تعمیر گیربکس هاوال | تعمیرات گیربکس اتوماتیک هاوال

تعمیر گیربکس هاوال

تعمیر گیربکس هاوال از جمله خدمات تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک تک گیربکس است که به صورت تخصصی توسط تعمیرکاران حرفه‌ای و آموزش دیده انجام می‌شود. در صورتی که علائم خرابی در گیربکس خودروی هاوال احساس می‌کنید، کافیست با شماره‌های درج شده تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

اگر مشکلات گیربکس هاوال جدی است و نیاز به تعمیر گیربکس هاوال دارید، میتوانید برای مراجعه به تعمیرگاه وقت رزرو کنید تا کارشناسان ما گیربکس خودروی شما را به صورت رایگان بازدید و بررسی کنند. بعد از عیب یابی، نوع خرابی و هزینه های تعمیر گیربکس هاوال به شما اعلام میشود و پس از موافقت شما تعمیرات گیربکس هاوال آغاز خواهد و بعد از اتمام با گارانتی کتبی تحویل شما عزیزان داده میشود.

خدمات تک گیربکس برای تعمیر گیربکس اتوماتیک هاوال شامل:

  • بازدید، تست و عیب یابی گیربکس اتوماتیک هاوال
  • بازبست، بازسازی و تعویض گیربکس اتومات هاوال
  • تعویض فیلتر، روغن و سرویس های دوره ای گیربکس هاوال
  • تامین قطعات نایاب و اورجینال گیربکس اتوماتیک هاوال
  • تعمیر تخصصی گیربکس اتوماتیک هاوال

مزایای تعمیرات گیربکس هاوال در تک گیربکس

مشاوره و عیب یابی رایگان

مشاوره و عیب یابی رایگان

یدک کش رایگان

خودرو بر رایگان

تعمیرکاران حرفه ای گیربکس

تعمیرکاران حرفه ای

گارانتی خدمات

ضمانت خدمات و قطعات

تعمیر گیربکس هاوال:

تعمیر گیربکس هاوال به دلیل پیچیدگی و حساسیت بسیار بالایی که دارد، نیازمند تخصص مخصوص به خودش است. عیب یابی گیربکس اتوماتیک هاوال یکی از مهمترین مراحل قبل از تعمیرات آن است که اگر به یک متخصص غیر حرفه‌ای سپرده شود، باعث خرابی قطعات دیگر و بیشتر شدن مشکلات و هزینه های تعمیر میشود. تعمیر گیربکس اتوماتیک هاوال را جدی بگیرید و هنگام مشاهده علائم خرابی به یک تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک هاوال مراجعه کنید.

تعمیر گیربکس اتوماتیک هاوال

تعمیرگاه تک گیربکس یکی از مراکز فوق تخصصی تعمیر گیربکس اتوماتیک در تهران است که از یک تیم حرفه‌ای و آموزش دیده تشکیل شده است و مجهزترین امکانات روز دنیا را دارد. تعمیرکاران تک گیربکس به کلیه قطعات و اجزای داخلی گیربکس اتوماتیک هاوال آشنایی کافی دارند و وظیفه هر کدام از قطعات را به خوبی میدانند. بنابراین به راحتی در کمترین زمان ایرادات گیربکس هاوال را شناسایی می‌کنند.

مهم نیست که مشکلات و نوع خرابی گیربکس هاوال خودروی شما چه چیزی باشد. به هر حال تعمیرکاران ما به کمک تجربه 20 ساله خود یک راه مطمئن و مقرون به‌صرفه برای تعمیر گیربکس اتومات هاوال خودروی شما خواهند داشت. تمام تلاش ما بر این است که که مشکلات گیربکس خودروی شما را با بهترین کیفیت و کمترین هزینه به صورت تخصصی تعمیر کنیم.

علائم خرابی گیربکس اتوماتیک هاوال

روشن شده چراغ هشدارها
بالا رفتن دور موتور
عدم تغییر دنده
سخت کار کردن پدال
حرکت نکردن خودرو
صدای دنگ دنگ یا وزوز
عدم شتاب و قدرت کافی
سختی جا رفتن دنده
دنده خلاص پر سر صدا
احساس بوی سوختگی
نشت روغن گیربکس
لرزش چرخ دنده ها

راه های پیشگیری از خرابی گیربکس اتوماتیک هاوال:

تعویض فیلتر و روغن گیربکس هاوال:

تعویض روغن گیربکس یکی از مهمترین اقدامات برای مراقبت از گیربکس اتوماتیک هاوال می‌باشد که بهتر است در یک بازه زمانی مشخص شده انجام شود. وظیفه روغن، روانسازی قطعات داخلی جعبه دنده و همچنین خنک نگه داشتن گیربکس است. اگر روغن گیربکس کیفیت و کارایی خود را از دست بدهد، قطعات داخلی جعبه دنده دچار سائیدگی و فرسودگی خواهند شد که در نتیجه طول عمر جعبه دنده کاهش میابد.

سرویس های دوره ای گیربکس هاوال:

سرویس های دوره ای گیربکس هاوال را جدی بگیرید و در فاصله زمانی مشخص شده انجام دهید. سرویس های دوره ای گیربکس اتوماتیک از خرابی زودرس جعبه دنده جلوگیری میکند و شما را از وقوع مشکلات و خرابی های احتمالی آگاه میکند.

سرویس دوره ای گیربکس اتومات هاوال بهتر است در بازه زمانی بین 30000 تا 50000 هزار کیلومتر انجام شود. البته این بازه زمانی با توجه به محیط و شرایط رانندگی میتواند برای برخی از صاحبان خودرو هاوال متفاوت باشد.

روشن شدن چراغ هشدار:

روشن شدن چراغ های هشدار در داشبورد خودرو بیانگر این است که گیربکس خود دچار مشکلاتی شده است یا اینکه در آینده احتمال بروز مشکل وجود دارد. در واقع روشن شدن علامت هشدار به معنای خرابی قطعی گیربکس هاوال نیست. ولی بهتر است با مشاهده چنین هشدارهایی در اولین فرصت به یک تعمیرکار گیربکس هاوال مراجعه کنید تا مشکل را برطرف سازید.

رعایت اصول رانندگی:

رعایت نکات صحیح و اصول رانندگی باعث افزایش طول عمر جعبه دنده میشود. از تعویض دنده هنگام حرکت خودرو جدا خودداری کنید. در سراشیبی ها خودرو را در حالت خلاص قرار ندهید. از خودروی هاوال به عنوان یدک کش استفاده نکنید و از حمل بار اظافه بپرهیزید.

تا زمانی که خودرو به طور کامل توقف نکرده است، وضعیت دنده را در حالت p قرار ندهید. از موتور شویی خودرو هاوال تا جایی که امکان دارد خودداری کنید. از نصب کردن وسایل برقی اظافی مانند لامپ زنون و آمپلی فایر بپرهیزید.

هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک هاوال

هزینه تعمیر گیربکس هاوال

هزینه تعمیر گیربکس هاوال را قبل از بازدید و عیب یابی گیربکس به صورت دقیق نمیتوان اعلام کرد. هزینه تعمیرات گیربکس هاوال به عوامل متعددی مانند: مدل خودرو، نوع گیربکس، میزان خرابی قطعات، نوع خرابی، قیمت قطعات خراب شده، تعمیرکار گیربکس اتوماتیک هاوال و تعمیرگاهی که مراجعه می‌کنید، بستگی دارد.

تعمیرگاه های حرفه ای شاید هزینه های زیادی برای تعمیرات گیربکس هاوال دریافت کنند، ولی کار را به نحو احسن انجام میدهد و خیال شما از بابت سالم بودن گیربکس آسوده خواهد بود. تعمیرکاران غیر حرفه ای به دلیل نداشتن تجربه و تشخیص ایرادات نابجا در همان مرحله اول اقدام به تعویض قطعات اشتباهی میکنند که منجر به افزایش هزینه تعمیرات گیربکس اتوماتیک میشود.

در تعمیرگاه تک گیربکس هدف ما بر این است تا جایی که امکان دارد، قطعات معیوب را با 12 ماه گارانتی بازسازی و تعمیر کنیم تا هزینه های شما عزیزان بیشتر نشود. برای آگاهی از هزینه های تقریبی تعمیر گیربکس اتوماتیک هاوال میتوانید با شماره‌های درج شده تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

چه زمانی برای تعمیر گیربکس هاوال اقدام کنیم؟

تعمیرات گیربکس اتوماتیک هاوال را جدی بگیرید و با مشاهده کوچکترین علائم خرابی به یک تعمیرگاه گیربکس هاوال مراجعه فرمایید. در صورت بی توجهی، مشکلات جزئی به مرور زمان بیشتر میشود که در نتیجه مجبور می‌شوید هزینه های زیادی برای تعمیر گیربکس اتوماتیک هاوال پرداخت کنید. پس بهتر است با مشاهده علائمی مانند:

تقه زدن گیربکس، زوزه کشیدن، داغ کردن گیربکس، بالا رفتن دور موتور، خلاص شدن ناگهانی دنده، قاطی کردن دندها، لرزش خودرو هنگام رانندگی، کاهش قدرت و شتاب خودرو، روشن شدن چراغ های هشدار، درست جا نرفتن دنده‌ها و نشتی روغن گیربکس در اولین فرصت به یک تعمیرکار گیربکس اتوماتیک هاوال مراجعه کنید.

درباره گیربکس هاوال:

همان طور که گفتیم خودروهای هاوال در مدل‌های مختلف روانه بازار شده‌اند و هر کدام از این خودروها از گیربکس‌های مختلفی بهره میبرند. برخی از گیربکس خودروهای هاوال شامل:

  • گیربکس هاوال h2 از نوع تیپ ترونیک اتومات 6 سرعته بهره میبرد.
  •  گیربکس هاوال h6 از نوع تیپ ترونیک 6 سرعته است.
  • در مدل خودروهای h9 از گیربکس 8 سرعته تیپ ترونیک استفاده شده است.

در تمام این نوع گیربکس ها به دلیل پیچیدگی و تکنولوژی بالای بکار رفته در صورت خرابی حتما باید به یک تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک مراجعه فرمایید تا مشکلات را به نحو احسن شناسایی و برطرف کنند.

تعمیر گیربکس هاوال h2

تعمیر گیربکس هاوال h2

تعمیر گیربکس هاوال h2 یکی از خدمات اصلی تعمیرگاه تک گیربکس است که به صورت تخصصی توسط تعمیرکاران حرفه‌ای و آموزش دیده خودرو هاوال انجام میشود. در مجموعه ما تعویض، بازسازی و تعمیرات گیربکس هاوال h2 با گارانتی 12 ماهه تحویل مشتری داده میشود.

گریت وال یکی از بزرگترین شرکت خودروسازی شاسی بلند در چین است که از سال 2013 تصمیم گرفت، خودروهای قد بلند خود را با برند هاوال به بازار عرضه کند. هاوال h2 اولین محصولی بود که در سال 2014 با این برند به بازار عرضه شد. این خودرو ابتدا در سال 1394 توسط شرکت عظیم خودرو در ایران مونتاژ شد، اما به دلیل یکسری از مشکلات این همکاری قطع شد و درنهایت از سال 1397 شرکت بهمن موتور مونتاژ این خودروی چینی را برعهده گرفت.

خودرو هاوال h2 از گیربکس 6 دنده اتومات با حالت برقی، پیشروانه 4 سیلندر توربوشارژ و حجم موتور 1.5 لیتری استفاده میکند. قدرت این خودرو 141 اسب بخار، شتاب 11.9 ثانیه و سرعت 185 کیلومتر بر ساعت است. 

تعمیر گیربکس هاوال h6

تعمیر گیربکس هاوال h6

تعمیر گیربکس هاوال h6 به دلیل پیچیدگی و سختی بالایی که دارد، کار بسیار دشواری است. تعمیرکاران تک گیربکس عیب یابی، تعویض، بازسازی، سرویس و تعمیر گیربکس هاوال H6 را به صورت تخصصی با ضمانت نامه کتبی انجام میدهند.

گریت وال هاوال h6 سال 2012 در کشور چین طراحی شد. این خودرو توسط شرکت بهمن موتور در ایران عرضه می‌شود. در چند سال اخیر این شرکت خودروساز چینی محصول جدید خود را با نام هاوال h6 جی تی روانه بازار کرد. هاوال h6 جی تی از گیربکس 7 سرعته اتومات دوکلاچه و 4 سیلندر 16 سوپاپه استفاده میکند. قدرت این خودرو 201 اسب بخار با شتاب 6.8 ثانیه و سرعت آن 200 کیلومتر بر ساعت است.

تعمیر گیربکس هاوال h9

تعمیر گیربکس هاوال h9

تعمیر گیربکس هاوال h9 نیاز به تخصص و تجربه بالایی دارد. در صورت تشخیص ایرادات اشتباهی ممکن است، مشکلات و هزینه های شما چندین برابر افزایش یابد. تست، عیب یابی، بازسازی، سرویس، تعویض و تعیر گیربکس هاوال H9 به صورت 100٪ تضمینی توسط تعمیرکاران آموزش دیده تک گیربکس انجام میشود.

هاوال h9 برای اولین بار سال 2016 به ایران آمد. این خودرو ابتدا قرار بود توسط شرکت عظیم خودرو در ایران مونتاژ شود که موفق نشد. در نهایت سال 2018 بود که شرکت بهمن موتور توانست نسخه فیس لیفت این غول چینی را روانه بازار ایران کند.

هاوال h9 از گیربکس 8 دنده اتومات و پیشروانه 4 سیلندر توربوشارژ استفاده می کند. قدرت این خودرو 241 اسب بخار با شتاب 10.8 ثانیه و سرعت 180 کیلومتر بر ساعت است.

چرا برای تعمیر گیربکس هاوال به تک گیربکس مراجعه کنیم؟

تعمیرگاه تک گیربکس بیش از 20 سال است که به صورت تخصصی در ضمینه تعمیرات انواع گیربکس های اتوماتیک داخلی و خارجی فعالیت می‌کند. کلیه قطعات و خدمات ارائه شده در تک گیربکس با گارانتی کتبی تحویل مشتری داده می‌شود. بنابراین خیال شما از بابت اورجینال و اصلی بودن قطعات و همچنین تعمیر گیربکس هاوال آسوده خواهد بود.

در مدت گارانتی اگر مشکلی از بابت خدمات ارائه شده توسط تک گیربکس بروز دهد، میتوانید به تعمیرگاه مراجعه کنید تا تعمیرکاران ما بعد از بررسی و بازدید خودرو، بدون دریافت هیچ هزینه ای ایرادات گیربکس هاوال را برطرف نمایید.

تعمیرات انواع گیربکس اتوماتیک

Rate this {امتیازی ثبت نشده}

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.