تعمیر گیربکس لاماری | تعمیرات گیربکس اتوماتیک لاماری

تعمیر گیربکس لاماری

تعمیر گیربکس لاماری تخصص مجموعه تک گیربکس است. تعمیر گیربکس لاماری توسط تعمیرکاران حرفه ای و آموزش دیده با گارانتی کتبی و 100% تضمینی انجام میشود. اگر هر گونه مشکل و علائم خرابی در گیربکس لاماری خودروی خود احساس می‌کنید، کافیست با شماره‌های درج شده تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

اگر خرابی گیربکس لاماری شما جدی است و نیاز به تعمیر گیربکس اتوماتیک لاماری دارید؛ میتوانید تماس بگیرید و وقت رزرو کنید. بعد از حضور شما تعمیرکاران متخصص تک گیربکس مشکلات گیربکس لاماری را شناسایی خواهند کرد، سپس نوع خرابی و هزینه های آن را اعلام میکنند. بعد از موافقت شما تعمیرات گیربکس لاماری آغاز خواهد شد و در پایان با گارانتی کتبی تحویل شما عزیزان داده می‌شود.

خدمات تک گیربکس برای تعمیرات گیربکس لاماری

 • تست، بازدید و عیب یابی گیربکس اتوماتیک لاماری
 • بازبست، بازسازی و تعویض گیربکس لاماری
 • تعویض فیلتر و روغن گیربکس لاماری
 • تامین قطعات نایاب و اورجینال گیربکس اتوماتیک لاماری
 • تعمیر تخصصی گیربکس لاماری

مزایای تعمیر گیربکس اتوماتیک لاماری در تک گیربکس

مشاوره و عیب یابی رایگان

مشاوره و عیب یابی رایگان

یدک کش رایگان

خودرو بر رایگان

تعمیرکاران حرفه ای گیربکس

تعمیرکاران حرفه ای

گارانتی خدمات

ضمانت خدمات و قطعات

تعمیر گیربکس لاماری

تعمیر گیربکس اتوماتیک لاماری

برند لاماری از گیربکس‌های اتوماتیک استفاده میکند و به همین دلیل رانندگی جذاب و راحت تری دارند. اما یکی از معایب بزرگ گیربکس اتومات لاماری هزینه بسیار بالای نگهداری آن است. گیربکس لاماری به دلیل سختی و پیچیدگی بسیار بالایی که دارد، تعمیر آن بسیار سخت و دشوار است و هر تعمیرکاری توانایی انجام آن را ندارد.

مهمترین مرحله قبل از تعمیر گیربکس لاماری تشخیص و شناسایی مشکلات آن است. چرا که در صورت تشخیص ایرادات نابجا علاوه بر این که مشکلات گیربکس لاماری برطرف نمی‌شود، بلکه ایرادات آن دوچندان میشود. بنابراین مجبور خواهید شد زمان و هزینه های زیادی برای برطرف کردن آن پرداخت کنید.

تعمیرکاران تک گیربکس به تمام قطعات و اجزای داخلی جعبه دنده اتومات لاماری آشنایی کافی دارند؛ وظیفه، کارکرد و کارایی هر کدام از قطعه های جعبه دنده را به خوبی میدانند. بنابراین به راحتی در کمترین زمان میتوانند نوع خرابی بوجود آمده ر ا شناسایی و برطرف کنند.

تعمیرگاه گیربکس لاماری

اگر احساس می‌کنید که گیربکس خودروی لاماری شما دچار مشکل شده است، بهترین کار این است که کمی زمان بگذارید تا یک تعمیرگاه تخصصی گیربکس لاماری انتخاب کنید. تعمیرگاه‌های غیر حرفه‌ای توانایی و تجربه عیب یابی و تعمیر گیربکس های اتوماتیک را ندارند و در همان ابتدا بدون بررسی اقدام به تعویض قطعات می‌کنند که در نهایت باعث افزایش هزینه های تعمیر گیربکس لاماری میشود.

تعمیرگاه تک گیربکس یکی از مراکز فوق تخصصی تعمیر گیربکس اتوماتیک در تهران است که از پیشرفته ترین تجهیزات برروز دنیا تشکیل شده است. مهم نیست گیربکس لاماری خودروی شما چه نوع خرابی داشته باشد؛ به هر حال تعمیرکاران ما با کمک تجربه 20 ساله خود یک راه مطمئن و مقرون بصرفه برای تعمیرات گیربکس اتوماتیک لاماری خواهد داشت. تمام تلاش مجموعه تک گیربکس بر این است، تا جایی که امکان دارد مشکلات گیربکس لاماری را با بازسازی و تعمیر تخصصی برطرف کنند تا هزینه های شما عزیزان بیشتر نشود. ما به کار خود اطمینان کامل داریم و به همین دلیل است که کلیه خدمات از جمله تعمیرات گیربکس لاماری را با گارانتی کتبی به مشتری ارائه میدهیم.

علائم خرابی گیربکس اتوماتیک لاماری

روشن شده چراغ هشدارها
بالا رفتن دور موتور
عدم تغییر دنده
احساس بوی سوختگی
نشت روغن گیربکس
لرزش چرخ دنده ها
سخت کار کردن پدال
حرکت نکردن خودرو
صدای دنگ دنگ یا وزوز
عدم شتاب و قدرت کافی
سختی جا رفتن دنده
دنده خلاص پر سر صدا

راه های پیشگیری از خرابی گیربکس لاماری

اگر سلامت گیربکس لاماری برای شما مهم است و دوست ندارید هر ساله هزینه های سنگینی برای تعمیر گیربکس لاماری پرداخت کنید؛ بهتر است نکات و روش های مراقبت از آن را بدانید و رعایت کنید.

 • انجام سرویس های دوره ای گیربکس لاماری
 • تعویض فیلتر و روغن گیربکس لاماری در زمان مشخص
 • رعایت نکات و اصول صحیح رانندگی با ماشین اتومات
 • خودداری از شتاب گیری های ناگهانی و تیکاف کشیدن
 • از خودروی لاماری به عنوان یدک کش استفاده نکنید.
 • هنگام رانندگی در جاده مخصوصا سرازیری ها حالت دنده را خلاص نکنید.
 • به هشدارها و خطاهای گیربکس توجه کنید.
 • در صورت خرابی به یک متخصص تعمیرکار گیربکس لاماری مراجعه کنید.

سرویس گیربکس لاماری

سرویس گیربکس لاماری را جدی بگیرید و حتما در یک زمان مشخص شده آن را انجام دهید. سرویس های دوره ای گیربکس اتوماتیک از خرابی زودرس جعبه دنده جلوگیری میکند و باعث افزایش طول عمر جعبه دنده لاماری میشود. در سرویس های دوره‌ای خطاهای احتمالی گیربکس با استفاده از تجهیزات و دستگاهای پیشرفته شناسایی و برطرف میشود. قطعاتی که پر مصرف هستند، تعویض می‌شوند تا از خرابی زود هنگام جلوگیری شود. همچنین روغن و فیلتر گیربکس نیز بررسی و تعویض می‌شوند.

تعویض فیلتر و روغن گیربکس

روغن گیربکس به رنگ قرمز است و وظیفه آن روانکاری قطعات داخلی جعبه دنده است. از فرسودگی، زنگ زدگی و سائیدگی قطعه ها جلوگیری میکند. روغن باعث می‌شود قطعات جعبه دنده کارایی بهتری داشته باشند و عملکرد بهتری از خود نشان دهند. روغن گیربکس باعث خنک نگه داشتن جعبه دنده لاماری می‌شود و از گرم شدن بیش از حد آن جلوگیری میکند. برای افزایش طول عمر جعبه دنده و سلامت گیربکس توصیه میشود، روغن گیربکس لاماری را هر 35000 تا 50000 کیلومتر تعویض کنید.

هزینه تعمیر گیربکس لاماری

هزینه تعمیر گیربکس لاماری

هزینه تعمیر گیربکس لاماری را قبل از بازدید، بررسی و تست گیربکس نمیتوان به صورت دقیق اعلام کرد. هزینه تعمیرات گیربکس لاماری به عوامل مختلفی از جمله نوع خرابی، مدل خودرو، نوع گیربکس لاماری، تعداد قطعات خراب شده، قیمت قطعات، تخصص تعمیرکار گیربکس لاماری و نوع تعمیرگاهی که مراجعه می‌کنید، بستگی دارد. تعمیرگاه های حرفه‌ای و متخصص شاید هزینه های بیشتری برای تعمیر گیربکس اتومات لاماری دریافت کنند، ولی در عوض کار را به نحو احسن انجام می‌دهند.

برای آگاهی از هزینه های تقریبی تعمیر تخصصی گیربکس لاماری می‌توانید با کارشناسان تعمیرگاه تک گیربکس تماس بگیرید و علائم خرابی گیربکس لاماری را با آنها درمیان بگذارید تا هزینه های حدودی را به شما اعلام کنند.

Rate this {امتیازی ثبت نشده}

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.