تعمیر گیربکس ساندرو | تعمیرات گیربکس اتوماتیک رنو ساندرو

تعمیر گیربکس ساندرو

تعمیر گیربکس ساندرو توسط تعمیرکاران حرفه ای و آموزش دیده در تعمیرگاه تک گیربکس با 12 ماه گارانتی کتبی به صورت تخصصی و 100% تضمینی انجام میشود. اگر هر گونه علائم خرابی در گیربکس خودرو ساندرو مشاهده میکنید، میتوانید با شماره‌های درج شده تماس بگیرید و به صورت رایگان با کارشناسان ساندرو در تعمیرگاه تک گیربکس مشورت کنید.

 اگر میزان مشکلات و نوع خرابی گیربکس حاد است و نیاز به تعمیر گیربکس ساندرو دارید، کافیست تماس بگیرید و وقت رزرو کنید. در وقت تعیین شده به مجموعه تک گیربکس مراجعه کنید تا کارشناسان ما گیربکس خودروی شما را با استفاده از دستگاه های پیشرفته و تجربه چندین ساله خود بازدید، تست و به صورت رایگان عیب یابی کنند.

بعد از شناسایی مشکلات، نوع و میزان خرابی و هزینه تعمیرات گیربکس ساندرو اعلام میشود. با موافقت شما تعمیر گیربکس اتوماتیک ساندرو آغاز خواهد شد و پس از اتمام کار، کلیه خدمات و تعمیرات انجام شده با 12 ماه گارانتی تحویل داده میشود.

خدمات تک گيربکس برای تعمير گيربکس ساندرو

 • تست، بازدید و عیب یابی گیربکس اتوماتیک ساندرو
 • بازبست، تعویض و بازسازی گیربکس ساندرو
 • تعویض فیلتر، روغن و سرویس گیربکس اتومات ساندرو
 • تامین قطعات کمیاب، اورجینال و اصلی گیربکس اتوماتیک ساندرو
 • تعمیر تخصصی گیربکس اتوماتیک ساندرو

مزایای تعمیرات گیربکس ساندرو در تک گیربکس

مشاوره و عیب یابی رایگان

مشاوره و عیب یابی رایگان

یدک کش رایگان

خودرو بر رایگان

تعمیرکاران حرفه ای گیربکس

تعمیرکاران حرفه ای

گارانتی خدمات

ضمانت خدمات و قطعات

تعمير گيربکس ساندرو

تعمير گيربکس اتوماتیک ساندرو

تعمیر گیربکس اتوماتیک ساندرو کار هر تعمیرکاری نیست. گیربکس اتوماتیک ساندرو از قطعات پیچیده و بسیار حساسی تشکیل شده است و هر مکانیکی توانایی تشخیص مشکلات آن را ندارد. مهمترین مرحله قبل از تعمیر گیربکس اتوماتیک شناسایی و عیب یابی مشکلات آن است. چرا که در صورت تشخیص ایرادات نابجا، علاوه بر این که مشکلات گیربکس ساندرو برطرف نمیشود، بلکه با تعویض قطعات اشتباهی ممکن است مشکلات گیربکس و هزینه های تعمیر گیربکس ساندرو افزایش یابد.

تعمیرکاران حرفه ای تک گیربکس به کلیه قطعات و اجزای داخلی جعبه دنده ساندرو آشنایی کافی دارند. عملکرد، کارایی و وظیفه هر کدام از قطعه‌ها را به خوبی میداند، بنابراین به راحتی در کمترین زمان مشکلات گیربکس ساندرو را شناسایی و برطرف میکنند.

تعميرگاه گيربکس ساندرو

اگر گیربکس خودروی ساندرو شما با علائم خرابی روبرو شده است، کمی وقت بگذارید تحقیق و پرسجو کنید تا یک تعمیرگاه تخصصی گیربکس ساندرو انتخاب کنید تا مجبور نشوید، دوباره هزینه و زمان زیادی برای برطرف کردن مجدد مشکلات صرف کنید. تعمیرگاه های غیر حرفه ای به دلیل عدم توانایی در تشخیص مشکلات گیربکس، در همان ابتدا اقدام به تعویض قطعات میکنند که در نتیجه مشکلات که برطرف نمیشود هیچ! بلکه باعث افزایش خرابی گیربکس هم میشود.

تعمیرگاه تک گیربکس از یک تیم حرفه ای و آموزش دیده تشکیل شده است که مهارت و تخصص بسیار بالایی در تشخیص ایرادات گیربکس ساندرو دارند. مجموعه تک گیربکس بیش از 20 سال است که به صورت تخصصی تعمیر انواع گیربکس اتوماتیک از جمله تعمیر گیربکس رنو را با ضمانت نامه کتبی انجام میدهد.

مهم نیست نوع خرابی گیربکس خودروی شما چه چیزی باشد، به هر حال تعمیرکاران گیربکس ساندرو در تک گیربکس یک راه مطمئن و مقرون به صرفه برای برطرف کردن مشکلات خواهند داشت. ما به کار خود اطمینان کامل داریم و به همین دلیل است که کلیه خدمات از جمله تعمیر گیربکس رنو ساندرو را با 12 ماه گارانتی تحویل مشتری می‌دهیم.

علائم خرابی گیربکس اتوماتیک رنو ساندرو

روشن شده چراغ هشدارها
بالا رفتن دور موتور
عدم تغییر دنده
عدم شتاب و قدرت کافی
سختی جا رفتن دنده
دنده خلاص پر سر صدا
سخت کار کردن پدال
حرکت نکردن خودرو
صدای دنگ دنگ یا وزوز
احساس بوی سوختگی
نشت روغن گیربکس
لرزش چرخ دنده ها

روش های مراقبت از گيربکس ساندرو

اگر سلامت گیربکس خودرو ساندرو برای شما مهم است و دوست ندارید که هر ساله هزینه‌های زیادی برای تعمیرات گیربکس ساندرو پرداخت کنید. بهتر است روش های مراقبت و نگهداری از گیربکس ساندرو را را بشناسید و با انجام دادن آنها سلامت گیربکس خودروی خود را تضمین کنید. برخی از روش های مراقبت از گیربکس ساندرو عبارت اند از:

سرویس های دوره ای گیربکس ساندرو:

سرویس گیربکس ساندرو را جدی بگیرید و در یک زمان مشخص شده انجام دهید. در سرویس های دوره ای قطعات پر مصرف و ضروری تعویض میشوند و گیربکس خودرو توسط دستگاه های پیشرفته چک و بررسی میشود تا اگر هرگونه خطای احتمالی وجود داشت، سریعا شناسایی و برطرف شود. همچنین در سرویس های دوره ای روغن و فیلتر گیربکس تعویض میشود. با انجام سرویس های دوره ای در زمان مشخص از سلامت گیربکس مطمئن خواهید شد، که در نتیجه از هزینه های بسیار گران تعمیرات گیربکس اتوماتیک ساندرو در امان خواهید ماند.

تعویض روغن و فیلتر گیربکس ساندرو

وظیفه روغن خنک نگه داشتن جعبه دنده است و از داغ شدن آن جلوگیری میکند. یکی دیگر از وظایف مهم روغن گیربکس روانسازی قطعات داخلی جعبه دنده است که باعث میشود، قطعات کارایی بهتری داشته باشند و از فرسودگی و سائیدگی آنها جلوگیری میکند. روغن گیربکس طول عمر جعبه دنده را افزایش میدهد و سلامت گیربکس را تا حدودی تضمین میکند. روغن گیربکس باید مناسب و سازگار با جعبه دنده ساندرو باشد تا بتواند عملکرد خوبی نشان دهد.

فیلتر گیربکس نیز یکی از قطعاتی است که باید در یک بازه زمانی مشخص تعویض شود. فیلتر گیربکس از ورود گرد خاک، قطعات ریز فلزی و سایر کثیفی ها جلوگیری میکند.

رعایت اصول و نکات صحیح رانندگی

 • از خودرو ساندرو به عنوان یدک کش استفاده نکنید.
 • از حمل بار اظافه با خودرو ساندرو بپرهیزید، چرا که به گیربکس فشار وارد میشود.
 • در سرازیری ها وظعیت دنده خودرو ساندرو را درحالت خلاص قرار ندهید.
 • به هیچ عنوان هنگام رانندگی مخصوصا در سرعت بالا وظعیت دنده را تغییر ندهید، این کار باعث شکستن پین های گیربکس میشود.
 • تا وقتی که خودرو به طور کامل توقف نکرده است، دنده را در حالت p قرار ندهید.
 • از تیکاف کشیدن و شتاب گیری ناگهانی بپرهیزید.

هزينه تعمير گيربکس ساندرو

هزينه تعمير گيربکس ساندرو

هزینه تعمیر گیربکس ساندرو را قبل از بازدید، بررسی و تست گیربکس نمیتوان اعلام کرد. چرا که هزینه تعمیرات گیربکس ساندرو به عوامل مختلفی از جمله: نوع خرابی گیربکس ساندرو، میزان مشکلات، تعداد قطعات خراب شده، قیمت قطعات، اصل یا فیک بودن قطعات، تخصص تعمیرکار گیربکس ساندرو و تعمیرگاهی که مراجعه میکنید بستگی دارد. تعمیرگاه تخصصی گیربکس ساندرو شاید هزینه های بیشتری برای تعمیر گیربکس رنو ساندرو دریافت کنند، ولی کار را به نحو احسن انجام میدهد و خیال شما برای چند سال از بابت گیربکس خودروی ساندرو آسوده خواهد شد.

برای آگاهی از هزینه های تقریبی تعمیر گیربکس اتومات ساندرو میتوانید با کارشناسان تعمیرگاه تک گیربکس تماس بگیرید، علائم خرابی و مشکلات بوجود آمده را مطرح کنید تا کارشناسان ساندرو هزینه حدودی تعمیرات گیربکس ساندرو را به شما علام کنند.

چه زمانی برای تعمیر گیربکس ساندرو اقدام کنیم؟

گیربکس اتوماتیک یکی از مهمترین قسمت‌های خودرو محسوب می‌شود که در صورت خرابی و برطرف نکردن آن به سایر بخش‌های خودرو هم صدمه میزند. پس بهتر است با مشاهده کوچکترین مشکل سریعا به یک تعمیرکار گیربکس ساندرو مراجعه کنید.

به طور کلی با مشاهده علائمی مانند: داغ کردن گیربکس، روشن شدن چراغ‌های هشدار، شنیدن صداهای عجیب و غریب، تقه و زوزه کشیدن گیربکس ساندرو، بالا رفتن دور موتور، تعویض ناگهانی دنده، قاطی کردن دنده‌ها، خلاص شدن خود به خود دنده‌ها، جا نرفتن دنده‌ها، لرزش گیربکس، کم شدن قدرت و سرعت خودرو، حس کردن بوی سوختگی و نشتی روغن گیربکس باید در اولین فرصت برای تعمیر گیرکس ساندرو اقدام کنید و آنها را برطرف سازید.

تعمیرات گیربکس ساندرو چقدر طول میکشد؟

زمان لازم برای تعمیر گیربکس ساندرو به نوع و میزان خرابی گیربکس و تعمیرگاهی که مراجعه میکنید، بستگی دارد. اگر در همان ابتدا با مشاهده مشکلات جزئی به یک تعمیرگاه تخصصی گیربکس ساندرو مراجعه کنید، بیشتر از چند ساعت برطرف کردن مشکلات آن طول نمی‌کشد. اما اگر مشکلات جعبه دنده بیشتر و حاد باشد، در این صورت گیربکس خودرو باید باز شود که با توجه به میزان و نوع خرابی بوجود آمده، برای تعمیرات گیربکس ساندرو یک تا چند روز زمان لازم است.

Rate this {امتیازی ثبت نشده}

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.