تعمیر گیربکس پورشه | تعمیرات گیربکس اتوماتیک پورشه

تعمیر گیربکس پورشه

تعمیر گیربکس پورشه به صورت فوق تخصصی توسط تعمیرکاران حرفه‌ای و آموزش دیده در تعمیرگاه تک گیربکس با ضمانت نامه کتبی و گارانتی 12 ماهه انجام میشود. اگر هر گونه علائم خرابی در گیربکس پورشه مشاهده می‌کنید، می‌توانید با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان تک گیربکس شما را راهنمایی کنند.

اگر خرابی گیربکس پورشه جدی و حاد است و نیاز به تعمیر گیربکس پورشه دارید، می‌توانید برای حضور در تعمیرگاه وقت رزرو کنید. بعد از مراجعه تعمیرکاران تخصصی گیربکس پورشه خودروی شما را به صورت رایگان بازدید و بررسی خواهند کرد. سپس نوع خرابی و میزان هزینه های تعمیر گیربکس را به شما اعلام میکنند. بعد از موافقت شما تعمیر گیربکس اتوماتیک پورشه آغاز خواهد شد. پس از اتمام کار کلیه خدمات انجام شده از جمله تعمیرات گیربکس پورشه با گارانتی تضمینی یک ساله تحویل شما عزیزان داده خواهد شد.

خدمات تک گیربکس برای تعمیر گیربکس پورشه

  • تست، بازدید و عیب یابی رایگان گیربکس پورشه
  • تعویض فیلتر، روغن و سرویس گیربکس پورشه
  • بازسازی، تعویض و بازبست گیربکس پورشه
  • تامین قطعات کمیاب و اورجینال گیربکس پورشه
  • تعمیر تخصصی گیربکس پورشه

مزایای تعمیرات گیربکس پورشه در تک گیربکس

مشاوره و عیب یابی رایگان

مشاوره و عیب یابی رایگان

یدک کش رایگان

خودرو بر رایگان

تعمیرکاران حرفه ای گیربکس

تعمیرکاران حرفه ای

گارانتی خدمات

ضمانت خدمات و قطعات

تعمیر گیربکس پورشه

تعمیرات گیربکس پورشه

تعمیر گیربکس پورشه با توجه به مدل خودرو و نوع گیربکس به کار رفته در آن بسیار متفاوت و پیچیده است. گیربکس مهمترین بخش خودرو محسوب میشود که وظیفه انتقال نیرو از موتور به چرخ ها را بر عهده دارد و با توجه به سرعت خودرو به صورت خودکار دنده را تغییر میدهد. تعمیر گیربکس اتوماتیک به دلیل پیبچیدگی و تکنولوژی بسیار بالای بکار رفته در آن کار هر مکانیکی نیست. عیب یابی گیربکس پورشه مهمترین مرحله قبل از تعمیرات آن است که نیاز به تخصص و تجربه بسیار بالایی دارد. چرا که در صورت تشخیص ایرادات نابجا ممکن است باعث افزایش ایرادات گیربکس و هزینه های شما شود.

تعمیرکاران تک گیربکس بیش از دو دهه است که به صورت تخصصی فقط در ضمینه تعمیرات گیربکس پورشه فعالیت میکنند. به کلیه قطعات و اجزای داخلی گیربکس پورشه آشنایی کافی دارند. وظیفه، کارایی و عملکرد هر کدام از قطعه‌ها را به خوبی می‌دانند. بنابراین به راحتی در کمترین زمان میتوانند ایرادات و نوع خرابی بوجود آمده را شناسایی و برطرف کنند.

تعمیرگاه گیربکس پورشه

هنگام خرابی گیربکس پورشه بهترین کار این است که کمی زمان بگذارید تا یک تعمیرگاه تخصصی گیربکس پورشه انتخاب کنید. گیربکس‌های اتومات پورشه به دلیل حساسیت بالایی که دارند، شناسایی مشکلات و برطرف کردن آنها بسیار سخت و دشوار است و هر تعمیرکاری توانایی و تجربه تعمیرات گیربکس پورشه را ندارد. تعمیرگاه‌های غیر تخصصی در همان ابتدا با تشخیص ایرادات نابجا اقدام به تعویض قطعات میکنند. با این کار علاوه بر این که مشکلات گیربکس پورشه حل نمی‌شود، بلکه میزان خرابی و هزینه های تعمیر گیربکس اتومات پورشه نیز بیشتر میشود.

تعمیرگاه تک گیربکس از یک تیم حرفه ای و آموزش دیده تشکیل شده است و دارای پیشرفته ترین تجهیزات بروز دنیاست. مهم نیست نوع خرابی گیربکس پورشه چه چیزی باشد، به هر حال تعمیرکاران گیربکس پورشه در تک گیربکس یک راه مطمئن و مقرون بصرفه برای برطرف کردن مشکلات آن دارند. ما به کار خود اطمینان کامل داریم و به همین دلیل است که کلیه خدمات خود از جمله تعمیر گیربکس اتوماتیک پورشه را با گارانتی 12 ماهه به صورت کتبی تحویل مشتری میدهیم.

علائم خرابی گیربکس اتوماتیک پورشه

روشن شده چراغ هشدارها
بالا رفتن دور موتور
عدم تغییر دنده
احساس بوی سوختگی
نشت روغن گیربکس
لرزش چرخ دنده ها
سخت کار کردن پدال
حرکت نکردن خودرو
صدای دنگ دنگ یا وزوز
عدم شتاب و قدرت کافی
سختی جا رفتن دنده
دنده خلاص پر سر صدا

روش های پیشگیری از خرابی گیربکس پورشه

اگر سلامت گیربکس پورشه برای شما مهم است و دوست ندارید گرفتار هزینه‌های سرسام آور و بسیار گران تعمیرات گیربکس اتوماتیک پورشه شوید. بهترین کار این است که روش‌های مراقبت از گیربکس‌های اتوماتیک را بدانید و با انجام دادن آنها طول عمر جعبه دنده را افزایش دهید.

سرویس دوره ای گیربکس پورشه

سرویس گیربکس پورشه را جدی بگیرید و در یک بازه زمانی مشخص شده انجام دهید. توصیه تک گیربکس این است که سرویس های دوره ای گیربکس پورشه را در یک بازه زمانی بین 35000 تا 45000 کیلومتر انجام دهید. در سرویس‌های دوره‌ای سلامت گیربکس به کمک دستگاه‌های خطایاب بررسی و تست میشود. قطعات پرمصرفی که زیاد در معرض خرابی قرار می‌گیرند، تعویض میشوند. همچنین فیلتر و روغن گیربکس چک می‌شود و در صورت نیاز تعویض می‌شوند.

تعویض فیلتر و روغن گیربکس پورشه

 وظیفه روغن گیربکس روانسازی قطعات داخلی جعبه دنده پورشه است و از فرسودگی، سائیدگی و خرابی زودرس قطعه‌ها جلوگیری میکند. روغن گیربکس باعث خنک نگه داشتن جعبه دنده پورشه میشود و از داغ شدن آن جلوگیری میکند. همچنین عملکرد و کارایی قطعات داخلی گیربکس پورشه را افزایش میدهد و باعث افزایش طول عمره جعبه دنده میشود. فیلتر گیربکس پورشه نیز مانند یک صافی از ورود گرد خاک، براده‌های آهن و سایر کثیفی‌ها به جعبه دنده جلوگیری میکند.

رعایت نکات و اصول صحیح رانندگی:

  • از رانندگی تهاجمی، تیکاف کشیدن و شتاب گیری‌های ناگهانی بپرهیزید.
  • بعد از روشن کردن خودرو مخصوصا در روزهای سرد کمی صبر کنید تا موتور و گیربکس گرم شود و سپس حرکت کنید.
  • در حین رانندگی حالت دنده را تغییر ندهید، چرا که باعث خرابی پین‌ها و دنده‌های گیربکس میشود.
  • تا وقتی خودرو به طور کامل توقت نکرده است، وضعیت دنده را در حالت p قرار ندهید.
  • هنگام رانندگی مخصوصا در سراشیبی‌ها برای کاهش مصرف سوخت از قرار دنده حالت دنده در وضعیت خلاص خودداری کنید.

هزینه تعمیر گیربکس پورشه

هزینه تعمیر گیربکس پورشه

هزینه تعمیر گیربکس پورشه را قبل از بررسی و بازدید خودرو به صورت دقیق نمیتوان اعلام کرد. هزینه تعمیرات گیربکس پورشه به عوامل مختلفی از جمله مدل پورشه، نوع گیربکس پورشه، نوع خرابی، تعداد قطعات خراب شده، قیمت قطعه ها، میزان تخصص تعمیرکار گیربکس پورشه و تعمیرگاهی که مراجعه می‌کنید، بستگی دارد.

 تعمیرگاه‌هایی که به صورت تخصصی در ضمینه تعمیر گیربکس اتومات پورشه کار میکنند، معمولا هزینه‌های بیشتری دریافت میکنند، ولی کار را به نحو احسن انجام می‌دهند و خیال شما را از بابت سلامت گیربکس خودرو برای چند سال راحت میکنند. ما در مجموعه تک گیربکس تا جایی که امکان دارد تلاش میکنیم تا مشکلات گیربکس پورشه را با بازسازی و تعمیر تخصصی برطرف کنیم تا هزینه شما عزیزان در این اوضاع بد اقتصادی بیشتر نشود.

برای آگاهی از هزینه های تقریبی تعمیر گیربکس پورشه میتوانید با کارشناسان تک گیربکس تماس بگیرید و علائم خرابی گیربکس را با آنها در میان بگذارید تا هزینه‌هایی حدودی را به شما اعلام کنند.

درباره تعمیرات گیربکس پورشه

درباره گیربکس پورشه

خودروهایی پورشه یکی از برندهای معتبر و لوکس در بازارهای جهانی از جمله ایران محسوب میشوند که به دلیل کیفیت بالای قطعات به کار رفته در آن کمتر دچار خرابی می‌شوند. یکی از قطعاتی که در خودرو پورشه همواره نیاز به سرویس دارد، گیربکس آن است. در چند سال اخیر برند پورشه از گیربکس‌های متفاوتی استفاده کرده است و با گیربکس‌های نسل اول و گیربکس‌هایی که در بازار ایران هم اکنون رایج است، بسیار متفاوت می‌باشد، به همین دلیل تعمیر گیربکس پورشه به تخصص و دانش بالایی نیاز دارد.

به دلیل اینکه برند پورشه در دسته خودروهای لوکس قرار دارد، هزینه سرویس و تعمیر گیربکس اتوماتیک پورشه در کل دنیا و مخصوصا ایران بسیار گران است. بنابراین برای در امان ماندن از هزینه های اضافی بهترین راه حل انجام سرویس های دوره ای و برطرف کردن کوچکترین علائم خرابی گیربکس پورشه می‌باشد.

چه موقع برای تعمیر گیربکس پورشه اقدام کنیم؟

گیربکس اتوماتیک یکی از مهمترین قسمت خودرو پورشه محسوب میشود که در صورت خرابی به سایر قسمت‌های خودرو هم صدمه میزند. همچنین در صورت بی توجهی مشکلات جزئی به مرور زمان بیشتر میشوند و هزینه های تعمیر گیربکس پورشه را افزایش می‌دهند. پس بهتر است با مشاهده هر گونه علائم خرابی از جمله:

نشتی روغن گیربکس پورشه، کاهش قدرت و شتاب خودرو، خارج شدن خودرو از دنده، خلاص شدن ناگهانی دنده، احساس بوی سوختگی، شنیدن صدای تقه و زوزه از گیربکس پورشه، روشن شدن چراغ های هشدار در داشبورد، لرزش گیربکس پورشه، گرم شدن بیش از حد و قاطی کردن دنده ها در اولین فرصت به یک تعمیرکار گیربکس اتوماتیک پورشه مراجعه فرمایید.

Rate this {امتیازی ثبت نشده}

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.