تعمیر گیربکس بنز | تعمیرات گیربکس اتوماتیک مرسدس بنز

تعمیر گیربکس بنز بصورت تخصصی با تعمیرکاران حرفه ای و آموزش دیده در سریع ترین زمان با گارانتی یک ساله در تعمیرگاه تک گیربکس انجام میشود.

تعمیر گیربکس بنز

تعمیر گیربکس بنز

گیربکس های اتوماتیک بنز بسیار پیچیده، سخت و دشوار است و تعمیرات آن نیاز به تخصص و تجربه بالایی دارد. تعمیر گیربکس بنز به دلیل حساسیت و تکنولوژی به کار رفته بسیار بالا در آن، کار هر مکانیکی نیست. باید بصورت اصولی و تخصصی ایرادات آن شناسایی شود تا بتوان مشکلات آن را برطرف کرد. در صورت مشاهده علائم خرابی گیربکس بنز، قطعا باید به یک تعمیرگاه تخصصی گیربکس بنز مراجعه کنید.

مجموعه تک گیربکس بهترین تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک بنز در تهران است. اگر گیربکس خودروی بنز شما دچار ایرادات و مشکلاتی شده است، در اسرع وقت با تعمیرکاران ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. تک گیربکس یک تیم اختصاصی و آموزش دیده با خدمات قابل اعتماد و با کیفیتی را برای تمام مدل های گیربکس بنز ارائه میدهد.

ما به کار خود اطمینان کامل داریم بنابراین بدون هیچ گونه نگرانی کلیه قطعات و خدمات ارائه شده را با یک سال گارانتی کتبی به شما تحویل خواهیم داد و در این مدت در صورت بروز مشکلاتی برای گیربکس خودروی بنز شما، بدون دریافت هیچ هزینه ای آن را برطرف خواهیم کرد.

خدمات ما برای تعمیر گیربکس مرسدس بنز

 • بازدید فنی، تست، تشخیص و عیب یابی ایرادات گیربکس اتوماتیک بنز
 • سرویس، تعویض، بازسازی و بازیابی قطعات آسیب دیده گیربکس مرسدس بنز
 • تعمیر تخصصی گیربکس بنز

برخی از خودروهای شرکت Benz که ما در تعمیرگاه تک گیربکس به صورت تخصصی و تضمینی آنها را تعمیر میکنیم شامل:

 تعمیر گیربکس بنز کلاس C، بنز کلاس CLS، بنز کلاس CLA، بنز کلاس CLK، بنز کلاس CL، بنز کلاس E، بنز کلاس S، بنز کلاس GLA، بنز کلاس GLK، بنز کلاس ML، بنز کلاس SL، بنز کلاس SLK، بنز کلاس B به صورت حرفه ای عیب یابی، تست، تعویض و سرویس میشود.

مزایای تعمیر گیربکس بنز در تک گیربکس

مشاوره و عیب یابی رایگان

مشاوره و عیب یابی رایگان

یدک کش رایگان

خودرو بر رایگان

تعمیرکاران حرفه ای گیربکس

تعمیرکاران حرفه ای

گارانتی خدمات

ضمانت خدمات و قطعات

گیربکس های اتوماتیک بنز

گیربکس اتوماتیک بنز یکی از بهترین و با کیفیت ترین گیربکس های موجود در دنیا به حساب می آید. بنابراین درصد خرابی این نوع گیربکس ها خیلی پایین است، ولی به هر حال گاهی دچار مشکلات و ایراداتی هم خواهند شد. در صورت خرابی جعبه دنده این خودروها برای تعمیر گیربکس اتوماتیک حتما باید به یک تعمیرگاه تخصصی گیربکس بنز مراجعه کنید.

اوایل شرکت بنز از سیستم انتقال Tiptronic در گیربکس های خود استفاده میکرد که شامل 5G-Tronic ،4G-Tronic ،7G-Tronic میشدند. در سال 2013 گیربکس های اتوماتیک 9 سرعته 9G-Tronic به بازار معرفی شد.

یکی از اصلی ترین علت های خرابی گیربکس بنز عدم انجام سرویس های دوره ای آن است. در سرویس های دوره ای مایع گیربکس و روغن واسکازین آن چک میشود تا در صورت نیاز تعویض شوند. 

نشانه ها و علائم خرابی گیربکس مرسدس بنز

روشن شده چراغ هشدارها
بالا رفتن دور موتور
عدم تغییر دنده
لرزش چرخ دنده ها
سخت کار کردن پدال
حرکت نکردن خودرو
صدای دنگ دنگ یا وزوز
احساس بوی سوختگی
عدم شتاب و قدرت کافی
سختی جا رفتن دنده
دنده خلاص پر سر صدا
نشت روغن گیربکس

راه های پیشگیری از خرابی گیربکس بنز

 • سرویس های دوره ای گیربکس بنز را در فاصله زمانی مشخص شده توسط شرکت بنز انجام دهید.

تعویض روغن گیربکس بنز یکی از مهمترین اقدامات شما در حفظ و نگهداری آن است. تعویض فیلتر، روغن و سرویس های دوره ای گیربکس بنز نفش بسیار مهمی در افزایش طول عمر قطعات داخلی جعبه دنده دارد و همچنین باعث عملکرد و کارایی صحیح اجزای داخلی گیربکس بنز خواهد شد.

معمولا زمان توصیه شده برای تعویض روغن گیربکس اتوماتیک مرسدس بنز بین 30000 تا 40000 کیلومتر است که با توجه به شرایط رانندگی شما میتواند تغییر کند. مثلا افرادی که در کلانشهرها به خاطر شرایط و محیط کاری مجبور هستند روزانه مدت ها پشت ترافیک بمانند. این گونه افراد باید تعویض روغن گیربکس بنز را بین 20000 تا 30000 کیلومتر انجام دهند.

 • خطاها و هشدارهای گیربکس اتوماتیک بنز را جدی بگیرید.

روشن شدن چراغ خطاها نشانه هایی از خرابی گیربکس benz است که در صورت برطرف نکردن آن به اجزای داخلی جعبه دنده صدمه خواهد زد. بنابراین با مشاهده آنها در اولین فرصت به یک تعمیرکار تخصصی گیربکس بنز مراجه کنید.

 • خودروهای بنز سیستم برقی پیچیده و حساس تری دارند تا حد امکان استفاده کردن از وسایل برقی اظافه مانند: چراغ زنون، آمپی فایر و غیره جلوگیری کنید.
 • از موتور شویی خودروهای اتوماتیک به دلیل حساسیت سنسورها و مدارهای الکترونیکی تا حد ممکن خوداری کنید.
اگر روش های نگهداری از گیربکس benz را بخوبی رعایت کنید، کمتر اتفاق می افتد که خودروی شما احتیاج به تعمیر گیربکس بنز داشته باشد.

بهترین تعمیرگاه گیربکس بنز

تعمیرگاه گیربکس بنز

تعمیر تخصصی گیربکس بنز خود را به هر مکانیکی نسپارید. گیربکس یکی از مهم ترین بخش های خودرو است که باید توجه خاصی به آن داشت و در صورت مشاهده کوچکترین ایراد آن را سریعا برطرف کرد. شناسایی و تشخیص مشکلات گیربکس مهمترین اقدامی است که میتواند در تعمیرات صحیح گیربکس بنز نقش داشته باشد.

تعمیرگاه تک گیربکس با استفاده از امکانات و ابزارهای حرفه ای و همچنین یک تیم با تجربه مشکلات گیربکس بنز را در کمترین زمان ممکن شناسایی کرده و هزینه آن را به شما اعلام میکنند و با تایید شما اقدام به تعمیر گیربکس بنز خودروی شما خواهند کرد.

لازم به ذکر است تمام قطعات استفاده شده در تعمیرگاه تک گیربکس به صورت اورجینال، باکیفیت و اصلی است. برای اطمینان و آسوده بودن خیال شما عزیزان کلیه قطعات با توجه به فاکتور با ضمانت یک ساله بصورت کتبی در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

هزینه تعمیر گیربکس بنز

هزینه تعمیر گیربکس بنز

هزینه تعمیر گیربکس بنز با توجه به مشکلات بوجود آمده برای آن و همچنین مدل های مختلف این نوع گیربکس متفاوت است.

برخی از عوامل که در هزینه تعمیرات گیربکس بنز نقش دارند:

 1. با توجه به شدت خرابی و نوع قطعاتی که دچار آسیب دیدگی شده اند.
 2.  آیا با تعمیرات تخصصی میشود مشکلات را برطرف کرد؟
 3. آیا قطعات معیوب شده به سایر اجزای داخلی گیربکس benz آسیب وارد کرده است یا نه؟
 4. انتخاب تعمیرگاه مناسب و تخصصی گیربکس بنز میتواند در هزینه های شما بسیار تاثیر گذار باشد.

بدلیل سخت و دشوار بودن تعمیر گیربکس بنز هر تعمیرگاهی نمیتواند آن را به طور احسن انجام دهد، چرا که با تشخیص ایرادات نابجا و با کوچکترین اشتباه مشکلات گیربکس چندین برابر خواهد شد.

شما برای آگاهی از اجرت تعمیرات گیربکس بنز میتوانید با تعمیرکاران ما بصورت مستقیم تماس بگیرید تا هزینه های احتمالی را به شما اعلام کنند. ولی هزینه قطعی بعد از بررسی و عیب یابی دقیق مشکلات گیربکس بنز به شما ابلاغ خواهد شد.

تعمیر یا تعویض گیربکس بنز

تعمیر یا تعویض گیربکس بنز

تعویض گیربکس بنز با توجه مشکلات و ایرادات بوجود آمده برای آن گاهی میتواند از نظر اقتصادی برای شما به صرفه تر باشد. گیربکس های بنز از کیفیت بسیار بالایی برخور هستند، اگر نکات نگهداری از آن را بخوبی رعایت کنید به ندرت پیش می آید که جعبه دنده بنز نیاز به تعویض داشته باشد.

در صورتی که تعمیرکار تشخیص دهد که به قطعات داخلی گیربکس آسیب جدی وارد شده است و هزینه تعویض قطعات آن از نظر اقتصادی برای شما بصرفه نیست و در صورت تعمیر گیربکس بنز چند وقتی بیشتر کار نخواهد کرد، در این مواقع تعویض گیربکس مرسدس بنز توصیه میشود.

درباره خودرو مرسدس بنز

مرسدس بنز یکی از قدیمی ترین شرکت های خودروسازی در جهان میباشد که فعالیت خود را از سال 1880 در کشور آلمان آغاز کرده است. در حال حاظر خودروهای بنز جزء بهترین و باکیفیت ترین خودروهای جهان محسوب میشود که قیمت بالایی نیز دارند.

این شرکت جزء اولین خودروسازهایی بود که در سال 1327 وارد کشور ایران شده و تعداد محدودی از آنها توسط افراد ثروتمند خریدای شد. امروزه با گذشت دهه ها، محصولات زیادی از این نوع خودرو وارد بازارهای جهانی بخصوص ایران شده است.

سوالات متداول درباره علائم خرابی گیربکس بنز

1- تقه زدن گیربکس اتوماتیک بنز ناشی از چیست؟

ایرادات برقی در گیربکس های اتوماتیک مهمترین علت تقه زدن آنها میباشد. همچنین تنطیم نبودن میزان فشار روغن گیربکس یا پارگی در دسته موتورهای گیربکس بنز باعث تقه زدن گیربکس نیز خواهد شد.

2- چگونه روغن گیربکس اتومات بنز را چک کنیم؟

برای بررسی روغن گیربکس های اتومات باید به یک تعمیرگاه تخصصی گیربکس بنز مراجعه کنید. چرا که خودرو بنز شما باید روی بالابر باشد تا تعمیرکار بتواند به جعبه دنده شما دسترسی داشته و آن را بررسی کند.

3- آیا گیربکس بنز نیاز به تعویض روغن دارد؟

بله. تعویض روغن گیربکس باعث خنک شدن قطعات و اجزای داخلی جعبه دنده و بخصوص افزایش طول عمر مفید آنها میشود. روغن باید مناسب و سازگار با گیربکس خودروی شما باشد.

4- دلیل زوره کشیدن گیربکس بنز چیست؟

صدای فشار روغن گیربکس، سائیدگی و خرابی چرخ دنده ها و همچنین پایین بودن میزان سطح روغن گیربکس از عوامل مهم زوزه کشیدن گیربکس اتومات بنز است.

5- علت گاز هرز خوردن گیربکس بنز چیست؟

کم بودن روغن گیربکس و نرسیدن آن پشت کاسه کلاچ ها، باعث فرسودگی و از بین رفتن صفحه کلاچ خواهد شد.

6- دلیل خلاص شدن گیربکس اتومات بنز هنگام رانندگی چیست؟

خرابی پلوس ها، کم بودن میزان سطح روغن گیربکس، معیوب شدن چرخ دنده های گیربکس و توربین از دلایل اصلی خلاص شدن گیربکس بنز است.

Rate this {امتیازی ثبت نشده}

نظرات و سوالات خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *