تعمیر گیربکس اتوماتیک 206 | تعمیرات تخصصی گیربکس 206

تعمیر گیربکس اتوماتیک 206

تعمیر گیربکس اتوماتیک کار هر مکانیکی نیست و نیاز به تخصص و دانش بالایی دارد. تعمیر گیربکس اتوماتیک 206 در تعمیرگاه تک گیربکس به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی عیب یابی، بازسازی، تعویض و تعمیر میشود. سپس با گارانتی 12 ماهه در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

 گیربکس خودروهای 206 از نوع AL4 است که معمولا گیربکس های با کیفیتی هستند و تعمیرات آن چندان سخت و دشوار نیست. ولی باید توجه داشته باشید که گیربکس های اتومات بدلیل حساسیت بسیار بالای که دارند، نباید تعمیر گیربکس 206 را به هر تعمیرگاهی بسپارید.

تعمیر گیربکس اتوماتیک 206

تعمیر گیربکس اتوماتیک 206

شناسایی و تشخیص مشکلات گیربکس های اتوماتیک کار بسیار سخت و دشواری است و یکی از مهمترین اقدامات قبل از تعمیرات به حساب می آید. با تشخیص مشکلات نابجا و بی مورد هزینه تعمیرات گیربکس 206 خودرو شما افزایش خواهد یافت و مشکلات اصلی همچنان پا برجا میماند.

همیشه سعی کنید هنگام خرابی جعبه دنده خودرو از همان ابتدا به یک تعمیرگاه تخصصی گیربکس 206 مراجعه کنید تا به صورت تخصصی مشکلات را برطرف کنند.


تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک 206

تک گیربکس بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک در تهران است که بیش از 20 سال است تعمیرات تخصصی انواع گیربکس اتوماتیک را انجام میدهد.

 تعمیرکاران ما مشکلات و ایرادات گیربکس 206 را با استفاده از بهترین و مجهزترین امکانات به صورت رایگان عیب یابی خواهند کرد و سپس هزینه تعمیرات آن به شما اعلام خواهد شد. با موافقت و تایید شما تعمیر گیربکس اتوماتیک 206 خودروی شما را آغاز خواهیم کرد.

مزایای تعمیر گیربکس اتومات 206 در تک گیربکس

مشاوره و عیب یابی رایگان

مشاوره و عیب یابی رایگان

یدک کش رایگان

خودرو بر رایگان

تعمیرکاران حرفه ای گیربکس

تعمیرکاران حرفه ای

گارانتی خدمات

ضمانت خدمات و قطعات

مشکلات رایج گیربکس اتوماتیک 206

 • تقه زدن گیربکس هنگام تعویض حالت دنده از یک به دو که نشانه هایی از خرابی آن است. با مراجعه به موقع به یک تعمیرگاه تخصصی گیربکس 206 میتوان این مشکل را با کمترین هزینه برطرف کرد.
 • هنگامی که گیربکس درحالت اضطراری قرار میگیرد و تقه شدید میزند، باعث روشن شدن چراغ های اسپرت و برف خواهد شد. گاهی ممکن است خودرو به حالت دنده 3 رفته و در این وضعیت باقی بماند.
 • خرابی و معیوب شدن شیر برقی بر سیستم فشار روغن تاثیر گذاشته و آن را دچار اختلال میکند.
 • خراب شدن پمپ روغن گیربکس باعث از بین رفتن صفحه کلاچ خودرو 206 میشود.
 • کیپ شدن صافی گیربکس اتوماتیک 206
 • خراب و معیوب شدن تورک کانورتر یا مبدل کشتاور که باعث کم شدن شتاب خودرو در جاده و سربالایی ها میشود.
 • بالا رفتن دور موتور و گاز هرز خوردن در حالت Drive
 • تعویض نشدن حالت دنده با افزایش سرعت

راه های پیشگیری از خرابی گیربکس اتوماتیک 206

سرویس های دوره ای گیربکس اتومات 206

سرویس های دوره ای گیربکس اتوماتیک 206 را در فاصله زمانی تعیین شده انجام دهید. سرویس های دوره ای باعث افزایش طول عمر قطعات داخلی جعبه دنده خواهد شد و معمولا در فاصله بین 30000 تا 40000 کیلومتر انجام میشود. با توجه به شرایط و محیط رانندگی میتواند زمان سرویس های دوره ای متغیر باشد.

تعویض روغن و فیلتر گیربکس خودروی 206 در زمان مشخص انجام دهید. تعویض روغن عملکرد و کارایی اجزای داخلی گیربکس را افزایش میدهد و از سائیدگی و خراب شدن قطعات داخلی آن جلوگیری میکند.

خطاها و هشدارهای گیربکس را جدی بگیرید و با مشاهده آن ها به یک تعمیرکار تخصصی گیربکس اتومات 206 مراجعه کنید.

هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک 206

هزینه تعمیر گیربکس 206

هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک 206 یکی از سوالات پرتکرار صاحبان این خودرو هنگام خرابی گیربکس خودرو میباشد. هزینه تعمیر گیربکس 206 با توجه به مشکلات و ایرادات بوجود آمده برای آن میتوانند متفاوت باشد.

 1. مشکلات گیربکس تا چه قدر حاد باشد؟
 2. آیا نیاز به تعویض قطعات دارد و یا با تعمیر و بازسازی مشکل حل خواهد شد؟
 3. چه تعداد از قطعات دچار خرابی شده و باید تعویض شوند؟
 4. قیمت قطعات خراب شده در بازار چقدر است؟
 5. انتخاب تعمیرگاه مناسب و تخصصی میتواند در هزینه های شما تاثیر زیادی داشته باشد.

ما متخصصان تک گیربکس تمام تلاش خودمان را میکنیم تا جایی که امکان دارد مشکلات گیربکس 206 را به صورت تخصصی تعمیر کنیم و قطعاتی که نیاز به تعویض ندارند را بازسازی کنیم تا از هزینه های شما عزیزان کم شود.

برای تعیین هزینه نهایی تعمیر گیربکس اتومات 206 باید خودروی شما بازدید، بررسی و عیب یابی شود تا بتوانیم هزینه آن را به شما اعلام کنیم.

برای آگاهی از هزینه تعمیرات گیربکس اتوماتیک 206 میتوانید با تعمیرکاران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

تعمیر یا تعویض گیربکس اتوماتیک 206

تعویض گیربکس اتوماتیک 206 با توجه به مشکلات بوجود آمده میتواند گاهی اوقات از نظر اقتصادی نسبت به تعمیرات آن برای شما به صرفه تر باشد.

اگر به تعمیرگاهی که مراجعه میکنید تخصصی باشد و تعمیرکار آن تشخیص دهد که ایرادات و خرابی های جعبه دنده به قدری است که حتی با تعمیر تخصصی گیربکس 206 چند سوایی بیشتر برای شما کار نمیکند و بعد از مدتی خراب میشود. در چنین مواقعی تعویض گیربکس 206 بهترین گزینه برای شماست.

تعمیرگاه تک گیربکس بیش از چند صد جعبه دنده آماده، باکیفیت و اورجینال در انبار خود موجود دارد. تعمیرکاران ما تعویض گیربکس 206 را به صورت حرفه ای انجام میدهند و در آخر کلیه خدمات و گیربکس خریداری شده را با گارانتی یک ساله به صورت کتبی در اختیار شما قرار خواهیم داد.

همچنین ما در تعمیرگاه تک گیربکس تعمیر گیربکس 207 و تعمیر گیربکس اتوماتیک پژو پارس را به صورت حرفه ای انجام میدهیم.

درباره خودرو 206

خودرو 206 در سال 1997 توسط شرکت فرانسوی تولید شد و تا سال 2010 ادامه داشت و پس از آن متوقف شد.

پژو 206 به کشورهای مختلفی صادر میشود و در سال 1380 وارد بازار ایران شد که در کنار آن خودروهایی چون پژو پارس و سیتروئن در بازار ایران حضور داشتند و قیمت خرید آنها بسیار بالا بود. خودرو 206 فرانسوی در شش نوع مختلف تولید و به بازار عرضه شده است.

مونتاژ این خودرو زیر نظر شرکت پژو در داخل کشور انجام میشود و این خودرو بعد از پراید بهترین انتخاب برای جوانان قشر متوسط میباشد.

این خودرو با دو موتور 1400 و 1600  سی سی در کشور ایران در حال تولید است و از گیربکس های نوع AL4 در این خودروها استفاده میشود.

مشخصات فنی خودرو 206 تیپ 6
کارخانه سازنده پژو
کشور تولید کننده ایران، فرانسه
نام خودرو پژو 206 تیپ 6
سال طراحی 1383
موتور 4 سیلندر 16 سوپاپه
محور محرک دیفرانسیل جلو
حداکثر توان 110 اسب بخار
نوع جعبه دنده جعبه دنده اتومات تیپ ترونیک
سرعت 190 کیلومتر بر ساعت
شتاب 12.5 ثانیه

سوالات متداول درباره خرابی گیربکس 206

1- آیا گیربکس 206 هم مانند موتور آن نیاز به تعویض روغن دارد؟

بله. گیربکس اتوماتیک 206 به دلیل حساسیت و پیچیدگی اجزای داخلی آن باید در فاصله زمانی تعیین شده روغن آن تعویض شود تا از پوسیدگی و خراب شدن قطعات آن جلوگیری کند.

2- علت تقه زدن گیربکس 206 ناشی از چیست؟

خراب و معیوب شدن شیر برقی دلیل اصلی تقه زدن 206 میباشد.

3- هزینه تعمیرات گیربکس 206 چقدر است؟

با توجه به مشکلات و خرابی های بوجود آمده برای گیربکس خودروی 206 میتواند هزینه های تعمیر آن هم متغیر باشد.

Rate this {امتیازی ثبت نشده}

نظرات و سوالات خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *