تعمیر گیربکس اتوماتیک نیسان تیانا

تعمیر گیربکس تیانا

تعمیر گیربکس تیانا تخصص تک گیربکس است. تعمیر گیربکس اتوماتیک نیسان تیانا توسط تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه در کمترین زمان به صورت تخصصی با گارانتی کتبی در تعمیرگاه تک گیربکس انجام میشود. اگر مشکلات یا علائم خرابی در گیربکس تیانا احساس میکنید، کافیست با شماره‌های درج شده تماس بگیرید و با کارشناسان تک گیربکس درباره مشکلات بوجود آمده صحبت کنید تا شما را راهنمایی کنند.

اگر مشکلات گیربکس تیانا جدی و حاد است میتوانید برای حضور در تعمیرگاه وقت رزرو کنید. در وقت تعیین شده به تعمیرگاه مراجعه فرمایید تا کارشناسان ما مشکلات گیربکس خودروی شما را بازدید و عیب یابی کنند. بعد از بررسی، مشکلات بوجود آمده و هزینه های برطرف کردن آن به شما اعلام خواهد شد و با موافقت شما تعمیر گیربکس تیانا آغاز میشود. پس از اتمام کار کلیه تعمیرات و خدمات ارائه شده با گارانتی کتبی تحویل مشتری دارده میشود.

مزایای تعمیرات گیربکس تیانا در تک گیربکس

مشاوره و عیب یابی رایگان

مشاوره و عیب یابی رایگان

یدک کش رایگان

خودرو بر رایگان

تعمیرکاران حرفه ای گیربکس

تعمیرکاران حرفه ای

گارانتی خدمات

ضمانت خدمات و قطعات

تعمیر گیربکس تیانا

تعمیر گیربکس نیسان تیانا را دست هر تعمیرکاری نسپارید. گیربکس های اتوماتیک به دلیل پیچیدگی و حساسیت بسیار بالایی که دارند، هر مکانیکی توانایی تشخیص مشکلات و برطرف کردن آن را ندارد. در صورت تشخیص ایرادات نابجا ممکن است مشکلات گیربکس تیانا چندین برابر شود، که در نتیجه وقت و هزینه های زیادی را باید متحمل شوید. تعمیرگاه تک گیربکس با یک تیم تخصصی در کنار شماست تا بدون دقدقه تعمیر گیربکس تیانا را انجام دهید.

تعمیر گیربکس نیسان تیانا

تعمیرکاران تک گیربکس به کلیه قطعات و اجزای داخلی جعبه دنده تیانا آشنایی کامل دارد، کارایی و عملکرد هر کدام از قطعات را به خوبی می‌دانند. بنابراین با استفاده از تجهیزات پیشرفته و تجربه 20 ساله خود به راحتی در کمترین زمان مشکلات بوجود آمده در گیربکس تیانا را شناسایی کرده و برطرف میکنند. تمام تلاش ما بر این است که تعمیر گیربکس اتوماتیک را با بازسازی و سرویس تخصصی انجام دهیم تا هزینه های شما عزیزان بیشتر نشود.

خدمات تک گیربکس برای تعمیر گیربکس اتوماتیک تیانا شامل:

 • بازدید، بررسی و عیب یابی گیربکس اتوماتیک تیانا
 • تعویض فیلتر، روغن و سرویس های دوره ای گیربکس نیسان تیانا
 • بازبست، بازسازی و تعویض گیربکس اتوماتیک تیانا
 • تعمیر تخصصی گیربکس اتوماتیک نیسان تیانا

علائم خرابی گیربکس نیسان تیانا

روشن شده چراغ هشدارها
بالا رفتن دور موتور
عدم تغییر دنده
سخت کار کردن پدال
حرکت نکردن خودرو
صدای دنگ دنگ یا وزوز
عدم شتاب و قدرت کافی
سختی جا رفتن دنده
دنده خلاص پر سر صدا
احساس بوی سوختگی
نشت روغن گیربکس
لرزش چرخ دنده ها

علت خرابی گیربکس نیسان تیانا

عدم انجام سرویس دوره ای گیربکس تیانا:

انجام ندادن سرویس های دوره ای باعث کاهش عمر مفید جعبه دنده میشود، عملکرد و کارایی قطعات را کاهش میدهد و باعث خرابی زودرس جعبه دنده می‌شود. بهتر است سرویس های دوره ای گیربکس اتوماتیک از جمله تعویض روغن و فیلتر گیربکس تیانا را در بازه زمانی بین 40000 تا 50000 هزار کیلومتر انجام دهید. 

روغن گیربکس قطعات داخلی جعبه دنده را روانکاری میکند و از فرسودگی و سائیدگی قطعات جلوگیری میکند. پس اگر سلامت گیربکس برای شما خیلی مهم است و دوست ندارید، گرفتار هزینه های سرسام آور تعمیر گیربکس اتوماتیک تیانا شوید، سرویس های دوره ای را جدی بگیرید.

رعایت اصول رانندگی:

برای جلوگیری از خرابی های زودرس بهتر است به این موارد دقت کنید.

 • از شتاب گیری های ناگهانی و تیکاف کشیدن خودداری کنید.
 • از حمل بار اظافه و استفاده از خودرو به عنوان یدک کش جلوگیری فرمایید.
 • خودروی خود را در سراشیبی ها در حالت دنده خلاص قرار ندهید.
 • از تعویض حالت دنده در زمان حرکت، مخصوصا در سرعت بالا به شدت پرهیز کنید.
 • قبل از توقف کامل خودرو، حالت دنده را در حالت پارک قرار ندهید.
 • هنگام خرابی گیربکس حتما از قطعات با کیفیت و اورجینال استفاده نمایید.
 • از نصب لوازم الکتریکی مانند لامپ زنون و آمپلی فایر خودداری فرمایید.

هزینه تعمیر گیربکس تیانا

هزینه تعمیر گیربکس تیانا

هزینه تعمیر گیربکس تیانا را قبل از بازدید و بررسی خودرو به صورت دقیق نمیتوان بیان کرد. گیربکس خودرو ابتدا باید به صورت حضوری بررسی و مشکلات و نوع خرابی بوجود آمده شناسایی شود تا هزینه تعمیرات گیربکس اتوماتیک تیانا مشخص شود. عواملی که در هزینه تعمیرات نقش اساسی دارند عبارت اند از:

 • مدل خودرو و نوع گیرکس
 • نوع خرابی و مشکلات بوجود آمده برای گیربکس تیانا
 • تعداد قطعات خراب شده و قیمت آنها در بازار
 • اجرت تعمیرکار گیربکس نیسان تیانا و غیره.

هرچه قدر شما با مشاهده مشکلات و علائم خرابی گیربکس سریعتر به یک تعمیرگاه تخصصی مراجعه فرمایید، در هزینه های تعمیرات گیربکس تیانا صرفجویی خواهد شد. در تعمیرگاه تک گیربکس تمام تلاش ما بر این است که به جای تعویض قطعات، تا جایی که امکان دارد مشکلات گیربکس تیانا را به کمک تخصص و تجربه چندین ساله خود با گارانتی 12 ماهه تعمیر کنیم تا در این اوضاع بد اقتصادی هزینه شما عزیزان تا جایی که امکان دارد کم شود.

ما به کار خود اطمینان کامل داریم و به همین دلیل است که تعمیر گیربکس نیسان را با گارانتی کتبی بدون قید و شرط تحویل مشتری میدهیم. برای آگاهی از هزینه های تعمیر گیربکس نیسان تیانا میتوانید با شماره‌های درج شده تماس بگیرید تا کارشناسان ما بعد از پرسیدن مشکلات و علائم خرابی، هزینه حدودی را به شما اعلام کنند.

چه زمانی برای تعمیر گیربکس نیسان تیانا اقدام کنیم؟

بهترین کار این است که شما با مشاهده کوچکترین مشکل در اولین فرصت به فکر برطرف کردن آن باشید تا مشکلات بیشتر نشده است. در صورت بی توجهی ممکن است مجبور شوید هزینه‌های زیادی برای تعمیرات گیربکس نیسان تیانا پرداخت کنید. با مشاهده علائمی مانند:

نشتی روغن گیربکس، کم شدن شتاب و قدرت ماشین، بالا رفتن دور موتور، داغ کردن بیش از حد گیربکس، لرزش و لغزش گیربکس، لرزش خودرو هنگام شتاب گیری، شنیدن صداهای نابه هنجار، تقه زدن، زوزه کشیدن گیربکس، روشن شدن چراغ هشدار و احساس کردن بوی سوختگی و موارد دیگر باید به فکر تعمیر گیربکس اتوماتیک تیانا باشید تا به سایر قسمت ها و قطعات خودرو آسیب نرسد.

درباره خودرو نیسان تیانا:

خودرو تیانا در سال 2004 توسط شرکت نیسان به بازار معرفی شد. تیانا یک خودروی سدان کوچک و خانوادگی میباشد که در بازارهای جهانی فروش خوبی داشته است. قدرت این خودرو 182 اسب بخار با سرعت 200 کیلومتر در ساعت است و از گیربکس cvt x-tronic بهره میبرد.

طراحی مناسب و زیبا، فضای جادار، استهلاک پایین، مصرف سوخت مناسب و سیستم تعلیق خوب برخی از مزایای خودروی تیانا می‌باشد. خدمات پس از فروش ضعیف، عرضه کم و محدود، عملکرد معمولی گیربکس و موتور، هزینه بالای نگهداری از نقاط ضعف خودرو تیانا میباشد.

چرا باید به تعمیرگاه تک گیربکس اعتماد کنیم؟

تعمیرگاه تک گیربکس بیش از 20 سال است که فقط به صورت تخصصی در ضمینه تعمیرات انواع گیرکس اتوماتیک خارجی و داخلی فعالیت می‌کند. مجموعه تک گیربکس از تجهیزات بروز دنیا و تعمیرکاران حرفه‌ای و آموزش دیده تشکیل شده است. 

کلیه قطعات استفاده شده برای تعمیر گیربکس نیسان تیانا در مجموعه ما، با کیفیت بالا و اورجینال می‌باشد و هیچ گونه قطعات کپی استفاده نخواهد شد. برای اینکه خیال مشتریان آسوده باشد، کلیه قطعات و خدمات انجام شده در تعمیرگاه تک گیربکس با ضمانت نامه کتبی ارائه میشود. ما به کار خود اطمینان کامل داریم و به همین دلیل در صورت خرابی در مدت گارانتی، برطرف کردن مشکلات و تعمیر گیربکس تیانا بدون دریافت هیچ هزینه‌ای انجام خواهد شد.

Rate this {امتیازی ثبت نشده}

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.