تعمیر گیربکس داستر | تعمیرات گیربکس رنو داستر

تعمیر گیربکس داستر

تعمیر گیربکس داستر کار هر مکانیکی نیست و نیازمند تجربه و تخصص بسیار بالایی است. تعمیر گیربکس رنو داستر در تعمیرگاه تک گیربکس بصورت تخصصی توسط تعمیرکاران حرفه ای با گارانتی کتبی انجام میشود.

اگر برای گیربکس داستر خودروی شما مشکلاتی پیش آمده است با کارشناسان تک گیربکس تماس بگیرید و بصورت رایگان مشورت کنید. اگر مشکلات گیربکس رنو داستر شما جدی است میتوانید برای حضور در تعمیرگاه وقت رزرو کنید و در وقت تعیین شده به تعمیرگاه تک گیربکس مراجعه کنید.

 پس از حضور شما تعمیرکاران ما عیب یابی گیربکس داستر را با استفاده از تجهیزات پیشرفته و تجربه چندین ساله خود شناسایی کرده و ایرادات بوجود آمده و هزینه تعمیر گیربکس داستر را به شما اعلام میکنند. پس از تایید شما تعمیرکاران ما شروع به تعمیر گیربکس اتوماتیک داستر خواهند کرد و در پایان با گارانتی کتبی تحویل شما عزیزان خواهیم داد.

تعمیر گیربکس داستر

تعمیر گیربکس رنو داستر

تعمیر گیربکس رنو داستر بدلیل پیچیدگی و تکنولوژی بالای بکار رفته در آن کار بسیار سخت و دشواری است. در صورت تشخیص ایرادات نابجای گیربکس داستر ممکن است مشکلات گیربکس و هزینه های شما برای تعمیر گیربکس اتوماتیک افزایش یابد و مجبور شوید چند باره به یک تعمیرگاه مراجعه کنید.

تعمیرکاران تک گیربکس به کلیه قطعات و اجزای داخلی گیربکس اتوماتیک داستر آشنایی کافی دارند، عملکرد و کارایی هر کدام از قطعات را بخوبی میدانند، بنابراین به راحتی میتوانند مشکلات گیربکس را تشخیص دهند و سپس به تعمیر گیربکس داستر خودرو شما بپردازند.

خدمات ما برای تعمیر گیربکس رنو داستر

برخی از خدمات مهم تک گیربکس برای تعمیر گیربکس رنو شامل موارد زیر است.

  • تشخیص و عیب یابی ایرادات گیربکس اتوماتیک رنو داستر
  • بازبست، بازسازی و تعویض گیربکس رنو داستر
  • تعویض فیلتر، روغن و سرویس های دوره ای گیربکس اتوماتیک داستر
  • تعمیر گیربکس اتوماتیک داستر

مزایای تعمیرات گیربکس داستر در تک گیربکس

مشاوره و عیب یابی رایگان

مشاوره و عیب یابی رایگان

یدک کش رایگان

خودرو بر رایگان

تعمیرکاران حرفه ای گیربکس

تعمیرکاران حرفه ای

گارانتی خدمات

ضمانت خدمات و قطعات

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک داستر

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک داستر

برای جلوگیری از هر گونه آسیب به گیربکس اتوماتیک داستر و افزایش طول عمر آن باید در حفظ و نگهداری آن بسیار کوشا باشید و با مشاهده کوچکترین مشکل به یک تعمیرگاه تخصصی گیربکس رنو داستر مراجعه کنید. انتخاب تعمیرگاه حرفه ای و تخصصی میتواند در وقت و هزینه های شما صرف جویی کند.

مرکز فوق تخصصی تک گیربکس در تهران مجهزترین تعمیرگاه تخصصی تعمیر گیربکس اتوماتیک داستر همراه با حرفه ای ترین تعمیرکاران می باشد که با استفاده از بهترین تجهیزات اقدام به تعمیر و تعویض قطعات گیربکس داستر با نمونه های کاملا اورجینال می کند. کلیه قطعات و خدمات انجام شده در تعمیرگاه تک گیربکس دارای گارانتی است و در صورت بروز مشکلات در زمان گارانتی بدون دریافت هیچ هزینه ای ایرادات گیربکس داستر برطرف خواهد شد.

علائم خرابی گیربکس اتوماتیک رنو داستر

روشن شده چراغ هشدارها
بالا رفتن دور موتور
عدم تغییر دنده
عدم شتاب و قدرت کافی
سختی جا رفتن دنده
دنده خلاص پر سر صدا
سخت کار کردن پدال
حرکت نکردن خودرو
صدای دنگ دنگ یا وزوز
احساس بوی سوختگی
نشت روغن گیربکس
لرزش چرخ دنده ها

روش های پیشگیری از خرابی گیربکس اتوماتیک داستر

۱- مایع گیربکس خود را به طور مرتب چک کنید:

روغن گیربکس اتوماتیک داستر موجب بهبود عملکرد قطعات گیربکس می شود. این مایع باید در یک سطح دقیق نگهداری گردد. در واقع روغن گیربکس عملکرد سیستم هیدرولیک را بهبود می بخشد و به عنوان خنک کننده عمل می کند، روانکاری قطعات گیربکس را انجام می دهد و همچنین از اجزای گیربکس محافظت می کند. برای اینکه این قابلیت ها به خطر نیفتند، این مایع باید به طور منظم بررسی و در فواصل زمانی توصیه شده توسط سازنده خودرو تعویض شود.

در تک گیربکس توصیه می کنیم که مایع گیربکس رنو داستر را تقریباً هر 40000 الی 60000 مایل بررسی نمایید. اگر متوجه نشت مایع شدید، گیربکس اتوماتیک داستر را در اسرع وقت به یک تعمیرکار گیربکس داستر خبره و متخصص بسپارید. بررسی و تعویض منظم روغن گیربکس رنو داستر نه تنها عملکرد گیربکس شما را بهبود می بخشد بلکه طول عمر آن را نیز افزایش می دهد.

۲- جلوگیری از گرمای بیش از حد:

گرمای بیش از حد به مشکلات زیادی در گیربکس داستر منجر خواهد شد. در دماهای بالا مایع گیربکس کیفیت روان کنندگی خود را از دست می دهد و اکسید می شود. از این رو رسوباتی در گیربکس به وجود می آیند. درزگیرها و واشرهای لاستیکی در اثر حرارت بیش از حد از بین می روند و در نتیجه نشتی ایجاد می شود. اجزای فلزی استحکام خود را از دست می دهند.

 این امر می تواند باعث از کار افتادن گیربکس اتوماتیک داستر شود و مجبور شوید هزینه های زیادی برای تعمیرات گیربکس داستر یا حتی تعویض آن بپردازید. از این رو باید اطمینان حاصل کنید که سیستم خنک کننده موتور خودرو همیشه به درستی کار می کند و مایع گیربکس در سطح بهینه قرار دارد.

3- عادات خوب رانندگی را بپذیرید:

آیا می دانید که برخی از عادات رانندگی می توانند به گیربکس اتوماتیک داستر آسیب برسانند؟ متأسفانه، بسیاری از مردم نمی دانند که عادات رانندگی آنها می تواند گیربکس اتوماتیک خودرویشان را خراب کند. با سرعت مطمئنه رانندگی کنید و از شتاب گیری های ناگهانی بپرهیزید.

۴- بی توجهی به ترمز دستی:

بسیاری از رانندگان خودروهای اتوماتیک معمولا از ترمز دستی استفاده نمی کنند. عدم استفاده از ترمز دستی فشار غیرضروری و زیادی را به گیربکس خودرو رنو داستر وارد می کند. وقتی روی شیب پارک می‌کنید، حتما باید ترمز دستی را بکشید. ترمز دستی از فشار و سایش غیرضروری به گیربکس رنو داستر جلوگیری می کند.

5- تعویض دنده در حال حرکت:

تنها زمانی باید دنده را در گیربکس اتوماتیک تعویض کنید که خودرو متوقف شود. اگر در حین حرکت دنده ها را عوض کنید، دنده های شما ساییده می شوند. این امر باعث آسیب و فرسودگی زودرس گیربکس میشود و مجبور خواهید شد برای تعمیر گیربکس اتوماتیک رنو داستر خودروی خود اقدام کنید.

هزینه تعمیر گیربکس رنو داستر

هزینه تعمیر گیربکس رنو داستر

هزینه تعمیر گیربکس رنو داستر متاثر از نوع خرابی و همچنین میزان نقص های فنی موجود در قطعات مختلف گیربکس می باشد.

تعمیر گیربکس داستر گاهی ممکن است جزئی و کم هزینه باشد؛ زیرا آسیب وارد شده به گیربکس جزئی است. در حقیقت میزان آسیب وارده به قطعات گیربکس هزینه تعمیرات گیربکس رنو داستر را تعیین می کند.

آسیب های جدی و وجود مشکلات فنی شدیدتر می توانند به تعویض قطعات یا حتی تعویض خود گیربکس بیانجامند. از این رو هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک داستر متغیر می باشد.

برای استعلام قیمت هزینه تعمیر گیربکس داستر و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان متخصص و ماهر تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک تک گیربکس تماس بگیرید.

گیربکس رنو داستر چیست؟

گیربکس داستر مکانیسم پیچیده ای دارد. گیربکس اتوماتیک داستر نیروی تولید شده توسط موتور را از طریق چرخ دنده ها به چرخ‌های محرک خودرو منتقل می کند.

عملکرد نادرست یا ضعیف گیربکس نه تنها کارکرد وسیله نقلیه را تضعیف می نماید بلکه ایمنی شما را نیز به خطر می اندازد. از این رو حتما باید مطمئن شوید که گیربکس داستر شما در شرایط عالی قرار دارد.

درباره رنو داستر

درباره رنو داستر

رنو داستر محصول مشترک شرکت رنوی فرانسه و داچیا است. تولید رنو داستر از سال 2010 آغاز شد. این خودرو شاسی بلند می باشد. رنو داستر در دو تیپ SE و PE با استهلاک پایین، مصرف سوخت بهینه و همچنین با تجربه سواری نرم در ایران به فروش می رسد.

اولین بازارهای هدف برای فروش رنو داستر کشورهایی با اقتصادهای در حال رشد سریع بودند. رنو داستر یک وسیله نقلیه مدرن، مستحکم و قابل اعتماد است که می تواند با همۀ سبک های رانندگی سازگار شود. رنو داستر دارای دو دیفرانسیل 3 حالته، گیربکس 4 دنده اتوماتیک، حجم موتور 2 لیتر، شتاب 11.4 ثانیه، گشتاور 195 نیوتن متر، بدنه شاسی بلند و پیشرانه 4 سیلندر است.

سوالات متداول درباره خرابی گیربکس داستر

گیربکس اتوماتیک داستر به دلیل حساسیت بالایی که دارد با مشاهده مشکلاتی مانند:

روشن شدن چراغ گیربکس، تقه زدن، زوزه کشیدن، لرزش خودرو، بالا رفتن دور موتور، نشتی روغن گیربکس، قاطی کردن دنده ها، خلاص شدن ناگهانی، شنیدن صداهای عجیب و غریب، زوزه، جیر جیر، کاهش شتاب خودرو و نشتی روغن گیربکس بهتر است در اولین فرصت به یک تعمیرکار تخصصی گیربکس رنو داستر مراجعه کنید.

هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک داستر به نوع خرابی، تعداد قطعات معیوب شده، قیمت قطعات خرابی و تعمیرگاهی که انتخاب میکنید بستگی دارد.

برای آگاهی از هزینه تعمیر گیربکس داستر میتوانید با کارشناسان تک گیربکس تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

Rate this {امتیازی ثبت نشده}

نظرات و سوالات خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *