تعمیر گیربکس راوفور | تعمیرات گیربکس اتوماتیک تویوتا راوفور

تعمیر گیربکس راوفور

تعمیر گیربکس راوفور، بازسازی، تعویض، عیب یابی، باز و بست و سرویس گیربکس اتوماتیک تویوتا RAV4 بصورت تخصصی در تعمیرگاه تک گیربکس توسط تعمیرکاران حرفه ای و آموزش دیده با ضمانت نامه کتبی انجام میشود.

اگر برای گیربکس راوفور خودروی شما مشکلاتی پیش آمده است، میتوانید با کارشناسان تک گیربکس تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند و در صورت جدی بودن مشکلات و نیاز به تعمیر گیربکس راوفور برای مراجعه به تعمیرگاه وقت رزرو کنید.

 تعمیرکاران تک گیربکس با استفاده از تجربه 20 ساله خود و همچنین تجهیزات پیشرفته، ایرادات گیربکس اتوماتیک راوفور را بصورت رایگان شناسایی خواهند کرد. سپس دلایل خرابی گیربکس و هزینه های آن را به شما اعلام میکنند تا پس از موافقت شما اقدام به تعمیر گیربکس اتوماتیک راوفور خودروی شما کنند. پس از پایان تعمیرات کلیه خدمات ارائه شده با گارانتی کتبی تحویل شما عزیزان داده میشود تا خیالتان از بابت خدمات و قطعات تعویض شده آسوده باشد.

تعمیر گیربکس راوفور

تعمیر گیربکس تویوتا راوفور

تعمیر گیربکس راوفور به دلیل سختی و پیچیدگی بالایی که دارد کار بسیار سخت و دشواری است و هر تعمیرکاری توانایی تشخیص مشکلات گیربکس راوفور و بر طرف کردن آن را ندارد.

مهم نیست که گیربکس اتوماتیک راوفور خودروی شما دچار چه مشکلاتی شده است. تعمیرگاه تک گیربکس همیشه یک راه حل مطمئن و کم هزینه برای تعمیر گیربکس اتوماتیک خودروهای داخلی و خارجی دارد، تا صاحبان این خودروها از مزایای تک گیربکس نهایت استفاده را ببرند. ما به کار خود اطمینان کامل داریم و به همین دلیل خدمات خود را با گارانتی کتبی تحویل مشتری میدهیم.

برخی از خدمات تعمیرگاه تک گیربکس برای تعمیرات گیربکس راوفور شامل:

  • بازدید، تست و عیب یابی گیربکس اتوماتیک تویوتا راوفور
  • تعویض، بازسازی و سرویس گیربکس تویوتا راوفور
  • تعویض فیلتر و روغن گیربکس اتوماتیک RAV4
  • تعمیر تخصصی گیربکس راوفور

مزایای تعمیرات گیربکس راوفور در تک گیربکس

مشاوره و عیب یابی رایگان

مشاوره و عیب یابی رایگان

یدک کش رایگان

خودرو بر رایگان

تعمیرکاران حرفه ای گیربکس

تعمیرکاران حرفه ای

گارانتی خدمات

ضمانت خدمات و قطعات

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک راوفور

هنگام خرابی گیربکس راوفور اولین اقدامی که میتوانید انجام دهید، تحقیق و انتخاب یک تعمیرگاه تخصصی گیربکس راوفور میباشد. تعمیرگاه های غیر تخصصی توانایی و تشخیص ایرادات گیربکس راوفور را ندارند و ممکن است با شناسایی ایرادات نابجا، مشکلات و هزینه های تعمیر گیربکس راوفور خودروی شما را افزایش دهند و مجبور شوید برای برطرف کردن آنها چند باره به یه تعمیرگاه مراجعه کنید.

تعمیرگاه تگ گیربکس یکی از بهترین تعمیرگاه های تهران است، و بیش از 20 سال است که در ضمینه تعمیرات انواع گیربکس های اتوماتیک بخصوص تعمیر گیربکس تویوتا بصورت تخصصی و حرفه ای کار میکند. تعمیرگاه تک گیربکس از تعمیرکاران با تجربه و حرفه ای تشکیل شده است و دارای بهترین و پیشرفته ترین امکانات بروز دنیاست. بنابراین با خیال راحت میتوانید تعمیرات گیربکس اتوماتیک راوفور را به ما بسپارید.

هزینه تعمیر گیربکس راوفور

هزینه تعمیر گیربکس راوفور

هزینه تعمیر گیربکس راوفور به عوامل مختلفی بستگی دارد و تا قبل از بازدید و تست حضوری گیربکس خودروی شما نمیتوان بصورت دقیق بیان کرد. اما بصورت کلی میتوان گفت هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک راوفور به عواملی مانند:

  1. نوع و مشکلات بوجود آمده در گیربکس اتوماتیک راوفور
  2. تعداد قطعات معیوب و خراب شده در گیربکس راوفور
  3. قیمت قطعات خراب شده در بازار چقدر باشد.
  4. از قطعات اصلی استفاده کنید یا فیک
  5. انتخاب تعمیرگاه تخصصی گیربکس راوفور و موارد دیگر بستگی دارد.

تعمیرکار تخصصی گیربکس راوفور شاید هزینه زیادی از شما بابت اجرت تعمیرات دریافت کند، ولی کار را به نحو احسن انجام میدهند و خیال شما برای چندین سال از بابت گیربکس راحت میشود.

در تعمیرگاه تک گیربکس تمام تلاش تعمیرکاران بر این است تا جایی که امکان دارد با بازسازی و سرویس گیربکس راوفور مشکلات جعبه دنده شما را برطرف کنند تا هزینه های شما عزیزان در این شرایط بد اقتصادی افزایش نیابد. در مجموعه تک گیربکس پس از باز شدن و شناسایی مشکلات، قطعات آسیب دیده به صاحبان خودرو نشان داده میشود و طبق فاکتور قطعات اصلی و اورجینال تهیه و استفاده میشود و تنها اجرت تعمیر گیربکس اتوماتیک تویوتا راوفور از شما عزیزان دریافت میشود.

برای برآورد هزینه تعمیر گیربکس تویوتا راوفور میتوانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و بصورت رایگان با کارشناسان ما درباره مشکلات و هزینه های احتمالی مشورت کنید.

علائم خرابی گیربکس اتوماتیک راوفور

روشن شده چراغ هشدارها
بالا رفتن دور موتور
عدم تغییر دنده
عدم شتاب و قدرت کافی
سختی جا رفتن دنده
دنده خلاص پر سر صدا
سخت کار کردن پدال
حرکت نکردن خودرو
صدای دنگ دنگ یا وزوز
احساس بوی سوختگی
نشت روغن گیربکس
لرزش چرخ دنده ها

روش های پیشگیری از خرابی گیربکس راوفور

گیربکس های اتوماتیک نسبت به گیربکس های دستی به دلیل پیچیدگی بسیار زیاد از حساسیت بالایی برخوردارند. بنابراین برای پیشگیری از خرابی گیربکس اتوماتیک راوفور باید دقت و زمان بیشتری صرف کنید. با مراقبت و نگهداری گیربکس راوفور خودروی شما کمتر دچار خرابی میشود و مجبور نیستید هر ساله هزینه های زیادی برای تعمیر گیربکس اتوماتیک راوفور خودروی خود بپردازید.

برخی از روش های جلوگیری از خرابی زودرس گیربکس اتوماتیک راوفور شامل:

سرویس های دوره ای گیربکس راوفور:

سرویس دوره ای گیربکیس راوفور شما را از وقوع مشکلات احتمالی جعبه دنده آگاه میکند و همچنین گیربکس خودرو کمتر دچار خرابی میشود. توصیه کارشناسان تک گیربکس این است که سرویس گیربکس راوفور را در بازه زمانی بین 35000 تا 45000 کیلومتر انجام دهید. البته این فاصله زمانی با توجه به محیط و شرایط رانندگی صاحبان این خودرو میتواند متغییر باشد.

تعویض فیلتر و روغن گیربکس راوفور:

تعویض به موقع روغن و فیلتر گیربکس راوفور باعث افزایش طول عمر قطعات داخلی جعبه دنده میشود و از فرسودگی و زنگ زدگی قطعات جلوگیری میکند. تعویض روغن، عملکرد و کارایی قطعات داخلی گیربکس راوفور را افزایش میدهد. توجه داشته باشید که روغن گیربکس باید مناسب و سازگار با جعبه دنده شما باشد تا بتواند کارایی بهتری از خود نشان دهد.

روشن شدن چراغ گیربکس راوفور:

اگر چراغ گیربکس راوفور خودروی شما روشن شده است آن را جدی بگیرید. روشن شدن چراغ گیربکس نشانه هایی از خرابی گیربکس است و با مشاهده آن باید هر چه سریعتر به یک تعمیرکار گیربکس راوفور مراجعه کنید تا علت آن را تشخیص دهید و درصورت جدی بودن برطرف کنید تا به سایر قسمت های خودرو صدمه وارد نکند.

از حمل بار اظافه خود داری کنید:

از خودروی خود به عنوان یدک کش یا حمل کردن بارهای اظافه جلوگیری کنید، چرا که باعث فشار آمدن به گیربکس راوفور خودرو میشود.

رانندگی صحیح و اصولی

رانندگی غیر اصولی مانند شتاب گیری ناگهانی و تعویض ناگهانی دنده ها باعث خرابی زودرس گیربکس راوفور میشود.

بطور کلی با مشاهده هر گونه علائم خرابی در جعبه دنده باید در اولین فرصت به یک تعمیرگاه گیربکس راوفور مراجعه کنید تا علت آن را تشخیص دهید و در صورت نیاز آنها را برطرف کنید. در صورت بی توجهی مشکلات جعبه دنده بیشتر میشود و باید هزینه های زیادی برای تعمیر گیربکس راوفور پرداخت کنید.

درباره خودرو تویوتا راوفور

درباره تویوتا راوفور

تویوتا راوفور از سال 1994 در خط تولید قرار گرفت و یک SUV جمع جور و خوب است. راوفور ابتدا در ایالت متحده سال 1995 رونمایی شد و تاکنون 5 نسل از آن روانه بازار شده است. این خودرو دارای یک کابین جادار، امنیت بالا، موتور کم مصرف، قدرت و شتاب عالی که مخصوص خانواده برای مسافرت میباشد.

چه زمانی برای تعمیر گیربکس تویوتا راوفور اقدام کنیم؟

گیربکس های اتوماتیک بدلیل حساسیت بالایی که دارند، باید با مشاهده هر گونه علائم خرابی مانند:

تقه زدن گیربکس، شنیدن صداهای عجیب غریب، زوزه کشیدن، جیر جیر کردن، احساس بوی سوختگی، کم شدن شتاب خودرو، لرزش خودرو هنگام رانندگی، به سختی جا رفتن دنده، قاطی کردن دنده ها یا خلاص شدن ناگهانی دنده ها، بالا رفتن دور موتور، داغ شدن بیش از حد گیربکس، روشن شدن چراغ هشدار در داشبورد خودرو و نشتی روغن گیربکس از مهمترین علائم خرابی گیربکس اتوماتیک است که در اولین فرصت باید به یک تعمیرکار گیربکس تویوتا راوفور مراجعه کنید.

تعمیرات گیربکس راوفور چقدر زمان میبرد؟

زمان تعمیر گیربکس راوفور به نوع خرابی و میزان مشکلات بوجود آمده بستگی دارد. اگر مشکلات جزئی باشد و نیازی به بازکردن گیربکس نباشد، معمولا در کمتر از چند ساعت مشکلات توسط تعمیرکاران حرفه ای تک گیربکس برطرف خواهد شد. ولی در صورت جدی و بیشتر بودن مشکلات، گیربکس خودرو باید باز شود که در این صورت زمان تعمیر گیربکس rav4 با توجه به نوع خرابی آن از 24 ساعت تا چند روز زمان لازم دارد. 

کلام آخر:

گیربکس اتوماتیک قلب تپنده خودرو است و به مراقبت و نگهداری بیشتری نیاز داد، چرا که در صورت خرابی باید هزینه های زیادی برای تعمیر گیربکس راوفور پرداخت کنید. با انجام سرویس های دوره ای، تعویض فیلتر و روغن گیربکس اتوماتیک راوفور در بازه زمانی مشخص شده، میتوانید طول عمر گیربکس را افزایش دهید و از خرابی های زودرس جلوگیری کنید.

Rate this {امتیازی ثبت نشده}

نظرات و سوالات خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *