تعمیر گیربکس CVT سی وی تی به صورت تخصصی

تعمیر گیربکس cvt

تعمیر گیربکس cvt به صورت تخصصی در تعمیرگاه تک گیربکس توسط تعمیرکاران با تجربه و حرفه ای با ضمانت نامه کتبی انجام میشود. اگر برای گیربکس سی وی تی خودروی شما مشکلاتی پیش آمده است، کافیست با کارشناسان تک گیربکس تمام بگیرید، تا شما را راهنمایی کنند.

همچنین در صورت نیاز به تعمیر گیربکس cvt میتوانید برای مراجعه به تعمیرگاه وقت رزرو کنید. تست، عیب یابی، باز و بست، بازسازی و سرویس گیربکس سی وی تی از جمله خدمات مجموعه تخصصی تک گیربکس میباشد.

تعمیر گیربکس cvt سی وی تی

تعمیر گیربکس cvt سی وی تی با حساسیت بسیار بالایی همراه است که نیاز به تجربه و مهارت کافی دارد. عیب یابی گیربکس های cvt اولین و سخت ترین مرحله قبل از تعمیر آن است، چرا که در صورت تشخیص ایرادات نابجا و تعویض قطعات اشتباهی، مشکلات جعبه دنده بیشتر خواهد شد.

 تعمیرکاران غیر حرفه ای به دلیل عدم توانایی در تشخیص ایرادات گیربکس سی وی تی از همان ابتدا اقدام به تعویض قطعات میکنند؛ و در آخر علاوه بر اینکه مشکلات جعبه دنده برطرف نمیشود، بلکه باعث افزایش ایرادات و هزینه تعمیر گیربکس cvt هم میشود.

تعمیرگاه تخصصی تعمیر گیربکس سی وی تی

تعمیرگاه گیربکس cvt

تعمیرگاه تخصصی تعمیر گیربکس cvt باید مجهز به تجهیزات پیشرفته، قطعات اورجینال، کادری مجرب با دانش فنی بالا، ارائه خدمات حرفه ای و باکیفیت همراه با قیمت مناسب باشد. تعمیرات گیربکس CVT نزد مراکز غیر مجاز به وارد شدن آسیب های جدی به سایر قطعات ماشین منجر می شود.

تعمیرگاه تک گیربکس بیش از 20 سال است که به صورت حرفه ای تعمیرات گیربکس اتوماتیک از جمله تعمیر گیربکس سی وی تی را انجام میدهد. این مجموعه از کادری مجرب و آموزش دیده تشکیل شده است که به کلیه قطعات و اجزای داخلی گیربکس سی وی تی آشنایی کامل دارند؛ عملکرد و کارایی هر کدام از قطعات را نیز بخوبی میدانند. 

کارشناسان تک گیربکس در کم ترین زمان مشکلات و ایرادات گیربکس سی وی تی را با استفاده از بهترین امکانات و تجربه چندین ساله خود عیب یابی میکنند. پس از عیب یابی، مشکلات بوجود آمده و هزینه های تعمیر گیربکس سی وی تی را به صاحبان خودرو اعلام میکنند و پس از موافقت آنها، تعمیرات با بهترین کیفیت انجام میشود. پس از اتمام کار کلیه خدمات انجام شده با گارانتی کتبی تحویل مشتری داده میشود.

مزایای تعمیرات گیربکس CVT در تک گیربکس

مشاوره و عیب یابی رایگان

مشاوره و عیب یابی رایگان

یدک کش رایگان

خودرو بر رایگان

تعمیرکاران حرفه ای گیربکس

تعمیرکاران حرفه ای

گارانتی خدمات

ضمانت خدمات و قطعات

هزینه تعمیر گیربکس سی وی تی

هزینه تعمیر گیربکس سی وی تی

هزینه تعمیر گیربکس cvt با توجه به نوع مشکلات بوجود آمده میتوانید متفاوت باشد. قبل از بازدید حضوری گیربکس، نمیتوان به صورت دقیق هزینه تعمیرات آن را بیان کرد.

برخی از  عواملی موثر که در هزینه تعمیرات گیربکس سی وی تی نقش دارند مانند:

  • اینکه مشکل اساسی گیربکس چیست و آیا با تعمیر تخصصی برطرف میشود یا نه؟ 
  • چه تعداد از قطعات خراب و معیوب شده اند و اکنون قیمت آنها در بازار چقدر است؟
  • اینکه مدل گیربکس و نوع خودرو چه چیزی باشد.
  • انتخاب تعمیرگاه تخصصی تاثیر زیادی در کاهش هزینه های تعمیر گیربکس اتوماتیک سی وی تی دارد.

تعمیر تخصصی گیربکس cvt در تعمیرگاه تک گیربکس به معنای تضمین اورجینال بودن قطعات، ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر است. این مرکز خودرو شما را مثل روز اول به شما تحویل می دهد.

برای تخمین هزینه تعمیر گیربکس cvt سی وی تی و همچنین تهیه انواع قطعات اورجینال می توانید با کارشناسان تک گیربکس تماس بگیرید و بصورت رایگان مشورت کنید.

علائم خرابی گیربکس cvt

  • لرزش و لغزش ماشین به هنگام تغییر دنده: در صورت خرابی گیربکس سی وی تی، راننده در هنگام تعویض دنده یا در حین حرکت خودرو احساس می کند که ماشین دچار لرزش و لغزش شده است.
  • کاهش قدرت خودرو و پایین آمدن کارایی آن نیز از علائم خرابی گیربکس سی وی تی می باشند. هر گونه ایراد در گیربکس سی وی تی موجب می شود تا کارایی ماشین به میزان قابل توجهی پایین بیاید.
  • شنیدن صداهای غیرطبیعی از داخل گیربکس به دلیل ساییده شدن قطعات آن از دیگر علائم خرابی گیربکس سی وی تی می باشد.
  • افزایش میزان مصرف سوخت از دیگر نشانه های خرابی گیربکس های اتوماتیک است. در صورت خرابی گیربکس، موتور نمی تواند عملکرد مطلوبی داشته باشد. از این رو مصرف سوخت افزایش پیدا می کند.

بهتر است با مشاهده کوچکترین مشکل در اولین فرصت برای برطرف کردن آن به یک تعمیرکار گیربکس cvt مراجعه نمایید تا از بیشتر شدن مشکلات جلوگیری کنید.

روش های پیشگیری از خرابی گیربکس CVT

برای افزایش طول عمر گیربکس سی وی تی و پیشگیری از خرابی آن حتما به تعویض روغن در زمان مقرر توجه نمایید. تعویض روغن از فرسودگی و زنگ زدگی قطعات جلوگیری میکند، عملکرد و کارایی گیربکس سی وی را نیز افزایش میدهد. روغن گیربکس باید مناسب و سازگار با نوع جعبه دنده خودروی شما باشد تا بتواند عملکرد بهتری نشان دهد.

سرویس های دوره ای گیربکس cvt را در یک بازه زمانی مشخص شده انجام دهید. سرویس های دوره ای طول عمر جعبه دنده و قطعات داخلی را افزایش میدهد. توصیه کارشناسان تک گیربکس این است که سرویس گیربکس cvt را در بازه زمانی بین 40000 تا 60000 کیلومتر انجام دهید.

تعویض به موقع قطعات مصرفی از دیگر راه های پیشگیری از خرابی گیربکس CVT می باشد. در گیربکس های سی وی تی قطعاتی مانند بلبرینگ ها نیاز به تعویض دارند.

حفظ دمای مناسب نیز از راه های افزایش طول عمر گیربکس های سی وی تی می باشد. برای پیشگیری از حرارت زیاد و آسیب رسیدن به قطعات گیربکس از یک ترموستات درست استفاده نمایید، تا گیربکس در شرایط رانندگی دشوار دمایش بالا نرود.

رعایت کردن شرایط رانندگی مناسب باعث می شود تا طول عمر گیربکس افزایش پیدا کند. از این رو از تغییرات ناگهانی سرعت خودرو، تنش های شدید به آن و همچنین از سرعت زیاد اجتناب نمایید.

گیربکس سی وی تی چگونه کار میکند؟

گیربکس سی وی تی چیست

گیربکس cvt چیست؟ گیربکس سی وی تی مخفف Continuously variable transmission می باشد. مهم ترین مشخصۀ گیربکس CVT نداشتن دنده های ثابت و تک سرعته بودن آن است. به عبارت دیگر راننده می تواند با توجه به شرایط رانندگی، دنده را متناسب با سرعت خودرو تنظیم نماید.

 گیربکس سی وی تی شباهت زیادی با مدل های اتوماتیک معمولی دارد و بدون پدال کلاچ می باشد. گیربکس اتوماتیک سی وی تی از دو محور تشکیل شده است. یکی از این محور ها به پیشرانه وصل می شود و دیگری به چرخ دنده های خودرو متصل می باشد. این ساختار خاص موجب شده است تا تعمیر گیربکس سی وی تی پیچیده و تخصصی تر گردد.

نتیجه گیری:

گیربکس های اتوماتیک از تکنولوژی بسیار پیچیده ای تشکیل شده اند و در صورت خرابی بدلیل سخت و دشوار بودن، تعمیر آن کار هر مکانیکی نیست. برای پیشگیری از خرابی گیربکس cvt بهتر است، روش های مراقبت از آن را بدانید و انجام دهید تا باعث افزایش طول عمر جعبه دنده خودروی شما شود.

در صورت مشاهده هر گونه علائم خرابی بهترین کار مراجعه به یک تعمیرگاه تخصصی گیربکس اتوماتیک است. در صورت مراجعه به موقع، احتمال اینکه هزینه های تعمیر گیربکس cvt کاهش یابد بسیار بالاست. تعمیرگاه تک گیربکس یکی از مراکز تخصصی تعمیر انواع گیربکس های اتوماتیک در تهران است که میتوانید با مراجعه به این تعمیرگاه، ایرادات گیربکس سی وی تی را به صورت رایگان شناسایی کنید.

Rate this {امتیازی ثبت نشده}

نظرات و سوالات خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *