تعمیر گیربکس لیفان - تعمیرات تخصصی گیربکس اتوماتیک لیفان

تعمیر گیربکس لیفان

تعمیر گیربکس لیفان

برای تعمیر گیربکس لیفان، بهترین راهکار این است که به یک تعمیرگاه متخصص و معتبر مراجعه کنید. تعمیرات گیربکس لیفان کار هر مکانیکی نیست و در صورت تشخیص ایرادات اشتباه و نابجا میتواند مشکلات گیربکس را دو چندان کند.

اگر مشکلاتی در گیربکس لیفان خود احساس میکنید میتوانید با تعمیرکاران تک گیربکس تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. در صورت حاد بودن ایرادات گیربکس لیفان میتوانید برای مراجه حضوری در تعمیرگاه وقت رزرو کنید.

پس از حضور شما تعمیرکاران تک گیربکس ایرادات و مشکلات گیربکس را به صورت رایگان عیب یابی خواهند کرد و هزینه های آن را اعلام میکنند. پس از موافقت شما تعمیر گیربکس لیفان آغاز میشود و پس از اتمام کار با گارانتی تحویل شما عزیزان داده میشود.

مزایای تعمیر گیربکس لیفان در تک گیربکس

مشاوره و عیب یابی رایگان

مشاوره و عیب یابی رایگان

یدک کش رایگان

خودرو بر رایگان

تعمیرکاران حرفه ای گیربکس

تعمیرکاران حرفه ای

گارانتی خدمات

ضمانت خدمات و قطعات

تعمیرات گیربکس لیفان

مراحل تعمیر گیربکس اتوماتیک لیفان در تعمیرگاه تک گیربکس:

 1. ابتدا باید مشکلات و دلایل مختلف خرابی گیربکس لیفان عیب یابی شود. این ممکن است شامل صداها، لرزش‌ها، عملکرد نامناسب و غیره باشد.
 2. با توجه به مشکل موجود، قطعات معیوب گیربکس لیفان تعمیر، تعویض و بازسازی می‌شوند.
 3. گاهی اوقات بازدید فنی گیربکس و تنظیمات دقیق برای بهینه‌ سازی عملکرد و کارایی گیربکس لازم است.
 4. پس از تعمیرات گیربکس لیفان، باید خودرو تست و آزمایش شود تا مطمئن شویم که مشکلات حل شده‌اند و عملکرد صحیحی دارند.
 5. در پایان تعمیر تخصصی گیربکس لیفان با گارانتی کتبی تحویل مشتری داده میشود.

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک لیفان

تعمیر گیربکس لیفان یک کار پیچیده و حرفه ‌ای است که تخصص و تجربه بالایی را میطلبد. اگر گیربکس خودروی لیفان شما نیاز به تعمیر دارد، بهترین راهکار این است که به یک تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک مراجعه کنید.

تعمیرکاران تک گیربکس به کلیه قطعات و اجزای داخلی جعبه دنده لیفان آشنایی کافی دارند و عملکرد و کارایی هر کدام از قطعات را به خوبی میدانند.

گیربکس اتوماتیک لیفان هر ایرادی که داشته باشد تعمیرکاران ما با استفاده از دانش چندین ساله خود و همچنین با بهترین و مجهزترین امکانات به نحو احسن آنها را شناسایی میکنند. ما تمام تلاش خود را میکنیم تا جایی که امکان دارد ایرادات و قطعات معیوب را با بازسازی و تعمیر تخصصی برطرف کنیم تا هزینه شما عزیزان کاهش یابد.

نشانه ها و علائم خرابی گیربکس اتوماتیک لیفان

روشن شده چراغ هشدارها
بالا رفتن دور موتور
عدم تغییر دنده
لرزش چرخ دنده ها
عدم شتاب و قدرت کافی
سختی جا رفتن دنده
دنده خلاص پر سر صدا
نشت روغن گیربکس
سخت کار کردن پدال
حرکت نکردن خودرو
صدای دنگ دنگ یا وزوز
احساس بوی سوختگی

راه های پیشگیری از خرابی گیربکس اتوماتیک لیفان

 • تعویض منظم و به موقع روغن گیربکس اتوماتیک لیفان از اهمیت بالایی برخوردار است. روغن گیربکس با گذر زمان و استفاده بیش از حد ممکن است آلوده شود و کیفیت کارکرد گیربکس را تحت تأثیر قرار دهد.
 • مراقبت منظم از خودرو و انجام به موقع سرویس دوره‌ ای گیربکس لیفان می‌تواند از خرابی ‌زودرس جعبه دنده جلوگیری کند. برنامه‌ ریزی برای بازدید‌ های دوره‌ای و چک کردن وضعیت قطعات و تجهیزات گیربکس لیفان می‌تواند به حفظ سلامت آن کمک کند.
 • رعایت اصول رانندگی صحیح می‌تواند در حفظ و نگهداری گیربکس تاثیر گذار باشد. تغییر دنده‌ ها با توجه به شرایط جاده به آرامی و بدون استفاده از تنش‌ های زیاد می‌تواند خدمتی طولانی به گیربکس اتوماتیک لیفان ارائه دهد.
 • حمل بارهای سنگین و بی‌ توجهی به محدودیت‌ های وزنی خودرو می‌تواند به طور غیر مستقیم به خرابی‌ گیربکس اتوماتیک لیفان منجر شود.
 • مطمئن شوید که سیستم خنک ‌کننده گیربکس به درستی عمل می‌کند. گرمای زیاد می‌تواند به کیفیت روغن و عملکرد گیربکس آسیب بزند.
 • با روشن شدن هر گونه خطا یا هشداری در مورد گیربکس به طور فوری به تعمیرگاه گیربکس لیفان مراجعه کرده و مشکل را برطرف سازید.

به طور کلی، مراقبت منظم، رانندگی صحیح و رعایت توصیه‌ های تولید کننده خودرو می‌تواند به حفظ و طولانی کردن عمر گیربکس اتوماتیک لیفان کمک بسیاری کند.

هزینه تعمیر گیربکس لیفان

هزینه تعمیر گیربکس لیفان به عوامل متعددی وابسته است، مانند:

 1. نوع مشکل: نوع مشکلی که در گیربکس شما وجود دارد بسیار مهم است. مشکلات کوچکتر ممکن است به هزینه کمتری منجر شوند، در حالی که مشکلات جدی ‌تر می‌توانند هزینه‌ های بالاتری داشته باشند.
 2. قطعات مورد نیاز: اگر برای تعمیر گیربکس اتومات لیفان از قطعات اصلی و اورجینال استفاده شود، هزینه‌ ها معمولاً بیشتر خواهد بود. در مقابل، استفاده از قطعات معمولی یا با کیفیت پایین ممکن است کمترین هزینه را ایجاد کند، ولی تأثیر منفی بر کیفیت و عمر مفید گیربکس خواهد گذاشت.
 3. تعمیرکار تخصصی گیربکس لیفان: تخصص و تجربه تعمیرکاران نقش مهمی در هزینه تعمیر ایفا می‌کند. تعمیرکاران با تجربه ممکن است هزینه بیشتری داشته باشند، اما تضمین کیفیت بیشتری ارائه میدهند.
 4. مدل و سال ساخت خودرو: مدل و سال ساخت خودرو هم تأثیر زیادی بر هزینه تعمیر دارد. خودروهای جدیدتر قطعات پیچیده ‌تری دارند و تعمیر آن‌ها سخت و هزینه‌ بر میباشد.
 5. انتخاب تعمیرگاه تخصصی گیربکس لیفان: بهترین راه برای کاهش هزینه تعمیرات گیربکس اتوماتیک لیفان، مراجعه به یک تعمیرگاه معتبر و و تخصصی خودرو لیفان است.

تعمیرگاه تک گیربکس قبل از تعمیر گیربکس اتوماتیک ، ایرادات و مشکلات آن را به صورت دقیق شناسایی کرده و هزینه نهایی را اعلام میکند.

توجه: کلیه قطعات و خدمات ارائه شده در مجموعه تک گیربکس شامل گارانتی کتبی است. در مدت گارانتی در صورت خرابی گیربکس بدون دریافت هیچ هزینه ای مشکلات بوجود آمده برطرف خواهد شد.

گیربکس اتوماتیک لیفان

لیفان، مانند بسیاری از تولید کنندگان خودرو دیگر، خودروهایی با گیربکس اتوماتیک نیز تولید می‌کند. گیربکس اتوماتیک به طور خودکار بدون نیاز به دخالت دستی راننده، تغییر دنده انجام میگیرد.

گیربکس اتوماتیک لیفان با توجه به سال تولید، مدل خودرو و نوع آن می‌تواند متفاوت باشد. این گیربکس‌ها ممکن است شامل تکنولوژی‌ های متنوعی مانند: تغییر دنده‌ های خودکار، دستی و ترکیبی (نیمه ‌اتوماتیک) باشند.

درباره خودرو لیفان

لیفان یک شرکت خودروسازی چینی است که در تولید خودروهای سواری، اسپرت و اس‌ یو وی (SUV) فعالیت می‌کند. این شرکت در سال 1992 تأسیس شد و در شهر چانگشا واقع شده است.

خودروهای تولیدی لیفان به صورت اصلی در بازار داخلی چین به فروش می‌رسند، اما برخی از مدل‌ های آنها نیز به بازارهای بین‌ المللی صادر می‌شود. شرکت لیفان به طور معمول مدل‌ های متنوعی از خودروها با انواع مختلف موتورها و تجهیزات تولید می‌کند.

همچنین، لیفان به تولید موتور سیکلت و موتورهای بنزینی و دیزلی نیز می‌پردازد. این شرکت در سال‌های اخیر نیز به تحقیق و توسعه در حوزه خودروهای برقی و تکنولوژی‌های پیشرفته پرداخته است.

تعمیر گیربکس لیفان x60

تعمیر گیربکس لیفان x60 و بازسازی، تعویض، تست، عیب یابی و سرویس گیربکس اتوماتیک x60 به صورت تخصصی و تضمینی در تک گیربکس انجام میشود.

درباره لیفان x60 اتوماتیک

لیفان x60 یک خودروی چینی و یکی از کراس اوورهای اقتصادی که در دهه 1390 توسط شرکت کرمان موتور وارد بازار ایران شد. آخرین نسخه عرضه شده از لیفان x60 اتوماتیک، فیس لیفت بود که توسط کرمان موتور سال 1396 با بازار عرضه شد.

لیفان x60 اتومات از یک موتور 4 سیلندر خطی با حداکثر قدرت 132 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه است. خودرو لیفان x60 از گیربکس 5 سرعته دستی و اتوماتیک CVT بهره میبرد. شتاب 0 تا 100 این خودر 14.5 ثانیه و حداکثر سرعت آن 170 کیلومتر بر ساعت است.

تعمیر گیربکس لیفان X50

تعمیرگاه تک گیربکس تعمیر گیربکس لیفان x50 و تعویض، بازسازی، تست، عیب یابی و سرویس دوره ای گیربکس اتوماتیک لیفان x50 را به صورت تضمینی با تعمیرکاران تخصصی انجام میدهد.

مشخصات لیفان x50 اتوماتیک

لیفان x50 اتوماتیک یک خودرو هاچ بک کراس یا کراس اوور کوچک شهری است که توسط کرمان موتور از سال 1394 تا 1397 بر روی خط مونتاژ قرار گرفت.

خودروی لیفان x50 اتومات یک پیشروانه 4 سیلندر 16 سوپاپه با حداکثر قدرت 103 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه است. لیفان x50 از گیربکس اتوماتیک cvt یا 5 سرعته دستی بهره میبرد. شتاب 0 تا 100 این خودرو 13.5 ثانیه و حداکثر سرعت آن 170 کیلومتر بر ساعت است.

سوالات متداول درباره خرابی گیربکس اتوماتیک لیفان

سرویس دوره ای گیربکس لیفان باعث افزایش طول عمر قطعات داخلی آن میشود و همچنین عملکرد و کارایی قطعات جعبه دنده را افزایش میدهد. معمولا برای گیربکس های اتوماتیک در فاصله بین 30000 تا 40000 کیلومتر توصیه میشود که با توجه به شرایط کاری و محیط بعضی از افراد میتواند بین 25000 تا 35000 کیلومتر متغییر باشد.

تعویض نامناسب روغن، استفاده نادرست از ترمز موتور، عدم تعمیرات و مراقبت منظم، ترک خوردگی قطعات داخلی گیربکس و … دلایل خراب شدن گیربکس لیفان میتواند باشد.

بله. تعویض روغن گیربکس اتومات لیفان از پوسیدگی و خرابی زودرس قطعات جلوگیری میکند و باید در فاصله زمانی تعیین شده انجام شود.

روغن گیربکس باید مناسب و سازگار با خودروی شما باشد تا بتواند کارایی و عملکرد خوبی داشته باشد.

صداها یا لرزش‌های غیر عادی، لرزش و تأخیر در زمان تغییر دنده، افت کیفیت عملکرد و ظاهری گیربکس، نشتی روغن گیربکس، داغ شدن بیش از حد و بالا رفتن دور موتور، کم شدن شتاب خودرو و روشن شدن چراغ خطاها و هشدارها و غیره علائم خرابی در گیربکس لیفان است.

Rate this {امتیازی ثبت نشده}