تعمیر گیربکس دیگنیتی | تعمیرات گیربکس اتوماتیک دیگنیتی

تعمیر گیربکس دیگنیتی

تعمیر گیربکس دیگنیتی به صورت تخصصی توسط تعمیرکاران حرفه‌ای در تعمیرگاه تک گیربکس 100٪ تضمینی با گارانتی کتبی انجام می‌شود. اگر هر گونه علائم خرابی در گیربکس اتوماتیک دیگنیتی مشاهده می‌کنید، با شماره‌های درج شده تماس بگیرید و بصورت رایگان با کارشناسان تک گیربکس مشورت کنید. اگر فکر می‌کنید که مشکلات گیربکس دیگنیتی جدی است و نیاز به تعمیر گیربکس دیگنیتی دارید، کافیست تماس بگیرید تا وقت رزرو کنید.

پس از حضور شما در وقت تعیین شده، تعمیرکاران گیربکس دیگنیتی خودروی شما را با استفاده از تجهیزات پیشرفته و تجربه چندین ساله خود عیب یابی می‌کنند. بعد از شناسایی ایرادات، نوع خرابی و هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک دیگنیتی به شما اعلام می‌شود. بعد از موافقت شما تعمیرات گیربکس دیگنیتی آغاز میشود و پس از اتمام کار با گارانتی کتبی تحویل داده میشود.

خدمات تک گیربکس برای تعمیرات گیربکس اتوماتیک دیگنیتی

 • تست، بررسی، بازدید و عیب یابی خطاهای گیربکس دیگنیتی
 • تعویض روغن، فیلتر و سرویس های دوره ای گیربکس اتوماتیک دیگنیتی
 • بازبست، بازسازی و تعویض گیربکس اتوماتیک دیگنیتی
 • تهیه قطعات اورجینال و کمیاب گیربکس اتومات دیگنیتی
 • تعمیر تخصیی گیربکس اتوماتیک دیگنیتی

مزایای تعمیرات گیربکس دیگنیتی در تک گیربکس

مشاوره و عیب یابی رایگان

مشاوره و عیب یابی رایگان

یدک کش رایگان

خودرو بر رایگان

تعمیرکاران حرفه ای گیربکس

تعمیرکاران حرفه ای

گارانتی خدمات

ضمانت خدمات و قطعات

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک دیگنیتی

اگر نمیخواهید برای تعمیر گیربکس دیگنیتی اذیت شوید، بهتر است هنگام خراب شدن گیربکس کمی وقت بگذارد تا یک تعمیرگاه تخصصی دیگنیتی انتخاب کنید. چرا که همه مکانیک‌ها تجهیزات و تجربه کافی برای تعمیرات گیربکس اتوماتیک دیگنیتی را ندارند.

معمولا افرادی که در این ضمینه متخصص نیستند، در همان ابتدا اقدام به تعویض قطعات می‌کنند و هزینه‌های شما را بی‌خودی افزایش می‌دهند. در صورتی که تعمیرکاران حرفه‌ای به کمک تجربه و تخصص خود تا جایی که امکان دارد مشکلات گیربکس دیگنیتی را با بازسازی و تعمیر تخصصی برطرف می‌کنند.

تعمیرگاه تک گیربکس بیش از 20 سال است که در ضمینه تعمیر گیربکس اتوماتیک به صورت تخصصی فعالیت میکند. تک گیربکس از تکنسین‌های حرفه ای و تجهیرات بروز دنیا تشکیل شده است. مهم نیست نوع خرابی گیربکس دیگنیتی خودروی شما چه چیزی باشد، به هر حال تعمیرکاران تک گیربکس یک راه مطمئن و مقرون به صرفه برای تعمیر گیرکس دیگنیتی خواهند داشت تا هزینه های شما عزیزان بیشتر نشود.

تعمیر گیربکس دیگنیتی

تعمیر گیربکس اتوماتیک دیگنیتی

تعمیر گیربکس اتوماتیک دیگنیتی به دلیل حساسیت و پیچیدگی بسیار بالایی که دارد، کار بسیار سخت و دشواری است، بنابراین انجام آن کار هر تعمیرکاری نیست. افرادی که در ضمینه تعمیرات گیربکس دیگنیتی تخصص کافی ندارند، احتمال دارد با عیب یابی ایرادات نابجا، اقدام به تعویض قطعات اشتباهی کنند که در این صورت نه تنها مشکلات گیربکس برطرف نمی‌شود، بلکه میزان خرابی و هزینه های تعمیرات گیربکس اتومات دیگنیتی را افزایش می‌دهند.

تعمیرکاران تک گیربکس به تمام قطعات داخلی جعبه دنده دیگنیتی آشنایی کافی دارند. به خوبی میدانند که وظیفه و عملکرد هرکدام از قطعات چیست و چه کارایی دارند. بنابراین به راحتی میتوانند نوع خرابی گیربکس دیگنیتی را در سریعترین زمان شناسایی کنند. در واقع میتوان گفت یکی از مهمترین مراحل قبل از تعمیر گیربکس دیگنیتی، عیب یابی و شناسایی مشکلات آن است.

علائم خرابی گیربکس اتوماتیک دیگنیتی

روشن شده چراغ هشدارها
بالا رفتن دور موتور
عدم تغییر دنده
سخت کار کردن پدال
حرکت نکردن خودرو
صدای دنگ دنگ یا وزوز
عدم شتاب و قدرت کافی
سختی جا رفتن دنده
دنده خلاص پر سر صدا
احساس بوی سوختگی
نشت روغن گیربکس
لرزش چرخ دنده ها

راه های جلوگیری از خرابی گیربکس دیگنیتی

اگر سلامت گیربکس خودروی دیگنیتی برای شما مهم است و نمیخواهید گرفتار هزینه های گران تعمیر گیربکس دیگنیتی شوید، بهتر است با روش های مراقبت از گیربکس اتوماتیک آشنا باشید و با رعایت آنها طول عمر جعبه دنده دیگنیتی را افزایش دهید.

سرویس های دوره ای گیربکس دیگنیتی:

سرویس دوره ای گیربکس دیگنیتی را جدی بگیرید. سرویس های دوره ای گیربکس اتوماتیک طول عمر جعبه دنده را افزایش میدهد و شما را از خرابی های احتمالی آگاه میکند. هنگام سرویس گیربکس دیگنیتی برخی از قطعات و کارهای ضروری مانند: فیلتر و روغن گیربکس بررسی و تعویض میشوند. تعمیرگاه تخصصی تک گیربکس توصیه میکند سرویس دوره ای گیربکس دیگنیتی بهتر است در بازه زمانی 35000 تا 50000 کیلومتر انجام شود.

تعویض روغن گیربکس دیگنیتی:

وظیفه روغن گیربکس روان‌سازی قطعات داخلی جعبه دنده دیگنیتی است که باعث میشود، قطعات کارایی بهتری داشته باشند و دچار خرابی و سائیدگی نشوند. همچنین روغن گیربکس باعث خنک نگه داشتن گیربکس دیگنیتی میشود و از داغ شدن آن جلوگیری میکند. پس بهتر است در یک بازه زمانی مشخص میزان سطح روغن گیربکس و کیفیت آن بررسی شود تا در صورت خرابی سریعتر تعویض شود.

تعویض فیلتر گیرکس دیگنیتی:

فیلتر گیربکس از ورود گرد خاک و اشیا به داخل جعبه دنده جلوگیری میکند و نقش بسیار مهمی در سلامت گیربکس دارد. پس بهتر است فیلتر گیربکس دیگنیتی هم به صورت منظم بررسی و تعویض شود.

رعایت نکات صحیح رانندگی:

از سرعت غیر مجاز، شتاب گیری ناگهانی، تعویض غیرمنتظره دنده، حمل بار اظافه، شست و شوی موتور گیربکس، تیکاف کشیدن تا جایی که امکان دارد بپرهیزید.

هزینه تعمیر گیربکس دیگنیتی

هزینه تعمیر گیربکس دیگنیتی

هزینه تعمیر گیربکس دیگنیتی را قبل از بازدید، تست و بررسی خودرو نمیتوان اعلام کرد. هزینه تعمیرات گیربکس دیگنیتی به عوامل مختلفی از جمله نوع خرابی گیربکس دیگنیتی، تعداد قطعه‌های خراب شده، قیمت قطعات، مدل خودرو، نوع گیربکس دیگنیتی، میزان تخصص و تجربه تعمیرکار گیربکس دیگنیتی و تعمیرگاهی که مراجعه می‌کنید، بستگی دارد.

توجه داشته باشید که تعمیرکاران حرفه‌ای معمولا اجرت بیشتری برای تعمیر تخصصی گیربکس دیگنیتی دریافت میکنند‌، ولی کار را به نحو احسن انجام میدهند. بنابراین خیال شما از بابت تعمیرات گیربکس آسوده خواهد بود.

برای آگاهی از هزینه تعمیر گیربکس اتوماتیک دیگنیتی میتوانید با شماره های درج شده تماس بگیرید و نوع خرابی گیربکس دیگنیتی را با کارشناسان تعمیرگاه تک گیربکس در میان بگذارید تا از هزینه تقریبی تعمیر گیربکس اتومات دیگنیتی مطلع شوید.

تعمیرات گیربکس دیگنیتی شامل چه مواردی است؟

به طور کلی در تعمیرات گیربکس اتوماتیک دیگنیتی معمولا یکسری از اقدامات و بررسی‌های گیربکس انجام میشود:

 • شناسایی خطاهای گیربکس دیگنیتی به کمک دستگاه
 • بررسی کیفیت و سطح روغن گیربکس
 • بررسی و تست موتورهای الکتریکی که کنترل دنده های گیربکس را برعهده دارند.
 • بررسی سیم های الکتریکی
 • بررسی و تعویض فیوزهای سوخته گیربکس دیگنیتی
 • بررسی و تعویض روغن و فیلتر گیربکس دیگنیتی
 • بررسی و تعویض دنده های گیربکس دیگنیتی

درباره خودرو دیگنیتی

درباره خودرو دیگنیتی

خودروی دیگنیتی یا دانگ فنگ ix5 یک کراس آور کوبه است که سال 2018 در یکی از نمایشگاه‌های پکن رو نمایی شد. بعد از 2 سال شرکت بهمن موتور مونتاژ این خودرو را در خط تولید خود آغاز کرد و در نهایت سال 1400 بود که در بازار ایران عرضه شد.

از برخی مزایای خودرو دیگنیتی میتوان به جادار بودن کابین آن، صندوق عقب بزرگ، آپشن‌های متعدد، فرمان پذیری خوب و سیستم تعلیق اسپرت اشاره کرد. تک دیفرانسیل بودن دیگنیتی یکی از مهمترین معایب این خودرو به حساب می آید.

در کشور چین دانگ فنگ ix5 با گیربکس cvt و پیشروانه 1.5، 1.8 و 2 لیتری بنزینی فروخته می‌شود. اما شرکت بهمن موتور خودرو دیگنیتی را با گیربکس cvt اتوماتیک و موتور 1.5 لیتری و 4 سیلندر 16سوپاپه مونتاز و در بازار عرضه میکند. قدرت این خودرو 148 اسب بخار با شتاب 12 ثانیه و سرعت آن 180 کیلومتر بر ساعت است.

Rate this {امتیازی ثبت نشده}

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.