تعمیر گیربکس چینی | تعمیرات گیربکس اتوماتیک چینی

تعمیر گیربکس چینی

تعمیر گیربکس چینی تخصص ما در تک گیربکس است و به صورت تضمینی توسط تعمیرکاران حرفه ای در کمترین زمان ممکن عیب یابی و تعمیر میشود. اگر مشکلی در گیربکس اتوماتیک چینی خودروی خود احساس میکنید، همین الان با شماره های درج شده تماس بگیرید و با کارشناسان تک گیربکس به صورت رایگان مشورت کنید. همچنین در صورت جدی بودن مشکلات گیربکس چینی میتوانید برای حضور در تعمیرگاه وقت رزرو کنید.

 بعد از مراجعه شما تعمیرکاران تک گیربکس بازدید، تست و عیب یابی گیربکس چینی را با استفاده از تجهیزات پیشرفته و تجربه چندین ساله خود به صورت رایگان انجام میدهند. سپس مشکلات بوجود آمده و هزینه های تعمیر آن را به شما عزیزان اعلام میکنند و با موافقت شما تعمیر گیربکس چینی آغاز میشود.

مزایای تعمیرات گیربکس چینی در تک گیربکس

مشاوره و عیب یابی رایگان

مشاوره و عیب یابی رایگان

یدک کش رایگان

خودرو بر رایگان

تعمیرکاران حرفه ای گیربکس

تعمیرکاران حرفه ای

گارانتی خدمات

ضمانت خدمات و قطعات

تعمیر گیربکس چینی

تعمیرات گیربکس چینی

تعمیر گیربکس چینی به تخصص بسیار بالایی نیاز دارد و اگر به یک تعمیرکار غیر حرفه ای سپرده شود، ممکن است با تشخیص ایرادات نابجا، باعث بیشتر شدن مشکلات و هزینه های تعمیر گیربکس اتوماتیک چینی شود. به دلیل کیفیت پایین گیربکس های چینی بهتر است در یک بازه زمانی مشخص سرویس های دوره ای آن را انجام دهید تا عمر گیربکس بیشتر شود.

تعمیرگاه فوق تخصصی تک گیربکس بیش از 20 سال است که به صورت حرفه ای تعمیر انواع گیربکس های اتومات چینی را انجام میدهد. تعمیرکاران تک گیربکس به کلیه قطعات و اجزای داخلی جعبه دنده های چینی آشنایی کافی دارند، عملکرد و کارایی هر کدام از قطعات را به خوبی میدانند. بنابراین به راحتی ایرادات گیربکس های چینی را شناسایی میکنند و در کم ترین زمان تعمیر تخصصی گیربکس چینی را انجام میدهند.

خدمات تعمیرگاه تک گیربکس برای گیربکس اتوماتیک چینی شامل:

 •  بازدید، تست و عیب یابی گیربکس اتومات چینی
 • تعویض روغن و فیلتر گیربکس اتوماتیک چینی
 •  بازبست، بازسازی و تعویض گیربکس اتومات چینی
 • تعمیر تخصصی گیربکس اتوماتیک چینی

توجه کنید: کلیه قطعات استفاده شده، خدمات انجام شده و تعمیر گیربکس اتوماتیک چینی در تعمیرگاه تک گیربکس به صورت تضمینی با گارانتی کتبی انجام میشود.

هزینه تعمیر گیربکس چینی

هزینه تعمیر گیربکس چینی

هزینه تعمیر گیربکس چینی به عوامل مختلفی بستگی دارد و قبل از بازدید و بررسی خودرو نمیتوان هزینه دقیق اعلام کرد. به طور کلی برخی از عواملی که در هزینه تعمیرات گیربکس چینی تاثیر گذار است، شامل:

 • مدل خودرو و نوع گیربکس اتوماتیک چینی
 • نوع مشکلات و میزان خرابی های بوجود آمده در گیربکس
 • تعداد قطعات آسیب دیده و قیمت آنها در بازار
 • انتخاب تعمیرگاه برای تعمیر تخصصی گیربکس

تعمیرگاه های تخصصی هزینه های بیشتری برای تعمیرات گیربکس چینی دریافت میکنند، ولی کار را به نحو احسن انجام میدهند و دیگر جای هیچ گونه نگرانی بابت گیربکس نخواهید داشت.

در تعمیرگاه تک گیربکس تمام تلاش تعمیرکاران ما بر این است که مشکلات و ایرادات گیربکس چینی را با استفاده از تجربیات چندین ساله خود تا جایی که امکان دارد، با بازسازی و تعمیر تخصصی برطرف کنند تا هزینه های شما عزیزان بیشتر نشود.

علائم خرابی گیربکس چینی

خرابی گیربکس چینی مشکل بسیار بزرگ همراه با هزینه هنگفت است؛ زیرا گیربکس در خودرو یک قطعه بسیار مهمی می باشد که در صورت خرابی و عدم تعمیر اصولی می تواند مشکلات بیشتری را به بار بیاورد. در نتیجه علاوه بر هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک ممکن است هزینه تعمیر سایر قطعات را نیز متحمل شوید. از این رو آشنایی با علائم خرابی گیربکس چینی می تواند شما را از هزینه های مضاعف نجات دهد.

 • روشن شدن چراغ چک خودرو می تواند از نشانه های خرابی گیربکس چینی باشد.
 • یکی دیگر از نشانه های خرابی گیربکس های چینی شنیدن صداهای غیر عادی از داخل آنها می باشد. ساییده شدن قطعات داخل گیربکس باعث به وجود آمدن این صداها می شود.
 • در صورتی که انتقال دنده ها با دشواری صورت بگیرد و در تغییر دنده احساس کنید که دنده دچار لرزش زیاد شده است، باید به سالم بودن گیربکس چینی شک کنید.
 • با خراب شدن گیربکس چینی، عملکرد کلی خودرو به ویژه در هنگام تعویض دنده افت پیدا می کند و در هنگام تعویض دنده ها تاخیر رخ می دهد.
 • از دیگر علائم خرابی گیربکس های چینی به لرزه افتادن ماشین به ویژه در شیب های تند می توان اشاره کرد.

با توجه به علائم خرابی گیربکس های چینی متوجه شدید که علل خرابی این نوع گیربکس ها با سایر گیربکس های اتوماتیک تفاوت چندانی ندارند. از این رو تعمیر گیربکس چینی نیز مانند سایر گیربکس های اتوماتیک نیاز به تخصص، دانش و مهارت دارد. برای تضمین کیفیت خدمات و همچنین برای اطمینان از عملکرد صحیح خودروی چینی خود باید در انتخاب بهترین مرکز برای تعمیر گیربکس اتوماتیک دقت کافی را به خرج بدهید.

روش های پیشگیری از خرابی گیربکس چینی

همه ما می دانیم که پیشگیری بهتر از درمان است. با رعایت کردن نکات زیر می توانید از تعمیرات گیربکس چینی و هزینه های آن در امان باشید. برخی از راه های پیشگیری از خرابی گیربکس های چینی عبارتند از:

تعویض روغن گیربکس

یکی از مهم ترین راه های پیشگیری از خرابی گیربکس های چینی توجه به تعویض به موقع روغن گیربکس می باشد. روغن گیربکس نقش مهمی در حفظ عملکرد صحیح قطعات گیربکس و کاهش میزان اصطکاک آنها دارد. از این رو با تعویض دوره ای روغن از عدم افت کیفیت روغن گیربکس اطمینان حاصل کنید.

انتخاب صحیح دنده ها

توجه به تعویض دنده ها یکی دیگر از راه های پیشگیری از خرابی گیربکس های چینی است. در ترافیک های زیر شصت ثانیه نباید دنده را خلاص کنید. توجه نمایید که این نکته تنها برای ترافیک های زیر شصت ثانیه است. در بالای 60 ثانیه باید حتما دنده را در حالت خلاص قرار دهید.

رعایت اصول رانندگی

در زمانی که رانندگی می کنید هرگز نباید دنده را در حالت خلاص بگذارید و بعد آن را در حالت درایو قرار دهید. این حالت تنها برای توقف کامل ماشین اجرا می شود.

سرویس دوره ای گیربکس چینی

برای افزایش عمر گیربکس های اتوماتیک چینی سرویس های دوره ای را حتما انجام دهید. در این سرویس های دوره ای وضعیت فیلتر گیربکس، سطح روغن گیربکس و غیره بررسی می شوند.

در صورتی که این موارد به خوبی رعایت نشوند، مطمئن باشید که به زودی به تعمیرکار گیربکس چینی احتیاج خواهید داشت. در انتخاب مرکز معتبر برای بررسی وضعیت گیربکس حتما به خدمات ارائه شده در آن مرکز توجه نمایید. در یک مرکز معتبر تعمیر گیربکس اتومات چینی تمام اصول حرفه ای برای تعمیر این نوع گیربکس ها مو به مو رعایت می شوند. همچنین از قطعات اورجینال و با کیفیت استفاده می کنند.

تاریخچه گیربکس چینی

گیربکس های چینی در سال های اخیر توانسته اند جایگاه بسیار خوبی در میان تولید کنندگان ماشین های چینی باز کنند. ماشین های ام وی ام با گیربکس های چینی اولین خودروهایی هستند که در بازار ایران شناخته شده اند. این گیربکس ها متناسب با نیاز خودرو های چینی سرعت و گشتاور موتور را تنظیم می نمایند. از میان برند های معتبر گیربکس های چینی که دارای محصولات با کیفیت تری نسبت به برندهای دیگر هستند، میتوان به Sany، Zoomlion، XCMG، Liugong اشاره نمود.

ماشین های متعدد چینی از انواع گیربکس چینی CVT، گیربکس AMT، گیربکس DCT و گیربکس AT استفاده میکنند. از این رو برای تعمیرات گیربکس چینی ابتدا باید نوع گیربکس مشخص شود. یک مرکز تخصصی در حوزه تعمیر گیربکس چینی پس از تشخیص نوع گیربکس با استفاده از دستگاه های پیشرفته اقدام به عیب یابی آن می کند. برای تشخیص زود هنگام عیوب گیربکس خودروی چینی، حتما به یک تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک مراجعه کنید.

مزایای گیربکس چینی

از مزایای گیربکس های چینی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تنوع بالای گیربکس های چینی
 • قیمت مناسب آنها
 • استفاده از فناوری های جدید برای افزایش کیفیت کارایی آنها

معایب گیربکس چینی

 • کیفیت پایین و استفاده از متریال اولیه نامرغوب
 • عمر بسیار کم
 • پیدا نشدن قطعات
 • هزینه تعمیر تخصصی گیربکس چینی بالا می باشد.

چه ماشین های گیربکس چینی دارند؟

لیفان، چری، برلیانس، آریزو، چانگان، فاو، Great Wall. جیلی، MVM، بسترن و تیگو از جمله خودروهایی هستند که از گیربکس چینی بهره میبرند.

Rate this {امتیازی ثبت نشده}

نظرات و سوالات خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *