تعمیر گیربکس کمری – تعمیرات تخصصی گیربکس اتوماتیک کمری

تعمیر گیربکس کمری

تعمیر گیربکس کمری به صورت تخصصی در تعمیرگاه تک گیربکس با گارانتی کتبی توسط تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه انجام میشود. اگر هر نوع ایرادی در گیربکس خودروی خود احساس میکنید با شماره های درج شده تماس بگیرید و به صورت رایگان با کارشناسان ما مشورت کنید.

در صورت جدی بودن مشکلات گیربکس کمری میتوانید برای حضور در تعمیرگاه وقت رزرو کنید و در زمان تعیین شده به مجموعه تک گیربکس مراجعه کنید. تعمیرکاران ما عیب یابی گیربکس کمری را با استفاده از تجهیزات پیشرفته و دانش 20 ساله خود بصورت رایگان انجام میدهند. سپس نوع خرابی، ایرادات بوجود آمده و هزینه های آن را به شما اعلام میکنند. پس از موافقت شما تعمیر گیربکس کمری آغاز میشود و در انتها با گارانتی کتبی تحویل مشتری داده میشود.

تعمیر گیربکس کمری

تعمیر گیربکس کمری

تویوتا کمری خودرویی محبوب و قابل اعتماد است و کمتر دچار خرابی میشود، با این حال ممکن است مشکلاتی در گیربکس اتوماتیک آن رخ دهد. قطعات آسیب دیده یا فرسوده در واحد انتقال کمری ممکن است منجر به مشکلاتی در گیربکس آن شوند.

تعمیر گیربکس کمری در تعمیرگاه تخصصی تک گیربکس توسط تیم مجرب و آموزش دیده انجام می شود. از مهم ترین خدمات تک گیربکس برای تعمیرات گیربکس کمری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تعمیر تخصصی گیربکس اتوماتیک کمری
  • عیب یابی خطاهای گیربکس و پیشگیری از گسترش خرابی به قطعات دیگر
  • باز و بست و سرویس های دوره ای گیربکس کمری
  • تعویض و بازسازی گیربکس تویوتا کمری
  • تعویض روغن و فیلتر گیربکس اتوماتیک کمری

مزایای تعمیرات گیربکس کمری در تک گیربکس

مشاوره و عیب یابی رایگان

مشاوره و عیب یابی رایگان

یدک کش رایگان

خودرو بر رایگان

تعمیرکاران حرفه ای گیربکس

تعمیرکاران حرفه ای

گارانتی خدمات

ضمانت خدمات و قطعات

تعمیرگاه گیربکس تویوتا کمری

تعمیر گیربکس تویوتا به دلیل پیچیدگی و تکنولوژی بالای بکار رفته در آن کار بسیار سخت و دشواری است و تعمیرکاران غیر حرفه ای توانایی تشخیص ایرادات و برطرف کردن آن را ندارند. چرا که در صورت تشخیص ایرادات نابجا ممکن است هزینه ها و مشکلات گیربکس کمری افزایش یابد.

تعمیرگاه تک گیربکس مرکز تخصصی و مهندسی با ابزارآلات پیشرفته، مدرن و درجه یک است که پیش از هر اقدامی ابتدا به عیب یابی گیربکس کمری می پردازد و سپس با توجه به میزان حاد بودن مشکلات با رضایت مشتری اقدام به تعمیر گیربکس کمری یا تعویض آن می کند.

تمام سعی ما در این مجموعه تخصصی و حرفه ای این است که تا حد امکان بدون تعویض قطعات به تعمیر گیربکس تویوتا کمری بپردازیم. این امر منجر به کاهش هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک کمری خواهد شد.

با اطمینان خاطر خودرو خود را به تک گیربکس بسپارید تا در اسرع وقت عیب یابی و با بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات و همچنین توسط تعمیرکاران متخصص تعمیر شود.

علائم خرابی گیربکس اتوماتیک کمری

روشن شده چراغ هشدارها
بالا رفتن دور موتور
عدم تغییر دنده
عدم شتاب و قدرت کافی
سختی جا رفتن دنده
دنده خلاص پر سر صدا
سخت کار کردن پدال
حرکت نکردن خودرو
صدای دنگ دنگ یا وزوز
احساس بوی سوختگی
نشت روغن گیربکس
لرزش چرخ دنده ها

روش های پیشگیری از خرابی گیربکس تویو‎‌‌تا کمری

برای پیشگیری از خرابی گیربکس کمری باید در حفظ و نگهداری آن دقت بیشتری داشته باشید. چند ایراد کوچک در گیربکس می تواند به مشکلات بزرگی در خودرو منجر شود. از این رو برخی از راهکارهای ساده و در عین حال کاربردی مانع از خرابی گیربکس اتوماتیک کمری خواهند شد.

1- تعویض روغن گیربکس کمری بصورت منظم:

مایع گیربکس باید قرمز روشن با بوی شیرین باشد. اگر رنگ مایع گل آلود است یا بو می دهد، وقت آن است که اقدام به تعویض روغن گیربکس کمری خودروی خود نماید. تعویض روغن از فرسودگی و زنگ زدگی قطعات داخلی جعبه دنده جلوگیری میکند و باعث افزایش طول عمر قطعات داخلی جعبه دنده میشود.

2- گیربکس خودرو را بشویید:

خودروی خود را سالی یک بار نزد یک تعمیرگاه حرفه ای ببرید تا گیربکس آن به صورت اصولی شسته شود. در صورتی که ماشین تان بیش از حد گرم می شود یا زیاد رانندگی می کنید، بهتر است گیربکس را حتما سالی یک بار بشویید.

3- در حین رانندگی هرگز دنده را عوض نکنید:

تعویض دنده در حالی که خودرو در حال حرکت است می تواند به گیربکس اتوماتیک کمری آسیب برساند.

4- تعویض فیلتر گیربکس کمری:

فیلتر گیربکس مانند فیلتر روغن ممکن است توسط زباله های موجود مسدود شود و به گیربکس آسیب برساند. فیلتر گیربکس خود را مرتباً تعویض کنید تا از هزینه های زیاد تعمیرات گیربکس کمری جلوگیری نمایید.

5- سرویس های دوره ای گیربکس کمری:

سرویس دوره ای گیربکس اتوماتیک کمری را جدی بگیرید و در زمان مشخصی انجام دهید. با انجام سرویس های دوره ای از مشکلات احتمالی جعبه دنده آگاه میشوید و از خرابی های بیشتر جلوگیری میکنید.

زمان سرویس گیربکس کمری با توجه به محیط و شرایط رانندگان این خودرو میتوانید بین 30000 تا 60000 کیلومتر متغییر باشد.

6- روشن شدن چراغ گیربکس:

اگر مشکلی در گیربکس اتفاق بیوفتد معمولا با روشن شدن چراغ گیربکس به شما هشدار میدهد که بهترین کار مراجعه به یک تعمیرکار گیربکس کمری میباشد. در صورت بی توجهی به این مشکل ممکن است به سایر قسمت های خودرو آسیب برسد و هزینه های تعمیر گیربکس اتومات کمری را افزایش دهد.

 تعمیرگاه تخصصی تک گیربکس می تواند ایرادات گیربکس کمری شما را به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی بررسی نماید تا تمام مشکلات آن را قبل از تبدیل شدن به مشکلاتی بزرگتر و گرانتر شناسایی و برطرف کند.

هزینه تعمیر گیربکس کمری

هزینه تعمیر گیربکس تویوتا کمری

هزینه تعمیر گیربکس کمری متاثر از عوامل متعددی است. برخی از عوامل تاثیر گذار شامل:

  • میزان خرابی و تعداد قطعات معیوب شده در گیربکس کمری
  • قیمت قطعاتی که خراب شده است
  • اینکه آیا با بازسازی گیربکس کمری مشکل حل میشود یا نه
  • سال و مدل نوع گیربکس کمری
  • میزان مهارت و تخصص تعمیرگاه انتخابی شما

انتخاب مناسب تعمیرگاه گیربکس کمری تاثیر بسیار زیادی در کاهش هزینه ها دارد. تعمیرکاران حرفه ای هزینه بیشتری برای تعمیرات گیربکس تویوتا کمری میگیرند ولی کار را به نحو حسن انجام میدهند.

تعمیرگاه تک گیربکس سعی می کند تا به جای تعویض قطعات اقدام به تعمیر تخصصی گیربکس کمری همراه با گارانتی نماید تا هزینه های شما به حداقل برسد. برای برآورد هزینه تعمیر گیربکس تویوتا کمری و دریافت مشاوره رایگان می توانید با ما در تک گیربکس تماس بگیرید.

مشکل گیربکس کمری شما هر چه باشد، تعمیرکاران ما در شناسایی ایرادات و تعمیر گیربکس اتوماتیک آسیب دیده مهارت و تخصص کافی را دارد. تک گیربکس با استفاده از تجهیزات عیب یابی استاندارد می تواند به سرعت مشکلات گیربکس کمری شما را شناسایی کرده و راه حل های عالی را برای تعمیر آنها ارائه دهد.

گیربکس کمری چیست؟

گیربکس اتوماتیک یکی از مهم ترین اجزاء خودرو کمری است. وظیفه اصلی این قسمت در خودرو انتقال نیروی تولید شده توسط موتور خودرو به چرخ ها می باشد. در گیربکس تویوتا کمری راننده برای شروع حرکت باید دنده را بر روی حالت درایو قرار دهد. گیربکس در این حالت گشتاور مناسب را انتخاب خواهد کرد.

هر گونه مشکل در گیربکس کمری مانع از حرکت نرم خودرو خواهد شد و از طرف دیگر به افزایش مصرف سوخت می انجامد. از این رو اولین اقدام عیب یابی و تعمیر گیربکس کمری است.

تاریخچه تویوتا کمری

تاریخچه تویوتا کمری

تویوتا کمری از زمان ظهورش در سال 1984 تا حد زیادی تکامل یافته است. در سال 1998 تویوتا کمری با آپشن های بیشتر، رنگ های بدنه جدیدتر و دو سیستم صوتی به محبوبیت خوبی دست یافت. همچنین فضای داخلی این خودرو نسبت به سال های گذشته ارتقاء یافت و مدل های 4 سیلندر اسب بخار معرفی شدند.

در دهه 2000 کمری هنوز یک خودروی بسیار محبوب بود. در سال 2001 با تغییرات قابل توجهی مانند ارتقاء حالت درایو و بهبود ویژگی های ایمنی همراه شد. در سال 2003 این خودرو به یک موتور 3 لیتری V6 مجهز گردید که 240 اسب بخار قدرت داشت. در سال 2005 شاهد به روز رسانی سبک دیگر و ویژگی های جدید مانند جلوپنجره جدید، چراغ های عقب و جلو به روز شده، چرخ های جدید، کنترل های روی فرمان، گیربکس 5 سرعته و غیره بودیم.

در سال 2007 فضای داخلی بزرگتر، موتور V6 قدرتمندتر با 268 اسب بخار و ویژگی های لوکس اضافه شدند. درست در همان سال مدل هیبریدی معرفی شد. دهه 2010 همچنان شاهد تغییرات بیشتری در تویوتا کمری بود. کمری در سال 2010 دارای موتور 4 سیلندر 2.5 لیتری و گیربکس 6 سرعته شد. چراغ های عقب و جلو پنجره بازطراحی شدند و بلوتوث در خودرو ادغام گردید.

این خودرو در سال 2012 یک بازطراحی کامل را شاهد بود. یک صفحه نمایش لمسی جدید در سال 2013 معرفی شد و در سال 2014 هیچ تغییر عمده ای رخ نداد. همچنان هر سال چیزی اضافه می شود و خودرو کارآمدتر می گردد.

چه زمانی برای تعمیرات گیربکس کمری اقدام کنیم؟

گیربکس های اتوماتیک نسبت به گیربکس های دستی بسیار حساس هستند و در صورت مشاهده مشکلاتی مانند:

تقه زدن، زوزه کشیدن یا جیر جیر گیربکس، نشتی روغن، بالا رفتن دور موتور، داغ شدن بیش از حد، قاطی کردن دنده ها یا خلاص شدن ناگهانی، لرزش یا لغزش، احساس بوی سوختگی و غیره باید در اولین فرصت به یک تعمیرکار تخصصی گیربکس کمری مراجعه کنید تا به سایر قسمت های خودرو آسیب نرسد.

Rate this {امتیازی ثبت نشده}

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.