تعمیر گیربکس کرولا – تعمیرات گیربکس اتوماتیک تویوتا کرولا

تعمیر گیربکس کرولا

تعمیر گیربکس کرولا در تعمیرگاه تک گیربکس بصورت تخصصی توسط تعمیرکاران حرفه ای با گارانتی 12 ماهه انجام میشود. اگر مشکلاتی در گیربکس کرولا خودروی خود احساس میکنید کافیست با کارشناسان تک گیربکس تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

در صورت جدی بودن ایرادات جعبه دنده خودروی خود میتوانید وقت رزرو کرده و برای تعمیر گیربکس اتوماتیک کرولا در زمان تعیین شده به تعمیرگاه تک گیربکس مراجعه کنید. تعمیرکاران ما ابتدا ایرادات گیربکس اتوماتیک تویوتا کرولا را با استفاده از مجهرترین امکانات و دانش چندین ساله خود بصورت رایگان عیب یابی میکنند. سپس ایرادات و مشکلات بوجود آمده و هزینه های آن را به مشتریان اعلام میکنند و با موافقت شما تعمیر گیربکس کرولا آغاز میشود.

تعمیر گیربکس کرولا

تعمیر گیربکس تویوتا کرولا

تعمیر گیربکس کرولا به دلیل اتوماتیک بودن با حساسیت مضاعفی همراه می باشد. از این رو تعمیرات آن باید توسط متخصصین مجرب و مجاز انجام شود تا از آسیب های جدی بر سایر قسمت های گیربکس جلوگیری شود. تعمیرکاران غیر حرفه ای توانایی تشخیص ایرادات گیربکس های اتوماتیک را ندارند و با شناسایی ایرادات نابجا ممکن است مجبور شوید هزینه های زیادی برای تعمیر گیربکس اتوماتیک خودروی خود پرداخت کنید.

خدمات تک گیربکس برای تعمیرات گیربکس تویوتا کرولا

 • سرویس گیربکس تویوتا کرولا
 • تعمیر گیربکس اتوماتیک تویوتا کرولا
 • تست، بازدید و عیب یابی گیربکس اتوماتیک کرولا
 • تعویض فیلتر و روغن گیربکس کرولا
 • باز و بست، تعویض و بازسازی گیربکس کرولا
 • خرید و فروش گیربکس اتوماتیک کرولا

مزایای تعمیرات گیربکس کرولا در تک گیربکس

مشاوره و عیب یابی رایگان

مشاوره و عیب یابی رایگان

یدک کش رایگان

خودرو بر رایگان

تعمیرکاران حرفه ای گیربکس

تعمیرکاران حرفه ای

گارانتی خدمات

ضمانت خدمات و قطعات

تعمیرگاه گیربکس تویوتا کرولا

در صورت خرابی گیربکس اتوماتیک کرولا کمی وقت بگذارید و یک تعمیرگاه حرفه ای انتخاب کنید. تعمیر گیربکس تویوتا به دلیل پیچیدگی بسیار بالایی که دارند کار هر مکانیکی نیست. تشخیص و شناسایی ایرادات گیربکس اتوماتیک کار بسیار سختی است و نیازمند تعمیرکاران با تجربه و حرفه ای میباشد.

تعمیرگاه تک گیربکس بیش از 20 سال است که به صورت حرفه ای تعمیر انواع گیربکس های اتوماتیک را انجام میدهد. تعمیرکاران ما به کلیه قطعات و اجزای داخلی گیربکس کرولا آشنایی کافی دارند و عملکرد هر کدام را بخوبی میدانند. بنابراین به راحتی ایرادات گیربکس کرولا را تشخیص داده و سپس اقدام به تعمیر گیربکس تویوتا کرولا میکنند.

علائم خرابی گیربکس تویوتا کرولا

روشن شده چراغ هشدارها
بالا رفتن دور موتور
عدم تغییر دنده
عدم شتاب و قدرت کافی
سختی جا رفتن دنده
دنده خلاص پر سر صدا
سخت کار کردن پدال
حرکت نکردن خودرو
صدای دنگ دنگ یا وزوز
احساس بوی سوختگی
نشت روغن گیربکس
لرزش چرخ دنده ها

روش های پیشگیری از خرابی گیربکس کرولا

گیربکس یک وسیله نقلیه در حقیقت کلید تحرک خودرو است و برای حفظ عملکرد صحیح آن باید از علائم خرابی گیربکس تویوتا کرولا مطلع باشید. برخی از روش های پیشگیری از خرابی گیربکس اتوماتیک کرولا عبارتند از:

1- سرویس دوره ای گیربکس کرولا

با انجام سرویس دوره ای گیربکس کرولا از خرابی و مشکلات احتمالی آن آگاه میشید و با برطرف کردن آنها طول عمر جعبه دنده را افزایش میدهد. سرویس گیربکس اتوماتیک کرولا با توجه به محیط و شرایط رانندگی صاحبان این خودرو بین 40000 تا 70000 کیلومتر توصیه میشود.
 2- جلوگیری از داغ شدن گیربکس

از گرم شدن بیش از حد گیربکس تویوتا کرولا جلوگیری کنید. اکثر مشکلات موجود در عملکرد گیربکس به دلیل گرمای بیش از حد ایجاد می شوند. در صورت مشاهده چنین علائمی هر چه سریعتر برای برطرف کردن آن به یک تعمیرکار گیربکس کرولا مراجعه کنید.

3- تعویض روغن گیربکس کرولا

تعویض فیلتر و روغن گیربکس کرولا را جدی بگیرید. روغن گیربکس از زنگ زدگی، سائیدگی و فرسودگی قطعات داخلی جعبه دنده جلوگیری میکند و عملکرد و کارایی آنها را افزایش میدهد. روغن گیربکس باید مناسب و سازگار با نوع خودرو و مدل گیربکس کرولا باشد تا عملکرد بهتری داشته باشد.

4- از ترمز دستی خود استفاده نمایید

برای جلوگیری از خرابی گیربکس تویوتا کرولا همیشه هنگام پارک کردن خودرو به خصوص زمانی که در شیب قرار دارید ترمز دستی خود را بکشید.

5- روشن شدن چراغ گیربکس کرولا

هنگام روشن شدن چراغ گیربکس تویوتا کرولا در اولین فرصت به یک تعمیرکار گیربکس اتوماتیک کرولا مراجعه کنید. در صورت بی توجهی مشکلات جعبه دنده افزایش می یابد و سایر قسمت های خودرو را درگیر میکند و باید هزینه های زیادی را برای تعمیر گیربکس کرولا بپردازید.

هزینه تعمیر گیربکس تویوتا کرولا

هزینه تعمیر گیربکس کرولا

هزینه تعمیر گیربکس کرولا به فاکتورهای متعددی بستگی دارد. گاهی تعمیر گیربکس تویوتا کرولا بدون تعویض قطعات دیگر همراه می باشد، ولی گاهی گیربکس به قطعات دیگر آسیب می رساند که باید تعویض شوند.

از سایر عوامل تاثیرگذار می توان به موارد مهم زیر اشاره کرد:

 • تعداد قطعات خراب شده و قیمت آنها
 • مدل خودرو
 • استفاده کردن از قطعات استوک یا نو
 • تخصص و دانش تعمیرکار گیربکس تویوتا کرولا
 • تعویض روغن و فیلتر

از آنجایی که هزینه تعمیر گیربکس تویوتا کرولا بالا می باشد، بهتر است که از سرویس های دوره ای در تعمیرگاه تخصصی با کادری مجرب و حرفه ای غافل نشوید.

تعمیرات گیربکس تویوتا کرولا در تعمیرگاه تک گیربکس با دقت و تخصص بالایی صورت می گیرد؛ زیرا قطعات این خودرو وارداتی می باشند و از قیمت بالایی برخوردارند. از این رو ما در تک گیربکس سعی می کنیم با بالاترین کیفیت و با بهترین دستگاه ها اقدام به تعمیر تخصصی گیربکس کرولا بپردازیم و در انتها با گارانتی کتبی تحویل مشتری دهیم تا خیالش آسوده باشد.

گیربکس کرولا چیست؟

گیربکس کرولا اتوماتیک است و چهار ساعته می باشد. مصرف سوخت در این خودرو بهینه است و دارای سیستم تعلیق نرمی می باشد. تویوتا کرولای جدید دارای گشتاوری برابر با صد و هشتاد و هفت نیوتن متر همراه با سه هزار و ششصد دور بر دقیقه می باشد.

مهم ترین راه برای ارزیابی سالم بودن گیربکس تویوتا کرولا استفاده از دستگاه تست گیربکس می باشد. این دستگاه به دلیل برخورداری از عملکرد پیشرفته و مجهز بودن به نمایشگر و خروجی می تواند به راحتی تمام ایرادت گیربکس کرولا شما را نشان دهد.

تک گیربکس با کادر دوره دیده و ماهر و با استفاده از بروزترین دستگاه های عیب یابی برای تست و تعمیر گیربکس اتومات کرولا شما آماده خدمت می باشد. تمام خدمات ما با تضمین قیمت و کیفیت همراه هستند.

تاریخچه تویوتا کرولا

تاریخچه تویوتا کرولا

با نگاهی به تاریخچه تویوتا کرولا به راحتی متوجه خواهیم شد که چرا این خودرو توانسته است به پرفروش ترین خودروی جهان تبدیل شود. این خودرو ساخت کشور ژاپن است. اولین خودروی تویوتا کرولا در سال 1966 طراحی و ساخته شد.

 این خودرو در 12 نسل و در بیش از 50 میلیون مدل تا سال 2021 در سراسر جهان به فروش رسیده است. کرولا در بازارهای کشورهای مختلف با تقاضاهای روز افزونی همراه می باشد و همواره با طراحی های منحصر به فرد در نماهای جلو و عقب توانسته است طرفداران زیادی را به خود جذب کند.

چه زمانی برای تعمیر گیربکس تویوتا کرولا اقدام کنیم؟

گیربکس اتوماتیک یکی از قسمت های اصلی خودرو است و در صورت خرابی به سایر قسمت های ماشین آسیب میرساند، بنابراین با مشاهده علائمی مانند:

شنیده شدن صدای تقه، زوزه، جیر جیر، احساس بوی سوختگی، لغزش یا لرزش خودرو، داغ شدن بیش از حد گیربکس و بالا رفتن دور موتور، روغن ریزی گیربکس، خلاص شدن ناگهانی دنده یا قاطی کردن آنها و غیره باید به یک تعمیرگاه تخصصی مراجعه کرده و در صورت نیاز اقدام به تعمیر گیربکس اتوماتیک کرولا خودروی کنید.

Rate this {امتیازی ثبت نشده}

نظرات و سوالات خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *