تعمیر گیربکس اچ سی کراس | تعمیرات گیربکس اتوماتیک H30 Cross

تعمیر گیربکس اچ سی کراس

تعمیر گیربکس اچ سی کراس در تعمیرگاه تک گیربکس به صورت تخصصی توسط تعمیرکاران حرفه‌ای و باتجربه با بهترین کیفیت و قیمت انجام میشود. اگر در گیربکس خودروی H30 Cross خود علائم خرابی مشاهده میکنید، میتوانید با کارشناسان تک گیربکس تماس بگیرید و به صورت رایگان مشورت کنید. در صورتی که ایرادات گیربکس جدی است و نیاز به تعمیر گیربکس H30 Cross دارید، میتوانید برای مراجعه به تعمیرگاه وقت رزرو کنید.

بعد از حضور شما، تعمیرکاران ما گیربکس H30 کراس را به صورت رایگان بررسی و تست خواهند کرد تا ایرادات و نوع خرابی بوجود آمده را شناسایی کنند. بعد از عیب یابی گیربکس h30 کراس، مشکلات و هزینه های آن به شما اعلام می‌شود. در صورت موافقت و تایید شما تعمیر گیربکس اتوماتیک اچ سی کراس آغاز خواهد شد. پس از اتمام کار، کلیه خدمات و تعمیرات انجام شده با 12 ماه گارانتی کتبی تحویل شما عزیزان داده میشود.

خدمات تگ گیربکس برای تعمیر گیربکس اچ سی کراس:

 • تست، بازدید و عیب یابی رایگان گیربکس H30 Cross
 • بازبست، بازسازی و تعویض گیربکس اتوماتیک اچ سی کراس
 • تعویض فیلتر، روغن و سرویس های دوره ای گیربکس اتومات H30 کراس
 • تامین قطعات اصلی، اورجینال و نایاب گیربکس اتومات اچ سی کراس
 • تعمیر تخصصی گیربکس اتوماتیک h30 Cross

مزایای تعمیرات گیربکس H30 Cross در تک گیربکس

مشاوره و عیب یابی رایگان

مشاوره و عیب یابی رایگان

یدک کش رایگان

خودرو بر رایگان

تعمیرکاران حرفه ای گیربکس

تعمیرکاران حرفه ای

گارانتی خدمات

ضمانت خدمات و قطعات

تعمیر گیربکس اچ سی کراس

تعمیر گیربکس اچ سی کراس همانند سایر گیربکس های اتوماتیک نیاز به تخصص و تجربه بسیار بالایی دارد. به دلیل پیچیده بودن اجزای داخلی گیربکس H30 Cross بهتر است هنگام مشاهده علائم خرابی به یک تعمیرکار گیربکس اچ سی کراس مراجعه فرمایید. تعمیرکاران غیر‌ حرفه‌ای ممکن است با تشخیص ایرادات نابجا و اشتباهایی، مشکلات گیربکس را افزایش دهند که در این صورت باید هزینه های بسیار زیادی بابت تعمیر گیربکس اتوماتیک اچ سی کراس پرداخت نمایید.

تعمیر گیربکس H30 کراس

تعمیرگاه تک گیربکس از یک تیم حرفه ای و با تجربه تشکیل شده که بیش از 20 سال است به صورت حرفه ای در ضمینه تعمیر گیربکس اتوماتیک فعالیت میکند. بنابراین به آسانی در مدت زمان کمی میتوانند به کمک تجهیزات پیشرفته و بروز دنیا مشکلات جعبه دنده H30 Cross را شناسایی کنند و با بهترین قیمت و قطعات اورجینال و اصلی تعمیر گیربکس H30 کراس را انجام دهند.

مهم نیست نوع خرابی گیربکس اچ سی کراس خودروی شما چه چیزی باشد. تعمیرکاران تک گیربکس به کلیه قطعات و اجزای تشکیل دنده گیربکس دانگ فنگ H30 کراس آشنایی کافی دارند، عملکرد و وظیفه هر کدام از قطعات را به خوبی میدانند. بنابراین همیشه یک راه مطمئن و مقرون به صرفه برای برطرف کردن ایرادات گیربکس اچ سی کراس با کمترین هزینه را دارند.

علائم خرابی گیربکس اتوماتیک H30 Cross

روشن شده چراغ هشدارها
بالا رفتن دور موتور
عدم تغییر دنده
سخت کار کردن پدال
حرکت نکردن خودرو
صدای دنگ دنگ یا وزوز
عدم شتاب و قدرت کافی
سختی جا رفتن دنده
دنده خلاص پر سر صدا
احساس بوی سوختگی
نشت روغن گیربکس
لرزش چرخ دنده ها

روش های مراقبت از گیربکس اتوماتیک اچ سی کراس:

 • انجام سرویس های دوره ای گیربکس اتوماتیک H30 کراس
 • تعویض فیلتر و روغن گیربکس اچ سی کراس
 • رعایت نکات صحیح رانندگی
 • توجه به چراغ های هشدار گیربکس
 • جلوگیری از حمل بار اظافه و شتاب گیری ناگهانی
 • در سراشیبی ها خودرو را خلاص نکنید.
 • از موتور شویی خودرو H30 Cross بپرهیزید.
 • تا توقف کامل خودرو، دنده را در وضعیت p قرار ندهید.
 • هنگام خرابی به یک تعمیرگاه گیربکس H30 کراس مراجعه نمایید.
 • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال هنگام خرابی گیربکس
اگر سلامت گیربکس خودرو دانگ فنگ h30 کراس برای شما مهم است و دوست ندارید گرفتار هزینه های سرسام آور تعمیر گیربکس دانگ فنگ شوید. بهتر است با مشاهده کوچکترین مشکل به یک تعمیرگاه گیربکس اچ سی کراس مراجعه نمایید تا مشکلات گیربکس بیشتر نشود.

سرویس گیربکس اتوماتیک H30 Cross

سرویس های دوره ای گیربکس اچ سی کراس را جدی بگیرید و در یک بازه زمانی مشخص انجام دهید. سرویس های دوره ای عملکرد گیربکس را بهینه میکند و طول عمر آن را افزایش میدهد. در سرویس های دوره ای روغن و فیلتر گیربکس، سیستم هیدرولیک، تنظیم بودن کلاچ، قطعات آسیب دیده و سایر موارد بررسی می‌شود تا شما از بروز مشکلات احتمالی آگاه شوید.

توصیه میشود در فاصله بین 30000 تا 50000 هزار کیلومتر با توجه به محیط و شرایط رانندگی سرویس های دوره ای H30 کراس را به صورت منظم انجام دهید.

تعویض روغن و فیلتر گیربکس H30 کراس

یکی از مهمترین اقدامات برای مراقبت و نگهداری از گیربکس اتوماتیک اچ سی کراس تعویض به موقع روغن و گیربکس است. وظیفه روانکاری قطعات داخلی جعبه دنده بر عهده روغن گیربکس است.

مایع گیربکس طول عمر قطعات را افزایش میدهد و از پوسیدگی، زنگ زدگی و سائیدگی قطعات جلوگیری میکند. همچنین عملکرد و کارایی اجزای داخلی گیربکس را افزایش میدهد. دقت داشته باشید که روغن گیربکس باید مناسب و سازگار با جعبه دنده H30 Cross باشد تا بتواند عملکرد خوبی از خود نشان دهد.

هزینه تعمیر گیربکس اچ سی کراس

هزینه تعمیر گیربکس اچ سی کراس

هزینه تعمیر گیربکس اچ سی کراس را قبل از بازدید و بررسی گیربکس خودرو نمیتوان اعلام کرد. در واقع هزینه تعمیر گیربکس اتومات به عوامل مختلفی از جمله:

 • نوع خرابی و قطعاتی که نیاز به تعمیر دارند.
 • مدل خودرو و نوع گیربکس اچ سی کراس
 • قیمت قطعات خراب شده در بازار چقدر باشد.
 • تعمیرکار گیربکس H30 کراس
 • محل تعمیرگاهی که مراجعه میکنید و غیره بستگی دارد.

معمولا تعمیرگاه های حرفه ای هزینه بیشتری برای تعمیرات گیربکس اچ سی کراس دریافت میکنند ولی کار را به نحو احسن انجام میدهند. بنابراین خیال شما برای چند سال از بابت تعمیرات گیربکس آسوده خاطر خواهد بود.

ما در تعمیرگاه تک گیربکس تمام تلاش خود را میکنیم تا جایی که امکان دارد تعمیرات گیربکس H30 Cross را با بازسازی و تعمیر قطعات به صورت تخصصی با 12 ماه گارانتی انجام دهیم تا هزینه های شما عزیزان در این اوضاع بد اقتصادی افزایش نیابد.

برای آگاهی از هزینه تعمیر گیربکس H30 کراس میتوانید با شماره های درج شده تماس بگیرید و علائم خرابی گیربکس را با کارشناسان ما درمیان بگذارید تا هزینه های تقریبی تعمیر گیربکس اچ سی کراس را به شما اعلام کنند.

تعمیر گیربکس اچ سی کراس چقدر زمان میبرد؟

زمان تعمیرات گیربکس اچ سی کراس به نوع مشکلات و خرابی گیربکس، تعداد قطعات آسیب دیده و تجربه تعمیرکار بستگی دارد. بنابراین به صورت دقیق نمیتوان زمان دقیقی برای تعمیر گیربکس اتوماتیک H30 کراس مشخص کرد.

البته اکثر اوقات با مراجعه به موقع به یک تعمیرگاه گیربکس h30 کراس اگر مشکلات جعبه دنده جزئی باشند و نیازی به بازکردن آن نباشد در مدت چند ساعت ایرادات برطرف میشود.

درباره خودرو اچ سی کراس:

اچ سی کراس یکی از محصولات مونتاژی ایران خودرو است که با همکاری شرکت دانگ فنگ به عنوان ارزان ترین کراس آور در اواخر سال 1394 راونه بازار شد.

اچ سی کراس از گیربکس 4 دنده اتومات و پیشروانه 4 سیلندر tu5 با حجم موتور 1.6 لیتر استفاده میکند. قدرت این خودرو 105 اسب بخار و سرعت آن 183 کیلومتر بر ساعت است که مصرف ترکیبی سوخت آن 7.7 لیتر در هر 100 کیلومتر می‌باشد.

این خودرو برخلاف نام آن یک هاچ بک قد بلند است. از نقاط قوت آن میتوان به تعلیق نرم، موتور tu5، فضای جادار کابین، هماهنگی پیشروانه و جعبه دنده، امکاناتی بیشتر از اسپ‌وی و غیر اشاره کرد. در مقابل فرمان ناپذیری، کیفیت پایین ساخت کابین، مصرف سوخت زیاد در داخل شهر، گیرکردن دنده در حالت p، سیستم عامل ضعیف برای مولتی مدیا و موارد دیگر از نقاط ضعف خودرو H30 Cross میباشد.

چه زمانی برای تعمیرات گیربکس اچ سی کراس اقدام کنیم؟

گیربکس اچ سی کراس به دلیل پیچیدگی بسیار بالایی که دارد تعمیرات آن بسیار سخت و پرهزینه است. بنابراین بهتر است با مشاهده کوچکترین علائم خرابی به یک تعمیرکار گیربکس اتوماتیک اچ سی کراس مراجعه کنید. در صورت بی توجهی به مروز زمان ایرادات جزئی به مشکلات بزرگ تبدیل میشود که در این صورت باید هزینه های زیادی برای تعمیرگیربکس اچ سی کراس پرداخت کنید.

 پس بهتر است با مشاهده هر کدام از علائم خرابی مانند:

شنیدن صداهای عجیب‌و‌ غریب، صداهای غیرعادی، تیرگی روغن گیربکس، نشتی روغن گیربکس، لرزش خودرو هنگام حرکت، قاطی کردن دنده‌ها، خلاص شدن خود به خود دنده، کم شدن شتاب یا قدرت خودرو، اگر دنده به سختی جا میرود، احساس بوی سوختگی، تاخیر در تعویض دنده، داغ کردن گیربکس، بالا رفتن دور موتور و زوزه کشیدن گیربکس باید در اولین فرصت نسبت به تعمیرات گیربکس اتوماتیک اچ سی کراس اقدام کنید.

Rate this {امتیازی ثبت نشده}

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.