روغن به موقع از پوسیدگی زودرس قطعات داخلی جعبه دنده جلوگیری میکند، کارایی و عملکرد آنها را افزایش میدهد. روغن گیربکس چانگان باید مناسب و سازگار با آن انتخاب شود تا بتواند عملکرد خوبی داشته باشد.

شل شدن اتصالات گیربکس، خرابی پلوس و دسته موتور یا هرز چرخیدن صفحه کلاچ از دلایل اصلی لرزش گیربکس چانگان است.

سرویس گیربکس اتوماتیک چانگان معمولا در فاصله بین 30000 تا 40000 کیلومتر توصیه میشود. با توجه به شرایط و محیط رانندگی بعضی از افراد این فاصله زمانی بین 25000 تا 35000 متغییر است.

گیربکس های اتوماتیک چانگان خیلی حساس هستند و با مشاهده علائمی مانند:

نشتی روغن گیربکس، صداهای عجیب غریب، تقه زدن، صدای زوزه، لرزش گیربکس، خلاص شدن ناگهانی دنده و قاطی کردن آنها، کم شدن شتاب خودرو، بالا رفتن دور موتور و با روشن شدن چراغ هشدارها و خطاها باید برای تعمیر گیربکس چانگان خودروی خود اقدام کنید.

Rate this {امتیازی ثبت نشده}

نظرات و سوالات خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *