تعمیر گیربکس ال 90 | تعمیرات گیربکس اتوماتیک ال نود (L90)

تعمیر گیربکس ال90

تعمیر گیربکس ال 90 بصورت تخصصی در تعمیرگاه تک گیربکس توسط تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه با ضمانت نامه کتبی انجام میشود. تعمیر گیربکس ال نود به دلیل پیچیدگی و سختی بسیار بالا، کار هر تعمیرگاهی نیست و در صورت خرابی باید به یک تعمیرگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک مراجعه کنید.

اگر برای گیربکس اتوماتیک ال90 خودروی شما مشکلاتی پیش آمده است با شماره های درج شده تماس بگیرید و با کارشناسان تک گیربکس مشورت کنید تا خیالتان از بابت گیربکس اتومبیل خود راحت شود. اگر احساس میکنید که مشکلات گیربکس اتوماتیک ال نود شما جدی است میتوانید از کارشناسان ما درباره مشکلات و هزینه های احتمالی تعمیر گیربکس اتوماتیک ال90 راهنمایی بگیرید و در صورت نیاز به تعمیر برای مراجعه به تعمیرگاه وقت رزرو کنید.

تعمیر گیربکس اتوماتیک ال 90

تعمیر گیربکس اتوماتیک ال90

تعمیر گیربکس اتوماتیک ال 90 کار بسیار سخت و دشواری است. در صورت تشخیص ایرادات نابجا ممکن است، مشکلات جعبه دنده اتوماتیک خودروی شما بیشتر شود و مجبور شوید برای برطرف کردن آنها هزینه های زیادی بپردازید.

تعمیرکاران تک گیربکس به کلیه قطعات و اجزای داخلی گیربکس اتوماتیک ال نود آشنایی کافی دارند، عملکرد و کارایی هرکدام از قطعات را بخوبی میداند و براحتی با استفاده از تجهیزات پیشرفته و تجربه 20 ساله خود میتوانند ایرادات گیربکس اتوماتیک ال 90 را تشخیص دهند. پس از شناسایی و عیب یابی مشکلات گیربکس هزینه های تعمیر گیربکس ال 90 به مشتریان اعلام خواهد شد و در صورت موافقت تعمیرات گیربکس آغاز میشود.

خدمات ما برای تعمیر گیربکس ال90

  • بازدید، تست و عیب یابی گیربکس اتوماتیک ال90
  • باز و بست، تعویض و بازسازی گیربکس اتوماتیک ال نود
  • تعویض فیلتر، روغن و سرویس های دوره ای گیربکس اتومات L90
  • تامین قطعات اورجینال و کمیاب گیربکس ال 90
  • تعمیر تخصصی گیربکس اتوماتیک ال 90

مزایای تعمیرات گیربکس ال نود در تک گیربکس

مشاوره و عیب یابی رایگان

مشاوره و عیب یابی رایگان

یدک کش رایگان

خودرو بر رایگان

تعمیرکاران حرفه ای گیربکس

تعمیرکاران حرفه ای

گارانتی خدمات

ضمانت خدمات و قطعات

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک ال90

بر اساس تحقیقات و تجربه کارشناسان تک گیربکس حل مشکلات در گیربکس های اتوماتیک بسیار تخصصی و حساس تر از حل مشکلات گیربکس های دستی است. تعویض نکردن دنده، نشتی روغن، شنیدن صداهای غیرطبیعی و غیره از جمله عواملی می باشند که نشان می دهند گیربکس اتوماتیک ال 90 نیاز به تعمیر دارد. اگر این علائم را مشاهده کردید، بهتر است هر چه سریع تر با مراجعه به یک تعمیرگاه تخصصی، اقدام به تعمیر گیربکس اتوماتیک ال90 کنید.

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک تک گیربکس مرکز فوق تخصصی تعمیر انواع گیربکس های اتوماتیک در تهران است که با سابقه ای 20 ساله حرف اول را در ارائه خدمات تخصصی با مجهزترین تجهیزات و گارانتی مطمئن ارائه می دهد. پس از تعمیر گیربکس رنو ال 90 در تعمیرگاه تک گیربکس اگر مشکلاتی برای جعبه دنده شما در مدت گارانتی اتفاق بیوفتد با مراجعه به مجموعه ما ایرادات گیربکس بدون دریافت هیچ هزینه ای برطرف خواهد شد.

علائم خرابی گیربکس اتوماتیک ال نود

روشن شده چراغ هشدارها
بالا رفتن دور موتور
عدم تغییر دنده
عدم شتاب و قدرت کافی
سختی جا رفتن دنده
دنده خلاص پر سر صدا
سخت کار کردن پدال
حرکت نکردن خودرو
صدای دنگ دنگ یا وزوز
احساس بوی سوختگی
نشت روغن گیربکس
لرزش چرخ دنده ها

روش های پیشگیری از خرابی گیربکس اتوماتیک ال 90

به دلیل حساسیت بالا و هزینه های زیاد تعمیر گیربکس ال نود بهترین کار این است که در حفظ و نگهداری گیربکس خودروی خود دقت و حساسیت بیشتری داشته باشید. برخی از راه های پیشگیری از خرابی گیربکس ال نود شامل:

1- از ترمز دستی اضطراری استفاده کنید:

استفاده از ترمز دستی اضطراری هنگامی که خودرو پارک شده است به جلوگیری از سایش بیش از حد گیربکس کمک می کند. ترمز دستی اضطراری برای نگه داشتن وزن وسیله نقلیه مورد نظر طراحی شده است. با این حال، هنگامی که آن را درگیر نمی کنید، وزن وسیله نقلیه بر روی پاول پارک قرار می گیرد که می تواند به خرابی گیربکس منجر شود. از این رو قبل از اینکه دنده را در حالت پارک بگذارید، هنگام توقف خودرو، ترمز دستی اضطراری را بکشید.

2- بررسی سطح و وضعیت مایع گیربکس:

همیشه از مایع مناسبی برای وسیله نقلیه خود استفاده کنید. جایگزینی مایعی به غیر از نوع توصیه شده توسط سازنده می تواند باعث مشکلات عمده در گیربکس اتوماتیک رنو ال 90 شود. سطح و وضعیت مایع باید به صورت دوره ای بررسی شود. پر شدن بیش از حد مایع می تواند به اجزای آن آسیب برساند. همچنین باید به وضعیت مایع توجه کنید، مایع کثیف، آلوده یا سوخته نشان دهنده نیاز به انجام سرویس های دوره ای یا تعمیر گیربکس اتوماتیک رنو ال 90 است.

3- جلوگیری از حمل بار اظافه:

یکی از مطمئن ترین راه ها برای خرابی گیربکس، تجاوز از وزن یا محدودیت های یدک کشی است که برای خودرو توصیه می شود. این امر باعث ایجاد فشار بسیار بیشتری بر روی گیربکس خواهد شد. این فشار زیاد باعث گرم شدن بیش از حد گیربکس می شود که منجر به تعمیر گیربکس ال 90 یا حتی تعویض کامل گیربکس می گردد.

4- استفاده از خنک کننده کمکی برای روغن گیربکس:

برای جلوگیری از داغ شدن بیش از حد گیربکس و پیشگیری از آسیب های ناشی از گرمای بیش از حد در سیستم، بهتر است از یک خنک‌کننده خارجی استفاده نمایید.

5- رعایت اصول تعویض دنده:

قبل از تغییر دنده از دنده عقب به حالت درایو، خودرو را کاملاً متوقف کنید. عدم توقف خودرو و اقدام به جابجایی دنده باعث آسیب عمده به اجزای داخلی گیربکس می شوند. این امر یکی از دلایل رایج شکستگی یا ترک خوردگی چرخ دنده است که تعمیر آن می تواند پرهزینه باشد.

توصیه میکنیم با مشاهده کوچکترین مشکل در گیربکس خودروی خود در اولین فرصت به یک تعمیرکار گیربکس ال90 مراجعه کنید تا به سایر قطعات جعبه دنده صدمه وارد نشود. تعمیر انواع گیربکس های اتوماتیک داخلی و خارجی از جمله تعمیر گیربکس رنو در تعمیرگاه تک گیربکس با ضمانت نامه کتبی انجام میشود.

هزینه تعمیر گیربکس ال 90

هزینه تعمیر گیربکس رنو ال 90

هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک ال90 نسبت به گیربکس های دستی بسیار متفاوت است. توجه داشته باشید که عوامل مختلفی از جمله: نوع خرابی گیربکس، تعمیرگاهی که مراجعه کرده‌اید، تعداد قطعات خراب شده، قیمت قطعه‌های خراب شده، تخصص تعمیرکار گیربکس L90 و سایر موارد بر هزینه تعمیر گیربکس ال 90 تاثیر گذار است. از این رو هرگز نمی توانیم قیمت مشخص و از پیش تعیین شده ای را به عنوان هزینه مورد نیاز برای تعمیر گیربکس اتوماتیک ال نود در اختیار شما قرار دهیم.

به عنوان یک قاعده، اگر با مشاهده کوچکترین مشکل به تخصصی ترین تعمیرگاه مراجعه کنید، می توانید مشکل موجود را با هزینه های کمتر و مقرون به صرفه تر برطرف نمایید. توجه داشته باشید که تعمیرات گیربکس اتوماتیک به دلیل سختی بسیار زیاد، کار هر تعمیرکاری نیست و باید در انتخاب تعمیرگاه دقت کافی را داشته باشید.

تعمیرگاه تک گیربکس با تخصص و مهارت کافی در حوزه تعمیر گیربکس رنو ال نود بدون نیاز به خرید گیربکس جدید و تنها با بازسازی و تعویض قطعات آسیب دیده با نمونه های اورجینال هزینه های شما را به کمتر از نصف تقلیل می دهد.

گیربکس اتوماتیک رنو ال 90 چیست؟

گیربکس ال نود قطعه ای مکانیکی است. وظیفه اصلی این قطعه تغییر سرعت و همچنین افزایش گشتاور موتور می باشد. گشتاوری که گیربکس ال 90 ارائه می دهد معمولا تا 240 نیوتن متر است. گیربکسی که در خودروی ال نود استفاده می شود از نوع AL4 می باشد. این نوع گیربکس اتوماتیک پیچیدگی بالایی دارد. از این رو برای عیب یابی و تعمیر گیربکس ال 90 باید به مرکزی معتبر و فوق تخصصی مراجعه نمایید.

مشاوره و عیب یابی، ارائه خدمات تخصصی با گارانتی و همچنین استفاده از تجهیزات پیشرفته در تک گیربکس این مرکز را به یک تعمیرگاه فوق تخصصی و پیشرو در رفع انواع مشکلات گیربکس های اتوماتیک در تهران تبدیل کرده است.

درباره رنو ال 90

درباره رنو ال 90

ماشین ال 90 یکی از محصولات تولید شده توسط شرکت رنو می‌باشد که در حال حاضر طرفداران زیادی را در سراسر جهان دارد. ماشین رنو ال 90 در کنار ویژگی های ساختاری و کاربردی منحصر به فردش از قیمت بسیار مناسبی برخوردار می باشد. این موضوع آن را به یک گزینه اقتصادی تبدیل کرده است. رنو ال نود پس از چند ماه یا چند سال استفاده ممکن است نقص پیدا کند.

سوالات متداول درباره خرابی گیربکس ال90

سرویس دوره ای گیربکس اتوماتیک ال 90 از خرابی زودرس جعبه دنده و قطعات داخلی آن جلوگیری میکند و طول عمر گیربکس را افزایش میدهد. توصیه کارشناسان تک گیربکس این است که در فاصله بین 30000 تا 45000 کیلومتر سرویس های دوره ای گیربکس ال90 را انجام دهید تا جعبه دنده کمتر دچار خرابی شود و احتیاجی به تعمیر گیربکس اتوماتیک ال 90 نداشته باشید.

با مشاهده هر گونه علائم خرابی مانند: تقه زدن، زوزه کشیدن، جیر جیر کردن، شنیدن صداهای غیر عادی، نشتی روغن گیربکیس، خلاص شدن ناگهانی دنده ها یا قاطی کردن آنها، کم شدن شتاب خودرو، لرزش خودرو هنگام رانندگی، به سختی جا رفتن دنده، احساس کردن بوی سوختگی و مشکلاتی از این قبیل باید در اولین فرصت به یک تعمیرکار گیربکس اتوماتیک ال 90 مراجعه کنید.

بله. تعویض فیلتر و روغن گیربکس اتوماتیک l90 از فرسودگی و سائیدگی قطعات داخلی جعبه دنده جلوگیری میکند. عملکرد و کارایی قطعات را افزایش میدهد و گیربکس کمتر دچار خرابی میشود. روغن گیربکس باید مناسب و سازگار با جعبع دنده شما باشد تا بتواند عملکرد خوبی داشته باشد.

نتیجه گیری

قبل از تعمیر گیربکس اتوماتیک رنو ال 90 باید از ویژگی های یک تعمیرگاه تخصصی L90 اطلاعات بیشتری را کسب نمایید. توجه داشته باشید که مهم نیست ماشین شما چه مشکلی دارد و چرا قصد مراجعه به تعمیرگاه را دارید. در هر شرایطی سعی کنید در اولین قدم به دنبال تخصصی ترین تعمیرگاه باشید تا بتوانید راحت تر از خدمات تعمیر گیربکس ال 90 آن استفاده نمایید.

Rate this {امتیازی ثبت نشده}

نظرات و سوالات خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *