تعمیر گیربکس ام وی ام | تعمیرات تخصصی گیربکس اتوماتیک ام وی ام

تعمیر گیربکس ام وی ام یکی از خدمات اصلی تعمیرگاه تک گیربکس است که بصورت تخصصی توسط تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه انجام میشود.

تعمیر گیربکس ام وی ام

گیربکس اتوماتیک ام وی ام به خاطر پیچیدگی و دشوار بودن آن هر مکانیکی نمیتواند آن را تعمیر کند و نیازمند تخصص و تجربه بالایی است. تعمیرگاه تک گیربکس یکی از بهترین مراکز تخصصی تعمیرات گیربکس ام وی ام در تهران است که از تعمیرکاران زبده و کاربلد تشکیل شده است.

 ما با در اختیار داشتن پیشرفته ترین و مجهزترین امکانات بروز دنیا مشکلات گیربکس ام وی ام را در کوتاه ترین زمان ممکن شناسایی میکنیم و با بهترین کیفیت تعمیر گیربکس ام وی ام خودروی شما را انجام خواهیم داد.

 در پایان کلیه خدمات ارائه شده را با گارانتی یک ساله در اختیار شما قرار خواهیم داد. در این مدت اگر مشکلی برای گیربکس خودروی شما بوجود آمد، بدون دریافت هیچ هزینه ای ایرادات آن را برطرف خواهیم کرد.

شما میتوانید در صورت مشاهده هر گونه مشکلات و ایراداتی در گیربکس ام وی ام خودروی خود با تعمیرکاران ما تماس بگیرید و به صورت رایگان مشورت کنید. در صورت نیاز به تعمیر گیربکس وقت رزرو کنید تا زمان دقیق برای حضور در تعمیرگاه را به شما اعلام کنیم.

تعمیر گیربکس اتوماتیک mvm

خدمات ما برای تعمیرات گیربکس ام وی ام

 1. بازدید فنی، تست، عیب یابی، بازسازی و تعویض گیربکس اتوماتیک ام وی ام
 2. تامین قطعات اصلی و کم یاب، تعویض روغن، فیلتر و سرویس گیربکس اتومات mvm
 3. تعمیر گیربکس ام وی ام به صورت تخصصی و تضمینی

مزایای تعمیر گیربکس اتوماتیک mvm در تک گیربکس

مشاوره و عیب یابی رایگان

مشاوره و عیب یابی رایگان

یدک کش رایگان

خودرو بر رایگان

تعمیرکاران حرفه ای گیربکس

تعمیرکاران حرفه ای

گارانتی خدمات

ضمانت خدمات و قطعات

تعمیرات گیربکس ام وی ام

تعمیر گیربکس اتوماتیک بدلیل دشواری و حساسیت آنها، یکی از تعمیرات منحصر به فرد خودرو به حساب می آید. بدلیل پیچیدگی جعبه دنده های اتوماتیک باز بست کردن آنها تخصصی بالایی را میطلبد.

 مجموعه تک گیربکس مهارت و دانش کافی در تعمیرات گیربکس های ام وی ام را دارد، و کلیه خدمات را به صورت اصولی با دقت بالا و بهترین کیفیت انجام میدهد.

در بازار ایران خودروهای mvm مختلفی وجود دارد که بدلیل مونتاژ و وارداتی بودن آنها، قیمت قطعات و لوازم یدکی آنها بسیار بالا میباشد. بنابراین حفظ و نگهداری قطعات گیربکس ام وی ام از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

با مشاهده کوچکترین مشکل برای برطرف کردن آن باید به یک تعمیرگاه تخصصی گیربکس ام وی ام مراجعه کنید، تا مشکلات گیربکس خودروی شما دو چندان نشود.

تعمیر انواع گیربکس اتوماتیک ام وی ام

برخی از خودروهای ام وی ام که در تک گیربکس بصورت تخصصی تعمیر میکنیم شامل:

تعمیر گیربکس ام وی ام X22، تعمیر گیربکس ام وی ام x33، تعمیر گیربکس ام وی ام ۱۱۰، تعمیر گیربکس ام وی ام 315 و تعمیر گیربکس ام وی ام ۵۵۰ توسط تعمیرکارن باتجربه و حرفه ای انجام میشود.

نشانه ها و علائم خرابی گیربکس اتوماتیک ام وی ام

روشن شده چراغ هشدارها
بالا رفتن دور موتور
عدم تغییر دنده
لرزش چرخ دنده ها
عدم شتاب و قدرت کافی
سختی جا رفتن دنده
دنده خلاص پر سر صدا
نشت روغن گیربکس
سخت کار کردن پدال
حرکت نکردن خودرو
صدای دنگ دنگ یا وزوز
احساس بوی سوختگی

راه های پیشگیری از خرابی گیربکس ام وی ام MVM

 • هشدار ها و خطاهای گیربکس اتوماتیک ام وی ام را جدی بگیرید و با روشن شدن چراغ این خطاها، هرچه سریعتر نسبت به برطرف کردن آن باید اقدام کنید.
 • تعویض روغن گیربکس را در فاصله زمانی مشخص شده انجام دهید.
 • گیربکس خودروهای ام وی ام سیستم برقی پیچیده تری نسبت به سایر گیربکس های اتومات دارند. لذا از وسایل برقی اظافه مانند: آمپی فایر، چراغ زنون، دزدگیرهای متفرقه و … باید جدا خوداری کنید.
 • جعبه دنده های اتوماتیک سنسورها و مدارهای الکترونیکی حساسی دارند، تا حد امکان باید از موتور شویی آنها جلوگیری شود.

سرویس های دوره ای گیربکس ام وی ام

سرویس های دوره ای گیربکس ام وی ام

سرویس های دوره ای گیربکس ام وی ام یکی از مهمترین اقداماتی است که صاحبان خودرو در یک بازه زمانی تعیین شده توسط کمپانی سازنده خودرو باید انجام دهند.

تعویض فیلتر و روغن گیربکس، سرویس های ای دوره ای و همچنین رانندگی اصولی نقش بسیار مهمی در افزایش طول عمر قطعات جعبه دنده خواهد داشت. زمان توصیه شده برای تعویض روغن و سرویس های دوره ای گیربکس های اتوماتیک mvm  بین 30000 تا 40000 کیلومتر است. گاهی بخاطر محل زندگی و شرایط رانندگی میتواند برای بعضی افراد متفاوت باشد.

مثلا: هنگام رانندگی در داخل شهر که مجبور هستید زمان زیادی را پشت ترافیک بمانید، که باعث داغ شدن بیش از حد جعبه دنده میشود و در نتیجه از عمر مفید روغن گیربکس کم میکند. لذا توصیه تعمیرگاه تک گیربکس به چنین افرادی این است که روغن گیربکس ام وی ام خود را بین 20000 تا 30000 کیلومتر تعویض کنند.

تشخیص و عیب یابی گیربکس اتوماتیک ام وی ام

مهمترین اقدامات قبل از تعمیر گیربکس ام وی ام تشخیص و عیب یابی مشکلات آن است. در صورت شناسایی ایرادات نابجا میتواند مشکلات و هزینه های زیادی را برای شما به ارمغان بیاورد. بدلیل سخت بودن و تکنولوژی بکار رفته بالا در گیربکس های ام وی ام تعمیرات آن هم نیازمند تعمیرکاران متخصص میباشد.

تعمیرگاه takgearbox با استفاده از تعمیرکاران باتجربه، مشکلات و عیب یابی گیربکس ام وی ام را در کوتاه ترین زمان شناسایی میکنند و سپس اقدام به تعمیر تخصصی گیربکس ام وی ام خودروی شما خواهند کرد.

هزینه تعمیر گیربکس ام وی ام

هزینه تعمیر گیربکس ام وی ام

هزینه تعمیر گیربکس ام وی ام با توجه به این که خودرو چینی است، و قطعات آن در کشور ما به وفور یافت نمیشود میتواند متفاوت باشد. امروزه انواع مختلفی از خودروهای ام وی ام در بازار ایران وجود دارد، که قطعات هر کدام با توجه به مدل خودرو، قدیمی و جدید بودن آنها میتواند با هم دیگر فرق داشته باشند.

 در تعمیرگاه تک گیربکس ابتدا سعی میکنیم به جای تعویض قطعات، تا حد امکان گیربکس خودروی شما را بازسازی و تعمیر کنیم تا از هزینه های اظافی شما عزیزان کم شود. ما به کار خود اطمینان داریم و به همین دلیل است که کلیه تعمیرات گیربکس ام وی ام را با گارانتی 1 ساله در اخیار شما قرار میدهیم.

یکی از اصلی ترین اقدام شما برای کاهش هزینه های تعمیر گیربکس mvm انتخاب تعمیرگاه مناسب میباشد. اگر شما در انتخاب تعمیرگاه اشتباه کنید و به یک تعمیرگاه غیر تخصصی مراجعه کنید، میتواند هم هزینه های شما را افزایش دهد، و هم مشکلات جدیدتری به جعبه دنده خودروی شما اظافه کند.

تعویض یا تعمیرات گیربکس ام وی ام

تعویض گیربکس ام وی ام معمولا پر هزینه میباشد. چنانچه در صورت مشاهده ایرادات جزئی در جعبه دنده، برای بر طرف کردن آن اقدام نکنید، به مرور زمان بر سایر اجزای داخلی آن تاثیر خواهد گذاشت و قطعات دیگر را نیز معیوب میکند.

 در چنین مواقعی دیگر تعمیر تخصصی گیربکس اتومات ام وی ام شما کارساز نخواهد بود، و باید نسبت به تعویض گیربکس اتواتیک ام وی ام خود اقدام کنید. یکی از مهمترین مشکلات صاحبان خودرو هنکام تعویض گیربکس پیدا کردن آن میباشد.

خرید گیربکس ام وی ام

خرید گیربکس ام وی ام اصلی و اورجینال کار بسیار سخت و دشواری است. چرا که در صورت نداشتن تجربه، نمیتوانید گیربکس های اصلی و با کیفیت را تشخیص دهید، و در صورت خریداری آن میتواند بعد از مدتی دوباره مشکلاتی برای خودروی شما بوجود بیاورد.

تعمیرگاه تک گیربکس مهارت و تجربه کافی را در تهیه گیربکس اتوماتیک ام وی ام را دارد. و به خوبی میتواند گیربکس های با کیفیت را تشخیص دهد و خیال شما از این بابت میتواند آسوده باشد. اگر گیربکس ام وی ام را از مجموعه ما خریداری کرده باشید با گارانتی یک ساله در اختیار شما قرار داده خواهد شد و همچنین تعویض آن هم بصورت تخصصی  و تضمینی انجام میشود.

گیربکس اتوماتیک ام وی ام

 • گیربکس های اتوماتیک ام وی ام از نوع CVT بصورت زنجیری یا تسمه ای است.
 • گیربکس سی وی تی برخلاف گیربکس های اتوماتیک دیگر، تعداد دنده های مشخصی دارند که هنگام تعویض دنده، سرعت و عکس العمل خودرو را افزایش میدهند.
 • تعویض دنده در گیربکس های cvt به آرامی، نرمی و بدون احساس کردن انجام میشود.
 • مصرف سوخت گیربکس های سی وی تی در خودرو MVM به مراتب کمتر از گیربکس های مشابه قدیمی است.
 • یکی از خصوصیت های بارز گیربکس های CVT وزن پایین آنهاست.

دلایل خرابی گیربکس اتوماتیک ام وی ام

عوامل زیادی در خرابی گیربکس ام وی ام تاثیر گذار است. شما باید این عوامل را بشناسید تا از بروز مشکلات بیشتر جلوگیری کنید.

معمولا گیربکس های اتوماتیک ام وی ام به دلایل زیر دچار مشکلات و خرابی میشوند.

 • خراب و معیوب شدن سر پلوس سمت گیربکس که بصورت 28، 29، 25 خار میباشند، و از بین آنها نمونه های 28 خار بیشتر در معرض خرابی قرار میگیرند.
 • هشدارها و خطاها مربوط به سیستم کامپیوتری خودرو ام وی ام.
 • حمل بار زیاد در خودرو که فشار بسیاری بر قسمت های مختلف خودرو بخصوص گیربکس وارد میکند.
 • خطاهای بوجود آمده هنگام نصب و تعمیر گیربکس ام وی ام که باید به آنها توجه داشت.
 • استفاده از روغن نامناسب، ناسازگار، بی کیفیت و همچنین پایین بودن سطح آن.

درباره خودرو ام وی ام

مدیران خودرو یکی از شرکت های مونتاژ کننده ام وی ام در بازار ایران میباشد که با سرمایه گذاری مشترک بین چین و ایران در سال 1380 تاسیس شده است. شرکت مدیران خودرو در شهر کرمان برپا شده و از سال 1381 فعالیت خود را آغاز کرده است.

 از جمله محصولات این شرکت خودروسازی در بازار ایران میتوان به ام وی ام x32، ام وی ام x22، ام وی ام 550، ام وی ام 315، ام وی ام 110و غیره اشاره کرد.

سوالات متداول درباره خرابی گیربکس اتوماتیک ام وی ام

1- احساس بوی سوختگی در خودرو ام وی ام ناشی از چیست؟

کم بودن سطح روغن گیربکس و نرسیدن آن به اجزای داخلی جعبه دنده و قطعات آن باعث داغ شدن بیش از حد گیربکس خواهد شد و بوی سوختگی شنیده میشود.

2- علت تقه زدن گیربکس اتوماتیک ام وی ام چیست؟

مشکلات و ایرادات برقی باعث شنیده شدن صداهایی چون تق تق در خودرو خواهد شد. معیوب و پارگی در دسته موتورهای گیربکس و همچنین پایین بودن میزان فشار روغن گیربکس که ناشی از ایراداتی در ساعت آن است، میتواند از دلایل اصلی برای تقه زدن گیربکس ام وی ام شما باشد.

3- چرا گیربکس ام وی ام زوزه میکشد؟

خرابی یا ساییدگی چرخ دنده های سیاره ای یا دیفرانسیل و همچنین صدای فشار روغن باعث شنیده شدن صدای زوزه در خودرو ام وی ام میباشد.

4- چرا خودو ام وی ام هنگام رانندگی دچار لرزش میشود؟

خرابی پلوس ها، سائیدگی، هرز چرخیدن صفحه کلاچ ها و همچنین معیوب و خراب شدن دسته موتور، باعث ایجاد لرزش هنگام رانندگی میشود.

5- برای تعمیر تخصصی گیربکس ام وی ام به کجا باید مراجعه کنیم؟

تعمیرگاه انتخاب شده باید دانش و تخصص کافی در ضمینه تعمیرات گیربکس ام وی ام را داشته باشد، تا بتواند مشکلات گیربکس خودروی شما را به راحتی تشخیص دهد.

6- بهترین روش برای جلوگیری از خرابی گیربکس اتومات چیست؟

سرویس دوره ای گیربکس ام وی ام را در بازه زمانی مشخص با توجه به شرایط رانندگی خود انجام دهید.

Rate this {امتیازی ثبت نشده}